Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Pyska:)bardzo sie ciesze,ze bede mamuska''chrzestna''po raz 3:D i to znowu chlopak:Dno teraz 4,to musi byc juz dziewczynka nie ma co;):D:D Julka gratki dla Ciebie,ze nie bylo strat w ludziach;):D:D🌼wiem,ze nie masz zbytnio czasu na pisanie:(ale odzywaj sie w miare mozliwosci:)🌼 Monisiu Tobie rowniez wielkie gratki za egzaminy:)🌼👄teraz,to juz z gorki pojdzie;)i napewno zdasz ten ostatni:)3 mam kciuki za niego [] []:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:Dtos sie rozpisala ooocho chooo:D:D:P Ide zupke gotowac dopiero:)bo caly czas rozmawialam z synkiem❤️juz nie moze sie doczekac kiedy mnie usciska😭tak mi powiedzial,achh ja go zacaluje chyba:) Dobra lece poki niunio spi narazie🖐️)))Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwia nocnik dla mojej Julki to krzesło,ona uwielbia na nim siedzieć,ale siku to tylko do pieluchy.Dobre i to jak na początek.Wodę mineralna dostaje jak zabraknie mi picia na polu,pije ,ale....woli wodę z sokiem.Zazdroszczę Ci że będziesz chrzestną,ja bym tak chciała być a tu nic. Julka gratuluję pierwszej jazdy i powodzenia na egzaminie próbnym. Monika gratuluje i powodzenia na ostatnim egzaminie,dasz radę. Kasbak co do prezentu dla mamy to dziewczyny podały Ci świetne pomysły,popieram je. Stawiam ciasto ,dostałam dziś od teściowej drożdżowe,pychotka U nas słonko świeci,właśnie piorę pościel,trzeba pogodę wykorzystać.Julka śpi z Kubą pograłam w małpki i chwilka dla mnie.Popołudniu umówiłam się z koleżanką na spacer,więc ogarnę trochę mieszkanie i wsio. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i witam, nie rozpisywałam się przedtem,czasu ciągle mi brakuje.. tera koleżanka właśnie ode mnie pojechała,poplotkowałyśmy,Nadia juz usnęła,teraz pora na jakiś obiad:D Monis super,że juz prawie kończysz sesję,gratki🌼:D julka powodzenia na egzaminie:Dtrzymam kciuki,Ty biedaczko masz jeszcze siły się uczyć?? sylwuś fajnie,że będziesz chrzestną,szykuj kasiorę na prezent:D dzięki babki za pomysły,ale chyba nie przydadzą się:-(bo tak:zdjęcie niedawno mama od nas dostała,jak byliśmy u fotografa,więc odpada:-(,takiej ramki na odcisk u nas nie dostane,musiałabym do Wrocka jechać,no ale bez sensu specjalnie bo kawał drogi,na allegro juz za późnobo to w czwartek,a obra dostali od nas na rocnicę ślubu:-(No i co ja mam kupić???? kończę narazie,idę obiad szykować:D zajrze potem,buźki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak tez sie ciesze,ze beda ta mama chrzestna:) Nie mam pojecia co masz kupic tej Twojej mamie:(wiesz co:D:Ddaj jej kase i niech sobie sama cos kupi;):D No i Kasbak bede musiala kase szykowac:Dojj ja chyba zbanktutuje:O:D Ja dopiero co wrocilam z nadworu:)duszno jak diabli i nie ma czym dychac:O,ale dzieki Bogu nie pada;) Mialam cos jeszcze napisac i zapomnialam:( Aaa dziekuje jeszcze raz za odp.w mojej sprawie:)🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa wiem co juz chcialam napisac:D Serdecznie zapraszam w piatek na moje 18-ste urodzinki;):D:D:D Kurcze musze spadac:Obo mi synio zaraz chate rozniesie:Onarazie🖐️postaram sie zajrzec pod wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie,teraz to juz mam dwa problemy z prezentem:o,co mam wziąć na sylwii urodzinki??:p:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunio moj marudny dzis jakos:(chyba przez ta pogode,bo strasznie jest duszno:Oi ja sama jakos nie bardzo sie czuje:(dobrze,ze juz niedlugo 19,to go uspie i sobie odpoczne;)Dzis z M robimy sobie seans filmowy;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ogladajcie dzis wiadomosci:(boszz rodzice z Wawy wyzucili dzieciatko przez okno😭😭😭Boszzz co to teraz sie dzieje😭normalnie chyba Swiat sie konczy:O:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki koncze na dzis:)Zycze Wszystkim spokojnej i przespanej nocki......🌼 Fluidki sle potrzebujacym..................🌼 Do jutra 🖐️))) Aaa i Gumis ja Ciebie bardzo plosieee:Dpomachaj chociaz kolezance:) 3maj sie cieplo👄🌼 Zuzia,a Ty zyjesz??nawet na momencik nie zajrzysz do nas:(obrazilas sie czy co:O??:(wiem,ze nie masz czasu na nic:(ale pomachaj chociaz do nas:) Buziole dla Wszystkich.........👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem na chwilke Sylwuś z tym dzieciątkim to Boziu Droga szkoda maleństwa , niektorzy czekają całe życie na maleństwo, albo truchleją o zdrowie jego a tacy to...😭 ech.. szkoda słów, mam nadzieje, że poniosą surową kare za to... jak wytrzeżwiją oczywiście... Dziewczyny egzamin probny przełożyłam na nast. tydz. bo sie niewyrobie poprostu niemam czasu dzisiaj wrociłam po16 do domu, i musiałam sie pobawić z jagodą bo stęskniłyśmy sie za sobą, a jutro jedziemy z nią prosto po pracy na kontrol serduszka i też wroce pewnie wieczorem:( Brylka ale ty miałaś przejscia z dzieciakami swoimi, dużo zdrowia zycze wam wszystkim Monika👄 🌼 podziwiam ciebie naprawde🌼 całuski dla Miłoszka i powodzenia na egzaminie :) Kasbak👄 też za tobą tesknie :D;) jak twoja wiśnioweczka jest jeszcze czy wyparowuje powoli :D:D:D Sylwia niebyło strat w ludziach bo instruktorka ma dodatkowy hamulec:D:D:D ale nic straconego:D:D:D czeka mnie jeszcze 28 godz jazdy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam z chłopakami u logopedy i na zakupach i zdenerwowali mnie okropnie bo ciągle się kłócili za karę nie było lodów to zaczęli mi pyskować ale nie ustąpiłam to następnym razem będą grzeczni odnośnie nocnikowania to wszystko zależy od rozwoju dziecka, będąc w ciąży z chłopakami starałam się we wszystkim usamodzielnić Olę bo wiedziałam żę później będzie ciężko i jak chodziłam sikać to z dzieckiem i u niej poszło szybo bo jak wróciłam do domu po porodzie bliźniaków (4 doba) to zaraz na drugi dzień córcia powiedziała że jest już DOROSŁA ( rok i 5 mies) i nie dała sobie nałożyć pampersa . Z chłopakami to było już zupełnie inaczej oni to byli takie trole udawali że nie rozumieją i wygodniej było w pampersie bo jak posadziłam ich na nocniki to jeden uciekł a ja za nim i jak wróciłam to cała kupa drugiego rozmazana po pokoju lub łazience :) i się poddałam. Pampersa porzuciliśmy jak chłopcy mieli 3 i pół roku bo miesiąc wcześniej dopiero zaczęli mówić i bardziej rozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabask odnośnie prezentu dla mamy to kup jej storczyka jest to prześliczny kwiat, który kwitnie co najmniej pół roku my babci kupiliśmy w marcu na 80 urodziny i jeszcze kwitnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 3 mam kciuki za ostatni egzamin i naprawdę Cię podziwiam bo sprytna z Ciebie babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to w piątek podwójnie świętujemy twoje urodziny i imieniny mojego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam nadzieje że jutrzejszy dzien bedzie cieplejszy od wczesniejszych, bo u nas pada od ponad tyg i jest zimno ok 15 ' A rano ajk szlam do pracy było zaledwie 5'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzienDobry. jesli chodzi o liczbe dzieci, to ja gyby Miłoszek był zdrowy to bym nawet piątke mogła mieć( tylko zeby kts za mnie chodził w ciązy:D;D ) a tak serio to marzy mi sie zdrowa dziewczynka. bo juz nie pamietam jak to jest miec takike zdrowe tuptające maleństwo... ale nie wiem czy to marzenie sie kiedykolwiek spełni, bo cały dzien nosze Miłoszka, wiec ciąza nie jest wskazana..pozatym juz dla Nikusia nie mam czasu bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzienDobry. jesli chodzi o liczbe dzieci, to ja gyby Miłoszek był zdrowy to bym nawet piątke mogła mieć( tylko zeby kts za mnie chodził w ciązy:D;D ) a tak serio to marzy mi sie zdrowa dziewczynka. bo juz nie pamietam jak to jest miec takike zdrowe tuptające maleństwo... ale nie wiem czy to marzenie sie kiedykolwiek spełni, bo cały dzien nosze Miłoszka, wiec ciąza nie jest wskazana..pozatym juz dla Nikusia nie mam czasu bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzienDobry. jesli chodzi o liczbe dzieci, to ja gyby Miłoszek był zdrowy to bym nawet piątke mogła mieć( tylko zeby kts za mnie chodził w ciązy:D;D ) a tak serio to marzy mi sie zdrowa dziewczynka. bo juz nie pamietam jak to jest miec takike zdrowe tuptające maleństwo... ale nie wiem czy to marzenie sie kiedykolwiek spełni, bo cały dzien nosze Miłoszka, wiec ciąza nie jest wskazana..pozatym juz dla Nikusia nie mam czasu bo Milosz pochłania caly czas.. Brylka, podziwiam Cie. zobacz jak to jest dziwnie na tym swiecie, moje dziecko urodzilo sie z 9ma punktami, wszystko bylo w porzadku, poród nawet łatwy, krótki, wczesniej zadnych komplikacji..a tu teraz nie potrafi nawet przekrecic sie sam na bok:-(lakarze mówia, ze to dziwne, ze gdyby urodzil sie w zamartwicy, ze widzieli takie ciezkie przypadki porodu a potem bylo wszystko dobrze...a tu zadnych komplikacji... dobra lece robic chłopcom sniadanie. miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D naskrobię coś później,teraz jadę na zakupki:D buźki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dzieci jak Wam leci??:D:D:D:D Julka:P:D:D:Dgratki za stronke:D🌼 Brylka ciesze sie,ze razem bedziemy swietowac;):D Monisiu:)napewno twoje marzenie sie jeszcze spelni co do corci:)zobaczysz:)przeciez tez nie bedziesz Miloszka nosila cale zycie nie??:)Zycze Ci duzooo sily i cierpliwosci.🌼👄 zycze Wsiem milego dnia.......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka ja ,to na zakupy z Dominikiem nie chodze,bo jest masakra:Otylko wejde do sklepu,a ten spazmow dostaje😭nie mam sily sie z nim uzerac:Onie da sie normalnie z nim wytrzymac w sklepie:(i nawet M mowil mi,ze on nie wie jak ja to wszystko znosze:(boszzz koszmar jakis,a o kosciele nie wspomne:Osama chodze,bo on by mi 5 min.w miejscu nie usiedzial:Okosciol by rozwalil:Opowiedzialam sobie,ze bedzie ze mna chodzil jak bedzie rozumial juz i jak bedzie oczywiscie wiekszy;) Pozdrawiam Wszystkie mamcie🖐️))))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam dodac zdjecie na nk i jie moge😭co wejde na zdjecie i chce jej dodac,to mi sie nie wkleja na nk,tylko sie otwiera cale😠nie wiem o co kaman:Obede musiala chyba na M poczekac,bo sie cos zwalilo i nie wiem jak ,to naprawic:(wkurzylam sie tylko 😠 Wam tez tak sie robilo moze??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas leje i jest zimno.Teraz gonię Kubę żeby dokończył śniadanie.Wczoraj było ciepło więc spędziłyśmy dzień z Julką na spacerku i placu zabaw.Ostatnio chodzi spać o 19 i jestem z tego bardzo zadowolona.Dziś dzień ponuru więc skończę prasowanie i pobawię się z dzieciakami.Nie mam dziś pomysłu na obiad,co wy dziś gotujecie? Ja też nie mogę chodzić z dzieciakami po sklepach.Jak idę sama z Kubą to chodzi przy mnie ale jak idziemy wszyscy to mąż pozwala Kubie chodzić gdzie chce i za nim leci od razu Julka,więc zamiast zakupów gonię dzieciaki a mąż zadowolony na to patrzy.Ile razy z nim rozmawiam to on że nie widzi problemu.Więc wolę sama,jeszcze Julka jak zacznie piszczeć to lepiej nie mówić ,wszyscy się patrzą.Co do kościoła to z Kubą chodzę jest grzeczny a małą zostawiam w domu bo się nudzi Julka masz w końcu podpisaną umowę? Pyśka a Ty jesteś może zapisana na naszej klasie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×