Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️))) Kasbak melduje sie :D:D:D Nie mam czasu na kompa😭co siade,to mi maly nie daje co kolwiek napisac😭i tak zamykam kompa i jestem😠 Dziewczyny u mnie zima na calego:Otutaj,to bardzo dziwne:Di jak wiecej sniegu spadnie,to normalnie bedzie tu kleska zywiolowa😭 Moje dzieciaczki rozrabiaja na calego:Oglowa mi peka od tyg:(nie mam sily na nic:(czasami cos zrobie,ale to i tak przez chwilke:( Dominis zrobil sie taki,ze nie opuszcza mnie na krok😭jak wychodzilam sama po dawidka,a kolezanka zostawala z nim,to normalnie byl lament😭czasami,to musialam uciekac od niego,bo tak 😭:(achh zalamka dziewczyny mowie wam:( A jak mam juz chwilke wolnego gdzies kolo 21,to maz siedzi na kompie i ja nie mam dostepu😠:(😭 I nawet teraz musze juz leciec,bo sie pozabijaja chlopaki😭boszzzz helpppppppppp:( Przesylam fluidki potrzebujacym....................🌼 3majcie za mnie kciuki zebym nie zwariowala:( Dobrej nocki zycze🌼Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie👄 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i Mamakubusia:) spoznione,ale szczere zyczenia rocznicowe:)spelnienia marzen i duzoooo zdrowka,sily i cierpliwosci na dalsze wspolne Wasze lata zycia:)🌼👄🌼👄🌼 I zapomniala bym Wam cos powiedziec:O Macie pozdrowienia od Julki🌼bidulka nie ma czasu po duszy sie podrapac:(Achh Julka 👄🌼3maj sie dzielnie👄 Paa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia-dużo buziaków i szczęscia dla was na dłuuugie lata razem!!:D Uciekam bo dostałąm dzisiaj @....okropnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatunia
Czesc MAMUSKI,moge do WAS dolaczyc?????? Mam 5 letniego synka i 3 letnia coreczke.Od 6 lat tzn.od poczatku pierwszej ciazy jestem w domciu, przyznaje ze czasem mam serdecznie wszystkiego dosc!!!!!! Ciagle obowiazki domowe, rutyna,do tego ta nedzna pogoda czasem mnie oslabiaja,na szczescie sa takie strony jak TA... na ktorej mozna sie podzielic swymi radosciami i smutczkami....CZytajac Wasze wypowiedzi czuje ze nie jestem sama, dodaje mi to otuchy i energi !!! POZDRAWIAM SERDECZNIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH Witam nową mamę 🌻 napisz na skąd jesteś może w końcu ktoś z mojego regionu ( okolice Elbląga) byłam z Przemkiem dzisiaj na kontroli u laryngologa i lekarka powiedziała że wszystko goi się bardzo ładnie jestem zadowolona Przemek w poniedziałek ( on już strasznie tęskni za szkolą) już idzie do szkoły MARGARET777.28. Izabela 01.08.03, Aleksandra 02.02.05 małopolskie Sylwinka25.25. Magdalena 24.02.2005 wielkopolskie Brylka 31 Ola 20.06.2001 Marcin i Przemek25.11.2002 Elbląg suuupermama 29 Daria08.12.00 i Kuba12.10.06 pomorskie Luiza 30 Jakub 17.05.02,Julia 19.02.07 małopolskie julka 25 Jagoda 20.06.2007 podkarpackie Pyskaa 27,kuba i Adas-2001-2003 dolnosl.-hiszp. kasbak 25,Nadia 20.05.2007 wielkopolskie Sylwunia27,Dawidek15.11.02 i Dominik 04.03.07 Lubelskie-Irlandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ogłaszam konkurs na 500 stronkę jutro będziemy oblewać piwo chłodzi się w lodówce UWAGA jeszcze tylko 13 wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet niewieciejak wam w tej chwili zazdroszcze snu. moj maly jozef dzisiaj 1 noc byl na butelce no i powiem wam ze to niezla gratka. myslalam ze mleko z butelki pozwoli malemu spac lepiej a on znowu zasnol o 19 no i od 2 w nocy budzil sie z 2 razy. jestem wiec niewyspana i zmeczona ;( znacie moze jakis sposob aby maly spal w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam:D rannemu ptaszkowi-paulinusi i wszystkim stawiam pyyyszną,dużą kawkę z mleczkiem............................\\_/,a dla chętnych herbatka z miodem............\\_/ no i zmykam do roboty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D Brylka cieszę się że u synka jest już dobrze 🌻 gatunia witamy w klubie mamuś :) paulinusia moja Magda jak skończyła roczek to dopiero przespała całą noc Kasbak pyszna ta herbatka z miodem mniam :) no to teraz będzie wyścig ciekawe kto zdobędzie 500 stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuski:D U mnie dzisiaj wyszło słoneczko!!:D Nareszcie!:D Witam nowe mamuski:DJa tez się zbieram do roboty..napisze pózniej ...buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paulinusia moi chłopcy zaczęli przesypiać całe noce tak około 3 roku życia kuzynki synek jak skończył 3 tygodnie u każdego dziecka jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas pada od wczoraj i jest bardzo brzydko mam strasznie dużo roboty a nic mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja wam powiem tak, że mój Kuba do 5 miesiąca przesypiał całą noc a od początku był na cycku do pół roku tylko...ja nie wiedziałam, że mam dziecko!!!!!!!!!!!!!jak go kładłam przed ósmą to spał do piątej rano, nawet się zastanawiałam czy go na karmienie nie budzić...a teraz budzi mi się trzy razy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO cześć,a co tutaj dzisiaj tak pusto??:OMiałyśmy świętować a tu nikogo nie ma???halo???dziewczyny??:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja stawiam szampanika,bo po południu jadę z kubą kupić mu kurtkę na zime,tak mi wyrósł że nia mam dla niego wcale kurtki :O Opijajcie,jak wrócę na wieczór-bo jadę autobusem to wpadne na chwile,mam nadzieję że zakupy bedą udane:P To buziaki dla wszystkich i na raie👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__¶¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶¶ __¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _________¶¶¶¶¶¶¶¶ ___________¶¶¶¶ ____________¶¶ _____________¶ ____________¶ ___________¶ __________¶ ________¶__¶¶¶_________¶¶¶ ________¶_¶___¶_¶¶¶¶¶_¶___¶ ______¶__¶__¶__¶_____¶__¶__¶ _____¶___¶_¶¶¶_________¶¶¶_¶ _____¶___¶_________________¶ ______¶___¶_______________¶ ______¶¶___¶__¶¶_____¶¶__¶ _____¶__¶__¶__¶¶_____¶¶__¶ _____¶__¶__¶_____¶¶¶_____¶ _____¶___¶_¶____¶___¶___¶ ______¶______¶___¶¶¶___¶ _______¶______¶¶_____¶¶ ________¶_______¶¶¶¶¶__¶¶ _________¶______________¶ ___________¶¶¶¶___________¶ _____________¶________¶____¶ _______¶¶¶___¶_________¶____¶ ______¶___¶¶¶¶________¶¶¶¶__¶ ______¶______¶_______¶____¶_¶ ______¶______¶______¶_____¶¶ ______¶_______¶_____¶_____¶ ______¶_______¶¶¶¶¶¶______¶ _______¶___¶¶¶_____¶______¶ ________¶¶¶________¶______¶ ____________________¶____¶ _____________________¶¶¶¶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYSKA gr4atulacje 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 my dzisiaj kisimy kapustę czekam tylko na dzieciaki jak wrócą ze szkoły bo uwielbiają mi pomagać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki u nas dziś też paskudna pogoda od rana tak lało że szok teraz trochę się uspokoiło .Sylwuś widzę że ty masz to samo co ja ja jak chcę usiąść do kompa to mój Kuba zaraz mnie męczy płacze i w ogóle histeria ,też już jestem tym zmęczona .Dziewczyny piszecie o karmieniu piersią ja swojego Kubę karmię już dwa lata i niestety od dwóch lat nie przespałam nocy spokojnie bo Kuba budzi się tak 3,4 razy .Chcę go odzwyczaić ale się boję bo to będzie katastrofa ,Kuba jak coś chce to tak potrafi histeryzować że ola boga .Jeszcze w dzień to jakoś będzie ,ale najbardziej boję się nocy ,aż strach pomyśleć co to będzie się działo .Dodam jeszcze że będzie ciężko także z tego względu że Kuba nie pije mleka próbowaliśmy już na rożne sposoby z butelki, kubka,bidonu i nić nawet jak wycisnę trochę z cycusia to płacze że on mleka nie chce i bierze wtedy drugiego cycusia i mówi że on chce piciu a nie mleko brzydzą go nawet białe jogurty Pyśka ale ci się udało z tą stronką :) gratuluję:):):):):):):) Mamakubusia :) nie zazdroszczę ci teściów tacy to potrafią krwi napsuć przesyłam fluidki nie przejmuj się to stare roczniki i myślą że jak tyle przeżyli to pozjadali wszystkie rozumy ,powiem ci tylko jedno nie dawaj się 🌼:)I oczywiście spóźnione ale szczere życzenia żeby wasza miłość za 50lat była tak samo silna jak dziś 🌼🌼🌼🌼 gatunia napisz skąd jesteś i dopisz się do tabelki ja jestem z pod słupska na pomorzu dobra lecę bo Kuba już nie może bezemnie wytrzymać buuuuuuuuuu narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sprostować bo tak napisałam że wyszło tak jak by Kuba pił tylko mleko on oczywiście je wszystko to co my a ten cycuś to tylko żeby się poprzytulać :)on to taki pieszczoch jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuupermama ja jestem:) no szok masz z Kubusiem,że tak się do cycusia przyzwyczaił.teraz Wam cięzko będzie rozerwać tę nić:)Nasza Nadia tez mleka nie pije,nawet kakao nie lubi,ale kaszki pije,robimy jej taką rzadszą,i w nocy raz się budzi i całą butlę obala:D Pyśka gratki za stronkę,szok,że to juz 500,zyczę nam wszytkim kolejnych pięciuset;) mamakubusia ja też dołączam się do spóźnionych zyczeń🌼👄 sylwuś ucałuj synków od przyszłej teściowej:D julcia❤️ brylka super,że synek tak szybko wrócił do siebie,a w szkole to juz wogóle zapomni o tym,że jest po jakims zabiegu:) luiza,sylwinka,monika,zuzia,manika,gumiś,pyśkaa,mamakubusia,babusiak,suuupermama sylwuśka,brylka,margarett,izabela,julka,anet,och tyle nas tu,że nie wiem czy wszystkie wymieniłam:P,bu\\ziaczki dla wszystkich i miłego spokojnego wieczoru👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i witam nową mamusie🖐️,napisz skąd jesteś,ja jestem z Wielkopolski,i jak dobrze kojarze do najbliżej mi do Sylwinki:D,no i z Pyśkaa jestem umówiona jak wróci do kraju na basenie w Oleśnicy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×