Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

az sie boje takich problemow z wychowawcami o jakich piszecie. mam nadzieje ze w wieku mojego 2,5latka nei mozna jeszcze powiedziec jaki bedzie kiedys. na razie to on niezbyt dlugo potrafi wysiedziec jakm ktos do niego mowi, najwyzej5min:Pchyba ze mu cos pokazuje i daje do raczki:) dzisiaj jestem ciagle sprzatajaca, jeszcze nie jest po remoncie. na razie skoczylismy 2 pokoje i teraz je urzadzamy, znaczy czekam na szafy obecnie,a ciuchy trzymam pod lozkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 11 co się stało że jesteś smutna 🌼 Izabela a powiedz mi czy jak kupowałaś szafy w sklepie to u Was za darmo skręcają czy trzeba płacić ja czekam za sypialnią i przywiozą do domu ale za skręcenie muszę zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia wszystkiego najlepszego ,dużo miłości.Przepraszam że spóżnione ,ale szczere.Wczoraj zapomniałam przez tą nauczycielkę. Brylka ona mnie nie wysłała do poradni,tylko z jej strony to były grozby.Ja idę z własnej nie przymusowej woli.Jeżeli coś wyjdzie to dobrze że wcześnie,będzie wiadomo jak dalej postępować.Jeżeli wszystko będzie dobrze to na wywiadówce powiem co o niej myślę i dam jej wyniki badań.Zrobię to przy wszystkich rodzicach aby poczuła jak to jest kiedy mówi się o kimś żle.Wiem że jestem złośliwa ale ja nie pozwolę krzywdzić mojego dziecka i zwracać się takim tonem do mnie.A badania w szkole mają w marcu albo w kwietniu,więc do tego czasu wolę mieć swoje Julka dla ciebie dla polepszenia nastroju 🌼❤️🌼 Sylwinka u nas też się płaci za skręcenie od 50-100 złotych Dziś Kuba był w szkole odrabiali 10 listopad.Nie był długo bo tylko 3 godziny i mieli same zabawy.Teraz rodzice wzieli go na piknik .My z mężem i Julką dojedziemy póżniej,bo niby słonko świeci,ale mrożnie .To by było na tyle.Jak znajdę czas wieczorem to zajrzę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno Brylka pani powiedziała to bo nie radzi sobie z dziećmi , całą odpowiedzialność kładzie na rodziców i nie powiedziała na co mamy zwracać uwagę.Oni jeszcze się nie uczą ,dopiero zaczną.A jak pani w przedszkolu dowiedziała się czy Kuba idzie do szkoły to powiedziała że on sobie poradzi i mam się nie martwić.Znała go 3 lata więc chyba wiedziała co mówi. dobra muszę kończyć bo pies mnie nęka chce na pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza to i tak mało u nas się płaci 250 zł wczoraj było tak zimno a mój mąż wybrał się z kolegą na deskę popływać wędkarze się z nich śmiali że im się te glizdy pokurczą :D:D:D:D ale najważniejsze że nie jest chory jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Sylwunia wszystkiego naj z okazji waszej rocznicy🌻😘 Luiza badania niezaszkodzą, a mi się wydaje że one Ci tylko chumor poprawią, bo twój synek to żywe złoto, a z tego co widze to róchliwsze dzieci są mądrzejsze i bystre, tylko powinno mieć nauczanie zintegrowane i dużo pchwał:) Brylka ja chodzę z Olą do psychologa aby określić jej lateralizację, po dwóch spodkaniach niema konkretnej djagnozy, powiedziała mi tylko że można ją dyskretnie przestawiać na prawą rękę ( Ola niechce jeć, pisać i wycinać prawą ręką), a pozatym powinna być pod kontrolą bo może mieć problemy w pisaniu, czytaniu, orjętacji na mapie itd. Na następną wizytę musiałam się umówić do kogoś innego, bo ta (psycholog) odchodzi na 11 ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś nie miałam czasu wcześniej ale wszystkiego najlepszego dużo miłości i samych szczęśliwych chwil życzę udanej kolacji 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Kubuś dalej gorączkuje maiłam nie przespaną noc .Daria dziś ciągle gada nie może przestać odbija sobie cały tydzień .A co do tych nauczycielek to już też nie chce sobie ciśnienia podnosić to dopiero dwa tyg. szkoły a one już z dzieci robią jakieś nieuki ,szkoda gadać. julka 11 co się dzieje że ci tak smutno :(🌼👄 całuski dla wszystkich 👄👄 🌼Kubuś12.10.2006🌼👄 🌼Daria08.12.2000🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie dawno wróciliśmy z pikniku,było super.Jak przyjechaliśmy to Kubie buzia się nie zamykała bo tyle miał do opowiedzenia.Jeżdził na koniu,przeciągał linę,strzelał do tarczy,grał w hokeja,bawił się na dmuchananym zamku i zjeżdżał,pełno atrakcji i wszystko nam pokazywał.Było zimno i Julka na początku marudziła,ale było fajnie.Jadłam pyszny karczek i grochówkę. Margaret masz rację badania nie zaszkodzą.A czy Twoja Ola jest leworęczna,że musisz ją przestawiać na prawą rękę? Sylwinka mój mąż też jest z 24 lutego,ale innego roku :) Suupermama przesyłam fluidki zdrowotne dla Kubusia Dobra kończę Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza a mój mąż jest z 12 kwietnia a ja z 27 pazdziernika Wstawać śpiochy............... aż mnie gardło zabolało od tego wołania :):):):) Miłego dnia 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza dzięki za fluidki bo bardzo pomogły Kubuś jak nowy byliśmy dziś nawet na spacerze .Niedziela mija spokojnie. Daria dziś przeczytała całą bajkę dostała gazetkę w nagrodę myślę że teraz będzie czytać chętniej :)jest dumna z siebie bo poszło jej bardzo ładnie. przesyłam fluidki dla potrzebujących 🌼🌼 🌼Kubuś12.10.2006🌼❤️ 🌼Daria08.12.2000🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRYLKA👄 luiza👄 Sylwinka25 👄 julka 11 👄 izabela 833 👄 sylwunia27 👄 kasbak 👄 Pyśka 👄 MARGARET777 👄 i dla wszystkich które pominęłam 👄 🌼Kubuś12.10.2006🌼❤️ 🌼Daria08.12.2000🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy!🖐️-pyszna kawka:) My dzisija po 3-miesiecznych wakacjach idziemy do szkoły!!:D Cięzko było wstać rano-no ale cóż:P NO szykujemy sie i idziemy-my na 9 na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim Pyśkaa pyszna ta kawka zawsze z rana taką poproszę :):) słyszeliście że od pazdziernika ma padać śnieg dzisiaj też jest zimno aż z domu się nie chce wychodzić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już twierdziłam , że Ola jest leworęczna bo jak pisałam , te najważniejsze czynności wykonuje lewą ręką, a prawą ręką też pewne czynności wykonuje, więc dlatego zgłosiłam się do psychologa, sugerowałam się jeszcze tym, że Ola chodzi do przedszkola i miałam dylemat np. jakie nożyczki jej kupić. A po całej tej wizycie mam jeszcze większy mętlik. Po przeprowadzonych badaniach nieda się do końca określić czy ona jest prawo czy leworęczna. Na jednej nodze potrafi się dłużej utrzymać, a drugą lepiej kopać piłkę, natomiast zagląda do dziurki prawym okiem, i słucha jak zegarek cyka prawym uchem. Sylwinka no to mamy rówieśniczki, Ola miała się urodzić 23 lutego. Dziewczyny miałyśmy tu swego czasu tabelę, trzeba ją odnowić. Psełdonim wiek, imiona dzici i daty urodzin, miejsce zamieszkania: MARGARET777.28. Izabela01.08.03 Aleksandra02.02.05- MAŁOPOLSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich mnie trochę rozłożyło i jestem przeziębiona a za chwilę muszę jechać do szkoły i poważnie porozmawiać z panią logopedą bo nie chce prowadzić moich chłopaków ponieważ ja dodatkowo jeżdżę do poradni logopedycznej a jej zas ranym obowiązkiem jest ich prowadzić tym bardziej że nasza logopeda powiedziała że nawet 5 x w tygodniu dziecku nie zaszkodzi chłopcy mają w zerówce literowanie i Przemek literuje M O T O L ( motor) a Marcin zachwycony wymienia wyrazy na literkę I mamo ja wiem I jak I J E K ( kijek) MARGARET777.28. Izabela01.08.03 Aleksandra02.02.05 MAŁOPOLSKIE Sylwinka25.25. Magdalena 24.02.2005 wielkopolska Brylka 31 Ola 20.06.2001 Marcin i Przemek25.11.2002 Elbląg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja już mam dość tej nauczycielki.Dzisiaj koleżanka poprosiła ją aby przypomniała jej córce o książce a ona na głos żeby wszyscy ją słyszeli,że pani mnie obraża,ja nie będę przypominać niech się uczy.Potem powiedziała że nie które dzieci be szczelnie się do niej odzywają jak zabrania im jeść słodycze na przerwie śniadaniowej.I znowu wzrok poleciał na parę osób.Ja Kubie nie daję więc mnie to ominęło.A;e jestem zła na nią.Nie powiedziała żadnego dobrego słowa na nasze dzieci,od początku jest wszystko żle.Ja jestem cierpliwa ale do pewnego czasu.Nie wiem czy nie zrobię jej wykładu na zebraniu jak znowu usłyszę że znowu grupa była nie dobra Margaret mój Kuba też jest leworęczny.Kupuję mu nożyczki przeznaczone dla leworęcznych bo lepiej mu się wycina,prawą ręką tego nie zrobi,teraz nawet znależliśmy pióro które nie marze jak pisze.Więcej rzeczy robi lewą ręką,mało prawą.Zobaczę co mu wyjdzie na badaniu. Brylka fluidki zdrowotne dla Ciebie🌼.Ja nie rozumiem tej logopedy,jeżeli ma zaprowadzać to czemu tego nie robi.Zauważyłam,że najlepiej wszystko zwalić na rodziców,bo oni wiecznie mają duzo pracy.Już nie mogę tego słuchać,Idż i porozmawiaj,trzymam kciuki aby wyszło na Twoje. Pyśka jak chłopcy po pierwszym dniu w szkole.I fajnie mieli trzy miesiące wakacji Ksbak,Julka,Sylwia co u was słychać,pomachajcie chociaż. MARGARET777.28. Izabela 01.08.03, Aleksandra 02.02.05 małopolskie Sylwinka25.25. Magdalena 24.02.2005 wielkopolska Brylka 31 Ola 20.06.2001 Marcin i Przemek25.11.2002 Elbląg suuupermama 29 Daria08.12.00 i Kuba12.10.06 pomorskie Luiza 30 Jakub 17.05.02,Julia 19.02.07 małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie, przepraszam ze sie nieodzywałam , ale niemam jakos nastroju do tego m mnie wkurzył rano, ale zaraz przeprosił, choć to nie w jego stylu, chyba w koncu zaczeło do niego docierać, że problemy powinno sie rozwiązywać razema nie obarczać sie winą na wzajem jak cos niewychodzi. U mnie po staremu, troche nerwowo miałam ostatnio, przez ta prace, ale na szczescie wszystko juz pozałatwiałam, Jagodzie wychodzą 3 znowu z lewej strony, a z prawej nawet 2 nie chcą sie przebić, tylko ma jedna na gorze, jest przez to rozdrażniona, ale dzieki Bogu niechoruje, podaje jej multi sanostol, i nawet kupki robi ładne, bo wczesniej jakies zatwardzenia ją dopadały. Za to mnie jakieś przeziębienie bierze :( Kasbak a jak twoja praca, napisz jak znajdziesz chwilke. Dziewczyny, z tymi nauczycielami to naprawde macie przekichane, ja jeszcze takich problemow niemam bo moje dziecko pojdzie do szkoly najpredzej za 2 lata, ale juz sie teraz boje:O Sylwuś jak tam po romantycznym wieczorku;) Pozdrawiam wszystkie mamcie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARGARET777.28. Izabela 01.08.03, Aleksandra 02.02.05 małopolskie Sylwinka25.25. Magdalena 24.02.2005 wielkopolska Brylka 31 Ola 20.06.2001 Marcin i Przemek25.11.2002 Elbląg suuupermama 29 Daria08.12.00 i Kuba12.10.06 pomorskie Luiza 30 Jakub 17.05.02,Julia 19.02.07 małopolskie julka 25 Jagoda 20.06.2007 podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój Kuba tez jest leworęczny-ma juz 7 lat i w niczym mi to nie przeszadza ani jemu,powiedziała mi raz pani zeby go nie zmuszać do pisania i innych rzeczy robienia prawa reka,tak juz dziecko bedzie miało i juz....to by było tak jak by nas ktos zmuszał do pisania albo jedzenia lewą reka..:P :) CHłopaki zadwoleni ze szkoły:) Dzsiaj dzieci sa w szkole i cos mnie wzieło na wielkie porządki..zmy kam dale robic swoje Buziaki dla wszystkich..i tych chorutkich też 🌼 MARGARET777.28. Izabela 01.08.03, Aleksandra 02.02.05 małopolskie Sylwinka25.25. Magdalena 24.02.2005 wielkopolska Brylka 31 Ola 20.06.2001 Marcin i Przemek25.11.2002 Elbląg suuupermama 29 Daria08.12.00 i Kuba12.10.06 pomorskie Luiza 30 Jakub 17.05.02,Julia 19.02.07 małopolskie julka 25 Jagoda 20.06.2007 podkarpackie Pyskaa 27,kuba i Adas-2001-2003 dolnosl.-hiszp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Dziewczyny na kolacji nie bylismy,mamy ja w tym tyg.:)nie bylismy na kolacji,bo nasza rodzinka zrobila nam impreze niespodzianke:Dale bylo fajnie i jaka ja bylam zdziwiona jak oni sie zorganizoawali,a ja o tym nic nie wiedzialam:Dwszystko bylo w tajemnicy,tylko maz moj byl troche wtajemniczony;)Bylo extra i byla dla nas taka niespodzianka,ze zapamietamy ja do konca zycia:) Nie mam jak pisac,bo Dawidus siedzi i gra na laptopie,a jak nie gra ,to bawie sie z nimi w pokoju i tak staram sie jak najwiecej czasu poswiecac dzieciaczkom:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼👄U mnie samopoczuje jakie bylo,takie jest😭 3majcie sie cieplo👄 Fluidki sle potrzebujacym.......................🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc jak najwiecej poswiecam czasu dzieciaczkom o tak:),a nie tak:(pomylilo mi sie sorrki🌼 Dla Margaret i dla calej reszty❤️👄🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki:D dziewczyny wkurzają mnie tacy pedagodzy o jakich piszecie,za nic w nich nie ma powołania do pracy nauczyciela,nie powinny takie zgorzkniałe,upierdliwe osoby mieć kontaktu z maluszkami w ich początkach edukacji...początki są najważniejsze,wykształcają na niemal całe życie podejście i chęci do nauki....tak myślę,więc luiza nie milcz,tylko powiedz coś tej babie,bo przegina...;P julka a Ty po zwolnieniu sie siedzisz teraz już w domu,czy jeszcze tam jeździsz?ale Ty chyba nie miałaś umowy,więc pewnie masz już z głowy ten obóz pracy?nie stresuj się tak M.,i wiesz miałaś kiedys rację,że mój M zrozumie więcej jak ja zacznę pracować....jest miedzy nami duuuużo lepiej:D sylwuś a Twoja mama jeszcze jest u Was?masz towarzystwo??a jak jej zdrowie??no i gdzie fotki z Conorem,he??obiecałaś:P ja pracuję codziennie do 13,nie jest źle,w sumie coraz lepiej bo wdrażam si ę w moje obowiązki.Cieszę się bardzo,że coś zarobię,bedzie nam trochę lżej.A nadisia bardzo chętnie zostaje z babcią,ani razu nie płakała i jak wracam to nie rwie się do mnie od razu,więc ma się dobrze z babcią,a tego obawialam się najbardziej,jak ona zniesie moją nieobecnośc. jedyny minus to ta okropna pogoda,zimno u nas okropnie,wyjść sie nie da z dzieckiem....Pyśka prześlij mi trochę Waszego ciepełka:-) MARGARET777.28. Izabela 01.08.03, Aleksandra 02.02.05 małopolskie Sylwinka25.25. Magdalena 24.02.2005 wielkopolska Brylka 31 Ola 20.06.2001 Marcin i Przemek25.11.2002 Elbląg suuupermama 29 Daria08.12.00 i Kuba12.10.06 pomorskie Luiza 30 Jakub 17.05.02,Julia 19.02.07 małopolskie julka 25 Jagoda 20.06.2007 podkarpackie Pyskaa 27,kuba i Adas-2001-2003 dolnosl.-hiszp. kasbak 25,Nadia 20.05.2007 wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak a nie mowiłam:D ale sie ciesze że wam sie układa👄 kasbak ja pracowałam 2 mies. z czego przez mies. miałam umowe, bo biedak niemiał czsu zeby mi ją podpisać, ale wypowiedzenie dostałam w 10 minut jak sie upomniałam o zaległe pieniądze i powiedziałam że na darmowe nadgodziny chodzic nie będe!!!, a dzisiaj byłam po zaległą kase, to uslyszalam że w pażdzierniku to sie troche wk* powiedziacłam co nieco i kasa zaraz sie znalazła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×