Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Pyśkaa Ty to wiesz czym mi humor poprawić :) bo wczoraj miałam już dosyć wszystkiego przez pomarańczówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pisze na kawke:) U nas pogoda paskudna, od wczoraj leje, i zimno ok 5\'C nawet na pole sie nieda wyjść, a w domku musielismy zapalić, bo marznąć niebędziemy:P Dalej mnie coś nabiera:Ochyba przez tą pogode😠 Zycze miłego dnia. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakubusia
Cześć i witam wszystkie mamy. Mam ośmiomiesięcznego synka Kubusia i za żadne pieniądze nie zostawiłabym go ani na chwile z moją teściową.więc przynajmniej do 6lat będę z nim w domu. dlatego właśnie szperam w necie w poszukiwaniu pracy bo niestety ale ani rodzinnego ani wychowawczego nie dostanę. może wy macie jakiś pomysł? Pozdrawiam ciepło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy załapie się jeszcze na tą kawkę :) bo bardzo by mi się przydała jakoś ostatnio jestem ospała.Kubuś właśnie ogląda bajki więc mogę kliknąć chwilę, u nas zrobiło się trochę cieplej więc przesyłam trochę ciepełka dla zmarźluszków 🌼:p.Dziewczyny mam roczną bokserkę i strasznie się dziś z niej uśmiałam jak widzi że się przytulam z R to cały czas na mnie szczeka zrobiła się strasznie zazdrosna chyba walczy ze mną o pozycje w domu.Przyszło mi konkurować z psem he he he :D Sylwunia27 fajną miałaś niespodziankę miło że twoja rodzina zorganizowała wam takie przyjęcie kolacja z mężem też na pewno będzie super🌼 kończę poklikam wieczorem 🌼Kubuś12.10.2006🌼❤️ 🌼Daria08.12.2000🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermama tylko uważaj żeby cię nie pogryzła z tej zazdrości :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D pozdrawiam Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie było ciężko wstać.Cały czas pada i jest zimno.Podobno dzisiaj mają grzać,bardzo bym chciała bo nie da się siedzieć w takim zimnie.Mąż na delegacji wróci w czwartek.Dziś jak zaprowadzałam Kubą do szkoły dowiedziałam się że kolego który najbardziej broił został przeniesiony na popołudniową zmianę.Tak pani wychowawczyni pozbyła się problemu jak to powiedziała.Normalny szok.Julka marudna bo nie może wyjść na spacer i zaczyna jej się nudzić w domu.A co będzie jak przyjdzie zima? Julka11 widzę że nasze córy najgorzej przechodzą zęby.Nam zostały jeszcze dwie trójki,ale one już powoli zaczynają się pchać,przesyłam fluidki zdrowotne dla Ciebie🌼 Muszę konczyć bo Julka siedzi mi na kolanach i zaczyna usypiać,czas ją położyć Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową mame:) Luiza dziekuje za fluidki, własnie wziełam aspirynke, bo mnie coraz bardziej nabiera...brrrr... Co do tych zebow to rzezcywiscie niechcą iść szczegolnie z prawej strony niewiem czemu:( i meczy sie dziecko przez to, na szczescie niechoruje teraz tfu tfu Supermama hehe no ładnie walczyć z psem hehe:D:D A luiza to faktycznie świetne metody wychowawcze mają nauczyciele w waszej szkole, zamiast dziecko jakos wyciszyć albo pogadać z pedagogiem to sie go przenosi na inną zmiane, a co bedzie jak na tej drugiej zmianie bedzie zły, to gdzie go wtedy usuną?:O Obiadek mam zrobiony, ziemniaczki podpiekane na chrupiąco i pierś z kurczaka z piekarnika, mniam;) zmykam pranie rozwiesić, na suszarce, bo na polu leje, znowu bedzie schło 2 dni. Sylwunia a z toba co sie dzieje ze sie nieudzielasz ostatnio hęęę..?? przywołuje cie do porządku!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim:) Julka nie mam czasu na nic:(dla tego malo pisze,a zreszta nic ciekawego u mnie sie nie dzieje:( Superrmama no i jeszcze troche pies Cie z domu wygryzie:D:D Byl facet dzis u mnie i pomierzyl mi okna,bo maja nam wymieniac:)zgadnijcie ile ja musze czekac na wymiane okien???:(4 tyg.zalamka normalnie i ja jeszcze troche,to zamarzne z dziecmi:O Julkaaa,a i dla Twojej wiadomosci:Djak Dawidek jest,to siedzi i gra na gierkach i mnie nie dopuszcza di kompa:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼 Fluidki sle chorowitkom.................🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia ja na wymianę okien czekałam 6 tyg a teraz czekam za sypialnią już drugi tydzień mam nadzieję że w czwartek przywiozą w końcu a starasz się już o dzidzie czy musisz odczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!:) supermama my tez kupilismy sobie teraz labradorka biszkoptowego,za 2 tygodnie bedzie u nas w domu...nie wyobrażam sobie co to bedzie-mam nadzieje ze o pozycję w domu nie bede musiała walczyć:P luiza bidulko-niedość że zimno w domu to jeszcze nie ma cię kto wygżać:Pmaz na delegacji-no ale do czwartku juz nie daleko;) Julka ty tez tam się dobrze wygrzej bo inaczej złapie cie jakies chorubsko:)i popros męza o wygrzanie:P Sylwunia a z ta kolacja to było pewnie super!ale cię zaskoczyli!wyobrazam sobie twoja minkę:Pale się cieszyłaś!u mnie to raczej nie mozliwe bo zawsze ja takie rzeczy ustawiam zeby nikt nie wiedział:P Sylwinka no a gdzie jakies ciach do tej mojej kawki???:P Lece ,biore się za prasowanie bo inaczej się nie wyrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska no imprezke zgotowali mi extra:D:Da mine mialam jak bym ducha zobaczyla:D:D:D Sylwinka musze odczekac ze 2 mies. by sie starac o malenstwo:) Ja dopiero co dotarlam do domu:(i biore sie za obiad,a tak mi sie nie chce ,ze szok:( U mnie caly dzien jest pochmurno,ale dzieki Bogu nie pada:)Maly mi chate rozwala,a ja juz nie mam sily sprzatac😭Dawidek tez juz z nim nie wyrabia,bo mu co raz chodzi i zabawki zabiera:Ow domu mam sajgon normalnie:OIde brac sie za ten obiad,a potem mam zamiar do siorki podjechac:)Zdjecia Conorka wkleje jak bede miala wiecej czasu;) 🖐️Zycze udanego popoludnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski moja psinka nie ugryzie mnie bo jest bardzo posłuszna i zero w niej agresji to super pies tylko chciała by trochę porządzić .labradory to też super psy szybko się uczą i są cierpliwe. Sylwia między moimi dziećmi też jest spora różnica wieku bo aż sześć lat i czasami ciężko im się dogadać Kuba zabiera zabawki Darii i wojna.Ale wspaniale patrzeć jak się troszczą o siebie żadne nie da drugiemu zrobić krzywdy. Dziewczyny współczuję wam tych remontów my się przeprowadzaliśmy dwa lata temu i wiem co to znaczy . A dla przemarzniętych ślę ciepłe fluidki 🌼🌼🌼🌼 dobra lecę bo R wrócił głodny witam nową mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka:) wypiłam chyba wiadro herbaty z cytryną, i zjadlam jeszcze jedną aspirynke czuje sie tak sobie . Czekam na m, ma zaraz wrocic z pracy, to mnie będzie wygrzewał ;):D:D:D:D;) hihihi Uwaga! moje dziecko od niepamiętam kiedy poszło spac bez cyrkow, poprostu po kąpieli połozyłam ją w łóżeczku i zasnęła:) Kasbak a co ty dzisiaj tak milczysz? aaa rozumiem m co dzien docenia cie coraz bardziej, i bardziej, i bardziej i pewnie teraz nie moze sie od ciebie odkleić:D:D Sylwus, a ciekawa jestem czy moj m o naszej rocznicy bedzie pamietał, bo twoj zrobił ci naprawde ekstra prezent. Monika a u was co słychać, jak sie chlopcy mają? nikuś poszedł pewnie do szkoly/? pomachaj łapką czsem🌼❤️ Izabela a ty jak sie czujesz? nudności juz minęly? pozdrawiam:) a zuzia , anet, manika, to juz zupelnie o nas zapomnialy:( 🌼 gumisia pamiętamy o tobie❤️👄 dla reszty dizewczyn fluidki przesyłam.....................🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstawać:) kawka i resztki ciasta z brzoskwiniami i kruszonka+budyń:P Dziewczyny jak mi sie dzsiaj nie chce iśc do roboty:O Co robicie na obiadek?ja mam w planie zrobić łazanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczynki:) U mnie z nastrojem nie za bardzo:(chyba przez ta pogode:( Pyska ja mam w planach na obiad .............nic:D:D:D:D Julka mam nadzieje,ze Twoja rocznica bedzie rownie udana jak i moja;)tego Ci zycze🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie babki🖐️ Fluidki sle potrzebujacym..................🌼 Ja sie zbieram z dziecmi do szkoly,a normalnie tak mi sie nie chce ,ze hej:( Zycze milego dnia🌼🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja dodam do kawy ptysie po co będziemy robić obiad jak możemy wlecieć do pyśki na obiadek :D:D:D:D:D a ja robię ogórkową zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie ma za co;)powiedz mi jeszcze kiedy Wy ja obchodzicie i ktora,to juz rocznica??:) Kasbak gdzie Cie wcielo???:)🌼 Brylka jak tam Twoje dzieciaczki??🌼 Luiza jak zdrowko??🌼 Pozdrawiam serdecznie Gumisie❤️👄,oraz Zuzie,Margaret,Monisie i cala reszte🖐️🌼👄 Moj maly dopiero usnal,a ja bede dopiero jadla i musze chatke troche uprzatnac po wczorajszych wybrykach moich dzieci:O 3majcie sie cieplo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo Syliwinak ptysia chetnie bym zjadla,bo nie jadlam go juz kila ladnych lat:( U mnie pochmurno,ale nie jest tak mocno zimno:) Ja jednak na obiad zrobie kotlety drobiowe do frytek:)nie chce mi sie wiecej nic robic:Ddla dzieci ma zupke i inne pysznosci,a dla nas zrobie wlasnie te kotlety,a coo:D Monisiu jak tam Twoje dzieci sie miewaja??:)🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na łazanki:Dwłasnie próbuje:P zrobiłam duzo-starczy dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka ja uwielbiam łazanki normalnie spodziewaj się mnie też dziś na obiedzie hi hi:):P mniammmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!:) ja dziś gotuję jarzynową jak któraś lubi to też zapraszam będzie pyszna mmmmm pozdrawiam🌼 🌼Kubuś10.12.2006🌼❤️ 🌼Daria08.12.2000🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszne łazanki pyszna zupa tylko jak ja się teraz ruszę jak mam pełny brzuch ;) zajrzę tu pózniej bo jadę się zapytać kiedy dowiozą mi tą sypialnie miłego dnia 🌼👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret śliczne zdjęcia:)ale gdzies sie ty schowałą ze cie nie widać??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARGARET super zdjęcia śliczne te twoje córcie tylko szkoda że ciebie nie widać Pyśka takiej mi ochoty narobiłaś że u mnie jutro też łazanki:) kończę bo Kuba mnie tu męczy... buziaki dla całej reszty👄👄 🌼Kuba12.10.2006🌼❤️ 🌼Daria08.12.2000🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka niedaj się infekcją. Co załatwiłaś z Logopedą? Luiza przy najbliższej okazji wygarnij tej nauczycielce, życzę odwagi i powodzenia, ja pewnie też jakoś bym zareagowała, tylko przed wypiła bym 3 dawki nerwosolu. Ola w przedszkolu ma nożyczki dla prawo i leworęcznych, w dalszym ciągu czekam kturą ona sobie rączkę wybierze, absolutnie jej do niczego niezmuszam. sylwunia27- No to was rodzinka zaskoczyła, zakorbiście:) Julka ty ostra babka jesteś, ale o swoje walczyć trzeba:) Mamakubusia-witamy. Jak chcesz pracować to napewno musisz mieć dla dziecka opiekunkę lub oddać do żłobka. A jak chcesz pracować i mieć przy sobie Kubusia, to jedyne wyście znaleźć przcę w żłobku. Dobra macie kawał mojego(zeszłorocznego) zmarzniętego nosa z nad morza:P http://images33.fotosik.pl/369/3a70e8bfeb42de0a.jpg Ja przeważnie jestem za fotografa. Idę kogoś zmolestować, żeby rozpalał w piecu centralnym. http://images33.fotosik.pl/369/3a70e8bfeb42de0a.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×