Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Sylwia-tak mi przykro:( zonaMATKAkobieta-ja też mieszkam w okolicach Krakowa i z urazami głowy jeżdziłam do Prokocimia, czekanie ponad normę ale zajeli się dzieckiem profesjonalnie. Do specjalistów jeżdzę na Strzelecką jednakże mając zostawić tam dziecko to napewno nie na oddział(zakaźny) ordynatorem jest Szymanowska. Natomiast oddział alergologiczny jest O.K. pozdrawiam Ciebię i córę. Luiza dzięki za info jak coś to zgłoszę się do ciebie:) z tego co ja zauważyłam to rodzice przedszkolaków naszej miejscowości idą po najmniejszej lini oporu. Świadczy o tym nawet frekfencja na zebraniu:( a jak przedszkolanka żuciła chsło ile na komitet, to odrazu bunt, ja wiem że to wszystko dla dzieci idzie, ale niema z kim rozmawiać:( . Pomysły też bym miała, mikołaj to na 1 miejscu ja to nawet chciałabym żeby jeździli do teatrzyków, od czasu do czasu do groty solnej, zwiedzanie ciekawych miejsc. \"kto mi nagadał\" moja koleżanka ktura pełniła tę funkcję 2 lata, sama placki piekła i często dokładała za te osoby , które niewpłaciły i trzeba chodzić i karzdą zł. wyciągać, w festyny i inne imprezy szkoły uczestniczyć. A reszta płaszy d.py , za przeproszeniam. julka11 my też kopaliśmy źiemniaki. Dobrej nocy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do margaret777 witam dobrze wiedziec. zocha jest alergiczka i ma astme. wiec do tej pory latalam na al pokoju bo tam mam alergologa. ale sprawdze. sylwia nie wiedzialam czy moge ci dodac jakis slow pociechy bo co powiedziec w takiej sytuacji ale jako matka mysle ze wiem comopzesz czuc.bardzo mi przykro. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poooobuuddka!!! wstawać śpiochy!!!Nadka zrobiła nam pobudkę o szóstej,więc już stawiam kawusię..........................c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Kasbak dzieki za kawe :) pycha:) Wczoraj sie nieodzywałam bo miałam kupe roboty, robiłam kompoty z jabłek, i między czasie upieklam placek z jabłkami, który M zjadł prawie cały :D, po za tym jak to przy sobocie, sprzątanie itp. A to obiecane fotki: Wcinam malinki...:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d17f09911f13be9.html I moje ziemniaczki...:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b65ca811fa13df8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak wklej jakieś fotki z wakacji jak masz tutaj, bo ja niemam konta na nk, i niemam jak zobaczyć :( Witam nowe mamusie, zaglądajcie do nas często :) Margaret Ciebie tez witam, jak cie jeszcze pamiętam:) długo sie nieodzywałaś:P Oczywiście do kawy dołanczam placuszek a raczej resztki które z niego zostały:P Dobra zmykam już życze udanej niedzieli, i niewiem czy sie dzisiaj jescze odezwe, bo popołudniu mamy zaplanowany wyjazd.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś martwie sie o Ciebie:( jak będziesz miała jak to pomachaj chociaż łapką, że u Ciebie ok. :( Trzymaj sie ❤️ 👄 A to fluidki dla Ciebie............................................🌼🌼🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie ja dziś mam gości ,nie wiem jak u was ale u mnie leje pogoda do bani :( gotuje rosołek pachnie w całym domu zapraszam jak któraś chętna 🌼 przesyłam buziaczki 👄 odpoczywajcie i zbierajcie siły na kolejny tydzień 🌼Kubuś 🌼❤️ 🌼Daria 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek35.
czesc dziewczyny!Czy moge do Was dolaczyc?Mam 35lat i 3synkow:14lat, 5lat, 2 miesiace pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,julka fajne fotki,tylko mało Jagódkę widać na nich,ale dojrzałam ,że ma piekne oczęta:D ja jeszcze fotek z wakacji nie zgrałam,ale mam nowe Nadki ze studia ,więc jak ktos ma ochote to proszę:D: http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0908/dsc_8478e5fa.jpg http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0908/dsc_848647a7.jpg http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0908/dsc_84996ee5.jpg http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0908/dsc_839560a1.jpg http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0908/dsc_8406e52b.jpg ja narazie zmykam,udanej niedzieli wszystkim mamusiom zyczę🌼 własnie sylwuś,pomachaj choć trochę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaMatkaKobieta-polecam ci wyjazd z córką na diagnostykę do WOJEWÓDZKIEGO CENTRUM PEDJATRII \'KUBALONKA\' , tylko Zosia musi mieć ukończone 2l., ale załatwiać możesz teraz a termin przyjazdu ustalisz telefonicznie, podaję nr. to dowiesz się co i jak- centrala-(033) 857-56-00 ruch chorych (033) 857-56-08 (planowanie przyjęć) (033) 857-56-09 strona internetowa szpitala: www.wcpkubalonka.com Julka11-żeczywiście długo mnie niebyło, szkoda czasu na \"bitkę\" z bratankiem o kompa:P , a pozatym rechabilituję dziewczynki(czyli wywożę poza okolicę domu, żeby nawdychały czystrzego powietrza) itd. a poza tym czasami dorabiam sobię(nieoficjalnie) jak narazie stałej pracy niemam, chcę przeczekać nadchodzący okres grzewczy, jak dziewczyny niebędą chorować to sobie pochodzą do przedszkola a ja ze spokojnym serduchem poszukam pracy. Gosiek -witaj(cześć) dość spora różnica między pirworodnym a najmłodszym synkiem. Moja siostra jest starsza ode mnie niespełna 18l. moja mama nas rodziła co 9l. Teraz mam dobry kontakt zarówno z siostrą jak i trzema siostrzeńsami. Dobra idę na sacer z rodzinką. Sylwuś jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nowe mamuśki🖐️ Dziewczyny jutro mam wolne!!!!!!!!!!!:D hurra!!:Dale sobie pośpię:P Wreszcie już skończyłyśmy robote:) Dobra lece ..do jutra buziaki,pczytam jutro:P Sylwuś kochanie napisz,pomachaj chociaz łapką:(...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek35.
czesc dziewczyny!Ja juz po kawce i mam chwile czasu na kompa bo dzidzia spi.Najstarszy jest w szkole a sredniak rusza zaraz do przedszkola. Margaret777-rzeczywiscie duza roznica wieku miedzy pierworodnym,a najmlodszym,a to dlatego,ze moj najstarszy Bartosz jest z pierwszego malzenstwa.od 6lat jestem drugi raz mezatka i mamy razem 2 synow:Jasia lat5 i Kubusia 2 miesiace.Pozdrawiam mamuski i dzieciaczki i zycze smacznej kawki.Wpadne tu potem paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nie miałam czasu pisać bo w sobotę popołudniu pojechaliśmy do Bielska B. na szyndzielnie ale nie wjechaliśmy na nią bo było już za póżno,więc pojechaliśmy do tesco coś zjeść a tam była przecena butów jesiennych i zimowych w ccc.Kupiłam Julce buty zimowe za 25 zł,sobie butki jesienne,mężuś aż dwie pary załapał,dla Kuby już nie było.W niedzielę znowu pojechaliśmy do Bielska i tym razem wjechaliśmy na górę kolejką.Byliśmy na torze saneczkowym gdzie wszyscy mieliśmy frajdę zjechania.Póznym popołudniem zajechaliśmy jeszcze do teściów i tak nam zleciał weekend.Dziś mąż poszedł do pracy,jestem ciekawa ile pochodzi,Kuba w szkole a ja mam chwilkę dla siebie.Dziś pogoda u nas okropna,w nocy lało i była burza,teraz jest pochmurno i zimno.dobra pora na prasowanie a nazbierało mi się trochę.Kończę bo psinka chce na spacerek Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuski:) Luiza widze że wstałas a gdzie kawka??:P gosiek tez nie postawiła:P no to ja stawiam:) :P...ale uciekam bo bardzo boli mnie brzuch ,mam pierwszy dzie ń naszyc babskich spraw i...oj 😭..boli :O..mam nadzieję ze pózniej bedzie lepiej to się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia kochana 3maj się normalnie jak przeczytałam Twoje wypowiedzi to się popłakałam ja długo nie pisałam bo załapałam niezła fuchę w mojej byłej pracy jedna księgowa pojechała na miesięczny urlop za granicę a druga nagle wylądowała w szpitalu więc zadzwonili po mnie czy bym im nie pomogła i zgodziłam się tylko musiałam sobie dużo rzeczy przypomnieć a jeszcze więcej się nauczyć bo ostatnio pracowałam 7 lat temu moje dzieci poszły do szkoły i jak na razie wszystko jest ok pani chłopaków jeszcze ich nie odróżnia i muszą chodzić w identyfikatorach ( mimo że nie ubieram ich tak samo chyba że jadę to teściowej :) ) a z Przemkiem idziemy 1 października na usunięcie migdałków podniebiennych bo pod koniec września znowu miał anginę. Marrgaret witam Cię bardzo powiem ci że ja też byłam w komitecie rodzicielskim i nigdy nie dokładałam za innych a jak rodzic nie wpłacił to dziecko nie dostało paczki na mikołaja 9 po prostu tego dnia nie przychodziło do przedszkola) albo nie pojechało na wycieczkę ktoś pytał się o psa i mój gubi sporo sierści najpierw się strasznie denerwowałam a teraz po prostu trzeba częściej odkurzać pozdrowienia dla wszystkich zajrzę wieczorkiem bo teraz zmykam na grzybki póki pogoda ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś jak sie trzymasz kochana pomachaj do nas jak masz siłę bo my się tu martwimy :( ja zaraz wyruszam na popołudniowy spacerek z dziećmi Daria wróciła już ze szkoły także mam komplet .Jak wrócę biorę się za obiad a wieczorkiem mam zamiar wykąpać psa także zajęć mi dziś nie brakuje .Pozdrawiam wszystkie mamcie i lecę ubierać Kubusia :classic_cool:paaaaaaaaaa 🌼Kubuś🌼❤️ 🌼Daria🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkich popołudniowo, u nas leje od rana, i zimno, ide zjeść obiadek i pobawie sie troche z małą, po za tym to nic nowego, odezwe sie moze wieczorkiem. KASBAK hej hej napisz jak tam w nowej pracy:) trzymam kciuki, zeby było ok.🌼 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam spacer ledwo co zdążyliśmy do domu przed deszczem, ale Kuba się wybiegał, pogoda popsuła się dosłownie w parę minut.Daria w trakcie odrabiania lekcji a Kubuś bajeczki ogląda . Dobra muszę lecieć bo znając życie jak Daria zacznie pisać sama lekcje to potem połowę będzie musiała przepisywać . poczytam was wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️😭Ja sie nie czuje............😭 Dziekuje za pozdrowienia i za cieple slowa,fluidki i ogolnie za wszystko👄🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️ :(:(:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś, odpoczywaj kochana, chciałabym ci coś napisac ale niewiem kompletnie co, wiem ze niemasz do tego teraz głowy, ale jak bedziesz miala ochote to zawsze mozesz tu zajrzeć, my tu myslimy o tobie często. Przecież po to jesteśmy zeby sie wspierać. Trzymaj sie, wielkie buziaki dla ciebie👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś teraz dopiero doczytałam:( 31,08 w twojej stopce:( a to dzien moich urodzin:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny...🖐️ sylwus kochana bądź dzielna,dasz radę,trzymaj się,,,buziaczki👄 julka byłam w pracy pierwszy dzień,nie było źle,ale dobrze też nie:p jestem strasznie zmęczona,może jutro cos skrobnę... pozdrawiam wszystkie nowe i stare:D mamusie🌼 udanej nocki życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×