Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

moja jest ufna z jedna i druga babcia zostanie :)mysle ze tak na 3 miesiace raz sie zdarzy ze zostanie tam na noc:)zreszta musze ja uczyc ze nie tylko mama skoro chce ja dac do zlobka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Bartku teraz chce geoxy tez w Bartku sa albo ecco na butach dla malej nie bede oszczedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nigdy nie oszczedzam ani na butach, ani na ubraniach. Jedynie kupuje tansze spodnie dresowe takie do chodzenia po domu. Nie polecam Geoxow. Mialam przykre doswiadczenie w tamtym roku... Przeciekaly:( A myslalam, ze to super firma. Zawsze kupujemy Bartka, sa niezawodne! A w tamtym roku podkusilo mnie zeby kupic te nieszczesne Geoxy, bo wzornictwo niewatpliwie maja jeszcze fajniejsze niz Bartek. I mialam trudnosci z reklamacja, az w koncu postawilam sprawe na ostrzu noza i pani sklepowa zmiekla, a szefowa zadzwonila na sklep i zaczela mnie przepraszac za zaistniala sytuacje, zwrocono mi pieniadze i z miejsca kupilam Bartka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz teraz po tej nauczce to ja nie skusze sie na zadne inne buty zimowe. Geox jedynie ma swietne sandaly, oczywiscie oddychajace. Takie jest moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku patrzylam na buty Ecco, ale spotykam sie z opinia ze nie sa dobre podobnie jak Geox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze co jest w Bartku bo nie widzialam kolekcji zimowej chce dobre tak zeby w zime nie bylo problemow :)moja dopiero od 2 miesiecy chodzi wiec male mam doswiadczenie w bucikach :)geoxy sa tu dostepne w Bartku wiec myslalam ze nie bedzie problemow ale skoro mowisz ze przeciekaly to zobacze co Bartek proponuje:)ale slyszalam ze w ecco sa bardzo fajne :)my kupujemy jej chyba dobre ubranka cubus reservet 5 10 15 H&M ja jestem zadowolona:)ale zimowych ma malo w zeszlym roku to kruszynka byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to juz jest, ze jak cos jest dobre to jest drozsze. Takie samo zdanie mam na temat zabawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo jest z zabawkami edukacyjnymi tez sporo kosztuja ale ja sadze ze warto:)zreszta my mamy jakos tak ze kupujemy jej drozsze rzeczy a tlumaczymy sobie tak ze ona to wczesniak i tak juz na stacie sie wycierpiala ze musimy jej to wynagrodzic:) kazdy nich inwestuje w dziecko na tyle na ile go stac:)my mozemy sobie akurat pozwolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem robie obiad, pogoda u nas paskudna, bylam rano na zakupach, ogarneam mieszkanko troche potem. Mąż pojechał do pracy teraz a mała spi, wiec kawka i chwila dla siebie:) dziewczyny ale dałyscie czadu w nocy:D wow do prawie 3 powiedzcie do której rano spicie zazwyczaj i do ktorej spia wasze pociechy, nie tylko w wekendy ale tez w inne dni. Co do kupowania ubran i butow, to akurat buty zimowe kupiłam w zeszłym roku Kornecki, i w tym roku tez, na lato sandałki jakiejs mało znanej firmy, ale Jagódce było w nich wygodnie, po za tym ma jedna pare przejsciowych takie trzewiki, tez Kornecki po przecenie mi sie udało na wiosne kupic za 25zł;) zreszta po zimie beda juz za małe. po za ty kupuje takie pantofelki szmacianeale nie firmowe, a z ubran, no cóz nie oszczedzamy tez na małej ale na same firmowe nas nie stac, wiec staram sie zeby byly dobre jakosciowo i niedrogie:) po za tym troche sama jej szyje przewaznie spódniczki , sukienki, kurteczki na zime, wiosne czy jak ostatnio płaszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no ja zazwyczaj tak dlugo siedze a wstaje o 8 rano czasem pozniej zalezy jak mala wstanie:)a gdzie kupujesz te buciki korneckiego wlasnie slyszalam o nichg ale nie wiem gdzie sa dostepne:(wiesz ja tez nie szaleje z kasa staram sie jej kupic jedo lub dwa ubranka na miesiac wiec jakos dajemy :)tylko szkoda ze tak szybko rosnie dla tych malaych dziewczynek ubranka sa takie sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć julka pare dni temu ,kiedy pisałas,że jestes na gg ,już tu nie zajrzałam,dlatego się nie odezwałam:( co do ciuszków i butów,ja w zeszłym roku również kupiłam Nadii Korneckiego,byłam bardzo zadowolona ,nie zawiodły.w tym roku tez upatrzyłam sobie model tej firmy,ale jeszcze się wstrzymam.jakieś dwa tygodnie temu kupiłam półbuciki z Clarksa i narazie są wystarczająco ciepłe:) a ciuchy to myślę,że jednak najlepsze sa firm Next,George i Marks&Spencer.Kupuję je na allegro,i ostatnio w sklepiku nowootwartym niedaleko mnie.Są tam używane i nowe z metkami:)To są ciuszki niespieralne i nieprujące się.O 5 10 15 nie mam najlepszego zdania,nie są dobre jakościowo,tylko ładnie wygladają,a trafiło mi sie kupić bluzkę o nierównych rękawach:/Lubię jeszcze firmy TUPTUP i Cocodrillo. to tyle moich wywodów o ciuszkach:) postanowiłam nie wracać do pracy,byłam powiadomic o tym szefową,nie była to miła rozmowa niestety:(w poniedziałek mam wizyte u lekarza,nie moge się doczekać,mam nadzieję,że wszystko z moją Dzidzią ok. co do przeczuć,myślę,że będzie dziewczynka,sugeruję się tym,że ciąża przebiega narazie niemal identycznie jak poprzednia,te same dolegliwości itp. mam jeszce pytanie.Może któraś z Was była w krainie św mikołaja w Kołacinku? ciekawa jestem ,czy warto tam się wybrać...? kończę,mąż czeka:) i córka chce sie kąpać:) no to papapaaa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziękuję za zdrówka,już lepiej.Julka i Kuba zdrowi.Dziś Kuba był na zajęciach z uniwersytetu dla dzieci.wykład był- o czym rozmawiają ze sobą zwierzęta-był zachwycony.A popołudniu pojechał do teatru na -jezioro łabędzie-wycieczka za szkoły.Mąż dziś ma szkolenie i imprezę więc szybko nie wróci,więc z Julcia spedziłysmy dzień we dwie co bardzo jej odpowiadało.Razem upiekłyśmy bananowca,ona bardzo lubi pomagać mi w kuchni więc miała frajdę.Więc hjak ktoś ma ochotę to zapraszam,ciasta jest dużo Co do spania dzieci u dziadków.Moje chodzą co miesiąc na weekend,bardzo chcą.One są szczęśliwe i ja też bo troche odpocznę.A dziadkowie się cieszą,nawet sami dzwonią i pytają czy mogą wziąść dzieciaki-nigdy im nie odmawiam Julka co do kredytu to będziemy brać go w złotówkach.W ciągu 2 lat musimy zrobić wszystko co wpisaliśmy w kosztorys w banku.(nie chcą od nas żadnych rachunków co nam jest na rękę-tylko ma być wszystko zrobione).Przez te 2 lata nie płacimy całej raty kredytu..Dopiero po 2 latach zaczynamy od większej kwoty a skończymy na mniejszej-czyli raty malejące.Nie chcielismy rat stałych bo sie nie opłaca i za duzo do banku musisz zwrócić.to by było chyba tyle. Kasbak co do pracy to nie przejmuj się,dla Ciebie teraz jest najważniejsze dziecko i Ty.A co do kobiet w ciąży nie zmienię zdania-wszystkie są piekne,mają to cos :):):):) Co do ciuchów zimowych to miałam trochę wydatków.Kubie trzeba było kupić nową kurtkę ale będzie miał ja na 2 lata -ja zawsze kupuje większe,zostało mi tylko dokupić mu spodnie od kombinezonu.Buty kupiłam w daichmanie.Co do Julki to kombinezon ma -po bracie,ale kupiłam jej płaszczyk w którym tez pochodzi 2 lata.Z butami był problem bo ma szerokie stópki i noge.Zawsze kupowałam w ccc a teraz kupiłam kornackiego.Co do kornackiego to zawsze byłam zadowolona,ale teraz przesadził trochę z cenami,ale trudno musiałam wydać bo innego wyboru nie miałam.Ja na dzieciach też nie oszczędzam ale butów bartka nie kupuje,zawsze znajduję dobre buty ,ze skórki za rozsądną cenę .Co do ciuchów to też zraziłam się do 5-10-15,choć zdarza się że trafię na fajne bluzeczki dla Julki.Dzieciaki ubieram w smyku,h&m,Cocodrillo, cubus ,reservet Dobra kończę bo czas do kąpieli a potem będę oglądać dr.hausa-mam 4 sezony bo wczesniej go nie oglądałam.Miłej nocki Jutro na pewno się nie odezwę bo jak zwykle dzień u teściów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala z chęcią naucze cie szyć, wpadnij na kawke i razem cos poradzimy:) A buty zawsze kupuje w takim sklepie niedaleko w naszym miescie, jest to naprawde malutki sklepik ale wybor maja naprawde wielki od dzieciecych po meskie nawet w sezonie slubne tez sa, w tym roku zaopatrzylismy sie juz wszyscy w zimowe tam no i rabat oczywiscie;) Kasbak ja fason butów na mała kupilam taki sam jak w zeszłym roku;) tak nam sie spodobały no i wygodne bardzo. Co do pracy to nie przejmuj sie tak bardzo, przejdzie im:) a szefowa no cóż...takie bywaja szefowe co nie:D Daj znac koniecznie jak malenstwo🌼 Luiza bardzo dziekuje za odpowiedz w sprawie kredytu, powiem szczeze ze duzo mi pomogłas:) Wiesz my musimy jakos sie pozbierac i kupic najpierw działke, wtedy jak dostaniemy kredyt to procent i raty beda duzo mniejsze.Co dziennie dzwonie z ogłoszen o działki i ludzie tez do mnie dzwonia stale, na razie mamy upatrzone dwie i jak tylko auto wróci z remontu to sie wybierzemy obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie gdzie sie podziewa nasza Pyska??? no i Sylwunia zawsze w soboty sie pojawiała a dzis jej nie ma... Sylwinak jak Dominisia, lepiej? mam nadzieje ze przeszło, buziaki 🌼 Luiza ja juz zaczełam ogladac Housa 6 sezon ale ciiiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jesli chodzi o zakupy zimowe dla dzieci,to mi zostala kurta,spodnie,szalik i rekawiczki .Wprawdzie rekawiczki i szalik mamy ale zeby jakos jedno z drugim pasowalo to pewnie zaopatrze malego w nowe.Chcialabym kupic spodenki na szelkach.W cocodrillo byly piekne kombinezowy dwuczesciowe ale ceny jak dla mnie masakryczne.Fakt,ze tatus obiecal,ze mu kupi ale na pewno nie wyda 300zl na kurtke i spodnie.Przez niecale 3tyg szukalam uporczywie czapki na zimie,nigdzie nie bylo odpowiedniej,az wkoncu dostalamna ... rynku i smiech na sali bo wywieszonych bylo dosc sporo czapek i chwycilam ta ktora od razu wpadla mi w oko i jakiej wszedzie szukalam,przymierzam malego,pasuje jak ulał,patrze na cene a tam 10zl !!! pytam czemu taka tania,a facet mowi,ze to uzywana,ogladam ja z kazdej strony i pytam gdzie jest jakis blad,a on ze mala dziurka do zszycia.Ucieszylam sie jak dziecko :) glupi zawsze ma szczescie hehe Co do kupowania ciuszkow,to nie kupuje czesto w nowych sklepach,jak sie zdarzy to raz na ok2-3 miesiace,oczywiscie typu bielizna,buty itd to kupuje ale bardzo czesto udaje mi sie kupic w ciucholandach gdzie rzeczy nie sa zniszczone a przy tym tanie,no ale wiadomo trzeba wiedziec gdzie isc i jak szukac:) W 5 10 15 dosc duzo rzeczy kupilam w ciagu tych 2 lat mojego malego i nie moge nic zlego powiedziec.Miesiac temu kupilam swietna kamizelke gratanowa puchowa z kapturem.Dobrze,ze wzielam wieksza,bo w tym roku tak szybko przyszlo ochlodzenie,ze maly mial ja sobie zaledwie 2x.A buty zimowe kupilam w CCC,jaknarazie nie moge narzekac,ale cala zima przed nami,wiec sie zobaczy,chociaz rok temu nie mialam przeciwskazan. A my dzis bylismy u kumpelki,wymyslila robienie stworkow z dyni :) Plany byly fajne i checi jeszcze wieksze,ale moglam o tej zabawie zapomniec bo moj syn kolejny raz dostal spazmow,zanosil sie placzem bardzo dlugi czas.Juz na sam poczatek,kiedy podjechalismy do klatki,byl placz,ze on tam nie chce,na sile musialam na rekach wniesc go do domu ;/ pozniej wciaz uwieszony na mnie.... Chyba ma uraz po ostatnim,ale w sumie bylismy tam 3x,teraz byl spokoj,mnostwo fajnych zabawek,kolega byl grzeczny,wiec nie wiem.Zaczynam sie martwic czy to byla ostatnia nasza wizyta u nich ?:( we wtorek maja przyjechac pierwszy raz do nas,zobaczymy jak maly bedzie reagowal. KOniec koncow taki,ze ciocia sama robila stworki :) i tym oto sposobem ozdabia moj pokoj dynia halowenowa:) dobranoc ide spac do 2 kieliszki wina uderzyly do glowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVA nie mialas pewnie zastrzezen a nie przeciwskazan;) A dlaczego na sile wnioslas synka do znajomej skoro nie chcial, wyraznie prostestowal? Nie pojmuje tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mialam zrobic??? przeciez nie moge zakmnac sie z nim sam na sam w domu w cztrech scianach i nigdzie nie wychodzic.Nie chodzi mi o mnie (rozrywki dla mnie itd) tylko o to,zeby on przyzwyczajal sie do wizyt u innych,zabaw z innymi,aby byl w otoczeniu innym niz ja.Niewyobrazam sobie tego jakbym mila go oddac do zlobka czy przedszkola na dzisiejszy dzien. Poza tym mialam pewnosc ze tam gdzie idziemy nie stanie mu sie zadna krzywda,ze to jest jego taki 'kaprys' nie wiem jak to nazwac.Nie byl w nowym miejscu,z tym osobami do ktorych szlismy widywalismy sie bardzo czesto na placach zabaw i zawsze super sie bawili.Gydbym wiedziala,ze cos mu sie wczesniej tam zlego stalo,to wiadomo,nie poszlabym tam. Przeciez nie moze byc wszystko tak jak on chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam,ze po godzinie uspokil sie i bawil jakby nic sie wczesniej nie wydarzylo.Kiedys u innej kolezanki jak bylo,sytuacja byla bardzo podobna,z tym,ze tam po 30min sie uspokoil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde... IVA , ale ale cos musialo mu nie pasowac tam skoro stawial taki opor... Dobrze, ze wolisz nie oddawac go do przedszkola-jestem tego samego zdania. Ale nalezy szanowac uczucia dziecka i rowniez jego obawy czy leki. Ma prawo nie miec ochoty na wizyte u kogos tam. Dlaczego my dorosli dajemy sobie prawo by kogos nie lubic, by nie miec na cos ochoty a odbiera sie to prawo dziecku, ktore tez jest czlowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam tylko powiedziec, ze uspolecznianie na sile moze przerosnac dziecko i moze ono zamknac sie na innych, a to nie o to przeciez chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam dla Ani trzewiczki ecco, kupilam rok temu za duze i teraz sa jak znalazl :) kasbak, zaciazylas? xD iva, super, ze Ci sie tak tsnio trafila czapa :D ja ostatnio ani kupilam koszulke na 4-5 lat za 10p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×