Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Kasbak nie przejmuj się tym topikiem:D mój małż też mnie kiedyś tak załatwił,wkurzyłam sie wtedy na niego a teraz to już nawet nie pamiętam o co chodziło ;) Sylwia życzę powodzenia w staraniach:):):) JUlka pare kokosanek dla Ciebie:) Luiza co TY masz za samochód ,jakiej marki skoro tka droga naprawa? Mój to nawet tyle cały nie kosztuje :) Brylka jak pogoda? I oczywiscie buziaki dla Twoich zdolnych i sprytnych dzieciaczków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis dzieki🌼👄 Dobrze,ze moj M nie wchodzi na takie cos i sie nie interesi:D Kasbak Ty lwepiej uwazaj co piszesz na swojego,bo moze podczytywac Cie;) Usypiam drugi raz krzykacza:Oojj ten to ciezki jest do spania:( Wlasnie byl wielki lament,piski i wrzaski,ze nie dalam mu mopa:Okoszmar jakis normalnie:(az mnie glowa rozbolala z nerwow:( Zycze udanego popoludnia ....🌼i do poczytania po tem:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do południa popadało a potem słonko wyszło,więc od teściów wracaliśmy na nóżkach. Gumijagoda my mamy auto mitsubishi carizma-dizel a części do dizla są bardzo drogie,na benzynę są tańsze.Autko rewelacyjne dla naszej czwórki pakowne jak gdzieś jedziemy.Drogo ale warto,bo jak zostanie naprawione to będzie nam długo służyć.potwierdzone zostało na jak ja to mówię prześwietleniu autka.Zażyczyliśmy sobie żeby pózniej nam coś znowu nie wyskoczyło i pokazało że wszystko inne jest sprawne.Wydamy kasę ale mam nadzieję ,że nie pójdą one na marne tfutfu. Julka śpi,Kuba się kąpie a ja muszę kończyć bo moja psina chce wyjść na spacer Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ troche jestem ostatnio zawieszona w życiu. zapału mi do wszystkiego brak ..dlatego sie nie odzywam. dni mi mijają tak szybko, ze az mnie to przeraza. pracy napisalam 5 stron..i nie wiem co dalej. weny brak.. Miłosz dalej zakatarzony i kaszle, w dodatku chyba ma węzły chłonne powiekszone. pewnie znów dostanie antybiotyk. :-( pozdrawiam was, i przepraszam ze nie nawiązuje do waszych wypowiedzi, ale nie zdązam z czytaniem. wybaczcie mi tę chwilową niedyspozycje.. mam nadzieje ze szybko wróce do równowagi, i nadrobie:-) wkońcu będziecie przedmiotem mojej pracy licencjackiej, więc nie moge miec zaległości :D miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu kochana mega fluidki dla Was.................🌼nie lam sie praca:)napewno zdazysz napisac wszystko;)dzielna z Ciebie kobitka👄🌼A te chorobska niech sie od Was odczepia i to juz,aaaa siooo,aaa siooo!!!!!3maj sie cieplo,a nami sie nie martw;)my wszystko rozumiemy i nikt tu nie jest na Ciebie zly,ze nie nawiazujesz do rozmowy.Pozdrawiam serdecznie Monisiu buziaczki dla Was👄👄👄🖐️ Zycze spokojnej i przespanej nocki dla Wszystkich:)🌼 Fluidki sle potrzebujacym......🌼 Do jutra🖐️wsiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie :) monika nami sie nieprzejmuj przeciez kafe nie jest najwazniejsze, a ja też wierze w ciebie i napewno sobie daz rade ze wszystkim dzielna z ciebie kobitka i wspaniała mama :) A czy mazna wiedziec na jakim kierunku studjujesz? A te chrubska to naprawde tak sie na was uwzięły ze trzeba icch bedzie przepedzic gamonie jedne uciekać !!! buziaki ogromne dla twoich synkow 👄❤️👄 :) kasbak a ty sie tak nieprzejmuj jakims tam wpisem na kafe :) ja tez kiedys strzeliłam nie jedną gafe :D:D dla reszty dziewczyn śle buziaki 👄 i zycze słodkich snów:) brylka a co u ciebie jak tam rognozy spadło u was choc troche deszczu ? gumisia dzieki ci kochana za kokosanki były pyszniutkie ;) mniam :) sylwuś, manika,luiza 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka❤️ studiuje Socjologie. a prace pisze na temat "Fora dyskusyjne jako forma komunikacji w internecie" ide spac. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ :) Nareszcie u mnie wstałl piekny dzien i świeci słoneczko. Wczoraj było bardzo zimno , moze dziś troche cieplej będzie :) Stawiam dużą kawe z rana .. C.. dla wszystkich i uciekam bo mam dzisiaj dużo roboty a chciałam iść do fryzjera popołudniu :) Miłego dnia wam życze :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️moje kobitki👄 U mnie cieplo,ale jak po tem bedzie,to tego nie wiedza nawet najstarsi gorale:D:D:D:D:D Maly chodzi i sie bawi:),ja siedze jeszcze w koszuli,bo mam lenia:D Czekam na siostre,bo mamy isc do banku,ale mi sie nie chce,bo to daleko ode mnie:O Pranie konczy sie robic:)obiad mam juz naszykowany tylko wstawic do piekarnika,ale to przed M przyjazdem wstawie,zeby gorace bylo;) Monisiu❤️🌼3maj sie cieplo👄 Julka kawusia pycha:)dzieki🌼 Zycze Wszystkim milego dnia i pieknej pogody:)....🌼 Fluidki sle chorowitkom..............🌼 Narazie zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babki🖐️ Moniś jesteśmy z Tobą i kciuki trzymamy,by wena przyszła:Dpowodzenia.zdrówka dla Miłoszka zyczymy!!🌼 u mnie pogoda nie bardzo,a ja pranie robie,nie wiem gdzie je wywiesze,bo kropi deszczyk co chwile.no ale nie popadało porzadnie wiec susza nadal:-( wczoraj bylismy na basenie,suuuuper było,Nadka sie wyszalała,cała noc dzisiaj przespała do rana. nie przejmuje sie tym wpisem mojego ,ale mnie wkurzył,bo wyszło,ze to ja mam taki pogląd,buuuu😠 sylwia wiem,ze moze on podglada to co pisze,ale co tam,nawet jesli to sie nie przyzna... my dzisiaj do lekarza jedziemy z Nadia,do dermatologa,bo to na pupie jeszcze ma,a to juz ponad tydzien,zobaczymy co nam powie...moze da jakas masc robiona w aptece. to paaa miłego dnia:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak daj znac potem co u lekarza???🌼Fajnie,ze sie wyszaleliscie na tym basenie:)ja sama bym wyskoczyla na basen,ale moj M ma zawsze odpowiedz gotowa:O:nie umie plywac,to po co pojade:O,a ja i maly,to co:(ja sie pytam????Ale nakrece go jak Dawidek bedzie zeby nas wozil:)napewno sie zgodzi:D Usypiam niunia i nawet sie nie zdazylam ubrac:Oale zaraz,to zrobie jak tylko jego uspie i pranie rozwiesze;) Zuziu🖐️wpadla bys i pomachala kolezankom co????Corcie masz super:)i jaka ona podobna do Ciebie,a i te oczka to ma cudne:)Pozdrawiam serdecznie kobiete zapracowana🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brylka chcesz ode mnie troche deszczu????????Od wczoraj pada i pada,aż zimno sie zrobiło:( Zmykam laski do garów,wieczorkiem może nadrobię zaległości topikowe. Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaa i w tym mies.nici z coreczki:(no trudno moze w przyszlym mies. nam sie uda;)dzis dostalam @i zle sie czuje:( Buziaczki dla wszystkich sle👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczu chce nadal bo u nas ze 3 razy\" ksiądz kropidłem pokropił\" tyle spadło po drzewami było sucho a wokoło pada dzisiaj myśleliśmy że będzie burza bo chmura szła duża i poszło bokiem u nas jest tak że zimą to śnieg tylko w mojej okolicy leży a latem pada wszędzie tylko nie u nas bo jak za kilka tygodni zacznie padać to będzie do końca lata pewnie wczoraj byliśmy u mojej koleżanki se szkoły średniej i dzisiaj to kaca mam okropnego dlatego poczytam Was później i coś skrobnę bo dzisiaj jestem padnięta jutro mamy z M 8 rocznicę ślubu jak ten czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka deszczyk dla Ciebie posylam;) ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mam nadzieje,ze narazie wystarczy;):D:D:D M juz wrocil z pracy nie chcial nic jesc:|)wypil tylko kwae i poszedl plot malowac:D Dominik mnie nadal terroryzuje:Ozabawki lataja po calym pokoju:(nie wiem gdzie mam rece wlozyc:Oale nie bed teraz sprzatac,bo i tak zaraz rozwali:Owiec pozwalam mu na co chce,aby nie marudzil,bo mnie glowa boli i brzuch:( Aaa gdzie,to sie Kasbak,Julka ,Luiza podziewacie???Jak Wam dzien mina i jak Wasze pociechy sie miewaja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:Dale mi sie znow udalo,a wcale nie myslalam,ze ja ustrzele:D 3majcie sie cieplo i do poczytania potem:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka na kaca to ja zawsze piłam maślankę,wiem że to głupie ale mnie pomaga Ja do południa poprałam a o 16 poszłam z Kubą do przedszkola,bo mieli zakończenie kursu tańca i w końcu zobaczyłam jak on tańczy.Nigdy nie chciał mi po tańcach pokazywać czego sie nauczył.Mówił,że to niespodzianka.No i była.Byłam z niego bardzo dumna.Potem poszliśmy na plac zabaw ale nie byliśmy długo po zaczęło padać.Teraz właśnie przestało.Zaraz będę Julkę kąpać po spała do południa tylko 20 min,bo kosili trawę koło bloku i ona nie wyspana i już marudzi. Sylwia trzymam kciuki na następne staranka,na pewno ci się uda. Dobra kończe,bo mała juz daje koncert Dla pozostałych dziewczyn🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe sylwus co bysmy tu bez Ciebie zrobiły,Ty to podtrzymujesz nasz topik,tak trzymać..... my bylismy u lekarki,innej niz zwykle,bo normalnie to jździmy prywatnie do pediatry,a dzisiaj poszliśmy do naszej na kasę,bo juz nie bardzo wiem komu wierzyc.No i ta dzisiaj przepisała nam taką maść robioną w aptece,zobaczymy jakie będa efekty,jutro mam do odebrania.. a zaraz siadam na m jak miłośc,bo oglądam namietnie:D julka coś milczy dzisiaj,haloo:-) brylka u nas tez pada tyle co kot napłakał,juz mam dośc,taka susza:-( sylwuś staraj sie w tym miesiącu o ta córunię,zdradzę Ci tajemnicę,że musisz sie bzyyy...ć zaraz po @,to wyjdzie dziewuszka:D U nas to się sprawdziło,to nawet naukowo udowodnione,to próbuj:-) luiza gratki dla Kuby,Ty to dumna z synusia jesteś;-) gumis jak tam remont?ku końcowi/? a zuzia nadal milczy:-( kończę,bo niedługo film,no to miłego wieczoru życzę babeczki kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem już :) Sylwus na pewno wam się uda, a to co kasbak mówi o bzykaniu się zaraz po @ to absolutna prawda :) My na nasza niunie czekaliśmy cały rok i już zaczynaliśmy tracić nadzieje jak poszłam do doktora na kontrole on dał jakieś tabletki i kazała się zgłosić jak zjem wszystkie hihi ale nawet polowy nie zjadłam i poszłam no i niunnia miała już 7 mm :) A jeszcze ci powiem że do konca nie wiedzieliśmy jaka płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dzien miną dzisiaj bardzo pracowicie , zaczą się sezon na przetwory no i zrobiłam dziś troche kompotów z czereśni, a jutro bede robić rszte bo niestety czsu brakło mi dzis. zrobiłam 2 prania bo rano pogoda była nawet ładna , ale oło południa sie rozlało 😠 poza tym musiałam się troche zająć domem bo wszędzie bałagan no i wieczorkiem jak rzestało padać wzięłam Jagode na rower bo dorobiłam się siodełka :) podoba jej się jazda na rowerze:) Kasbak no masz ale się ta wysypka was uczepiła to się twoja niunia namęczy biedactwo. 🌼 Brylka jak chcesz to masz ten deszcz o do nas się tak przyczepił że go już za dużo 😠 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,, ,,,,,, ,,, Monika jak się trzymasz? pewnie dostałaś weny tworczej i siedzisz przy pracy :) trzymaj się kochana i ucałuj dzieciaki 👄 🌼 Gumisia a ty co jeszcze się remontujesz? to ty pałac chyba stawiasz:) buziaki rwnież dla ciebie i dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac śpiochy!!!!!:D u nas od rana słonko świeci,ładny dzień sie zapowiada,wczoraj trochę popadało,ale niewiele:-( Nadka teraz usnęła,a ja mam chwilke wolnego,o obiedzie jeszcze nie myślę,bo mi sie nie chce,buuuu te obiady.... julka super,że Jagodzie sie jazda na rowerku spodobała,Nadia tez dostała na roczek ten plastikowy fotelik na bagażnik,ale jeszcze nie próbowałam jeździć,ciągle woże w tym wiklinowym na kierownicy. musze kończyć bo mama z siorką na kawę przyjechały naklikam cos potem,pozdrawiam i miłego dnia zyczę mamuśki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak i Julka dzieki za rady🌼👄bede probowala i zobaczymy czy,to prawda;) Brylka jak tam kac minal??:D:D Luiza hej zyjesz???🌼Widzisz jaka niespodzianke Ci synus zrobil:)pewnie lzy w oczach mialas???Luiza kto by nie byl dumny z takiego syna:)masz jakies fotki??pokazala bys koezankom co???:) Gumis mordko Ty moja skonczylas juz sie remontowac;)???? Julka podeslalabys mi troche czeresni,a nie sama sie nimi zajadasz;) Kasbak mam nadzieje,ze masc malej pomoze i juz bidulka nie bedzie sie meczyla:Ofluidki dla niej..............🌼 Zuziu🖐️:)Pozdrawiamy serdecznie🌼 Monisiu Ciebie tez pozdrawiamy serdecznie🖐️🌼 Fluidki sle Wszystkim chorowitkom...........🌼 Zycze milego dnia:)i udanych spacerkow;) Musze isc kosz zabrac,bo wlasnie smieic zabrali i w kuchni zgartnac z grupsza,bo maly ciastkami nakruszyl:( Potem zajrze do Was i mam nadzieje,ze ktos juz bedzie;) 👄🖐️ Aaaaaaaaaa i jeszcze pozdrawiam serdecznie Anet.d i Anienianie🖐️🌼Dziewczyny jesli czytacie,to sie odezwijcie co u Was:) Manika❤️👄🖐️Pozdrowionka sle i duzooo zdrowka dla calej Twojej rodzinki....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka kochanie Ty nasze:) Wszystkiego naj,naj lepszego z okazji 8 rocznicy slubu:) 🌼👄🌼🌼👄🌼 Tyle szczescia i slodyczy moje❤️twemu zyczy:) Sto lat zycia w pomyslnosci:)a jak w zyciu tak w milosci:) 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. w koncu chwilka przerwy i pije sobie kawke :) obiad zrobiony niunia spi teraz wiec zajrzalam do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus prosze o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o o^o czereśnie zrob sobie i ty kompociku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×