Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

luiza fluidki dla Kuby ..................................🌼niech sie kuruje ,bo szkoda wakacji na choroby:D a ja jestem zła troche,bo nasz wyjazd nad morze musimy chyba przełożyc na koniec sierpnia,😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak,a co sie stalo,ze musicie przelozyc??:Opewnie cos z kasa wyskoczylo tak??:Onie martw sie moze wszystko sie jeszcze wyjasni:)🌼👄 Aa co do tej bitej smietanki i kg.;)to raz mozna sobie pofolgowac:)zreszta ja musze sie zaczac znowu odchudzac,bo masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA,UWAGA,UWAGA!!!! Poszukiwana jest osoba o niku GUMIJAGODA:D:D:D,kto wie gdzie ona sie teraz znajduje niech da mi znac;)musze z nia powanie porozmawiac!!!ZANIEDBUJE MNIE STRASZNIE:)i nie tylko mnie oooooo:P Wszelkie wiadomosci prosze kierowac tutaj,albo na NK;):D:D:D Z gory dziekuje za wiadomosci o zaginionej wyzej wymienionej:D:D:D 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie,gdzie to Gumiś sie podziewa???halooooo,proszę sie zameldować!!!!!! sylwus mój M ma mnóstwo pracy i nie da rady sie wyrwac szybciej na urlop:-(moglibysmy w tym tygodniu ostatecznie jechac,no ale teraz pogoda nie dopisuje,więc przełożymy chyba na koniec sierpnia,buuuu,ja sie chyba nie doczekam😠 uciekam tez ,nadia wstała,muszę sie nią zająć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO dziewczyny już wróciłam ,powiem wam że wypisałam dzieci z tego kursu nauki pływania,poprostu niemogłam patrzeć .Inne dzieci umieja pływać-rozumiem,ale jesli zapisuje swoje dziecko to po to żeby nauczyło się pływac,a ta Pani-zresztą młoda dziewczyna,zajeła siędzie cmi które juz pływaja a moje dzieci przesiedziały ponad 30 min w wodzie i nic nie robiły-dodam ze w sumie jest chyba z 15-scioro dzieci. Jak mam płacic za to że moje dziec ko ma siedziec i patrzeć jak ine dzieci pływaja to dziękuje😡 Nie powiem wzieła za ręce kazde moje dziecko i zajeła sięnim 1 min,przeprowadzila ich po wodzie od brzegu do brzegu😠 Tak samo to ja zajełam się swoimi dziecmi wcześniej sama-no ale się rozpisałam z tego wszytkiego :P Zaraz muszę was \"pzrelecieć \"i sprawdzić która jest która:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny❤️ pozdrawiam i znikam ,mam nizły młyn teraz i nie mam mozliwości siedzenia przy kompie. Dzięki za pamięć . Odewe sie jak będe mogła.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść mamuśki!:D Ja juz pije kawke,zapraszam- moze was obudze aromatem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz dawno na nogach, Milus sie wczesnie obudził, a własciwie obudzil go kaszel.. :-( pije kawe i próbuje wmusic mu jedzenie. miłego dnia🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzieki za zaproszenia :-) Luiza to ty masz na imie Karolina?? przepraszam ale nie wiedziałam ,... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie musisz przepraszać,wiele osób na forum tak myślało. Pyśka za kawusię dziękuję bo ja nie pijam wolę herbatkę. A ja mam noc nie przespaną i zaczyna boleć mnie głowa.Powód-małżonek grał całą noc na komputerze a nad ranem przyszedł do nas Kuba a zaraz po nim Julka.Mężowi się oberwało i powiedziałam,że jak dziś wieczorem będzie narzekał,że jest śpiący i nie zajmie się dziećmi to zrobię mu sajgon.Pogoda u nas do du....chyba będzie padać . Muszę kończyć,bo Julka wszystkich objada ze śniadania a swojego nie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️lasencje:)🌼 Monisiu fluidki zdrowotne sle Twojemu malemu...................🌼 Pyska:)dobrze,ze wypisalas dzieci z tego kursu:Ono masakra jakas i jeszcze plac czlowieku za nic:Osama mozesz nauczyc dzieci plywac i to za darmo;),a nie placic babie,ktora poswiecila min. dzieciom i tyle wszystkiego :Otez bym tak zrobila jak Ty i nadarmo kasy nie ladowala;)Pyska kawusia pychaaa:)obudzil mnie jej aromat:D:D Kasbak:)szkoda,ze M urlopu nie dostal wczesniej:(,ale moze,to i dobrze;)zobacz jaka macie teraz pogode:Onapewno sierpien bedzie piekny i sobie odpoczniecie ile wlezie;) Gumisiu foch:P:D:D:D3maj sie kochana i odezwij sie do nas jak juz bedziesz miala mniejszy mlyn;)🌼👄 Zycze Wszystkim milego dnia.........🌼 Fluidki sle potrzebujacym.................................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️🌼 Lece sie obrobic w domu zebym potem miala wolne;)Pogoda jak narazie nie jest zla:)Wczoraj prawie caly dzien bylismy na dworze z niuniem:)M wczoraj wczesnie wrocil i kosil trawe,a Dominis razem z nim:Dtak on za kosiarka przepada:Omusialam co raz go odciagac,bo inaczej M by kosil 3 godz.:D Dobra lece narazie🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa co to strajk jakis??:Opuchy jak nic😭trudno:(zajrze potem :)narazie ide konczyc obiadek robic,a potem z niuniem sie pobawie:) 😭strasznie zle mi jest bez Dawidka buuuuuuuuu😭znowu jestem jakas przygnebiona:(kurcze,a gdzie tu jeszcze do 20 sierpnia boszzzz zalamka😭Dobra juz nie smece:(narazie papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze udanego lapania stronki:P:D:D:D Julka🖐️jak tam w pracy i ogolnie co u Ciebie slychac??Znalazlas juz kogos do malej??Pozdrawiam serdecznie 🌼👄 3majcie sie cieplo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc i dalej puchy:(:(:(siedze i usypiam synka i co chwilke placze tak mi sie teskni za Dawidkiem😭jakis taki dziwny dzien mam:(dobra co ja Wam bede pisala o tesknocie:(jak ludzie maja gorsze problemy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:D Monika a Miłoszek choRy,że kaszel ma??zdrówka duzo mu zyczę🌼 Pyśkaa no benadzieja z tym kursem wyszła,mogliby podzielic dzieci na jakies grupy,bardziej i słabiej zaawansowanych.szkoda kasy...a tak jeszcze zapytam,bo nie wiem czy dobrze pamiętam,a nie chce mi sie wracac do poprzednich stron,Ty z dolnosląskiego jesteś? sylwuś trzymaj sie jakoś bez Dawidka,on pewnie ma w kraju lepiej niż tam,bo przynajmniej ma fajna pogodę na wakacje:D:D:D luiza a Twój M taki maniak kompa,hehhee???? julka biedaczko Ty się tam zapracujesz,że hej..🌼dla Ciebie:D a ja dzisiaj padam,wczoraj mnie chyba przewiało,nie umiem sie obrócić w lewą stronę,tak mnie boli szyja,ja to ostatnio jakaś połamana chodzę:-(a do tego dzisiaj miałam pełno wiśni do przerobieniaDzięki Bogu teściowa mi małą wzięła i się nią zajmuje u siebie,bo normalnie ja juz sił nie mam.A po tych wiśniach to wszystko wszędzie się klei,podłogi do mycia😡Kończę,bo ze zmęczenie literki mi sie mieszają,idę coś zjeść:D buziaki dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś nie płacz....🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼dla ciebie na pocieszenie:D ja naprawdę zmykam bo literki mi się przed oczami mieszają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sobie znowu:Dusiadłam,żeby odpocząć,postanowiłam dziś juz nic nie robić,odpoczywam sobie i czekam na Nadisię,az ja teściowa przyprowadi:D:D:D ale mam labę,nareszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak wielkie dzieki🌼👄 Wpadlam na momencik,bo moj niunio juz wstal:(spal UWAGA!!!13 min.😭on mnie zameczy,a gdzie tu jeszcze do 19 oooo losie wszystkiego mi sie odechcialo😭 Kasbak fluidki zdrowotne sle dla Ciebie..............🌼boszzz Wy,to macie zdrowie do tych przetworow:Oja pewnie tez bym je robila jak bym w Pl byla:D,a tak nie robie,bo mi sie to nie oplaca:Di dobrze;) Dobra zmykam:) zycze udanego popoludnia...............🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochh jaki zbieg okolicznosci:D:D:D:DJulka nie planowalam jak bum cyk dana;):D:D:D:D Ide sie czyms zajac,bo mnie zaraz cos trafi:O 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak tak ja jestem z dolnośląskiego:)-ty tez?? sylwunia duże buziaki dla ciebie👄trzymaj się kobitko i nam juz nie płacz,masz przezież nas-a to juz duzo :P :P D Dziewczyny nie pamietam która z was kupiła tego przeslicznego labradorka???no i jak tam piesiunio sprawdza się w domku??? Idziemy z dziecmi teraz na chwilkę do naszego basenu bo juz mnie mecza,nie poszlismy na basen duży bo Adaś cos mi dzisiaj pokasłuje,a w domu woda ciepłutka::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już wróciliśmy-mój Adaś jest cos nie tak,dałam już mu witaminki i ma 37.6,oby przeszło i nic nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pytam Pyskaa ,bo zastanawiam sie czy jeździsz na basen do Oleśnicy?? drówka dla twojego szkraba życzę..........🌼 MIŁEGO WIECZORU wszystkim mamusiom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska dzieki za pocieszenie:)🌼,ale Wy-to nie moj Dawidek:P:D:D;) Moj synek zasnal o 19:),a co mnie wymeczyl,to moje:(pod koniec byl juz taki marudny,ze myslalam....no nie dam rady juz tego dluzej sluchac:Oale jakos wytrwalismy oboje do konca:) Ja sie zle czuje:(boli mnie strasznie zoladek:Ociagle mi sie kwasem odbija:(ide sobie cos wezme na ta kwasote i sie chyba wczesniej poloze:) M wgrywa nowy system do laptosia,a ja nadaje ze szrota:(wkurza mnie ten komp,ale co zrobic:Dlepszy taki jak zadny;):D:D Fluidki zdrowotne sle dla Wszystkich.................🌼 Zycze spokojnej i przespanej nocki............🌼 Zuziu jak tam wczasy udaly sie:)???🌼👄 Gumis❤️jak dojdziesz do ladu;)prosze odezwij sie co tam u Ciebie slychac;)???👄 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie zapracowane mamcie🌼👄 Do jutra🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) aleście sie spisały, i niewiem co ja mam wam napisać:( Brylka piesek sliczniutki a oczka ma przesłodkie:), pewnie dzieci sie uczą obowiązkow wyprowadzanie, karmienie itp:) luiza a twojemu kubie to też śle fluidki na zdrowie.....🌼 niech sie te chorubska odczepią od was...aaaa sioooooo!!! A z twojego M to też widze taki aparat jak z mojego, siedzi do puzna przed kompem, a potem mowi, ze zmeczony 😠 A teraz to sie z M wcale niewidze prawie tyle co w nocy ;):D bo sie ciągle mijamy. I uwaga, znalazłam opiekunke do małej na dwie godz. dziennie ma przychodzić jak M bedzie wyjeżdzał i bedzie dopuki ja niewroce czyli od 13 do 15, fajna dziewczyna, miła, i co najważniejsze Jagoda ją odrazu polubiła:) no ale zeby niebyło tak pięknie to wam powiem, że jak poszła, to sie wk* 😡 bo oczywiscie pewna osoba zaraz ją skrytykowała,a nawet niewidziała, jej jak sie dzieckiem zamuje i dodam ze wyjątkowo niebyła to T, 😠 Sylwuś przytulam cie mocno cobyś tak nietęskniła za niniem swoim 👄🌼 Kasbak a ciebie co tak na przetwory nagle wzięło co :D:D pozazdrościłaś koleżankom domowych soków ?:D:D:D fajnie ci, że sie twoja T małą zajmie choć na chwilke. Pyśka co do basenu to jestem takiego samego zdania jak sylwia, no jak można nauczyć tyle dzieci naraz pływać, i mieć ich na oku jeszcze cały czas, żebby sie niedaj boże krzywda komuś niestała. Masz racje sama ich naucz:) a co :) ja bym też moją nauczyła tylko pływać nieumiem :D Gumiś a ty co sie dalej remontujesz czy co..? Monika duuuuuuzo zdrowia dla Miłoszka.............🌼❤️ A gdzie sie podziewa zuzia, anet.d i manika hęęę.... pomachajcie chociaż🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga, wasza koleżanka od przyszłego tyg. zaczyna jazde , więc kto może niech wykupi dodatkowe ubezpieczenie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D u mnie pogoda paskudna cały czas prawie pada, i zimno ok 15' i co ja wam jeszcze moge napisać...? Sylwia, foch to jak zwykle niebyło planowane :D::D:D:D:D:D:D kasbak no no a z kjąd przepis...? aaaaaa to teraz rozumiem dlaczego dziecko do T wysłałaś :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×