Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość hejtt
hej a wiecie moze co sie dzieje z zalozycielka tego topiku czyli cacharell???? jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!! Ja to się wczoraj tak narobiłam że dzisiaj bolą mnie cały czs plecy :(Niech to wezmie:( luiza ja tez jestem na nk buziaki dla was i lece na chwile sie połozyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:D aj dziewczyny,po prostu padam z nóg.Dopiero wróciłam z zakupów,nachodziłam się,że hej i przy okazji babcię odwiedziłam.Nadka była grzeczna,ona zawsze jest grzeczna na zakupach:DNie narzekam:D W markecie grzecznie siedzi w koszyku,a ja spokojnie robię zakupy,casami dam jej jakiegos batonika i spoko. no właśnie Pyśkaa musimy sie na Nk jakos znaleźć... Monisiu trzymam kciuki za Twoje marzenia:D i modlę sie zawsze jak jestem w Kosciele za Miłoszka,żeby rehabilitacja przynosiła ekspresowe efekty,i żebys nie musiała go zawsze nosic,tylko żeby potuptał za Toba:D Brylka dzięki za pomysł,alejestem upierdliwa,bo widzisz storczyka też juz mama dostała,od mojego brata niedawnoTak to u nas jest,że kupujemy sobie na wszystkie święta prezenty,więc pomysły szybko sie wyczerpują...Ale kupiłam dziś mamie komplet biżuterii srebrnej:wisiorek,kolczyki i bransoletke takie z zielonym kamieniem.Mi sie to bardzo podoba.mam nadzieję,że jej te przypadnie do gustu. luiza a Kuba już zdrowy? julka wiśnióweczka super wyszła,jeszcze sie przegryza,ale już podpiłam troszkę i parę wiśni do placka wyciągnęłam;-)ale zapas mam duzy ,więc do zimy wystarczy:D zapraszam Babki na wiśnióweczkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie mi swoje adresy e-meil.Napisze wam dane i mnie znajdziecie. Monika ja też mam nadzieje że MIłoszek bedzie zdrowy i bedziesz mogła się cieszyć ze biega jak inne dzieci.Najwazniejsze jest żeby wierzyć-bo wiara daje duzo-sama się przekonałam na sobie i tak jak pisze kasbak-modlitwa tez daje (przynajmniej ja tak uważam):)Na pewno też pomodlę się w niedziele na maszy o jak najszybsze zdrówko:D BUziaki dla was!🌼 Kasbak no widzisz-prezent super i na pewno mamie się spodoba-kazda kobieta lubi bizuterię,ja teraz jak byłam w polsce to mojej maie spodobała się bardzo moja bransoletka-jak wyjezdzałam dałam jej w prezencie(bardzo ją lubiłam)ale czego nie robi się dla mauski:) :P ;) A na ta wisnióweczkę to ja bym wpadła :P :P Wiecie co wziełam się za prasowanie-musze wracac-:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech,Pyskaa ja tez prasuję,a wlasciwie to własnie skończylam:pNadia śpito musiałam ogarnąc troche mieszkanie,bo póxniej koleżanka z córecką na kawkę przyjedzie. Pyśkaa mój email: kasbak@op.pl. kurczę ale pogoda u nas do bani.Wieje i pochmurno,brrrr😡 A ja tydzień mam teraz zabiegany,bo ciągle coś,jutro mamy urodziny,na sobotę stroje kosciół na ślub koleżanki,więc muszę sobie wszystko przygotowac.ale przynajmniej nie wieje nudą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak wysłane-możesz mnie szukac :P Ja juz tez poprasowałam,teraz odoczynek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAkiś dentystyczny dzień dziś zyskałam wreszcie nowego ząbka:D W niedzielę moją mamę ugryzła jakaś jadowita muszka,na pogotowiu nic nie pomogli tylko kazali brać wapno i biseptol,powiem Wam że mnie to strasznie martwi paskudnie to wygląda i nie schodzi za bardzo. Mamuśka moja kochana czuła się na tyle dobrze,ze została z naszymi dziećmi a my ze ślubnym pojechaliśmy sobie na krótki urlop do Niemiec. Taki krótki urlopik sobie zafundowaliśmy. Monika rozumiem Cię chyba jak nikt inny ❤️ i życzę zdrówka Miłoszkowi👄👄 Sylwuś Kasbak JUlka LUiza Pyska Brylka Zuzia Pozdrawiam wszystkie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed 19 ide klasc synka spac:),a potem prysnic i do luszka ide,bo jestem wykonczona:OM pojechal pomodz mojej siorce meble pownosic do domu,bo im mieli przywiesc:),a jak wroci,to bedziemy znowu ogladac filmy na laptosiu,bo w tv nie ma nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu 3maj sie cieplo🌼👄zycze duzooo zdrowka Miloszkowi................🌼,a Tobie zycze duzoooo sily i cierpliwosci...............🌼👄 Zycze Wszystkim spokojnej i przespanej nocki........🌼 Do jutra🖐️)))👄 Pysla zajrze jeszcze potem na e-maila i sprawdze czy doszly mi Twoje dane;),a jak tak,to Cie poszukam na nk;) Pozdrawiam serdecznie Wsie🖐️)))🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska zaproszenie wyslane;)laska z Ciebie jak sie patrzy;)szkoda tylko,ze masz jedno zdjecie:( Dobra koncze na dzis:)M wrocil juz ide film jakis wlanczac:) 🖐️Wsiem:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no DZIEWCZYNY JUZ WAS MAM! kASBAK I Sylwia ale z was fajne babeczki :P :P,wiecie co jak popatrzyłam na wasze szkraby to naormalnie zrobiło mi się żal 😭 że mam takich duzych chłopów w domu..:P...ale lepiej się tak nie wpatrywac bo jeszcze by coś wyszło...:P :D Pózniej jeszcze poogladam was lepiej zaraz ide na 2 godzinki do pracy..;) Kasbak mam wiecej zdjęc,teraz jak mnie masz możesz pooglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to ty pisałaś że mam jedno zdjęcie,pomieszało mi się :P Wczoraj jak przeczytałam na wieczór o tej lasce to zaczełam się śmiać az mąz zapytał się mnie co mnie tak rozbawiło :P Spiochy wstawac...kawka podana i jedna cherbatka dla Pani co nie pije kawki:P....ciasteczek nie mam niech któras podrzuci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U nas ponuro,w nocy polało i jest zimno.Dziś idę z Kubą do lekarza na kontrolę.Mam nadzieję ,że to już ostatnia.Muszę jeszcze ogarnąć mieszkanie,bo wygląda jak by tornado przeszło. Gumijagoda super że wyjazd się udał,sama bym tak chciała z mężem się wyrwać z domu na parę dni. Pyśka wysłałam Ci zaproszenie na NK Muszę kończyć bo Julka stoi na de mną bo chce pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja juz kawke piłam ,ale chetnie drugą wypije:D Pyska, czy ty masz na imię Zuzanna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pyska :Dno nie gadaj,bo niezla babka z Ciebie:) Podsylam ciastka do Pyskowej kawy;):D.........ooooooooooooo:)smacznego!!! U mnie pogoda jako tako;)teraz pranie nastawilam i obiadzik mam juz zrobiony:)niunia klade spac o 10 i jak sie wyspi,to ide do siorki:) Jak narazie czekam na rozmowe z moja mama przez skypa:)bo ma dzis imieninki i chce jej zyczenia zlozyc:) Pozdrawiam serdecznie Wsie🖐️)))🌼 Zycze milego dnia......🌼 Fluidki sle chorowitkom...................🌼 Buziole wsiem👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka:D:P:P:Ppowaznie zbieg okolicznosci:D:D:D:D 3majcie sie cieplo👄musze leciec,bo mi synek rozrabia:(narazie papapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak niunio zsnie,to napisze Wam przepis na likier wisniowy;),ktora chetna niech sobie zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny a która z was to K.S na NK??musze się połapać :P NO nie wiem która z wasto ta K.S ale super rodzinka!:D Monika a czemu się pytasz czy mam na imię Zuzanna?Znasz mnie?:P Lece tera szykować obiadek bo nie mam kompletnie nic,a do 13 zotała mi tylko godzina czasu,na razie 🖐️ Sylwia ciasteczka mniam,mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki:D ja tylko na momencik,bo mam kupe roboty pochwale się,że juz zrobiłam obiad,gołąbki upichciłam M. na kolacje(cały gar):D,posprzątałam,zakupy zrobiłam,bukiet mamie ,Nadie uspiłam,uffff,padam jeszcze tylko musze podłogi umyc... no to zmykam,buźki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze tylko dodam,Pyśkaa laska z Ciebie,że hej;-)chłopakówmasz fajowych,jeden doamusi a drugi do tatusia podobny:d,to się podzieliliście,hehhee no i fajnie Ci tam za granicą,takie widoczki,mmmm........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o to i przepis:) Likier wisniowy:) 1kg.wisni 1litr czystej wodki 600 gram cukru Wykonanie:) Wisnie umyc,wysuszyc,wydrylowac. Zmiazdzyc pestki,wymieszac razem z wisniami i pozostawic na 3dni,az zaczna fermentowac. Po tym czasie dodac wodke,przelac do hermetycznie zamykanego sloja i pozostawic na 2 mies. Sok przecedzic.Przygotowac syrop: 1 szkl.wody zagotowac z cukrem.Gdy zacznie sie gotowac odstawic z ognia i polaczyc z sokiem.Ostudzi i przelac do butelek;) Likier jest najlepszy dopiero po 3-4 mies;) Wedlug tego przepisu mozna przygotowac likier z innych owocow;) Smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za te mile słowa:Daż się zaczerwieniłam :Phahaha Sylwia wiesz co przepyszna pewnie ta wisnióweczka-ale ja jej nie zrobie bo u nas nie ma wisni!!😭 😭a jaki może byc lepszy i z czego jak nie z wisieniek 😭Ale cotam może kiedyś wpadne na ta wisnióweczke :P Też bym sobie pojechała do siostry...:Pale za daleko ;) Kasbak fajnie tylko za goraco-tera zdychamy z braku deszczu:P,może niedługo trochę popada:) NO dziewczyno to się narobiłas,obrotna jesteś:) Ja dzisiaj jade po południu na zakupy,mam w planie kupic sobie jakies ładne klapki ze skóry-teraz mamy obnizki to mozna kupić cos dobrego i za dobrą cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×