Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Kasbak ja teraz mieszkam za granica-ale jestem z dolnego śląska.Powiem ci że na basenie w oleśnicy nigdy nie yłam:)mam nadzieje że pojadę bo jezdzi duzo osób:)A ty jesteś z Olesnicy?? Dziewczyny wróciłam od lekarza -mój Adaś ma anginę :( i to taka spora-widziałam gardełko-i to z dnia na dzień :( Zaraz mu dam antybiotyk Julka boze jak ja bym chciała mieć tez prawojazdy,tutaj nie ide bo trzeba znać super język-ale ubezpieczenie wykupie bo czasem mozecie przejezdzać blisko mnie :P :P NO mam nadzieję że bedziesz zadowolona z opiekunki:D Brylka napisz mi o tym swoim piesku,bo nie moge się doczekac-czy taki z niego aniołek czy diabełek:P Dobra dziewczyny,do jutra!Buziaki dla reszty!!pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśkaa nie jestem z Olesnicy:Dale tam wlasnie jeżdżę na basen:DJestem z Wielkopolski. zdrówka życzę Adasiowi...................🌼 dobrej nocki wszystkim..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny kawa juz pachnie..:) no i herbatka dla jednej Pani :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pies jest słodki nie rozrabia jak wróci z dworu to ciągle śpi i on był wychowywany w bloku i nie jest przyzwyczajony do tak częstego chodzenia na dwór zdarza mu się że nie chce wyjść bo moje dzieciaki to lubią długie spacery. czasami zdarzy mu się że nie zdążymy go wyprowadzić sporo przy nim sprzątania ( wszystkie dywanywyniesione na strych )ja to muszę całą rodzinę upominać bo oni pozwolili by mu nawet do łóżka wchodzić ( wyobraźcie sobie jak przyjdzie z dworu po deszczu i wskoczy do łóżka) a tak ogólnie to jest cudny Monika fluidki zdrowotne dla Miłoszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka ja mam jeszcze pytanie-gubi ci dużo sierści? Wiecie co mam chęć na pierogi ruskie,dzisiaj mój Adas jest chory,cały dzień jestem w domu to pokleję sobie pysznych pierozków,mniam>>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Tyle sie napisalam i mi posta zjadlo😡napisze tylko ,ze czekam na rozmowe przez skypa ze swoim ❤️Dawidkiem :) U mnie nic ciekawego:(pogoda jak zwykle do duszy:O Pyska dzieki za kawusie mniam pycha:)🌼zdrowka dla Adasia zycze.......🌼 Julka jak bum cyk dana:D:D:D nie planowalam:D:Ddzieki za usciski👄kochana jestes:)🌼 Uwaga,Uwaga!!!:Dprosze prosze nie wychodzic z domu jak Julka bedzie jezdzila:D:D,bo moga byc straty w ludziach;):D:D:DJulka powodzenia...........🌼 Zycze Wszystkim milego dnia:)................🌼👄 Monisiu mega fluidki dla Miloszka sle...........🌼 I fluidki sle ogolnie potrzebujacym............🌼 Zuziu🖐️na nk jestes:Pa do kolezanek nie laska zajrzec???:D Narazie🖐️wsiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeczytajcie,to sobie:D:D:D:Dusmialam sie,ze hej:D:Dprawie ze wszystkim sie zgadzam co tam jest napisane;)jak bede miala trzecie,to Wam napisze wtedy:Dczy zgadzam sie calkowicie:D:D:D Brylka sama ocen,bo Ty masz troje:D:D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3798134 Moj synio spi:),a jak wstanie mam napisac sms-a do mamy mojej i wtedy pojda do mojej T. na tego skypa i zobacze sie wkoncu z moim ukochanym syneczkiem❤️i z moja mamusia❤️ Zycze udanego popoludnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwus ale się M usmialiśmy:D,hehheheee,dobre....... miłych pogaduszek z Dawidkiem:D Brylka super jest mieć pieska,najgorsze to pierwsze miesiące,bo brudzi,ale potem juz będzie super;-) Pyskaa ja uwielbiam ruskie pierożki,mniam:Dpodeślij mi tu parę;-) ja juz po obiadku,dziś mielone,ziemniaczki i mizeria.nadia śpi a ja jestem w trakcie prasowania,ale muszę odsapnąć chwile,bo nie cierpię prasować😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wieczorkiem:) Napisze tylko tyle,ze jestembo rozmawialam przez tego skypa no i ja ich widzialam,a oni mnie nie😭kamerka cos mi sie zwalila:(i teraz M 2 raz naprawia:( Dawidek chodzil smutny,bo mame nie widzial,a ja 😭ja nie wiem co po rozmowie z nimi:(Umowilam sie z mama,ze w sobote po poludniu jak M bedzie w domu,to dam jej znac i pojda na tego skypa,to sobie porozmawiamy dowoli:)mam nadzieje,ze kamerka bedzie juz dzialala,bo jak nie,to rozwale laptosia i kupe nowego,albo zeby bylo taniej;)to kupimy nowa kamerke:)bo ta co jest wbudowana w laptosia,to jakas trefna:O Moj Dawidek nie ma kilku zabkow i jak go zobaczylam,ze na przodzie nie ma ,to sie zasmnialam:D:D,a on mowi,ze wyglada jak stary dziadek i tez sie smial:D:DRozmowa krotko trwala;)jakies 70min.:D,ale i tak nie cieszy mnie,to tak bardzo,bo widzialam,ze synek jest smutny i chodzi jakis dziwny,bo mnie nie widzial😭mama tez mi,to mowila,ze ostatnio tez chodzil struty po rozmowie ze mna,bo tez nie widzial mnie,a ja go tak:(Ale mama mowila zeby sie nie martwic :)ona mu tlumaczy wszystko i on jest spokojniejszy:)Juz nie moge doczekac sie spotkania z nim i mama:)alez ja go wysciskam,ze szok:) Dobra koncze na dzis,bo M chce zebysmy cos poogladali:) Zycze spokojnej i przespanej nocki...............🌼 Fluidki sle potrzebujacym..................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️🌼 Do jutra🖐️👄 Za bledy sorrki🌼bo nadaje ze szrota:(papapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny-wstawać,ile można spac:P :P :D Luiza a co ty taka wściekła,mam nadzieje że dzisiaj już lepiej,co się stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam kawkę................c[ ]:D i zmykam na zakupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mieliśmy przeboje z Harym ciągle wskakiwał do Przemka łóżka i budził go w końcu synek przyszedł do nas a ja na Przemka łóżko i co przysnęłam to pies chciał wskoczyć do łóżka i tak pół nocy z nim walczyła a teraz jestem zmęczona ( jak na razie sierści nie gubi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:)👄 Pyśka :D:Dojj mozna,mozna;)ja schecia bym jeszcze pospala,ale synio obudzil mnie po 7 i jestem niewyspana💤 Wlasnie pije kawusie od Kasbak i zaraz bedzie mi lepiej;) Kasbak dzieki za kawusie🌼 Ja sie biore zaraz sprzatac,bo chce miec wolne popoludnie,bo M jak wroci,to jedziemy po zakupy i do siorki mojej chce pojechac,bo dawno u niej bylam:( Jak narazie zycze milego dnia............🌼 Fluidki sle potrzebujacym...............🌼 Luiza kochana co sie stalo??:(3maj sie kochana🌼👄 Gumis:(co u ciebie ??martwie sie o Ciebie:(odezwij sie co u Ciebie🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia odnośnie 3 dzieci to się uśmiałam tylko u mnie były 2 ciąże i o drugą bałam się bardziej a po poród był dużo lepszy niż pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda wpadnij na chwilkę i napisz swoim koleżankom co pochłania Twój czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja tego pieska bardzo lubię ( zresztą wolę pieska niż dziecko) a u nas pogoda słoneczna to za chwilkę idę do ogródka poopalam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka ta stronka miala byc moja:P:D:D:D;) Dobra ide sprzatac,bo sie nie wyrobie:(synek moj chodzi i rozrabia,wlasnie jee sudocrem:Odobra lece🖐️ Brylka przeczytaj wczesniej ten link co wkleilam i opisz czy jest w tym jakas prawda;)bo masz 3 dzieci:)zobacz sama:Dja,to sie usmaialm,ze heej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak,to wolisz pieska niz dziecko:O???znaczy sie wolisz pieska,a nie 4 dziecko???:D:D:D dobra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia moje dzieciaki tak dały mi w kość jak były małe że jak szwagrowi urodziła się córka ( 3 lata temu ) to nie chciało mi się tam jeździć bo na widok tak małego dziecka miałam mdłości zagadałam do niej jak miała 8 miesięcy niedawno była u mnie kuzynka (urodziła w marcu) i kazała mi przez chwilę po3mać małą to ja jej mówię że w Wielkanoc 3małam 5 min to chyba starczy :) ale wzięłam ja zanim mama zrobiła jej mleko ja mówię wszystkim że więcej dzieci nie chcę mieć i teraz czekam na wnuki jak chodzę do ginekologa to boję się strasznie że ona mi powie że jakaś infekcja i będzie mi chciała spiralę wyjąć ( chociaż za rok i tak czeka mnie wymiana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka skąd ja to znam jak chodzi o dzieci.Dlatego biorę tabletki antykoncepcyjne,na spiralkę nie mogę sie przekonać.Kocham dzieciaki z całego serca,ale jak bym miała znowu wracać do tego wszystkiego....nie to już nie dla mnie.kuba z Julką są odchowani .Tylko że ja mogę bawić czyjeś dzieci,nie ma problemu,bo to trwa tylko chwilę,gdybym miała dużej to nie. Wczoraj właśnie dzieci doprowadziły mnie do szału.Wieczorem tak wybuchłam że nakrzyczałam na nie.Głupio mi było.Przeprosiłam Kubę i wytłumaczyłam mu wszystko,ale i tak złość nie przeszła.On nadal chory,nudzą go zabawy,wszystko,dokucza Julce a ona jemu.Krzyki,piski to normalne.Dobrze,że mąż wieczorem nimi się zajął,ale z nim też się pokłóciłam,chyba nawet o błahostkę.Nie pamiętam. Dziś trochę lepiej,ale....nadal jestem w nie sosie,nawet mama schodzi mi z drogi.Jak Kuba wyzdrowieje to zawożę go z Julką to teściów na weekend.Muszę mieć chwilę spokoju ,nabrać sił,odpocząć. Powtórzę się znowu,kocham moje dzieci,ale ja też chcę mieć czas dla siebie,choć przez jeden dzień. Dobra idę obiad szykować i trochę poprasuję.Miłego dnia A w końcu mamy auto odebrane z naprawy i już nie moge się doczekać aż gdzieś pojedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza kazda z nas ma takie dni że potrzebuje chwili spokoju i odpoczynku dla dzieci :) Tak jak piszesz,zawiez je do babci to odpoczniesz ale załoze się że jak bedzie taka cisza w domu to i tak pomyslisz-ale cicho bez tych moich dzieci:P Dziewczyny co do dzieci to tak jak pisałyscie też bardzo kocham swoje dzieci ale nie chcę juz wiecej....mam dwójke i mi wystarczy..:P Tera spóznił mi się 3 dniokres to myslałam że oszaleje..kupipłam juz test ciązowy i wyszło że nie jestem,ale nie mogłam juz spac w nocy,miałam mdłośći(w podświadomości)..poprstu szok!!Ale w czoraj zaczoł mnie boleć brzuch i na wieczór dostałam...do tej pory mam dobry chumor:P :P:D Brylka słuchaj ja też już od dłuzszego czasu myslę o spiralce,boję się tylko że będzie mnie bardzo bolał brzuch-piszą tak nieraz na forum:(Mam bolesne miesiączki i sama już nie wiem..jak jest u ciebie??Na ile lat miałas założoną?? Teraz mieszkam za granica i muszę iśc tutaj do ginekologa,w Polsce nie miaąłm czasu bo najpierw trzeba porobić badania..itd..musi być miesiączka..a dwa tygodnie to za mało... Własnie dzisiaj skończyłam czytac ksiązke...wczoraj czytałam do wieczorabyło juz po 24 aż mąz miał dosyc i krzyczał żebym zgasiła to swiatło:P Lubicie też czytac?? Ja zaraz biorę się tez za podłogi pomyję sobie dzisiaj i posprzatam to jutro poleże dłużej w łózku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie odpoczęłam bo najpierw przyszła koleżanka na kawę a później zabrałam się za koszenie i zebrałam wiaderko malin pyśka spiralę to na początku czujesz przeszkadza Ci ale to jest tylko TAKIE WRAŻENIE ja jestem z niej bardzo zadowolona i mam ją na 5 lat a finansowo też się bardzo opłaca a ja nie mogę używać tabletek. Wystarczy dobra cytologia i ostatni dzień miesiączki wtedy można zakładać spiralę chyba że lekarz ma jakieś wątpliwości ja kiedyś często miałam nadżerki a od 4 lat wszystko jest ok Luiza u mnie też ciągłe krzyki i piski ale na szczęście dzieci są bardziej rozumne i szybciej można je uspokoić kocham je bardzo mocno ale jak byli mali to nieźle dali nam w kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka wiesz co ja teraz mam nadzerke,dlatego ide do tego ginekologa,słuchaj ale masz bolesne miesiaczki?Wiesz u mnie jest tak samo,nie mogę przyjmować tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×