Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

ja tylko na chwilke zeby sie przywitac nie mam ostatnio czasu zeby posiedzic na kompie Kuba jeszcze chory w domu ciagle cos do roboty nawet nie moge poczytac co u was:(ale dzis wieczorem niech sie pali i wali ja siadam na kafe :p:) pozdrawiam wszystkie mamcie i fluidki sle potrzebujacym 🌼👄:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu dzisiaj bardzo cichutko u nas:P Dziewczyny wczoraj na wieczór przyleciałm z pracy-pracowałam 2 godziny-zaczeło się po południu,od bólu gardła,na wieczór poszłam do roboty byłam cała ciepła,zaczeły mnie bolec wszytkie kości...masakra:(...a gardło..tak że nie mogłam nic łykać...wziełam zaraz silniejsze tabletki...i maz przyszykował mi barszczyk z prawie cała główka czosnku- oczywiście musiałam wszystko zjeść:P Wyobrazcie sobie dzisiaj wszystko mineło...:D..fgardło mnie jeszcze boli ale to nie t co wczoraj...:P...nie wiem czy to dzięki barszczykowi czy co...:P :P :P Odpukać w niemalowane-odkąd jestem z moim męzem jeszcze ani razu nie byłam chora żebym miała np.grype i leżała w łozku..:D Unas dzisiaj sie wypogodziło i mamy bardzo łada pogodę..:)Oby tak było dalej:) Babusiak napisz jak tam wyszedł snikers???Ja dzisiaj robię tartę francuska z jabłkami i miodem-zobaczymy co z tego wyjdzie:P :P Iza ja tez tak myslę że powinnaś powiedziec temu wujkowi pare słów,i co go obchodza twoje sprawy i o co sie wtrąca...powinnas cos powiedziec,na drugi raz nie będzie otwierał swojej buzi i gadał takich głupot:( Napisz czy coś się wyjaśniło..:( Najgorsze jest to że miałas iść podpisać kontrakt,a jak sama napisałaś że nie lubisz odwoływać spodkań-bo nie idzie toi z reguły na dobre.. Brylka napisz jak tam synek...dzisiaj pewnie już dobrze,zresztą im wiecej dni po operacji tym lepiej:DFluidki dla was🌼 Sylwunia napisz czy już wymienione okna:)Mam nadzieję że dzisiaj siedzicie już w ciepełku:) Ja się pisze tam ja jakąs role-może sekretarki:) zawsze odpowidała mi praca przy biurku:P :P :P Dobra dziewczyny uciekam robić placuszka..:) Buziaki dla reszty... Julka sylwinka luiza supermama margaret buziaki dla reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki nie było mnie tak długo teraz zaczęłam was czytać i niestety tyle tu napisałyście że nie jestem w stanie odpisać na każdy temat powiem tylko że dużo się działo.Byłam z Kubusiem u lekarza dostał syropki eurespal ,flawamed,difergan teraz czuje się już lepiej ale powiem wam że było nieciekawie a złaszcza w nocy strasznie charczał.Przy okazji badania zrobili Kubie bilans dwulatka bałam się że za mało będzie ważył ale o dziwo mieści się w siatce.Mój M robi remont korytarza normalnie masakra pełno kurzu wszystko nosi się do domu .kuba dziś dwarazy spał w dzień tak wogóle to właśnie przed chwilą wstał i pewnie nie będzie chciał spać w nocy :( oojjjjj i niestety muszę kończyć bo już mnie męczy pa życzę ciepłej i przespanej nocki oraz przesyłam buziaki dla wszystkich dzieciaczków 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyśkaa o mnie zapomniałaś:( ja po prostu jestem wykończona,od rana sprzatanie ,obiad i robiłam kompozycje na W.Ś.,teraz ylko kolacja i spac:D więc życzę wszystkim udanego weekendowego wieczorku,buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dzwoniłam ostatnio do urzędu gminy żeby się upewnić do kiedy dokładnie mam urlop wychowawczy i okazało się że do końca lutego następnego roku i nie byloby w tym nic dziwnego ale w papierach z zakładu pracy mam urlop przyznany do 2010 roku wychodzi na to że do lutego będę miała płacone normalnie a potem chyba rok bezpłatnego jestem załamana bo nie wiem czy mój szef zgodzi sie żebym wróciła do pracy w marcu . A znowu jak się zgodzi to nie wiem jak to będzie z Kubusiem boje sie trochę oddawać go do przedszkola on będzie miał wtedy niecałe 2,5 roku jest bardzo do mnie przywiązany nigdy nie zostawiłam go dłużej niż na 3,4 godziny nie było takiej potrzeby.Boże nie wiem jak to będzie niby jeszcze trochę czasu ale bardzo się martwie czy wogóle szef mnie nie zwolni bo jak odeszłam na urlop to przyjął na moje miejsce kogoś.Pracuje tam już 10lat i nie wiem jak to będzie szukać nowej pracy kurde boje się mam nadzieję że wszystko się ułoży achhh ciągle coś . A mój Kuba to jak na złość jak ja chodzę to on się bawi a jak usiądę żeby odpocząć albo posiedzieć na kompie to on zaraz mnie męczy żebym brała go na ręce jest marudny od paru dni nie był na powietrzu i się nudzi lepiej niech on już wyzdrowieje bo ja dostanę kręćka .Dobra lecę bo strasznie kaszel go męczy dam mu syrop i ściele wyrka papaśki pozdrawiam całą ekipe🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja ostatnio na nic nie mam czasu.W szkole w piątek była walka o język angielski aby cała grupa go miała .Mój Kuba chodzi w szkole prywatnie z paroma uczniami i ich pominęli ale udało nam się i będzie cała grupa.W sobotę mąż z dzieciakami pojechał do Krakowa bo w galerii tylko nie pamiętam jakiej były auta wyścigowe.Ja w tym czasie wysprzątałam mieszkanie i poprasowałam.Wieczorem położyliśmy dzieciaki póżniej abyśmy się wyspali-zmiana czasu i ....Wstaliśmy na nowy czas 5.17 normalnie mnie..........Za nie długo wybieramy się do teściów na obiad i całe popołudnie. Miłego dnia Zdrówka dla dzieciaczków i chorych mamusiek-fluidki zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki pyśkaa:D to ja do kawki dołączę galaretkę z owocami:D a jak ktos ma chęć to za chwilkę na obiadek zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) proszę,stawiam kawusie z samego rana i to duuużą................\\_/ gumiś........👄 miłego dnia wszystkim❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy torcik kawusia na stole \__/> herbatka \_/> no i winko stoi na stole (_) ładny kieliszek wyszedł :):) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy torcik (__) kawusia \__/> herbatka z cytrynką \__/> no i winko na stole (_) dalej wstawać ja sama pić nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babencje:) Sylwinka jestem tam gdzie mnie potrzebuja:P:P:P:D:D:D:D Supermama nie ma sprawy role u mnie masz jak w banku;)modelek brakuje;)wiec juz masz role jako modelka:D:D:D:D I zeby Julka sie nie obrazila,to ja tez wcisnelam na modelke,a cooo:D:D:D:P:P:P Dziewczynki ja zaraz spadam sprzatac:(maly moj jak zwykle spal tylko 20 min.😭nie mam sily juz do niego boszzz,a tak juz dobrze bylo jak spal po 2 godz., a teraz co??nico:O:Dczlowiek musi od nowa sie przestawiac:Ow domu ogolnie mam sajgon jak nic:O Dodam tylko tyle,ze okna mam juz wstawione huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):)tak strasznie sie ciesze,bo jest o niebo cieplej niz wczesniej bylo:Omalo ogrzewanie wlanczamy,bo jak slonko swieci,to tak mieszkanie nagrzeje,ze az milo jest w domu siedziec:) Facet ma dzis przyjechac posprzatac na podworku,tak wczraj mowil i dobrze,bo ja nie wiem gdzie ja bym,to powywozila:Ojedynie co mam jeszcze super:D:D,to mi drzewa facet zostawi i bede miala czym w kominku palic;):D:D:D:D:D Dzieciaki moje dalej poprzeziebiane:(kaszel ,katar,to podstawa:(😭prosze niesmialo o fluidki na wyzdrowienie:)z gory dziekuje👄 Co do sprzatania,to ja sie nie wyrobie na bank do polowy listopada,bo nie jest jeszcze skonczone malowanie😭😠:(maz wraca pozno i zaczyna malowac dopiero gdzies o 19:(i jak ja mam miec porzadek???:(no coz skonczy sie,to wszystko kiedys napewno;)i ja bede miala wiecej czasu dla Was i nie tylko;):D:D:D Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie👄przepraszam,ze kazdej nie odp.,ale nie mam czasu:(😭tesknie za Wami i tyle:( Gumis ❤️ciesze sie,ze sie odezwalas👄Ciebie tez mi tu bardzoooooooooooooooooooo brakuje😭pozdrawiam serdecznie i sle Wam buziaczki👄👄👄 To narazie 🖐️Zycze udanego tygodnia i duzo sily,oraz cierpliwosci.............................🌼 Fluidki oczywiscie posylam potzrebujacym....................🌼 Papapa caluskow 102,a jak sie zmiesci,to 140:D:D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i pyska masz u mnie role sekretarki;)bedziesz ,ta od brata narzeczonej mojego szefa:D:D:D:D:D:d🌼 Boszzzz jak by mi sie ktos do pomocy przydal😭helpppppppppppppppppp:(szkoda,ze moja mamusia mieszka tak daleko:(😭a o siorce nie wspomnie,bo sama ma mexyk z Conorkiem:Ocos jest przeziebiony i nie chce jej spac po nocach😭:(tak mi jest zle,ze nie mam jak nawet do niej pojsc i jej pomoc😭ale co ja moge zrobic??takie zycie😭 Spadam 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia to ja ci pomogę w sprzątaniu już lecę na miotle:D:D:D:D:D:D:D:D:D tylko okno otwórz :):) Mega fluidki dla wszystkich..............................................................🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema kobitki Sylwuś dzięki za role :):):):):):):):):)i otwórz okno szerzej to ja też przylecę ci pomóc w sprzątaniu:):):):):):):):):) Sylwinka czy ty masz dziś urodziny bo stawiasz torta a ja ostatnio trochę nie w temacie jestem :p:)przepraszam ale jak się nie gniewasz to ja z chęcią popróbuję torcika i kawki też sie napiję 👄oczywiście wszystkiego najjjjjjjjjjlepszegoooo jak to z innej okazji to i tak wszystkiego naj naj naj 👄 a gdzie wcięło całą resztę mamusiek ? zapraszam na kawkę 🌼 Pyśka jak tam piesek pewnie już trochę podrósł? dobra kończę bo Kuba miał zderzenie z drzwiami pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka i superrmama:D:Dokna pootwierane mozna ladowac:D:D:D:D Ja ogarnelam z grubsza mieszkanie :(boszzz ile tego jest olaaaa bogaa:Oale nie sprzatam generalnie,bo mam malowanie na chacie i szkoda tylko mojej roboty ,by bylo😭poodkurzalam tylko i kurze poscieralam:)zaraz wyniose pranie juz 2 dzisiaj i bede sie szykowac do szkoly:)Pogoda u mnie super:)swieci slonko i nie jest tak mocno zimno:) Wlasnie facet przyjechal sprzatac kolo domu i dobrze,bo na podworku istny burdel:O Dziewczynki uciekam narazie papa:)postaram sie zajrzec potem, ale nie obiecuje:( 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no tak:DSylwinka ma dzis urodzinki:D:D:D 👄🌼❤️👄🌼👄🌼❤️👄 Sylwia Wszystkiego Najjjjjjjjjjjjjjjj,najjjjjjjjjjjjlepszego:)niech Ci sie spelnial wszystkie marzenia👄zycze Ci rowniez duzooooo zdrowka ,sily i cierpliwosci na dalesze lata zycia:D:D:):) 👄🌼❤️👄🌼👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼👄🌼❤️👄👄🌼❤️👄🌼👄🌼❤️👄👄🌼❤️👄🌼👄🌼❤️👄👄🌼❤️👄🌼👄🌼❤️👄👄🌼❤️👄🌼👄🌼❤️👄👄🌼❤️👄🌼👄🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka torci miodzio :D:D,a kawusia jeszcze lepsza;)dziekuje Ci bardzo👄🌼❤️👄🌼👄🌼❤️👄,ale Ci fajnie miec 18-scie lat:D:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny 👄 ja dzisiaj kończę 18 lat i jestem piękna jak kwiat :D:D:D:D:D:D:D:D a teraz winko za moje zdrówko (_) a reszty mamusiek nie ma bo u Sylwuni sprzątają :D:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWINKA TO DLA CIEBIE 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼żeby wszystko o czym marzysz się spełniło 👄👄👄👄👄👄👄👄 a tak dobrego torta dawno nie jadłam yyymmmmmmmmm pycha :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda zaglądaj do nas częściej Przemek już lepiej się czuje od wczoraj nie bierze nic przeciwbólowego a w środę idziemy do kontroli FLuidki zdrowotne dla po3ebujących u nas dzisiaj pogoda paskudna ciągle pada dziecko szwagierki jest przecudne chyba już mi minęła alergia na małe dzieci ( ale swoich już nie chcę wystarczy że popatrzę na cudze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:D Sylwina-STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!Wszystkiego dobrego,spełnienia marzeń i czego sobie jeszcze życzysz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D :D 🌼:D 🌼🌼👄👄🌼🌼👄👄🌼🌼👄👄 🌼🌼👄👄🌼🌼👄👄 BYłam dzisiaj na kontroli z Adasiem u lekarza,gardełko już coraz lepiej,ale wypisu jeszcze mi nie dali,jak mi zrobia to po niego mam przyjechac-szok!!😡i jeszcze na dodatek spózniłam sie na autobus,musieli po mnie jechac..no ale juz jestem w domu-pół dnia spoedzone na wizycie u lekarza-nie wspominając że czekałam godzine na wizyte!!.... Uciekam bo jestem taaka głodna...no chyba że sylwinka cos mi tu zaoferuje:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×