Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witam z wieczorka:D Tak piszecie o dzieciaczkach to ja napiszę,że mam na razie tylko Nadkę,ale chcielibysmy z M jeszcze 2 .Tylko nie wiem kiedy:oAle mysle,że przyjdzie czas....:D Julka napisz jak będziesz miała chwilkę,choc parę słów...tęsknię:-(tak pusto tu bez Ciebie,a sylwia tez cos ostatnio mniej się udziela na naszym topiku:-(..................:D:D:D sylwus Ty u siorki pewnie małego wycałowujesz:D ja mam ostatnio samotne dni.M ciągle pracuje,więc nudy:-(no i tez pisac nie ma o czym:o uciekam,dobrej nocki zyczę:Dpapapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę,napisałam 2,ale dla sprostowania : chcemy jeszcze dwójkę,a nie drugie:D marzy mi sie aby miec trójkę dzieci,fajnie by bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza???? może ktoś się na kawke skusi???????..........................c[ ] ja wstałam dziś juz o 7,więc Wy tez nie spać śpiochy!!!!:D juz obiadek ugotowałam,placek w lodówce sie chłodzi,poodkurzane,tylko podłogi zostały do umycia i kurze a Wy co dzis porabiacie mamuśki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny:) Wczoraj mialam gosci i nie mialam jak pisac:),a i ogladalismy wesele mojego brata:)poszlam spac po 2 i teraz ledwo zyje:(boszzz musze sie polozyc ,bo zle sie czuje:( Zycze milego dnia...........🌼 Fluidki sle porzebujacym....................🌼 Kasbak jak ja mam sie udzielac na topiku jak nikt nie pisze:(no prawie nikt;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Któraś z Was pytała co tak zajmuje mój czas? Jest pare powodów dla których nie mam czasu na kafeterie: min.moje jagodowe ściany;) mąż na urlopie kołderkowe kwadraty i jeszcze inne .... Trzymcie się laski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Zycze wsiem milego dnia..............🌼 Fluidki sle potrzebujacym............🌼 Biore sie za gotowanie,a potem kosciol i do siorki:)wiec dzien caly zaplanowany;) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️ Gumis❤️3maj sie cieplo i zagladaj czesciej:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia wszystkim życzę:D🌼 ja juz po kościele,teraz obiad,spanko, a potem prawdopodobnie na festyn:D pozdrawiam ,buziaczki ślę:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa co tu takie puchy,aaaaaa??:( Ide z M filmy ogladac na laptosiu,bo w tv nic nie ma:O Dobrej nocki zycze🖐️))) 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochy no wstawać!!Poniedziałek rano!!:D :P Dziewczyny wczoraj zaklepalismy sobie z mezem labradorka:P:D ,takiego białego:),nie wiem czy dobrze robimy ,bedziemy z nim latali...:P Brylka o której z rana wyprowadzasz pieska?? Lece na razie,odewę się pózniej-papa🖐️ Stawiam kawkę i herbatke:D zapraszam...no i zotało mi jeszcze kawałek serniczka..no dziewczyny kto pierwszy ten lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka dzięki za sernik i herbatkę,ja dokładam jeszcze ciasto fale dunaju Wczoraj byłam z Kubą u lekarza,osuchowo dobrze,ale ma katar,więc teściowa postawiła mu bańki.W czwartek do kontroli ale ma to być tylko formalność.Wczoraj z mężem pojechaliśmy na zakupy,ale jak zwykle nic sobie nie kupiłam.Dziś u nas leje.Z jednej strony się cieszę ,bo Kuba nie będzie płakał że nie może na pole.Z drugiej nie wiem jak Julka,ana aż się rwie żeby wyjść.Mam trochę ciuchów do prasowania więc na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka a co do psa to ja swojego wyprowadzam dopiero jak wstanę.To wszystko zależy od ciebie jak go nauczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska hej:)🖐️)))ja poprosze serniczek:) I nie wiem co sie stalo:(ale pisalam przed Pyska i nie ma mojego posta😠 U mnie dzis piekna pogoda:)wiec wybiore sie do siorki:)tylko po poludniu,bo musze jeszcze 2 pranie zrobic i synka polozyc spac:) Brylka-Luiza:)wiem,ze dzieci Wam daja popalic:(i nie dziwie sie wcale Waszych reakcji;)ja ,to chyba jakas dziwna jestem i nie wiem czy dobrze robie:(zgadzajac sie na trzecia dzidzie???Sama nie wiem co ja mam juz o tym myslec😭??A jak ja bede miala tak samo jak Ty Brylka z ta odraza,to sie zalamie:(,a moze tak zle nie bedzie;):Dno sama nie wiem:)Zobaczymy jak bedzie;) U mnie nic cikawego:Ojedno i to samo buuuuuuuu:( Niunio grzeczny jest:)czasami tylko pomarudzi,ale jak kazde dziecko:) Z Dawidkeim rozmawiam przez skypa:)i jest mi troche lzej na duszy:) Jeszce tylko mies. i bede juz go miala sama dla siebie:)no i jeszcze M go odstapie czasami;):D,ale nie czesto:D Zycze Wszystkim milego dnia......🌼Fluidki sle potrzebujacym...........🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie kolezanki..............🌼👄..............🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies już 3 dzień nie sika nam w domu a rano wyprowadzam go między 6 a 7 zależy jak się obudzę on jakoś wy3muje a jak nie może to strasznie hałasuje i wtedy się obudzę :) jest cudny a jak nie wstanę to babcia wypuszcza go ja mam dobrze bo otworzę drzwi i on jest już na podwórku ( mimo że nie ogrodzone to na razie nie ucieka) Pyśka ja miałam miesiączki zawsze bardzo słabe ( kiedyś wystarczyła mi tylko wkładka)a teraz ze spiralą to wychodzi że mam normalne ale moja koleżanka nie ma spirali i ma dużo większe @ Kabask my też planowaliśmy mieć 3 dzieci 1 Ola i jak będzie miała 3 lata to wtedy drugie dziecko a trzecie to jak starsze będą po komunii ale po urodzeniu Oli lekarze powiedzieli mi że dzieci to ja już mieć nie będę a jak zajdę w ciąże to będzie cud i na pewno nie donoszę. Ja miałam duże komplikacje przy porodzie rodziłam w 42 tyg a od 10 dni byłam już w szpitalu pierwsze bóle miałam ok 12 w dzień ok 20 odeszły mi zielone wody i wcale rozwarcia a ból okropny o 8 rano brak tętna u dziecka i położyli mi się na brzuch i wycisnęli dziecko. Wszyscy co stali obok mnie mówili o boże a mnie uśpili żeby naprawić to co z pie r o l i li ( przez 3 tyg po porodzie nie mogłam wody z prysznica polać na brzuch bo ból był straszny). Ola urodziła się w zamartwicy miała 1 punkt nie mogła oddychać samodzielnie i miała wylew. Po wyjściu ze szpitala zastanawialiśmy się czy nie złożyć sprawy do sądu ale nie było na to czasu bo musieliśmy rehabilitować córkę . Mamy ogromne szczęście że wszystko skończyło się dobrze bo Ola w wieku 6 miesięcy była bardzo dobrze rozwinięta i nie było widać przez co przeszła . Jakież było nasze zdziwienie że jestem w ciąży a jeszcze większe że to ciąża bliźniacza na szczęście bez żadnych komplikacji a poród w innym szpitalu wręcz wzorowy ( tam gdzie oiom bo bałam się okropnie) Chłopcy chowali nam się bardzo dobrze ( ciągle głodni) ale jak Marcin miał 5 miesięcy to ciężko zachorował my myśleliśmy że to gorączka na ząbki ale później okazało się że to sepsa miał 2 operacje na brzuszku i 5 % na przeżycie na szczęście jest zdrowym i sinym chłopcem może bardziej nerwowym ale cały czas nad tym pracujemy żeby było lepiej. Wiemy z mężem że mamy ogromne szczęście bo gdybyśmy mieli nasze dzieci 30 lat temu to z całej 3 mielibyśmy tylko Przemka trochę się rozpisałam ale myślę że się na mnie nie obrazicie u nas pochmurno i jak na razie nie pada a ja mam dzisiaj w planie sprzątanie strychu Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Brylka WIELKI SZACUNECZEK DL ACIEBIE:)🌼👄 Boszz normalnie,az mi ciarki przeszly:(boszzz co wy sie nameczyliscie,to Wasze:(🌼Dzieki bogu Wszystko dobrze sie skonczylo i jestescie szczesliwymi rodzicami 3 slicznych pociech:)🌼 Brylka nie mamy za cos ie obrazac:Dpisz tak czesciej,to topik nie upadnie;)Buziole dla Ciebie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc WIELKI SZACUNECZEK DLA CIEBIE:)🌼 I dzieki Bogu,a nie bogu:Ojakas zakrecona jestem:Osorrki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jeszce gdzie jest ??:) Kasbak?? Monisiu jak sie sprawy u Ciebie miewaja??:)🌼👄 Manika🖐️:)👄 Zuzia:)🖐️)))zajrzyj czasem do nas;) Gumis FOCH,FOCH,FOCH!!!Zapomnialas o mnie??😭opuszczasz sie w pisaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lece pranie rozwiesic i naszykowac torbe malemu:),bo jak wstanie,to ide w rejs:dnie bede caly czas w domu siedziala:Obo zbzikuje😭 Zycze Wszystkim milego popoludnia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i oczywiscie zycze udanego lapania stronki:D:D 🖐️👄postaram sie zajrzec po wieczor;)papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sie jeszcze zapytac mam maluszkow:)Czy Wasze dzieci pija wode mineralna niegaz.???i czy uczycie juz pociechy na nocniczek sadzac??:)Ja ostatnio nalozylam niuniowi majteczki i po 5 min.musialam mu pampersa nalozyc:Dbo zasikal mi caly dywan:Doczywiscie nic sobie stego nie robil,ze mu mokro bylo i po kilku min. dalej sikal gdzie popadnie:Ojest jeszcze za maly chyba,zeby go uczyc juz na nocniczek sadzac co Wy o tym myslicie:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochh jaki zbieg okolicznosci Julka:D:D:D:Dm,a myslalam,ze to Brylka zlapie stronke:Dno trudno sie mowi,ze ja ja zlapalam:D:D Dziewczynki dzieki z gory za odp.co do mojego pytania wczesniej:)🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć,jestem ,jestem,melduję się:D ja jakoś ostatnio nie mam tyle czasu na kompa,bo cos sie ciągle dzieje,albo gdzies jadę,albo ktos u mnie,a do tego czytam książki i czasami tak mnie wciągną,że sie zapominam:pA tak odnosnie ksiażek to Pyśkaa cos wspominała,że czyta...Pyskaa co ciekawego czytasz? Brylka jestem w szoku,po tym co napisałaś:-(aż łza mi sie zakręciła:-(ale całe szczęście,że wszystko dobrze Wam się poukładało:DAle dlaczego oni nie zrobili Ci cesarki,skoro byłaś tyle po terminie z Olą??Ja na razie nie miałam większych kłopotów z Nadisią,więc planuję następne bobaski,tylko sama nie wiem kiedy:o Sylwus no własnie,gdzie Julka nasza??A jeśli chodzi o wodę,to ja Nadii czasem robię na mineralnej herbatkę,jak nie mam innej.Ale to sporadycznie.A tak to przegotowaną z kranu:DZ nocniczkiem mam takie same przejścia jak Ty,więc na razie odpuściłam... a ja dziś byłam u koleżanki,która ma 9 mies. chłopca.I ona zrobiła sobie teraz kurs robienia tipsów i takich tam,żeby mieć jakąś odskocznię od dziecka...I tak mnie trochę dół złapał,bo ja też cos chciałabym ze sobą robić,tak parę godzin w tygodniu choć.Zawsze trochę kasy bym dorobiła i odsapnęłabym od tej codzienności.Tylko co tu robić?? a jeszcze jedno,jak juz się tak rozpisałam;-)Moja mama ma w tym tygodniu 50-te urodziny.Doradźcie co jej kupić???Bo nie mam pojęcia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik ,bo padam na twarz:O Kasbak:)wes kup super ramke i wloz wasze zdjecie rodzinne z mala co macie:)i grawer jakis zrob na ramce z dedykacja:),albo wes odcisnij niuni raczki w gipsie specjalnym dla dzieci do robienia takiego cegos;)i wes to w ramki;)oczywiscie zadedykuj jej cos;)nie wiem sama co jeszce mozesz jej kupic i zrobic:Owszystko mi sie miesza i przetsawia:Ojestem b.zmeczona:(bylam dzis u siorki:(boszz myslalam,ze pod gore nie wyjde:OMusialam na M czekac,bo bym do domu nie dala rady zajsc:( Moja siostra poprosila mnie zebym zostala Uwaga!!Mama chrzestna Conorka huraaaaa,ale sie ciesze:):):):):)bede po raz pierwszy mama chrzestna:Di niech tak zostanie,ze bede miala jednego chrzesniaka;):D:D Dziewczynki zycze spokojnej i przespanej nocki...........🌼 Fluidki sle potrzebujacym..............🌼 Julka:(gdzie sie Ty podziewasz??Jak tam jazda Ci idzie autem??:)mam nadzieje,ze nic Ci sie nie stalo:O???3maj sie cieplo🌼👄 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️))))👄 Zycze wsiem spokojnej nocki...........🌼 Buziole Wszystkiem sle...............👄👄👄👄👄 Do jutra🖐️)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 kasbak, sylwia jestem niestety brak mi czsu na kompa a kazda wolna chwile staram sie spedzac z Jagodą, wychodze z domu rano o 5.00 a dzis do domu wrocilam o 20, nawet Jagody niekompalam bo usnela w samochodzie i spi teraz slodko, a ja sie ucze :O i niewiem co to bedzie w piatek mam probny egzamin z testow i jak go zdam to mnie zapisze na ten właściwy ale to dopiero na wrzesien-pazdziernik, bo takie sa kolejki. A wczoraj mialam pierwszą jazde i uwaga nikogo nierozjechałam :D sylwia moja mala chodzi w pampersi choć czsem zakladam jej takie majteczki z ceratki i tetre, codziennie robi kupke do nocniczka, a siku to jak sie uda , trudno zlapac ten moment:D tylko my ją zaczelismy sadzac na nocnik jak miala 6-7 miesiecy. pozdrawiam wszystkie mamusie bez wyjątku: pyska, brylka, luiza, gumijagoda,manika, zuzia, anet.d, monika,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a sylwia co do wody to mja mała pije wode czystą niegazowaną, ale przegotowaną zawsze i newet lubi, a jak gorąco to woli bardziej od soku. tylko my jej kupujemy specjalnie w duzych 5 litrowych butlach do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY!! nie odzywalam sie bo mialamw weekend egzaminy.poszlo mi dobrze.mam nadzieje ze zdam. jeszcze jeden w sobote i sesja zaliczona:-) napisze pózniej bo Milosz mi sie wscieka na kolanach.. pozdrawiam was wszystkie i całuje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !🖐️ Brylka dzięki za odpowiedzi :D :P Npiszę ci tylko że jak przeczytałam przez co musieliscie przejść przy porodach-bardzo mi przykro:(ale całe szczęscie że wzsytsko dpbrze z twoimi dzieciaczkami-teraz masz trójkę i na pewno jstes szczęsliwa,super że wszystko dobrze się ułozyło!!!:D :D Ja byłam wczoraj na małych zakupach,kupiłam piekna bluze ze spidermanem dla Adasia i koszule dla Kuby oczywiście +dla kazdego po małej zabawce :P Dzisiaj rano juz wstali i pierwsze co to do nowych zabawek:P-nie ma dzieci w domu:) MOnika-cześć 🖐️ super ze dobrze ci poszło na egzaminach:D,trzymam kciukim za sobote :) ;) sylwia super ze bedziesz chcrzestna,ja jeszcze nie mam żadnego chcrześniaka ani chrześniaczki-miałabym juz z dwóch alebyłam w tymczasie w ciazy-a sa jakieś tam przesady że nie bieze się nikogo w ciązy:P NO moze jeszcze ktos się zgłosi:P Co do wody to powiem ci że moje dzieci9tylko ze są juz duzo wieksze od waszych..:P)pija wode niegazowana i to duzo..już kupe czasu.. Kasbak ja swojemu tatuśkowi(razem z rodzeństwem)kupilismy duuzy obraz na sciane-przepiękny z krajobrazem..cieszył się bardzo,ale mieliśmy w planie zrobic trochę inaczej...tak jak pisała sylwia...mielismy iść do fotografa i zrobic wielkie nasze zdjęcie..ale ze ja przyleciałam za pózno nie dało juz rady na oprawienie w ramkę ..itd..ale z obrazu tez się bardzo cieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wsiem:) Zajrze potem i Was poczytam,bo zaraz bede miala rozmowe z synkiem:)❤️ Stawiam kawusie......c.........ciastek nie dam,bo nie mam:P:D:D:D Zycze Wszystkim milego dnia:)..........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×