Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

ivette umknelo mi w jakim wieku jest Twoja Anula;) Czyzby to byla moja przyszla synowa... Hi hi hi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi super, akurat maz dzis wczesniej skonczyl prace i spedzilismy fajnie czas w parku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze ja mam tyle pisania ze glowa mnie boli ale powoli dam rade:)tylko checi brak:)a jakies szczegolne plany na niedziele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielismy wyskoczyc do sali zabaw poszalec, ale chyba zostaniemy sobie w domku i cos porobimy:) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jutro mam dzien lenia :)wyspie sie potem jakies zakupy , do babci po niunie i obiadek :) spacerek a potem zobaczymy:)wiem ze jutro mnie czeka wycieczka po bankach ale licze na to ze dlugo nam to nie zajmie:) nic szczegolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej Ivette myslalam ze juz spisz:) oj do pracy w niedziele:( ja tez nie lubie ale co zrobisz jak mus :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie :) bo ja pracuje tylko w soboty i niedziele :) mam przynajmniej jakas odskocznie od pieluch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tylko w weekend to jasne tez bym chciala taka odskocznie:)a gdzie pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)ja to akurat ubieram sie w to co wchodze waga mi nie spadla po porodzie do tej przed wiec wybor mam maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kocna ja mam 30 kilo na plusie po porodzie i malo jest jakis fajnych ubran na kobiety w moim rozmiarze po porodzie spadlam a przez siedzenie w domu mi wrocilo a nawet wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed porodem nosilam 36 rozmiar a teraz to tragedia ale caly czas cos probuje robic z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile wazysz i ile wzrostu? Ja na poczatek powiem Ci, ze mi przybylo w czasie ciazy 24 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi 30:(mam 175 cm i ok95 kilo moze mniej bo wagi nie mam a czuje ostatnio ze ciuchy mam luzniejsze a ty dalas rade spasc z wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×