Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dziewczynki dziekuje za cieple slowa:)👄🌼 A tak wogole,to🖐️Wszystkim:) Julka jemu wszystko sie podoba co dostanie ode mnie:)no,ale ja nie mam juz pomyslow co mu moge sprawic za prezent:( Albo zrobie imprezke z tej okazji dla samych bliskich,albo wyjdziemy z mezem na kolazcje ,a dzieci zostana ze szwagierka i do tego kupie mu kubek z data naszej rocznicy i wypisze mu piekna kartke:)mam jeszcze roche czasu cos moze wymysle;)Moj maz chce isc na kolacje:)no,ale zobaczymy co wyjdzie z tego wszystkiego:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie zyczliwe kolezanki🌼👄 Zycze milego dnia🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka:)czy ty nie jestes z Niemiec???Widzialam Cie ta tamtym forum:)i nie tylko na tamtym;)Czy Ty tez stracilas malenstwo???😭jesli tak,to bardzo Ci wspolczuje😭:(🌼 Zbieram sie po Dawidka do szkoly papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ ale się rozpisałyście,hohohhhhooooo:D julka bardzo dobrze zrobiłaś,że zwolniłas sie z tej pracy,ja wiem jak to jest jak wyzyskują na maksa i pogardzaja człowiekiem,beznadzieja,że jeszcze takie firmy istnieją.....na pewno znajdziesz cos lepszego dla siebie:D margaret dobrze myslałaś z tymi kolczykami u Nadki:D przebiłam jej uszka tak jakoś koło jej 1 urodzin.Poszło gładko,nie płakała,a teraz wszystkim się podoba z kolczykami:-) sylwus ja myslę,że tak jak luiza pisze,kolacja zdala od dzieciaczków to najlepsze rozwiązanie na wasza rocznice:D luiza musisz dbać o mężusia,skoro ma takie problemy zdrowotne,nie ma co:Pa tak serio to nie ma żartów z kręgosłupem,niech się bierze za to i wraca do zdrowia🌼 izabella Ty w tych remontach sie nie przedźwigaj czasami,dbaj o siebie👄 suuupermama zdrówka życzę 🌼 dla reszty mamusiek buziaczki przesyłam,tyle nas,że nie sposób wymienić wszystkich:P👄 a jeszcze jedno,gumis nawet nam łapką nie pomacha:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wk* tyle sie napisałam i mi coś zjadło tekst 😡 to może powtorze sie w skroce pozdrawioam wszystkie mamusie, wszystkich chorowitkow, i śle fluidki na zdrowie i cierpliwoścv.,...........[kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za wsparci w sprawie pracy, jestem szczęsliwa, ze sie rozwiazałam tylko teraz żeby mi wypłacił zaleglą pensje i będzie luz-blus:) Jagoda jakaś marudna ostatnio sie zrobiła i wieczorami znow urządza cyrki przy kąpaniu, nawet do wody niechce wejść i to tak sie z dnia na dzień stało:( sylwuś z ta kolacją to swietny pomysl, ja na naszą rocznice tez m na takie coś naciągne, już tak dawno razem niebyliśmy:( a i mam jeszcze malutką prośbe do wszystkich nowych mam, jak byscie mogly w stopce wpisać wasze pociechy i ich daty urodzin, to bedzie nam łatwiej was rozpoznawać ;) pozdrawiam aaaa gosiek ja też walcze z kg, od kwietnia zrzuciłam 10 a zostało mi jeszcze ze 20:( ale sie teraz zawzięłam i dam rade:) tylko ja nie stosuje żadnych diet, poprostu sama sobie cokolwiek ograniczam i narzucam, powoli ale do celu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia ja mieszkam w Jarocinie mam już 3 letnią córkę i teraz ponownie zaszłam w ciążę ale niestety obumarła w 4 tyg miałam zabieg robiony 1 czerwca ale nie poddam się i będę próbować dalej bo mała chce mieć braciszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dziekuje za odpowiedz:)🌼przykro mi z powodu Twojego malenstwa😭ja swojego Aniolka stracilam w 7tc😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos na poprawe nastroju Wczoraj namówiłam wreszcie swojego męża zeby kupić abażur z kryształów (to co wisi z lampami na suficie), baaardzo drogi (pół roku zbieraliśmy). Pojechaliśmy do sklepu, kupiliśmy abażur, na skrzydełkach szczęścia popędziliśmy do domu, po drodze kupiliśmy butelkę koniaku (trzeba nowy zakup ..tego tamtego, no obmyć). Siedliśmy przy stole, najpierw strzeliliśmy po 50, potem powtórzyliśmy, no i mówię do swojego męża: - A może powiesimy od razu ten abażur ? No i mąż, lub z powodu koniaku, lub widząc moje szczęście zgodził się. Postawiliśmy krzesło, na krzesło taboret mały, mój mąż wspiął się na tą piramidę, a mi kazał go zabezpieczać. Stoję taka szczęśliwa, obserwuję jak mój orzeł pod sufitem majstruje (a on był, nie wiem po co w szerokie bokserki ubrany), przenoszę wzrok niżej, i co ja widzę z tych sympatycznych bokserek wypadło mu jedno jajeczko, no i ja taka rozczulona tym widokiem biorę i tak lekko pstryknęłam paluszkami po tym jajeczku. Mój tygrys w tej sekundzie jak poleciał w dół z tej estakady wraz z abażurem,który rozbił się całkowicie na małe kawałki, wstaje szybko i z ostatkami abażuru w rękach podskakuje do mnie...myślałam, że zabije mnie, a on mówi: - Kurde, ale mnie prądem pie..olnęło, aż do jąder doszło, dobrze,że nie na śmierć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia :D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D:D no ładnie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nie moge taka mnie smichawa więła :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia 🌼 przykro mi że straciłaś swoje maleństwo :( ale z tym abażurem to jest dobre :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jeśli któraś dziewczyna ma ochotę popisać na gg to zapraszam 5899855 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny kawa lub herbatka z cytryną do wyboru ale dzisiaj brzydko na dworze pochmurno i pewnie będzie padać Sylwunia a miałaś robiony zabieg 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witam Wszystkich🌼 Sylwianka nie mialam robionego zabiegu,samoistnie wszystko sie oczyscilo😭moze i dobrze:(ja sie na tym nie znam😭 Zbieram sie do szkoly,ale jakos nie mam dzis nastroju:(jestem jakas przygnebiona i jest mi smutno:(moze po poludniu moj nastroj wroci,ale jak narazie jest do bani:( Zycze Wszystkim udanego weekendu.........🌼 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!:) Sylwia ale z tym abazurem to sie usmiałam:D :D :D dobre to było!!No szkoda bardzo że się rozbił:OUciekam zaraz do lekarza bo jestem zapisana po tabletki...na razie..wpadne pózniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki witam was wszystkie miałam napisać wcześniej ale teściowa mnie odwiedziła .Jest początek roku a ja po wczorajszym zebraniu mam doła normalnie szok nie wiem co się dzieje z moją Darią ,nauczycielka mówi że nie uważa na lekcji nie nauczyła się wierszyka dostała pałę i nic nawet nie powiedziała nie wiem co mam robić jak przychodzi ze szkoły to o piętnastej siada do lekcji i uczę ją do szóstej ,siódmej nienawidzi czytania już nie wiem jak ją zachęcić .To mądra dziewczynka ale strasznie się rozleniwiła . Doradźcie jak mam ją zachęcić do nauki bo ja już sama nie wiem jak ,a może za dużo od niej wymagamy tak się pocieszam że może ona jeszcze wakacjami żyje i potrzebuje więcej czasu na rozkręcenie się do nauki. jak na razie zamierzam co tydzień odwiedzać nauczycielkę może to coś pomoże . julka11 mój synek też miał taki okres że nie chciał się kąpać normalnie jak wkładałam go do wody to tak płakał jakbym go chciała utopić też z dnia na dzień a wcześniej uwielbiał .Teraz robimy tak że jak nie chce to pozwalamy mu brać do kąpieli ulubione auta i pomaga. sylwuś też uważam że kolacja przy świecach i parę godzinek bez pociech to świetny pomysł .A apropo tego abażura to szkoda że tyle na niego wydaliście i się potłukł ale tak się uśmiałam od razu humor mi się poprawił:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D niezła jesteś Dobra idę szykować obiad dziś zupka :) 🌼Kubuś12.10.2006🌼❤️ 🌼Daria08.12.2000🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia abazuru szkoda,ale sie usmialam po pachy i tak;) Pojechalam wczoraj na usg i co, lekarza nie bylo.okazalo sie dzisiaj(wczoraj rozladowal mi sie tel. w feralnej chwili), ze umowil sie ze mna w innym miejscu:( nastepne usg we wtorek pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem Dzisiaj pani w szkole powiedziała że zachowanie Kuby nadaje się do maluchów,że nie zda on do pierwszej klasy,nie chce się uczyć piosenek nie bierze udziału w zabawach,że ona wyśle go na badania.Ja przeżyłam szok i tłumaczę,że on w przedszkolu jako pierwszy umiał piosenki,wierszyki,brał czynny udział w zabawach a co do zachowania,to on jest w nowym miejscu i potrzeba czasu ,przecież wczoraj go chwaliła,dostał nagrodę,więc nie wiem o co chodzi.Kiedy rozmawiałam z koleżankami mówiły że im pani powiedziała to samo.Przyszłam do domu załamana.Mam sąsiadkę byłą nauczycielkę więc poszłam do niej i porozmawiałam z nią.Ona doradziła mi aby się nie wstydzić i samemu pójść do poradni i zrobić badania i że pani w szkole nie powinna oceniać dzieci bo zna ich dopiero dwa tygodnie.Coś takiego może powiedzieć w marcu ale nie początkiem roku.A jak zrobię badania to powinnam jej zanieść wyniki żeby się odczepiła.I tak zrobię.W poniedziałek pójdę do poradni i poproszę o takie badanie.Rozmawiałam z Kubą o jego zachowaniu a on na to że jemu tam się nudzi,ale jak się okazało to nie tylko jemu.Zastanawiam się czy ta pani nie idzie na łatwiznę i zwala całą odpowiedzialność na rodziców.Porozmawiam jeszcze na ten temat z mężem i jutro z Kubą na spokojnie suupermama nie wiem co napisać,ale może jak ona przychodzi ze szkoły to daj jej godzinę lu dwie czasu dla siebie,niech odreaguje tą szkołę a potem siądzie do nauki.wymyśl grafik kiedy ma czas na zabawę ,naukę,telewizję,może to się sprawdzi,bo powiem szczerze że mnie też nie chciałoby sie uczyć zaraz po szkole.A co do czytania to poproś ją żeby zaczęła czytać bratu bajeczki na dobranoc a Ty jej będziesz pomagać gdyby były jakieś trudności.Nie wiem co więcej Ci napisać,ale wiem że jak ją będziesz zmuszać to ona będzie bardziej się opiera. Sylwinka z abażurem mnie rozbawiłaś,naprawdę trzeba mieć pecha. dla reszty dziewczyn🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza dzięki za radę może masz rację bo ona jak przychodzi ze szkoły to w sumie ma tylko godzinę dla siebie ogląda wtedy bajki lub bawi się lalkami .A co do twojego synka to zrób sama te badania i pani się wtedy odczepi ja z Darią miałam podobnie w zerówce nauczycielka skierowała ją do poradni a tam pani psycholog ją wyśmiała po badaniu stwierdziła że Daria ma poziom wiedzy pierwszoklasisty dzieci muszą przywyknąć do nowej sytuacji a to dopiero dwa tyg.Też troche jestem zła bo nauczycielka Dari stwierdziła że ona pisze jak kura pazurem a ona pisze naprawde bardzo ładnie przecież widać to w jej książkach i zeszytach .Nie wiem o co jej chodzi. Mój Kubuś dziś ma gorączkę po za tym czuje się dobrze chyba ostatnie zęby będą mu szły . całuski dla wszystkich mam tych w domku i tych w pracy 👄🌼 🌼Kubuś12.10.2006🌼❤️ 🌼Daria08.12.2000🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja też wczoraj byłam na zebraniu ( zdążyłam tylko u Oli) bo chłopaków uczy moja sąsiadka i dobrze się znamy Luiza nie martw się tym co powiedziała pani bo z twoich opisów to Kuba jest bardziej rozwinięty niż moi chłopcy a po 2 tyg nauki jak ktoś stwierdza że dziecko nie zaliczy roku to kompletna bzdura bo takie dziecko musi się przyzwyczaić do nowej pani i dzieci. Powiedz mi a jak pani określiła jego lateralizację i na co powinniście zwracać szczególnie uwagę przy nauce ( chyba że tego nie zrobiła i dlatego wysyła Was do poradni żeby mieć mniej roboty) . U nas pani daje nam taką kartę obserwacji gdzie sprawdza czy dziecko zna literki cyferki dni tygodnia i inne rzeczy zAZNACZAM ŻE JESZCZE nie musi tego umieć i inne rzeczy na następnym zebraniu robi podobny test i widać różnicę w umiejętnościach dziecka najlepiej czyta się taką kartę na koniec roku bo widać jakie dziecko zrobiło postępy i jak sobie nie radzi to wysyła na Odnośnie badań w poradni to moim zdaniem jeżeli pani z przedszkola Cię nie wysłała to chyba nie ma takiej po3eby chyba że dziecko nie będzie miało żadnych osiągnięć w nauce to wtedy powiem ci jeszcze że zapytam mojej koleżanki czy wysyła się na początku zerówki czy później i Ci napiszę ( bo wiem że jak Ola chodziła do 0 to na koniec roku 3 dzieci z jej klasy szło do poradni) Margaret do pracy planuję wrócić na pewno ale chyba dopiero w przyszłym roku po wakacjach i na początek to chciałabym na pół etatu i to najlepiej we wtorki środy i czwartki ale trudno taką pracę znaleźć ale zobaczymy a od września 2009 nauczanie w naszym kraju zaczynają 5cio latki tak więc zerówka będzie miała 6 latków + dzieci 5cio letnie urodzone do czerwca ( bynajmniej w naszej szkole) a od 2010 dzieci urodzone od lipca do grudnia ( czyli 6cio latki) + wszystkie pięciolatki moim zdanie jest to stanowczo za wcześnie aby tak małe dzieci musiały już chodzić do zerówki co innego gdyby zorganizowano obowiązkowe przedszkole dla dzieci 5cio letnich przecież nie wszystkie maluchy są gotowe emocjonalnie do takiej nauki rozpisałam się strasznie dla wszystkich dziewczyn przesyłam pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️na wiecej nie mam dzis sily:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie:)🌼 ………………………._.;_'.-._ ……………………….{`--.♥.-.'_,} ……………………{;..,__...-'/} ....._.;_'.-._ …{..'-`.♥._;..-'; ...{`--♥..-.'_,}…`'--.._..-' ....._.;_'.-._ .{;..,__...-'/}…._.;_'.-._ ...{`--.♥.-.'_,}­ .{..'-`.._;..-';.{`--..♥-.'_,}.{;..,__...-'/} ....`'--.._..-'.{;..,__...-'/.{..'-`♥.._;..-} ........,--\..,-"…`'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_'.-._..... ||......// ..........{`--.♥.-.'_,}.,-"-.....//.,-"- ;-.. ........{;..,__...-'/....'-..// (..'-... ………..{..'-`.._;..-'. ,/. // ;---, ......../....-'.)\......... /.,-"-.... ........,---'`...\.......//. (..'-..... ....................\....// ................../_\Y//_ .................(_,-}={-,_) ..................._//((_/ .....................//))( Zycze udanego weekendu:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś........🌼 Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy was omijają, a wszyscy bardzo was kochają, bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie! 👄 Idżcie przez życie z dobrocią w sercu, otoczeni ludżmi, których kochacie, Silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia- nierozłączni! http://www.lesforum.webd.pl/kartki/upload/images/kwiaty/kwiaty_048.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia Róże są piękne, bo kwiaty mają. Lecz są nietrwałe bo przekwitają a Wasza miłość niech się rozwija niech trwa na wieki i nie przemija 🌼🌼 dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochyyyyy!!!!!pobudka!!!!!!!1 kawka na zachętę .....................................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mamuśki ja się tak zastanawiałam kto tak woła z rana a tu kasbak już nie śpi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D pyszna ta kawka dziękuję czy u Was też tak zimno się zrobiło Pozdrawiam 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:D Dziewczyny wczoraj tak sie ...nie działał mi internet od 12..weszłam ..było..a za 2 minuty wyskakiwało ze błąd..dzisiaj miałam dzwonic juz do nich no ale na szczęściejest :D...ja to muszę m ieć internet..:P Sylwia wszystkiego dobrego dla was!!!Dużo szczęścia i MIŁości!Żeby jak najlepiej się układało no i tego co pragniecie najbardziej....:) Spóznione ale szczere...:) U nas jak popadało to tak sie ochłodziło..:)że aż siedze teraz w sweterku:P-u nas to o tej poze top nie do pomyślenia:P Co do tych zebrań to te Panie naprawdę sa...nie cce juz pisać z tymi badaniami itd...ale tak jak która s napisała lepiej iśc i pózniej pokazać te badania i spytac sie kto tu powinien iść na badania?? Ledce tera na kawke..na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Kasbat i Pyska:)❤️dziekuje Wam bardzo za zyczenia:)👄🌼 U mnie po staremu:(Dzieciaczki szaleja od rana ,az mnie glowa rozbolala:(Wypilam wlasnie kawke mam nadzieje,ze mi zaraz przejdzie;) Dzis idziemy na kolacje,a prezenty dajemy sobie w tym tyg.co bedzie:)tak ustalilismy:)Dzieciaki zostana ze szwagierka:)mam nadzieje,ze randka sie uda;):D Zycze Wszystkim milego dnia🖐️))) Fluidki sle chorowitkom...........🌼 Pozdrawiam serdecznie szanowne grono🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×