Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

no takie sa uroki zycia na wsi ale dziewczyny napewno sie przyzwyczaicie trzeba czasu miasto ma swoje uroki ale wies tez latem spokojnie jak masz wlasne odworko to super dla dziecka bo sie wyszaleje a w miescie same ulice i niewiadomo jacy ludzie mieszkaja obok ciebie bo nikt sie nie zna moim zdaniem dzieciom lepiej na wsi jest bo nie ma takiego pospiechu ,zamieszania zycie plynie spokojniej poszukajcie jakis sasiadek a czas na wsi na pewno milej wam bedzie plynal :) i witam na topiki trzeba przyznac ze nowych mam mamy tu sporo wiec nie ma mowy o padaniu topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie cos o sobie z kad jestescie mniejwiecej jaki staz malzenski i cos o dzieciach oczywiscie bo tyle nowych mam tu przybylo ze ja juz sie nie moge polapac tak lepiej was spamietamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahihihahahihi
a ty tala zajmij sie dzieciakiem swoim a nie siedzisz przed kompem.Dzisiaj matki o zgrozo wola komputer niz czas ze swoim dzieciakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
od g.10 przed kompem siedzi. O boze............................ Wspolczucie dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa kto nam tak na topiku maci ?dajcie juz spokuj dziewczyny i sie nie czepiajcie, sama piszesz na tale a ty co tu robisz o tej godzinie wspolczuje twojej pociesze co ma za zawistna matke wczesniej nie bylo czegos takiego na naszym kafe ja tez siedzialam dzis na kompie i co to znaczy ze jestem zla matka ?a nie przyszlo ci do glowy ze moze w tym czasie nasze dzieci spia albo same sie bawia nie trzeba non stop siedziec z dzieckiem zeby byc dobrym rodzicem !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i witam nowe mamy. A co do mieszkania na wsi to ja mam takie zdanie ze chetniebym sie z wami zamienila. Cale swoje zycie mieszkalam na wsi,ale kiedy poznalam Marcina i zaszlam w ciaze to przeprowadzilam sie do niego do miasta i trudno bylo mi sie tu odnalezc mimo ze mialam w miescie kolezanki.Ale majac dziecko to wole wies.w miescie mieszkamy w bloku,dziecko nie ma podworka a na placu zabaw przed blokiem same chuligany co stoja i pija piwo. dlatego w kazdej wolnej chwili jezdze na wies do mamy zeby wypoczac i sie zrelaksowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że obrzucanie się błotem na wzajem nadal trwa... Rozumiem każda ma swoje zdanie, wyraża je tu, potem są komentarze, ale czemu zaraz naskakujecie na siebie? Dla mnie własnie takie "naskakiwanie" bez końca, świadczy o poziomie inteligencji... I mam propozycje, jeśli komuś nie odpowiada towarzystwo, niech go omija szerokim łukiem a nie zaśmieca. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka11 jeste takiego samego zdania.po co odrazu sie klocic.Czy nie wiecie ze czasem lepiej sie ugryzc w jezyk niz zrobic komus przykrosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak jak tylko wocisz od lekarza daj znać, wierze ze wszystko bedzie dobrze ❤️. Ja pomietam tą dziewczyne miała nick "żabka" chyba, nie wiem czemu znikła tak szybko? Dużo ludzi przewinęło sie przez topik ostatnimi czasy:) Supermama jak to jestes sama masz nas;) no i manske blisko siebie:D paula wiesz co chyba wiekszosc z nas tak ma jak ty, ja sama pokilku miesiącach siedzenia samej z dzieckiem zaczęłam myslec nad róznymi sprawami, ale odkąd troszkę pracuje to nie mam na to czasu, ciesze się każdą chwilą spędzoną z córeczką:) Oliwka ja polecam znaleźć sobie jakieś zajmujące hobby ;) Margaret, tak szukamy dzialki na razie, wiec wiesz już dlaczego tak zależy mi na dostaniu lepszej pracy:) Pyśka a gdzie ty sie podziewasz? no tylko mi niemów ze taaaka zapracowana jestes:P prosze mi sie tu meldowac i to już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie suuupermamo nie badz taka smutna dopiero od Ciebie wrocilam a Ty juz narzekasz na samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od lekarza dziewczyny i jestem baaardzo szczęśliwa.Po pierwsze widziałam swojego Maluszka,ma całe 3 cm:D,i jest bardzo ruchliwy,chos taki malutki cały czas machał rączkami:)Po drugie mój lekarz okazał się bardzo ludzki i rozwiał duzo moich wątpliwości dotyczących porodu,miejsca gdzie będę rodzic i sposobu porodu:)Nie będę się o tym rozpisywać,ale kamień spadł mi z serca:) witam nowe mamy:) ja myślę,że to za szybko,żeby stwierdzać ,że jest się nieszczęśliwą mieszkając na wsi.Oliwkaa daj sobie troszkę czasu.Zobaczysz,jeszcze pokochasz wieś,z całym jej spokojem i świeżym powietrzem:) paulaa a jak czytam Twoją wypowiedź to zupełnie jakby cofnęła się w czasie i czytała swoje słowa:)dokładnie kiedy moja mała miała koło 7-10 miesięcy,tez czułam się przytłoczona i zrezygnowana.Zobaczysz ,gdy mała troszkę bardziej sie usamodzielni będzie Ci łatwiej,będziecie miały więcej możliwości na wspólne rozrywki i Wasze życie nie będzie czasami nudne:) julka rzeczywiście żabka to była:),przeczytała nasze wypociny i nie miała ochoty już z nami pisać:P mansak jak to dopiero wróciłas od suupermamy?chyba cos mnie ominęło..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaa23
Ja jestem z okolic Lodzi. Mam 23 lata, o 5 lat starszego meza i 9-miesieczna corcie Maje. Prze slubem bylismy ze soba 4 lata a znamy sie wlasciwie od podstawowki. Dobrze nam razem, choc ostatnio niewiele czasu razem spedzamy. Maz zabiegany, ja zajeta dzieckiem lub pisaniem pracy licencjackiej, a w miedzy czasie piore, gotuje,prasuje-w domu zawsze jest cos do zrobienia. Rodzine i znajomych niby mam pod reka, ale cos mi ostatnio doskwiera, jakas depresja czy jak... nic mi sie nie chce, totalny dol... Ciesze sie tylko, ze trafilam na to forum. Bede zagladac jak tylko moj maly lobuz mi na to pozwoli. Narazie spi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze kilka slow o sobie :) Mieszkam w zachodniopomorskim , blisko morza :) jestem mama od 3 tyg , mam 31 lat ........Chyba nie jestem tu najstarsza? :) moj synus jest bardzo grzeczny , tylko je i spi wiec mam mnostwo czasu jak na razie . Dziewczyny a Wy sie znacie w realu? skad jestescie i jak dlugo piszecie z soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaa23
kasbak-rowniez gratuluje! Oooo, moja pociecha sie obudzila, pora na podwieczorek. I wlasnie z tym tez mam problem, bo mala tylko na cycu by wisiala, a ja mam coraz mniej pokarmu... Sprobuje jej jakies owoce wcisnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suupermama pisz jeszcze raz:) tak,mam już córeczkę Nadię.W maju skonczyła 2 latka:)Teraz termin też mam na maj:) a ja własnie posprzeczałam się z M,ale mnie wkurzyła,ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak no tacy sa faceci ja ze swoim kluce sie nawet na odleglosc juz mi sie nie chce pisac tego co mi zjadlo napisze tylko ze moj Kuba juz spi mam tylko nadzieje ze juz nie wstanie bo wtedy pewnie zasnie kolo polnocy a tego bym nie chciala dzis Daria byla pierwszy raz na kursie angielskiego dla dzieci co prawda uczy sie tez w szkole ale dodatkowo ja zapisalam i zastanawialam sie czy nie zapisac jej tez na niemiecki bo tego jezyka tez bedzie sie uczyla mialam obawy czy Daria bedzie chciala chodzic a ona przyszla po angielkim i pyta mnie czy moglaby chodzic tez na niemiecki bylam w lekkim szoku ale od nastepnego tygodnia ja zapisze jak ma chec niech sie uczy :):) wiecie co kilka dni temu dostalam z zusu zawiadomienie ze sa niezgodnosci w moich papierach dotyczacych zakladu w ktorym pracowalam dzwonie tam i co slysze babka mi mowi ze na dzien dzisiejszy w zusie nadal figuruje jako ztrudniona na tym zakladzie(a zaznacze ze jako bezrobotna jestem juz ponad pol roku !) moj byly szef do tej pory mnie nie wyrejestrowal normalnie szok babka nie moze sie z nim dogadac on wine za balagan w papierach zgania na ksiegowego a ja wiem ze to jego wina pracowalam tam tyle lat ze wiem jak on zalatwia takie sprawy i teraz musze sama prostowac wszystko bo on sie tym nie interesuje co za swiat jak mozna tak prowadzic firme a urzednicy bezradnie rozkladaja rece bo sie dogadac nie moga a wogole to okazalo sie ze nie tylko ja mam problemy z papierami na tym zakladzie szok ! jak nie urok to sraczka normalnie :) ide szykowac kolacje bo mnie ponioslo z leksza:):) 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermama ja jestem:) ale zaraz uciekam spac, m poszedł na nocke, a ja wstaje do pracy ok 5. To już 3 miesiące minęło odkatd twój ąz wyjechał? matko ale ten czas leci, dopiero co muwilas ze sie wybiera.. A co do lekcji Darii to super że jej sie tak podobaja języki obce:) napewno jej sie to przyda, ja znm tylko angielski w dosyć dobrym stopniu, i troche się uczyłam norweskiego, ale już jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak teraz doczytałam:) widzisz wszystko jest w porządku:) i tak będzie zobaczysz❤️ Nadia już wie ze będzie mieć rodzeństwo? jak reaguje? i napisz koniecznie co z praca wzięłas l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez majowka
tak nieraz was podczytuje , fajne kobitki jestescie:) Kasbak - jaka forme porodu wybralas? pytam tak bo tez jestem w ciazy i czytam i czytam i bardzo zaintrygowal mnie porod w wodzie i mam mase watpliwosci:O jeszcze wlasnie doszedl problem u mnie z wyborem szpitala no bo nie kazdy oferuje takie "uslugi"... a tez moj prowadzacy lekarz nie dyzuruje prawie w tym co maja ta wanne itd i mam metlik w glowie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)widze ze komus bardzo przeszkadza ze pisze o 10 wiec drogo osobo co cie to interesuje ?masz jakies problemy ze soba ?zal mi ciebie lecz sie i to tyle w tym temacie :)!!! witam nowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuupremama
no to dawaj do mnie :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×