Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość kamiszka25
czesc dziewczynki!dawno szukalam takiego forum jak wasze i wreszcie mi sie udalo!jesli pozwolicie dolacze do Was?nie chce byc intruzem!!mysle,ze wasz topik mi pomoze bo mozna w nim wszystko znalezc!wiec jesli mozna....... ** ANTONI 29.01.2007**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszka25
nie ma nikogo?szkoda!ale jak jutro sie ktos zjawi to mam nadzieje,ze sobie porozmawiamy!ja wlasnie o tej porze mam labe bo syneczek smacznie spi!! i wiecie co?marze o drugim Bobasku!!!!!!!!! ❤️antoni 29.01.2007❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj,witaj:Dpewnie,że możesz dołączyć do nas:Dzapraszamy:D ja teraz uciekam,ale jutro popiszemy:D buziaczki👄i dobrej nocki wszystkim;-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwuś dla Ciebie🌼❤️👄🌼nie tylko Twój mały daje popalić.Julka dała taki koncert na placu zabaw że musiałam z nią wracać do domu a mama została z Kubą na placu aby się jeszcze pobawił.to chyba taki okres buntu u małych dzieci,bo z kim nie rozmawiam to mają to samo. Ja już wszystko poprałam i poprasowałam.Jutro wszystko popakuję i koniec.Z jednej strony cieszę się że jedziemy a z drugiej trochę obawiam.Jak Julka będzie dawać takie koncerty to się ze wstydu spalę i gdzie tu będzie wtedy wypoczynek. Jutro rano idę do kosmetyczki ,będę mieć malowane paznokcie u rąk i nóg,trochę się zrelaksuję . Kamiszka zapraszamy Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D stawiam kawusię z mleczkiem z rana:D.................c[ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Na poczatku dziekuje za pocieszenie:)Luizie i Julce:)👄🌼 Witam nowa mame:)🖐️))zapraszamy do nas🌼🌼🌼 Luiza :)chyba tak,to jest taki wyrost dzieci i taki poprostu musimy przejsc okres proby:(:Ono trudno:)i tak go kocham nad zycie,a reszte jakos przezyje;) Wczoraj tak sie wyrznal o futryne,az huk poszedl😭na czole ma mega siniaka i warge spuchnieta:(😭Dzieki Bogu nic powaznego mu sie nie stalo,a wygladalo,to bardzo groznie:O Teraz mi lazi za plecami:Owiec spadam,wezme go wsadze w wozek i odkurze sobie mieszkanko,bo inaczej,to boje sie go zostawic samego:( Aaa zrobilam sie na sliwke wegierke:)dzis jak M wroci czekaja mnie zakupy,a potem wstawie kilka zdjec na nk:)to sobie zobaczycie nowa mnie;):D:D Zycze udanego weekendu.....................🌼 Fluidki sle potrzebujacym.....🌼 Zuziu:)dla Ciebie specjalne fluidki:)zebys szybko wrocila do siebie:).................🌼👄🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️)))🌼 Stawiam kawusie.............c............i ciasteczka kokosowe:)zycze smacznego:)!!! Narazie 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kawa i sniadanko dopiero teraz,bo mialam jak zwykle wiecej roboty gdy moj maz jest w domu:P dzisiaj pojechal zalatwiac wnioski, podania itp. do gazowni , urzedu itd.:/ bo ja nie mam z kim malego zostawic au nas tyakie upaly ze szkoda gadac:) ale mi to specjalnie nie przeszkadza. tylko M miszkoda. Mati tez rozrabia ale umie sie zajac sam soba, trzeba tylko pilnowac zeby sobie zbyt wielkiej krzywdy nie zrobil, ech... bo skacze i biega i ogolnie wariuje;) T tez mnie czasem wqrza ale jest pomocna czasem wiec nei swiruje. wczoraj bardziej mnie moja mama wqrzyla, bo kloci sie nie wiadomo o co:( ale 3mam nerwy na wodzy wiec nie jest zle, staram sie nic nie mowic, trzeba przetrwac i isc dalej. tylko ciezko czasami:( pozdroofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki!:D Sylwia wklej te nowe zdjęcia szybko bo sama jestem ciekawa tej sliweczki:P mm,cciasteczka pyszne..kokosowe lubie bardzo :) Słuchaj mój Adaś jak bym mniejszy ganiali się z Kuba po całej kuchni,ja zakładałam buty bo mielismy własnie wychodzić aż tu nagla trzask,Adaś upadł i walną buzią o krzesło-polłowa zeba przedniego się złamała,szok!a takie miał piękne zabki...nie upilnujesz za nic..:) :O Głowa do góry ,całe szczęscie że to tylko siniaczek :) Iza wiesz co ja też mieszkam z teściami i weim co to zanaczy lepiej nieraz się nie odzywac-lepiej przemilczeć..niestety tak juz musi byc..tak jak piszesz moja też mi pomaga więc nie mozna cały czaxsię kłócić czy spierać :) :P a co prawda to prawda..nieraz bardzo ciężko.:O U nas też okropnie goraco:O Gdzie ta nowa mamusia🖐️cos jej tu nie widac...halo???:D dziewczyny gdzie jesteście???zuzia,julka,kasbak-postawilaś kawke i uciekłas:P,luiza,monika,gumijagoda,brylka???🌼👄,mam nadzeję że nikogo nie pominełam :P Dobra lece wstawić coś na obiadek...pózniej idziemy na basen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj byliśmy prawie cały dzień na plaży nad zalewem jaet fajnie bo płytko ( przez co najmniej 300 m po kolana) i wiem że dzieci mi się nie potopią. Dzisiaj siedzimy w domu dzieciaki kąpią się w basenie a ja muszę ogórki robić dziewczyny jak moi chłopcy byli mali między (półtora roku a 3) to były trole straszne jak puściłam rączkę to każdy wyrywał się w inną stronę i straciliśmy sporo znajomych w tym czasie ( WCALE NIE ŻAŁUJĘ ) bo nigdy nie mieli bliźniaków albo mieli większe dzieci i twierdzili że my nie potrafimy u3mać dyscypliny w domu wg nich dzieci tak rozbestwione jak nasze trzeba lać. A jak można bić dziecko które nie rozumie poleceń chłopcy pierwsze słowa powiedzieli jak mieli 3 lata i 3lub 4 miesiące i wtedy zaczęli kumać bardziej i można było ich czegoś nauczyć . A odnośnie wypadków domowych to u nas przeważnie Marcina coś spotykało i wiecznie coś miał rozwalone. Luiza a gdzie jedziecie bo coś przeoczyłam witam nową mamę napisz nam skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja wróciłam od kosmetyczki z pieknie umalowanymi paznokciami u rąk i nóg.Teraz wszyscy oglądają i zachwycają się.Za nie długo zacznę wielkie pakowanie. Brylka my jedziemy do Bałtowa-góry świętokrzyskie.Jest tam park dinozaurów oraz muzeum,spływ tratwami,jazda bryczką,kolejką,zwiedzanie starego młynu,zamku,kościółka.Mnóstwo atrakcji dla dzieci.Kuba najbardziej cieszy się z tych dinozaurów. Dobra konczę bo dzieciaki szaleją Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza to miłego pobytu na wakacjach..sama tez bym poszłą do kosmetyczki...teraz to juz laska z ciebie jak nie wiem co:) :P :D Dziewczyny miłego weekendu...na razie..lece bo dzisiaj do pracy ide i trzeba dzieci wykąpać,dac kolacyjke...same wiecie :P buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszka25
witam dziewczynki!milo,ze mnie przyjelyscie do siebie!ja jestem z wielkopolski!mieszkam na wsi!moj Antos caly dzien spedzalby na dworze a tu taki upal....z trudem i ze wszystkich sil przetrzymuje Go w domu!!!!!!!!!!!ale ok,16-stej nie daje rady i Synus mnie wyprowadza na dwor!robie kawke i w biegu ja wypijam!bo moje Bobo jest strasznie ruchliwe!dzis wywrocil sie trzy razy.na szczescie bez wiekszych obrazaen!ale za to siedzi w kazdym mozliwym naczyniu z woda i non stop Go pezebieram!!(czasem nie zdaze wyprac a drugie juz mokre)wiec wzielam sie na sposob i to co jeszcze sie nadaje susze tylko na sloncu!jutro moze wyskoczymy nad jeziorko??!!u mnie na ogrodzie sa pieski i ich wodopoj,pojemnik na deszczowke,kury,bazanty.....itd;.....wiec jest ciagly dostep do h2o!!!!!!!!!!!!ale coz poczac? ❤️antoni 29.01.2007 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć My już spakowani,jutro jedziemy z samego rana.Trochę jestem zdenerwowana,ale chyba to normalne. do usłyszenia za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszka25
🌼dziewczynki dla Was!za to,ze jestescie takie mile i za to ,ze jest ten topik!! luiza,zylwunia,pyśka,wszystkie:powiedzcie kochane jak to jest z dwojka dzieciaczkow?strasznie bysmy chcieli drugie,ale troszke sie boje czy podolam?mam nadzieje,ze tak!!kiedys uslyszalam,ze czlowiek im wiecej ma obowiazkow tym jest lepiej zorganizowany!ale czy ja poradze sobie z dwojka i kazdemu poswiece odpowiednia ilosc czsu?moje wszystkie znajome maja jedynaki i zadna nie mysli o powiekszaniu rodziny.ba; =nawet mi sie strasznie potrafia dziwic,ze sie na to zdecydowalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkie mamusie nowe, zagladajcie do nas często. Sylwia jak twoj nastrój, u mnie do bani 😭 powzielismy z M decyzje o przeprowadzce😭 narazie jeszcze wszystko jest w rozsypce, a jutro czeka nas poważna rozmowa, bo dalej tak być niemoże😭 i znowu to samo :(😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamiszka to prawda ja do niedawna siedziałam z moją w domu a teraz pracuje od 6 do 14 i potrafie sobie tak zorganizowac, ze wieczorkiem mam luzy.jesli tylko masz mozliwosc i warunki i oczywiscie checi to czemu nie, potem bedzie ci sie coraz trudniej zdecydować.Powiem szczeze ze gdybym była na swoim i miala nadal poprzednią prace to bym sie długo niezastanawiała, ale niestety zycie pisze nam rózne scenariusze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka przytulam Cie bardzo mocno:)...........[ ]🌼 bedzie dobrze nie lam sie:)👄🌼👄Julka u mnie nastawienie do zycia dzisiaj tez jest bleeeeee:( Pyska aktualnej fotki jeszcze nie mam z ta sliwka,ale wlasnie dodalam zdjecie na nk:)jesli chcecie,to sobie oblukajcie;|):D:D:D Dziewczynki nie mam sily dzis siedziec i odpisywac Wam:(bardzo mi przykro,ale jestem bardzo zmeczona :(wybaczcie mi plosieeeeeeeeeee:)🌼 Juttro Was poczytam i odpisze:) Zycze spokojnej i przespanej nocki:)🖐️))) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie kobitko koffane:)👄🌼👄 Gumisiu❤️nie ma dnia zebym nie myslala,o Tobie:)👄🌼3maj sie cieplo🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa dodam jeszcze,ze dzis caly dzien bylam odcieta od swiata😭:(nie mialam internetu,ani tel.stacjonarnego koszmar:(ale juz go ma z czego bardzo sie ciesze:):):):):) Dobra zmykam na nk:)papapa👄 Julka,a czemu sie przeprowadzacie:(???co sie stalo kochana:(3maj sie bedzie dobrze:)👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszka25
juleczka dzieki za podpowiedz!ja chyba sie zdecyduje!mamy swoj domek,myslimy o rozbudowie i przydaloby sie rodzenstwo dla Antoniusza!!!!moj maz jest jedynakiem wiec wiem jak bylo i czasami jest mu trudno......a za 5 lat to ja napewno sie nie zdecyduje!!za 5lat to pojde z dziecmi na imorezke!tzn;nie one ze mna tylko ja znimi!!moze zabiora stara matke?;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus dzieki, szkoda słow pisalam wam nieraz cokolwiek, i tak sie zbierało, zbierało, i sie nazbierało, a najbardziej mnie wkurza że ona niezdaje sobie z niczego sprawy i jakby nic sie niestało. Kamiszka niema za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiszka powiem ci że jeżeli chcecie z M 2 dziecko to nie ma na co czekać działajcie i nie martw się że sobie nie poradzisz wiadomo na początku będzie cięzko ( zależy od dziecka ) jak pa3rzę na swoje dzieciaczki to jestem zadowolona że mają ze sobą tak dobry kontakt i bardzo są za sobą mimo iż czasami kłócą się strasznie teraz wszyscy leżą w jednym łóżku i opowiadają sobie bajki Julka 3mam kciuki będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki,,, ja dopiero teraz,bo cały dzień miałam zajęty,byłam na zakupach,posprzątałam generalnie całe mieszkanko,i gości mieliśmy bo dziś Nadisia ma imieniny:D! julka biedactwo nie stresuj się ,trzymam kciuki a Wasze plany,oby Wam się wszystko ułożyło🌼 kamiszka ja tez jestem z Wielkopolski:D gumiś te myślę o Tobie,jak Ty o nas:D sylwus to aszalałaś z tą śliwką;-)wrzuć jakąś fotę... muszę kończyć,M zrobić kolację jakąś i spać:D luia udanego wypoczynku:D brylka,gumiś,sylwuś,julka ,pyskaa,kamiszka,izabela,zuzia ,monika,anet,i wszystkie kogo zapomniałąm ściskam was mocno i buziaczki ślę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 3mam kciuki za wasze starania bo ja już nie planuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny za błędy ale cos mi się klawisz od zetki zacina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszka25
julka bedzie dobrze!glowka do gory slonko rozpedzi chmury!! brylka dzieki za te slowa!tez mi zalezy zeby moje maluchy mialy dobry kontakt!jak maly sie urodzil bylo ciezko bo niespal prawie przez3 m-ce!!ale dalam rade!!teraz tez dam!i nawet jak znowu perspektywa dobrego wyspania sie jest szalenie odlegla....bo pierwsza przespana noc z Antkiem to jak mial 14m-cy....zdecyduje sie!!dzieki raz jeszcze!! izabela833 ja tez nic na sile!jak bedzie to super!!!!poprostu sie nie zabezpieczam i czekam na skutki!!;-) kasbak to jestesmy dwie "pyruski"ja z pod poznania.a ty?moze kiedys zrobimy kawke u mnie w ogrodzie?:-) dobra dziewczyneczki bede uciekac!dziekuje wam za przyjecie!! 👋 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak pamiętałam i zapomniałam :( Wszystkiego najlepszego dla Nadisi, spożnione ale szczere🌼 i dużo buziakow od Jagódki 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×