Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

To jednak sporo:( W tym sek, ze ja kompletnie nic nie robilam by wrocic do wagi sprzed ciazy. Mam 170 wzrostu. Brzuszek mialam spory, a mimo to zero rozstepow:D Pamietam, ze juz na poczatku ciazy mialam to gdzies czy bede miec rozstepy czy nie. Gdy szlam na kontrole ginekologiczna po 6 tygodniach od porodu, mialam fajny plaski brzuszek. Moj ginekolog byl mega zdziwiony jak ja to zrobilam, no wiec powiedzialam mu, ze ja kompletnie nic nie robilam. Tak w ogole, to ja musze miec super przemiane materii. Zawsze moglam jesc ile tylko chce i zadnych dodatkowych kilogramow. Ja jem o kazdej porze dnia i... uwaga... nocy:P Mam na cos ochote to po prostu jem:D Nawet teraz jem sobie taka kolacyjke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, i nigdy ale to nigdy nie stosowalam zadnej diety. Moje znajome zawsze na babskich wieczorkach nawet nie poruszaja tematu diet odchudzajacych bo wiedza, ze mnie to kompletnie nudzi a ja zaraz marudze zeby zmienic temat na ciekawszy. Hi hi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz szczescie ja jestem kuleczka ale wiem ze jak sie zapre to dam rade tylko troszke checi a z tym to najgorzej:)chodze na fitness i basen wiec moze cos sie uda:)cale zycie tak wygladac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego czasami to ja wole z mezem wyskoczyc na wieczor w pubie niz gadac o dietach. Ja sie w ogole nie znam na dietach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno ciezko, ale mysle ze dla chcacego nic trudnego. I trzeba byc konsekwentnym. A wtedy to juz polowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na codzien sportowy, luzny. Na wazne okazje i swieta oczywiscie elegancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to roznie sport kajaki troszke rysuje mamy z M podobne on tez rysuje i rzezbi muzyka i czytac lubie:)a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sportowy tzn. fajne jeansy+bluza z kapturem na suwak i t-shirt, buty sportowe. Glownie ubieram sie w sklepie House i Diverse najbardziej mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje zainteresowania to: muzyka, dobre koncerty, kocham zwierzeta, fotografowanie to moja wielka pasja, psychologia szczegolnie dziecieca, akcje charytatywne ktorej patronem jest pani Dorota Zawadzka ktora jest moim najwiekszym autorytetem w kwestii wychowywania i jest super osoba-mam z nia kontakt, a moje poczatki udzielania sie mialy miejsce na jej blogu. A propo czytania, uwielbiam czytac ksiazki o tematyce psychologicznej. To sa takie moje najwieksze pasje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dosc sporo:)ale chwilowo moje zycie kreci sie wokol corki troszke czasem sie udzielam w stowarzyszeniu kulturalnym moja dobra kolezanka tym sie zajmuje wiec czasem jej pomagam :)teraz mnie troszke prawo zainteresowalo zobaczymy czy cos z tego wyjdzie :)i podroze uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podroze tez lubie:) O tym to ja nawet nie wspominam, bo to sprawa oczywista, ze moje cale zycie to moj synek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia jest teraz nawazniejsza szkoda mi ze musze ja dac do zlobka ale chce isc na ten staz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blog skonczyla pisac bo skonczyl sie program "Superniania". Ale blog nadal cieszy sie wielkim zainteresowaniem. Polecam teraz program "Swiat wedlug dziecka" na TVN Style. Mozna sie wiele dowiedziec i nauczyc... http://superniania.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tv to niestety czasu mi brak :(ale cos slyszalam o tym programie czesem mini mini ogladamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja malo ogladam tv, a latem to prawie w ogole-z bardzo prostego powodu: szkoda czasu, lepiej jest spedzac czas na powietrzu. Ja nie przegapiam swoich programow tylko dzieki temu, ze w dekoderze mam dysk twardy a wiec moge ustawiac nagrywanie konkretnego programu a byc poza domem, lub po prostu majac wylaczone tv. A z kanalu MiniMini zrezygnowalismy z synkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my czasem ogladamy ale mala nie okazuje za duzego zainteresowania tv wiec mnie to cieszy raczej woli sie bawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajomych, dla ktorych bezsensowne spedzanie czasu przed tv to prawie jedyne zajecie. Masara po prostu... Patrzec sie na to nie da. Te dzieci sa pozostawione same sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) tak,ivette,zaciążyłam:) iva ja myślę,że dobrze zrobiłas,biorąc Marcelka do znajomych,taka reakcja na klatce schodowej mogła byc spowodowana np tym ,że był nieco przemęczony,a nie wiedział dokładnie dokąd idzie i jaka super zabawa go tam czeka:)PO prostu mam na myśli,że czasami trzeba być twardą,żeby nam dziecko na głowę nie weszło,przecież staramy sie aby było szczęśliwe,no i krzywdy mu zrobić nie chcemy:) pyśka,sylwia,odezwijcie się ,haloo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×