Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Pyśka miejmy nadzieję,że wszystko z Sylwią dobrze i tego na razie się trzymajmy.Też o nią się martwię.Zaglądam kiedy mogę na kafe czy coś napisała.Wierzę że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś jak tylko bedziesz w stanie to pomachaj chociaz że wszystko dobrze, martwimy sie o ciebie, niech Anioł Stroz ma w opiece Ciebie i Maleństwo ktore nosisz w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska ❤️ Luiza❤️ 🖐️))):) Dziewczynki puscili mnie do domu:(widzialam plod,ale nie dokladnie:(robila mi test i nadal jestem wciazy i jedyna dobra wiadomosc jaka mnie podtrzymala na duchu,to taka,ze hormony ida w gore:)pobrali mni dzis znowu krew i jesli jutro wyjda zle,to maja zadzw. do M i mam jak najszybciej zglosic sie do szpitala😭,a jak beda dobre wyniki,to mam isc do szpitala w piatek na 14.30 na usg i takie tam:)nie wiem co mi beda jeszcze robic:(jak narazie,to jestem podtrzymana na duchu chociaz troche i jest jakas nadzieja:)❤️ U mnie jest tydz. 7:)a plod widac jak by 5 tydz.byl:)ja sie na tym nie znam i tak:(tak mi polozna powiedziala:) I co mi jeszcze powiedziala,to to,ze jesli mnie zacznie bolec bark,mocno brzuch i jesli mi mocniej bedzie lecialo,to mam sie jak najszybciej zglosic sie do szpitala:(😭 Ja jakos dziwnie jestem spokojna:)moze,to i dobrze wrozy:)Jestem blada jak sciana ide sie poloze:)3majcie sie cieplo👄 Dziekuje za wszystko👄🌼z Wami jest mi lzej:)❤️!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza a tobie to wspolczuje tych chorob:( widze ze twojej Julii też tak nierowno zeby idą jak mojej Jagodzie, najpierw jej wyszly wszystkie jedynki, potem dwojki na gorze i jedna z prawej strony na dole i ma jeszcze dwie czworki i jedną trojke, też z prawej strony, a z lewej coś niechcą iść jej te zęby, jak byliśmy ostatnio u lekarki na szczepieniu, to sama sie dziwiła, że tak jakoś dziwnie sie z tej jednej strony niechcą przebić, fluidki na zdrowie dla malej no i dla męża, żeby cie już niezamęczał;).......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś, wszystko bedzie dobrze, ja nie miałam takich problemow, ale jak leżałam w szpitalu to czesto przywozili dziewczyny z takimi plamieniami, i nawet krwawieniami, a potem rodziły zdrowe i silne bobaski, a dwie takie to sie nawet na bliżniaki załapały :) Odpoczywaj duzo , a jak jesteś blada, to może anemie jaką masz tfu tfu, niech ci szybko robią te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka :)czekam na badania jutrzejsze z niecierpliwoscia:)wiem,ze roznie jest w ciazy:(mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze:)❤️i ze wszystko sie ulozy pozytywnie:) Musze konczyc,bo musze sie polozyc:(do jutra🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus super że wyszło że dalej jesteś w ciązy i że to nie ciąza pozamacizna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Leż teraz jak najwiecej-ja jak miałam krwawienie tez kazali mi przez 1 miesiąc po krwawieniu leżec i nic nie robić!!!!!!i nie dzwigać i nic nie nosić!!!!!!!!!!!jedynie szklankę!!!!!!!!! Na pewno bedzie-co tam musi b yc dobrze!!!!TYlko ODPOCZYWAJ!:D NO dziewczyny do jutra buziaki:) nowa mamusia gdzie jesteś halo???????????? monia,????????????a co u ciebie????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju sylwia, dopiero teraz doczytalam co sie dzieje u ciebie:/ ale wyszlo na twoje . 3maj sie i w domu i ew w szpitalu, tylko spokoj i lezenie moze cie uratowac. ja tez krwawilam z matimale niewiele na szczescie.to pewnie byl wynik streu w jakim wtedy zylam:( na rzie u mnie wszystkow porzadku. na usg za tydzien ide. teraz wsobot4e mam wesele i nie mam jeszcze ani sukienki ani torebki ani butow, ech...;( oprocz tego ciaza daje mi sie we znaki w postaci calodniowych bolow glowy:(i wzdec pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, przepraszam, naprawde nie mam kompletnie czasu, pozatym u mnie nic ciekawego, jak zwylke , nie ma co przynudzac. ogólnie to troche mam dołek ostatnio.. takie to wszystko bez sensu. nic nie idzie do przodu.. sylwuś życze duzo zdrowia tobie i maleństwu ❤️❤️❤️ pozdrawiam wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ wszystkim mamusiom z brzuszkami stawiam pyszne soczki porzeczkowe lub kompocik broskwiniowy :)......... a dla całej reszty kawusie :) ....c(_).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj mam wolne, ale od 6 już na nogach jestem. Dziewczyny trzymajcie kciuki, M pojechał na rozmowe kwalifikacyjną....znowu:( wiec mam nadzieje, że tym razem coś z tego wyjdzie.Bardzo sie denerwuje :( Mała juz po sniadanku i bawi sie grzecznie, a ja zmykam pranie rozwiesić i drugie nastawić. Miłego dnia życze i duuuużo zdrowia chorowitkom. AAAAcha i WITAM nową mame:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuski:) Julka dzięki za kawke,wypije z chęcia-dzisiaj coś wstałam jakaś taka...ech:O Trzymam kciuki za M:) MOnika fajnie ze napisałś:)ty nie pisz tutaj o przynudzanau tylko pisz o czym chcesz i kiedy chcesz:)>:Pto nie jest żadne przynudzanie,każda ma z nas nieraz taki dni....zobaczysz wszystko pójdzie do przodu-trzeba tylko czasu...:)buziaki 👄trzymaj sie:) Izabelanie martw się weselem,dobrze będzie jak pójdziesz nawet w koszulce nocnej:Pmamusią z brzuszkami wolno wszystko:P-nie żartuje:P,spokojnie jeszcze masz czas na kupienie czegoś:) współczuje cio z tymi bólami głowy i wzdęcviami-na pewno biedna cierpisz...moze minie po miesiąc:O..u mnie mineły takie sprawy własnie po pierwszym miesiącu-pózniej miałam spokój :)🌼 sylwia a ty dzisiaj nic nie robisz i lezysz cały dzień co ty na to??:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że mamy ranne ptaszki. Ja już z Julką po śniadanku,Kuba w szkole a mąż śpi.Z Julką już lepiej.Dobrze że postawiłam Jej bańki,bo dziś już nie kaszlała,ma jeszcze trochę kataru,ale to już końcówka,wszystko schodziło z niej wczoraj.Dziś wybieram się popołudniu do koleżanki,męża mam gdzieś niech się chwilę dzieciakami zajmie. Sylwia cieszę się że wszystko w porządku.Wypoczywaj,nie denerwuj się,cały czas myślami jestem z Tobą i maleństwem,oby więcej takich dobrych wiadomości.❤️❤️❤️ Julka to Twoja mała też przechodzi ciężko ząbkowanie,oby to sie już skończyło.Trzymam kciuki za męża Izabela cieszę się że z Twoją ciążą wszystko dobrze a mówią że kobiety w ciązy głowa nie boli. Monika po to jesteśmy abyś mogła się wyżalić i nie przynudzasz.Pisz co chcerz i ile chcerz🌼 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Niedawno przyjechalam z Niepolomic z rehabilitacji(prawie 50km odemnie) uśpilam Milunie i teraz jem śniadanie!! a potem do roboty robie obiad , sprzatam iu jade po Nikusia. pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️czuje sie bez zmian:( Pyska bede sobie lezala jak Dawidek wroci ze szkoly;)teraz wcinam sniadanko i szukam jakas fajna kartke dla mojego meza,bo dzis sa jego urodziny:) Dominis jest grzeczniutki i oby tak dalej bylo:)Dawidek ladnie sie z nim bawi i nie opuszcza go na krok:DDominis ciagle chodzi za nim i wola da da oć:D:Dchlopaczki moje za soba przepadaja:),a jak Dawidek wyjdzie na dwor,to Dominik od razu w pisk i placz,ze go ze soba nie wzial:Oa co bedzie dalej???:O Dziewczynki dziekuje za cieple slowa i za wszystko👄🌼 Zycze milego dnia🌼 Luiza mega fluidki sle Twojej rodzince............................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ M właśnie dzwonił, mowi ze poszło dobrze i mają dać znać do 2 tyg. oby dali znać a nie tylko tak mowili. Sylwuś wszystkiego naj naj dla twojego M, to on też spod panny jak ja :);) Monika .🌼 strasznie daleko macie tą rechabilitacje, a powiedz czesto tak jeżdzisz? Luiza te zęby to mnie kiedyś wykończą mała przez to nieprzespi spokojnie ani jedne nocy:( Izabela fluidko dla ciebie na ten bol głowy, wspołczuje, ale to minie napewno.....🌼 chciałam sie zapytać kiedy wróci Kasbak hęęę?? I co sie stało z Brylką, anet, Maniką, zuzią...? I czy gumisia sie do nas jeszcze odezwie gumisia pomachaj chociaż że żyjesz ❤️ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak to jeszcze sobie odpoczywa jak by nigdy nic-leniuchuje:P MOnika widze że tez masz co robić całymi dniami:O-fluidki dla ciebie:) Napisz jak tam koniki?NIkusiowi się juz podobaja?bo ostatniio się jeszcze bał :) Julka ile wam jeszcze zostało tych ząbków?zawsze pocieszaj się tym że to juz o jednego więcej i jego macie już z głowy:P U mnie jest tera etap wypadania zabków-czyli wróżka zębuszka:):Pjak tak dalej pójdzie to wróżka zbankrutuje:P :P :P sylwunia super ze dzieci zajmują się soba i się razem bawia-przynajmniej o to możesz być spokojna-a to dużo:) Sto lat dla twojego M!!!!!! U nie jutro mój Kuba ma urodzinki-7 lat!!!Dziewczyny kiedy to zleciało???!!!!:Oi zcemu tak szybko?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwus dla ciebie ta strona-zeby były same dobre wiadomośći i minki takie jak ta------------->:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska:D:D:Ddziekuje Ci bardzooooooooooooo:D👄🌼 Ja sie czuje zle:(dobrze,ze maly juz spi,to sobie odpoczne:)ide sie wlasnie polozyc,bo mi slabo i w glowie mi sie kreci:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie babki z topiku👄🌼🖐️ Oby do piatku:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy a co to dzisija jeszcze nikt nie wstał??:P Kawa juz czeka i dwa soczki:) Buziaki...na razie lece..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka dla Kubusia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!🌼🌼🌼 To prawda czas leci i widać to zwłaszcza po dzieciach jak one szybko rosną. Sylwuś dla męża spóznione życzenia a dla Ciebie❤️❤️❤️ Julka ja już mam z górki,bo jeszcze dwie trójki a w wieku dwóch lat piątki i widzę że tylko my mamy takie przeboje z zębami. Ja już po śniadaniu.Rano miałam przejcie z Kubą bo nie chciał zjeść śniadania przed wyjściem do szkoły,jadł po drodze.Mąż powiedział że nie musi a ja że tak,nie będzie chodził głodny.Przerwę śniadaniową mają dopiero o 10 ,to długo.Muszę kończyć bo psina chce na spacer.Będę wieczorem. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ranne ptaszki Pyśka dzięki za kawke wlasnie wypilam ja juz na nogach od 6:30 musialam Darie do szkoly wyprawic Kubuś siedzi i ogląda bajki to mam chwile relaksu też czeka mnie dziś spore pranie i mnóstwo pracy. Buziaczki dla Moni trzymaj się dziewczyno i nie załamuj będzie lepiej zobaczysz wszystko się ułoży po twojej myśli buziaczki . Julka współczuje ci tego ząbkowania moje dzieci na szczęście przechodziły łagodnie .To prawda co pisała któraś mama pocieszaj się tym że to już coraz bliżej końca . Sylwuś a ty dużo odpoczywaj wiem że na pewno trudno przy chłopcach ale leż ile wlezie ja też miałam problemy jak byłam w ciąży z Kubusiem musiałam leżeć całą ciąże bo miałam skurcze dwa razy leżałam w szpitalu niby poszło dobrze ale Kubuś urodzil sie owiniety pepowina byly problemy ...ale teraz ma prawie 2 latka i niezly lobuz z niego u ciebie tez na pewno bedzie dobrze urodzisz slicznego bobasa przesylam ci super fluidki dbaj o siebie i pisz jak sie czujesz bo tez sie martwie. ktoras mama jezdzi na rehabilitacje napisz cos wiecejco sie dzieje ja tez jezdze z Kubusiem bo urodzil sie z krzywa stopa przez prawie rok mial zalozony gips jezdzimy ponad 100km do gdanska do specjalisty ktory zajmuje sie ta wada jak naraze jest dobrze Kuba jeszcze troche koslawi nozke ale nieznacznie najgorsze jest to ze nawet jesli noga sie wyprostuje to za jakis czas krzywi sie na nowo ale ciagle walczymy mam nadzieje ze teraz juz bedzie dobrze . Musze juz konczyc i przepraszam za bledy karmie jeszcze Kube piersia i wlasnie na mnie wisi ta mala pijawka trzymajcie sie caluje was wszystkie jak dorze ze jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu dzis spokojnie wszystkie zajete ja juz po praniu teraz spacer z synusiem znowu sie nabiegam za nim ,ale za to jak wrócę to bedzie czas drzemki. Musze wymyslec cos na obiad dla moich niejadkow pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza dzięki wielkie:D,może torciku?z masa i wisniam i polewą czekoladową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermama-oj to się nabiegasz za synusiem:P Widze że mamy tutaj dużo Kubusiów na naszym forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) dzisiaj mnie glowa nie boli cale szczescie. ale jestem taka...powolna;) ze wszystkim sie ociagam nie tak jak w pierwszych dniach:/ wstalam dzisiajrano nakarmilam matiego, puscilam mu bajki, a on je sobie wylaczyl;) poszedl sie autami bawic a ja lezalam do 9.30. teraz robie pranie i przesadzilam kwiatka. nic wiecej nei zrobilam, zalamka. nawet na czytanie bajek misie nie zbiera,bu:( ale wczoraj posprztalam wieczorkiem trooche pokok. juz prawie sa skonczone moje 2. potem ,po weselu(acha wczoraj kupilam sobie wszystko!sukienke, buty, torebke, sweter i zawieszke:P-tesciowa wziela mi matiego i moglam sobie zrobic dobrze) kupimy jakies szafy i doskladamy panele i mozemy sie przeprowadzac na druga strone mieszkania bo w ruch pojdzie kuchnia, przedpokoj i ew pokoj dzieciakow:) pozdrawiam, jak uda mi sie matiego polozyc tosama tez legne chyba:) pozdrawiamy,przesylamy fluidki i czestujemy herbata mietowo-jablkowa oraz meliska. dla chetnych kawa rozpuszczalna lub sypana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Luiza dziekuje bardzo za zyczenia👄i za serduszka dla mnie:)👄 Suuperrmama sorrki jak nik pomylilam:(ja czuje sie nadal zle😭i oby tylko do piatku:(jutro wizyte w szpitalu mam na 14.30 mojego czasu:(Nie smialo prosze o fluidki;) Moje dzieciaczki zdrowe:)rozrabiaja na calego i mamie nie daja odpoczywac:O:(,ale i tak odpoczywam kiedy tylko moge:) Teraz zbieram sie po Dawidka do szkoly,a potem leze i nic nie robie:) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼 Zycze milego dnia🖐️))) Fluidki i ja sle potrzebujacym....................🌼 3majcie sie cieplo papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia dla ciebie duże mega fluidki na jutro!!!!!!!!!!!!!❤️mam nadzieję że lekarze powiedzą że wszystko dobrze!na pewno!!:DTrzymaj sie kochana i nie poddawaj!!!!!!!!!!!!!!!❤️ Dziewczyny dzisiaj zaczynam swoją mega pracę bo u nas od wieczora mamy 3 dni świeta,mamy mase roboty w pracy:O wiec pewnie mnie nie będzie,najwyzej pomacham do was!:D Trzymajcie się ciepło,buziaki:D monia👄 luiza👄 sylwunia👄 izabela👄 supermama👄 julka👄-co nic nie piszesz??:P kasbak👄-moze starczy juz tych wakacji?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×