Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Pyska prosze bardzo kawusia dla Ciebie i dla pozostalych tez:).........c...........ciasteczek nie dam,bo sie skonczyly:D Zycze milego dnia🌼 Fluidki sle potrzebujacym...............🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️))👄 U mnie nic ciekawego:(rutyna,nuda itp:( Ide do synka zadzwonic,a potem na obiad musze cos nastawic nie mam pomyslu zadnego:Oojjs tam nic mi sie nie chce:(pogoda dalej beeeeeeeee:( 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda to dla Ciebie🌼❤️🌼z okazji rocznicy ślubu W dniu Waszej kolejnej ... rocznicy ślubu życzymy Wam pociechy z dzieci, wiele radości na każdy nadchodzący dzień i spełnienia wszystkich marzeń. Dziś z Gumijagodą świętujemy.W tym samym dniu brałyśmy ślub. Ja obchodzę 7 rocznicę ślubu i 15 lat jak jesteśmy z mężem razem Co do wczasów to polecam Bałtów-to raj dla dzieci,dorosłych też.Jest tyle zwiedzania,tyle atrakcji że nie ma czasu na nic.Wychodziliśmy o 9 rano wracaliśmy o 18 i tak w dzień w dzień.Zwiedziliśmy kopalnię krzemionki,zamki,pałace,był spływ tratwami,zwiedzanie parku dinozaurów,mini zoo i duże zoo,zdobywaliśmy szlaki turystyczne,Kuba lepił u garncarza wazon a w drodze powrotnej zachaczyliśmy o Łysą Górę.Pogoda super,upał taki że picie u nas szło litrami.Nie da się tego opisać to trzeba zobaczyć.wiemy już na pewno,że za kilka lat tam wrócimy aby Julka coś z tego zapamiętało,bo teraz tylko mówi o kaczkach. Dziś nie wiem co będziemy robić.Mąż ma jeszcze urlop więc zobaczymy. Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisiu kochana:)❤️👄🌼❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wszystko co piekne na tym swiecie, Wszystko co tylko szczescie wrozy:) Niech sie Wam razem w jedno splecie:) I bedzie sloncem w zycia podrozy:) Gumis Wszystkiego najlepszego w rocznice slubu👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizo i dla Ciebie kochana z okazji 7 rocznicy slubu:)❤️👄🌼❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Radosci z kazdego dnia:) Szczescia,ktore wiecznie trwa:) Sukcesow w kazdej dziedzinie zycia:) Z calego ❤️-ca Wam zycze:)!!!👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Gumis- Luizo zycze milego swietowania:)👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza jak miło że pamiętałaś❤️ dzięuję za pamięc i Tobie rónież życze samych szczęsliwych chwil [to Ty tez masz 7 rocznicę?] Mam nadzieję że to nie były tłuste lata bo nie mam ochoty na chude ;) Luiza fajnie że tak miło spędziłaś urlop,aż zazdroszczę. Sylwyś Tobie też dzięki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 jestem wściekła dzisiaj i normalnie cała się trzęsę z nerwów wyobraźcie sobie że mój sąsiad z podwórka wylewał dzisiaj szambo iiiiiiiiiiiiiiiiiii beczkowóz zakopał mu się w takim wielkiej dziurze ( za domem jest wielka góra na której sąsiad ma drogę a w drodze wykopał dziurę żeby cielaki poić) i wylał calą zawartość beczki naaaaaaaaaaaaaaaaa podwórko jutro dzwonie po sane pid bo dzisiaj nikt nie odbiera i weź tu człowieku mieszkaj z pacanem on nie widzi problemu bo deszcz wszystko zmyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liza, gumisia wszystkiego naj naj naj.......👄🌼👄 Idla wszystkich mamuśśle buziaki👄 Pamiętam o was ale niestety czsu mi brak:( Trzymajcie sie cieplutko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochaniutkie wszystkiego dobrego i duzo radości i miłośći!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️ Ja już spadam bo nachodziłąm się po Barcelonie-piękne miejsce,jestem wykończona-buziaki i do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochaniutkie wszystkiego dobrego i duzo radości i miłośći!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️ Ja już spadam bo nachodziłąm się po Barcelonie-piękne miejsce,jestem wykończona-buziaki i do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również dziewczyny życzę Wam wszystkiego naj naj,duuuuuuuuuuużo MIŁOŚCI❤️ a wszystkim dobrej nocki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️))) Brylka no sasiad,to jakis nie teges:Oja tez bym na Twoim miejscu zadzwonila gdzie trzeba:) Nie mam weny do pisania:Ojestem jakas rozdrazniona i wogole jakos zle sie czuje:(pogoda do bani i pewnie dlatego tak ona mnie nastraja:O Stawiam kawusie Wszystkim............c.....i ciasteczka kokosowe:))))))))smacznego!!!! Zycze wszystkim milego dnia🌼 Fluidki sle potrzebujacym....................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie bez wyjatku:)🖐️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziękuję wszystkim za życzenia👄 Brylka i jak dzisiaj wyglada sprawa z sąsiadem? Też bym się wściekła😠 Sylwuś ostatnio byłas spiąca ,teraz rozdrażniona a około 10 miałaś nas powiadomic o wyniku starań...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziękuję wszystkim za życzenia👄 Brylka i jak dzisiaj wyglada sprawa z sąsiadem? Też bym się wściekła😠 Sylwuś ostatnio byłas spiąca ,teraz rozdrażniona a około 10 miałaś nas powiadomic o wyniku starań...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziękuję wszystkim za życzenia👄 Brylka i jak dzisiaj wyglada sprawa z sąsiadem? Też bym się wściekła😠 Sylwuś ostatnio byłas spiąca ,teraz rozdrażniona a około 10 miałaś nas powiadomic o wyniku starań...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziękuję wszystkim za życzenia👄 Brylka i jak dzisiaj wyglada sprawa z sąsiadem? Też bym się wściekła😠 Sylwuś ostatnio byłas spiąca ,teraz rozdrażniona a około 10 miałaś nas powiadomic o wyniku starań...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziękuję wszystkim za życzenia👄 Brylka i jak dzisiaj wyglada sprawa z sąsiadem? Też bym się wściekła😠 Sylwuś ostatnio byłas spiąca ,teraz rozdrażniona a około 10 miałaś nas powiadomic o wyniku starań...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis😭robilam dzis test i wyszedl negat.😭@dalej nie mam ,ale pewnie dostane😭mam mega dola i nie chce mi sie nic😭Ide sie czyms zajac,bo mnie cos trafi😭 3majcie sie cieplo🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :D Sylwuś nie załamuj się bo może jest za wczesnie na test, poczekaj jeszcze troche,bedzie dobrze:) Ja dzisiaj mam okres i czuję się fatalnie,idę zaraz sie połózyc...buziaki i na razie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) U mnie-jutro mija tydzien jak nie mam okresu, staram sie wiec w miare dobrze odzywiac i lykam folika;) no bo w koncu sie staralam odzidzie:) jutro idedo G to o wszystkim napisze. testu nie kupie chociaz mnie korci, sa zwodne:)do g i tak trza isc bo takie spoznianie nie jest normalne:) piekna pogoda to sobie chodzimy calymi dniami, ale mam ochote gdzies pojechac bo takie siedzenie w domu dobija mimo wszystko:( pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.... izabella super,napisz jutro po wizycie czy dzidziuś jest:D julka i co z kiecką?uszyjesz podobną do tych co pokazywałam? sylwuś nie denerwuj się,wypij piffko na poprawienie humorku:D🌼 dla Ciebie na poprawę nastroju...🌼[kwiatek🌼 luiza długo chodziłas z M. zanim sie pobraliście...ja z moim też,aż 8 lat...;-) ja wczoraj byłam we Wrocku na zakupach z kuzynką,Nadia była padnięta tą lataniną,ja zresztą też... Pyskaa ale fajnie,tak po Barcelonie pospacerować,buuu,ja też chcęęę!!! pozdrawiam wszystkie mamcie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ Kasbak niestety ale nieuszyje, bo niemam kiedy, w dzien mała mi ciągle chodzi i nieda siąść przy maszynie, a jak idzie spać to jestem padnięta i nadrabiam zaległośi, pranie gotowanie itp. W sobote jedziemy z M na bazar, to sobie coś kupie, teraz są przeceny letnie, a i kiecki fajne podobno wiec coś na siebie znajde....chyba :D Niejestem wybredna, i niemusze mieć sukienki niewiadomo jakiej, ważne zeby była estetycznie uszyta, i z dobrego materiału.:) Izabela trzymam kciuki za dzidzie:) SYlwuś kochana,a ty jak sie czujesz 🌼 Niełam sie przecież test bywa mylny, myśle o tobie często, wierze ze wam sie uda🌼 I powiem ci ze jak zaszłam w ciąze z Jagodą to miałam takie same obiawy jak ty, ale myślałam ze to przez hormony, ktore wtedy brałam sie tak żle czuje, do tego strasznie bolały mnie piersi. Poszłam dogina spytać czy moge odstawić hormony, bo strasznie żle sie czuje, a on na to, nie moge tylko musze :D bo dzidzia jest:D. Przytulam cie mocno👄 Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny wy już takie duże a myslicie że w ciąże to się tak łatwo zachodzi jak się chce....oj nie.....trzeba sie uzbroić w cierpliwośc. Izabela i Sylwuś życzę owocnych starań.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziękuję za życzenia.Wczorajszy dzień spędziłam z mężem bardzo miło.Kino potem knajpka.Wróciliśmy dobrze po północy. Dziś mąż z dzieciakami pojechał nad wodę a ja poprałam,poprasowałam,wysprzątałam dom i mam juz spokuj,ale...Popołudniu napisała do mnie chrzestna Julki że jest w szpitalu .Pojechałam do niej i jest na podtrzymaniu ciąży,zaczął się jej 13 tydzień i zaczęła krwawić.Lekarz powiedział że jutro się wszystko wyjaśni.Siedziałam koło niej i nie wiedziałam co powiedzieć.Ma już jedno dziecko,ale nie dawno poroniła i teraz znowu by tak miało być.Pocieszałam ją jak mogłam.Jestem pod telefonem gdyby coś...ale mam nadzieję,że napisze mi dobre wieści. Julka już śpi,mąż bawi się z Kubą a ja idę się wykapać. Izabela trzymam kciuki Sylwuś dla Ciebie🌼❤️❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczynki:)🌼 Dziekuje za slowa pocieszenia i za wsparcie:)👄🌼 Ja sie juz dzis czuje oooo niebo lepiej:)dalej nie mam @ale pewnie jutro dostane;)w tamtym mies.mialam 14 i moze w tym mies.dostane 14:) O pogodzie nie wspomne:( Wstalam dzis o 6.50:Oniunio szalal na calego:dteraz bajeczki oglada,a ja mam chwilke wolnego:)potem poloze go spac o 10 i sama moze sie poloze spuniu;)na obiad nie mam pojecia co zroibic:Oale cos wymysle do 14;):D:Dm dzis wraca wczesniej ,bo pracy malo maja:) Jeszcze tydz.i bede miala Dawidka dla siebie huraaaaaaaaaaaaaa:):):) Zycze Wszystkim milego dnia🌼 Pozdrawiams erdecznie Wsie bez wyjatku:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza mega fluidki dla chrzestnej Twojej corci........................🌼bedzie wszystko dobrze:)ja w to wierze:)moja siostra tez krwawila wciazy:(ale wszystko dobrze sie skonczylo i tu tez wsio bedzie dobrze:)!!!!Fluidki sle jeszcze raz zeby wszystko dobrze sie skonczylo.............................🌼 Fluidki sle jeszcze potrzebujacym innym........................🌼 Pozdrawiam serdeczie raz jeszcze🖐️3majcie sie cieplo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×