Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

kasbak jak twoja Nadia lepiej juz z ta pupą? czytałam topik któru założyłaś no normalnie mną wstrząsną a co do wypowiedzi niektorych to sie nieprzejmuj niewarto. Trzymaj sie jakoś :) i buziai dla twojej niuni 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagoda ty to sie pewnie dalej remontujesz ... daj znać to wpadne i ci pomoge przy sprzataniu :) raz dwa i bedzie po robocie :D Sylwunia 🖐️ kochana jak sie mama twoja czuje bo dopiero teraz doczytałam że chora. Moja mama tez ostatnio ma bardzo wysoki cisnienie tyko ona jest taka ze sie nie poskarzy ale wiemy ze zle sie czuje a do tego stres w pracy. Teraz ma okazje odpoczac troche bo pojechała nad może ale muwiła mi że jak wroci to ma skierowanie na echo serca.Boje sie o nią bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny julka po prostu szkoda gadac,chciałam Wam tu opowiedziec o tym topiku ale normalnie nie mam już sił:-(Ale z Nadii pupką juz lepiej,całe szczęście:-) sylwia,no nieładnie:Dczytaj uważnie :D,hehheee To jednak działasz nad dziewczynką??superrrrr!!!!! a JUlka zapomniałam napisać,Twoja Jagódka prześliczna jest!!!!!!!!!!!Te włsoki niemożliwe ma!!!śliczna!!! nie mam czasu narazie więcej pisac,potem cos skrobne... miłego dzionka wszystkim!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa sylwuś to jednak prace nad córeczką się rozpoczęły :D:D:D ale ja bym chciała mieć teraz drugie dziecko ale niestety warunki i finanse niepozwalają:( Może gdybym dalej miała prace ale tak to musze jeszcze poczekac...:( Monika a jak sie czuje twoj tato? lepiej? Moniko ja wiem że trudno jest zapomnieć krzywdy jakie zrobili nam najbliżsi nawet jakby były bardzo stare.Dobrze cię rozumiem kochana. Przytulam cię mocno i trzymaj sie dzielnie ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak a co do zarwanych nocek to też miałam ich troche moje dziecko do 2 mies szło spać ok 24 masakra a do dzis tak ma że jak sie nie przespi tak ok 15 po południu nawet na pol godzinki to sie potem w nocy obudzi i bedzie wojowac ze 2 godziny. A ostatnio budzi sie rano przed 6 wyrzuca smoczek z łużeczka i woła 'mniam, am,mniam,am" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim:) Julka i Kasbak:)tak prace rozpoczete:D:Dzobaczymy jaki bedzie rezultat juz niebawem;):D Julka moja mama czuje sie juz troche lepiej:)dzieki za pamiec🌼ale te choroby co ona ma,to nigdy juz do konca czuc sie dobrze nie bedzie:( Dzwonilam wlasnie do synka porozmawialam sobie z nimi 40 min.:)zbieraja sie na dni Chełma,bo sa od wczoraj,ale nie wiem jak oni maja zamiar jechac jak tam pada:(Dawidek tak sie cieszy na te wyjscie,bo dziadek mu obiecal kupic saksofon taka zabawke:)no zobacze po tem zadzwonie czy pojechali,czy zostali w domu:(Jaki tem moj Dawidek jest kochany:)mowi do mnie mamusiu ja ci dam babcie porozmawiasz z nia,a ja posciele lozko:)ten,to potrafi czlowieka rozbawic:)babcia mowi do niego zostaw niuniu ja posciele,a Dawidek babciu daj spokoj ja posciele przeciez Ty jestes chora.no rozwalil mnie tym tekstem:D I na koniec no tak sie wkurzylam😡😡moja madra tescicha😠brala ostatnio Dawidka do swojej siostry zostawiala go tam,a sama gdzies szelma lazila i go nie pilnowala😡bezmuzgowce jedni😡,ale najlepsze sie dopiero zaczyna😠mowi do mnie Dawidek mamusiu,a wiesz ze ja sam z parku rowerkiem przyjechalem i przez ulice sam przejechalem boszzzz zamarlam😡pytam sie :to ciebie synku nie odprowadzili do babci,a on ze nie😭Moja mama jak sie wsciekla opier.....tesciowa i powiedziala,ze jeszcze raz jak tak zrobi nie da jej Dawidka😠no kur......jak tak mozna robic ja sie pytam???I jeszcze tesc walniety byl z nim tez w parku i go nie odprowadzil do mojej mamy,tylko zostawili go na pastwe losu😭,a i jeszcze Dawidek latal po bloku i szukal mojej tesciowej,dzwonil do domu do niej,a ta mu nie otworzyla😡pewnie jej w domu nie bylo😡No mowie Wam wku.....sie ,ze hej😡Powiedzialam mamie,ze ma go nie dawac jak oni go tak pilnuja:(,a jak by go samochod walna i nie daj Boze zabil😭to ja bym ja zabila za brak odpowiedzialnosci😡moja mama tez tak sie wsciekla,a o tacie nie powiem😡 I wes tu k.....daj tesciowej dziecko na przypilnowanie😠jak ona sama powinna byc pod obserwacja,ale lekarza psychiatry😡 Musze narazie konczyc,bo moj terrorysta chodzi i mi tapete zrywa ze scian:Djak go spac poloze,to sie odezwe:) Fluidki sle chorowitkom...............🌼i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka masz przebojowa corke:D:D:D:Dno dobre z tym smoczkiem:D:D:Dja ostatnio tez wstaje o 6 i koniec z mojego lezenia,bo terrorysta nie usiedzi w lozeczku,tylko od razu jest wielki😭😭😭i wes tu czlowieku polez z 5 min:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie,ladnie jak mam czas,to nikogo nie ma buuuuuuuuuuuu:( Moj terrorysta maly pewnie zaraz wstanie i koniec z mojej wolnosci:O M jak wroci,to jedziemy do sklepu ogrodniczego,a po tem to nie mam pojecia co bedziemy robic:(Obiadku narazie nie robie,bo sie piersi rozmrazaja,ale co z nich zrobic,to nie mam pojecia,bo sa male:Onajwyzej usmaze,albo jakis sosik zrobie z nich;) A Wy co na obiad dzis robicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja na obiadek dziś udka,ziemniaczki młode,i kapustka,tez młoda,mniam:D a też nie mam planów na dzis,chyba piffko i tv pozostaje:-( a jakie zakupki w ogrodniczym?ogród urządzasz?to moja pasja,mmm kwiaty i te sprawy:-) no jutro lepiej sie dzien zapowiada,bo ze znajomymi na basen jedziemy,to się popluskam,ale dziś depilacje porządne muszę robic a pytanko małe???Gdzie Wy sie babki podziewacie???bo tylko sylwus aktywna na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno,sylwia ta twoja teściowa to pop.......na...buuuu zabic taką,taka nieodpowiedzialna!!!!!!!!!!!!!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak uuuu alez pychotka dzis u Ciebie na obiad mniam,mniam:)szkoda,ze tu u siebie nie moge znalesc mlodych ziemniaczkow :(tez bym taki pyszny obiad zjadla;) Uspalam 2 raz mojego terroryste,z tych piersi zrobilam sosik do ryzu i mizerii,mam nadzieje,ze m bedzie smakowalo;)zreszta on nigdy nie narzeka na moje gotowanie i zawsze mu smakuje z czego b.sie ciesze:) Kasbak ja juz slow na ta babe nie mam😡ja bym jej k....dala,ale w leb z calej sily😡i nastepnym razem nie dostala by Dawidka oooooooo!!! U mnie pogoda rozna:Odzis juz 2 razy pranie mi zmoklo:(,a teraz sie przejasnilo i swieci sloneczko:) Aaa i Kasbak chcemy zobaczyc w jakiej cenie sa takie kwadratowe deski co mozna z nich taka szachownice ulozyc i na tym chcemy postawic lawke do bujania na 3 osoby,a i jeszcze na tym ustawic taki namiot ogrodniczy duzy:)zeby mozna bylo posiedziec nawet jak deszcz pada;)I chce jeszcze obczaic jakies krzewy w donicach,bo chce przed dom sobie postawic,a co jeszcze to sie okaze co tam wyczaje;)i narazie,to tyle:D Zycze udanego popoludnia narazie 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas nic ciekawego.Podjeliśmy decyzję,że auto naprawiamy,połowę kosztów dołożą teściowie.Julka terroryzuje Kubę.Bije go,szczypie ,gryzie ,ciągnie za włosy normalnie te ich krzyki to mnie wykończą.Teraz jestem sama.Kazałam mężowi wyjść na spacer z dziećmi.Ja nie poszłam bo chcę odpocząć i mieć chwilę spokoju i czas dla siebie. sylwia jak przeczytałam o Twoich teściach to normalnie mnie........brak słów i co za brak odpowiedzialności.Udanych zakupów.A jeszcze jedno piszesz że masz małego terrorystę,to on tak przy barcie sie nie zachowuje?I zdrówka dla mamy.I mam nadzieję że starania o córkę nie będą długie i za miesiąc przekażesz nam dobrą wiadomość,co? Julka śliczna ta Twoja kruszynka Gumijagoda dla ciebie🌼❤️🌼,mniej nerwów. Zuzia zdjęcia na Nk super a ta Twoja córcia to śliczna dziewczyna,a jak urosła. Monika jak pisanie pracy? A co do obiadku miałam karczek pieczony,młode ziemniaczki i zestaw surówek Dobra kończę.Jak o kimś zapomniałam to przepraszam.Idę nalać sobie winka i poczytam zaległą prasę.Jeżeli któraś ma ochotę na winko to zapraszam.Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na ciasto Was zapraszam,kokosanki mi wyszły super:D I najważniejsze !!!!Nie mam już cegieł w pokoju,huraaa. Końca remontu jeszcze nie widać ale teraz już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda bardzo chętnie poczęstuje się,uwielbiam kokosanki i proszę o przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje witam wieczorkiem,ale tylko na chwilke,bo mam gosci;)🖐️ Gumis ja sie odchudzam,ale na Twoje kokosanki chetnie sie zalapie;)Super,ze juz nie spisz z ceglami:D🌼teraz,to juz szybko wszystko sie skonczy:)A co do tesciowej boszzz no debil do kwadratu😡jak tak mozna,nie rozumiem kompletnie😠??? I jedna mysl mi sie ciagle nasuwa:(,A CO BY BYLO GDYBY.............??? No wkur....jestem do tej pory:( Luiza :)jak ja bym tam byla,to bym ja chyba rozszarpala😡,to jest nie do pomyslenie,jak moze dorosla osoba tak robic????😡 Co do Dominika,to zachowywal sie jeszcze gorzej przy Dawidku:(😭,ale ja go okielznam;)nie dam sie terroryscie;)Dzieki za zyczonka dla mamy👄🌼ma sie dobrze,ale nigdy mi prawdy nie powie buuuuuuuuu:(,ale ja nawet przez tel.przeczuwam,ze cos jest nie tak jak z nia rozmawiam:(Intuicja moja wszystko mi mowi:(Jak narazie jest dobrze:) Luiza,no biedny ten Twoj synek:(🌼dla niego:)mala,to go zameczy:O,a co on biedny na to wszystko???Buziaczki dla Was👄👄👄 Co do zakupow,to nic nie kupilismy:(ceny kosmiczne😠i jak tu czlowiek ma zyc normalnie :O,a juz nie mowie o Was w PL😭koszmar:( Koncze kochane,bo nie ladnie tak pisac jak ktos siedzi;)Jutro sie odezwe jak kawusie bede pila;) Jesli jest ktoras chetna,to ja stawiam dzis drinki z bialego wina i fanta limonka:)pycha!!! A o to i drinki dla Wszystkich chetnych;) dobra,bo sie pospijacie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Luiza mam nadzieje,ze juz za mies.no nie caly oglosze Wam dobra nowine:),a jak nie w tym mies.,to moze w nastepnym nam sie uda;):D:D:D:D Zycze dobrej nocki u udanego biesiadowania wieczorkiem;)👄🌼 No i na koniec fluidki sle potrzebujacym......................🌼 AAaaa i jeszcze co z zakupow,to kupilismy farbe do plotu:D:Di odwalilam sobie sztuczne paznokcie do nog:D:D:Dtylko prosze sie glosno nie smiac;)No teraz stopa wyglada extra:) 🖐️moje kobitki kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefele
lenie smierdzace do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D to bylo nie planowane:D Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamusie i Wszystkie dzieci topikowe:)👄🌼❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefele sam/sama wes sie do roboty:P,a nie latasz po topikach i ludzi wpieniasz:D:D:D:D:D:D :P:P:P:P:P Ja na dzis mam roboty,ze hej wiec odterefere sie ode mnie:P Ooooooo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ witam was z wieczorka :) dopiero teraz siadłam do kompa. Sylwus moja mama sie tez nigdy nie poskazrzy ze coś jej jest ale takie są już mamy... A co do teściowej to normalnie mnie już nic nie zdziwi pociesze cie tylko tym że nie jesteś sama moja jest tak nieodpowiedzialna że niezostawiłabym jej z moim dzieckiem nawet na piec minut. Zreszta zawsze jest zmeczona i ma mnostwo roboty i zawsze brak jej czasu. No i akurat jak sie pilnuje dziecko to zawsze są inne ważne sprawy do załatwienia wiec uzgodnilismy z M ze jej dziecka niezostawiamy i koniec. aaaa sylwus życze wam owocnych starań :D:D:D o coreczke :) kasbak podziwiam cie z tymi kwiatkami:D Ja tez lubie kwiatki ale bez przesady ostatnio nawet postanowiłam sobie założyc maly ogrodek żeby miec tu coś dla siebie,ale oczywiście moja kochana tesciowa zaraz zaczeła sie wtrącać wiec z mojego ogrodka chyba bedą nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam dziewczyny za rady dotyczace kompania małej w wannie zrobie tak jak mi radzicie:D mosze sie jeszcze zaopatrzyc w jakąś ekstra zabawke do wody:D kochane jesteście 👄❤️👄 gumijagoda a to dla ciebie:) 👄 podziwam cie remont w domu a ty masz jeszcze checi piec ciastka, kobitko ty to masz siły :D luiza ależ do tego auta tzreba dokładać o matko moj M przy naszym tez ciagle coś gzrebie az zła jestem na niego czsami ze ciagle cos dokłada ale z drugiej strony jak by niedokładał toby sie już dawno całkiem rozsypało :( a na nowe nas niestać niestety narazie ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bykow narobilam :D:D:D ale to przez ta pozną godzine ide spać miłych snow wszystkim zycze 🖐️ gumis miało być 🌼i 👄 acha i zapomniałabym jesteście super że tak miło piszecie o fotkach mojej niuni :) a teraz coś nieskromnego : urok i uśmiech odziedziczyła po mamie :D:D:D ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki:D witam w niedzielne przedpołudnie:-)muszę wam się pochwalic,że ja juz dzisiaj uwinęłam sie z obowiązkami,obiad naszykowany tylko potem pyrki wstawic i kotlety usmażyc,ale juz wszystko naszykowane i mam labe:D a potem na basen smigamy,ale sie cieszę,bo dawno nie byliśmy,przez te niekończące się choroby Nadii:-( sylwuś dzięki za drinki,mniam,takich nigdy nie piłam z wina:D julka piszemy tak o Twojej niuni,no bo naprawdę śliczniutka:D gumiś ja tez chce trochę tych kokosanek jak Ci zostały,do kawki sobie pojem po obiadku;-) luiza kacyk po winku jest?czy umiarkowanie popiłaś wczoraj przy tej prasie:-)heheheee Monika jak tam praca?dobrze idzie?Buziaki dla chłopaków👄 zuziu dla Ciebie 🌼,napisz coś jak znajdziesz chwilunię:D brylka a dotarł do Ciebie deszczyk,jakby co to poślij do mnie ,bo u nas nadal susza:-( całuski babeczki👄miłej niedzieli życzę,a teraz do kościoła muszę nas wyszykowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas pada więc mogę podrzucić deszcz. Kasbak nie mam kaca.Wypiłam tylko lampkę wina. Dziś przez tą pogodę jestem zmęczona i śpiąca.Za nie długo jedziemy do teściów na cały dzień.Teraz muszę uśpić Julkę choćby na chwilę bo jak tego nie zrobię to mamy cały dzień do niczego. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️lasencje:) Ja wlasnie uspalal synka:)M w pracy,ale tylko patrzec jak wroci:) Ide rosolek wylaczyc i sie ubrac wkoncu,bo laze w dresach:DPogoda jako tako,ale mam nadzieje,ze sie rozpogodzi;)Do kosciola ide sama,bo z tym moim terrorysta nie wytrzymala bym 5 min.:O Kasbak 🌼musisz kiedys takich drinkow skosztowac sa naprawde super,a i glowa nie boli na drugi dzien;) Julka:D mam nadzieje,ze nam sie wkoncu uda ustrzelic coreczke:D,bo jak nie,to ja sie chyba zalamie😭,a 4 to juz nie chce miec;) Tak,to juz jest z mamami,ze wola nic nie mowic,a sie meczyc:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️zycze milej niedzieli:) Fluidki sle chorowitkom...............🌼 I narazie zmykam🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×