Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witajcie po swietach :) Mowcie co chcecie, ale ja tam sie ciesze, ze one juz minely. Mam juz dosc odwiedzania rodziny i ciaglego siedzenia za stolem. Mimo wszystko to meczace, choc nie powiem tez ,ze nie bylo milo. Bo bylo. Tak czy inaczej dobrze, ze juz po swietach... Maja dostala bardzo duzo prezentow. Jednak zaden nie zainteresowal ja na tyle, by zabawic sie nim choc z 10 min. Ja interesuje teraz tylko co mamy na polce, w szafce, lodowce, piekarniku czy pralce. Zabawki moga dla niej nie istniec. Jak sypialy wasze dzieciaczki tak ok roczku? Bo Maja coraz trudniej i co za tym idzie pozniej zasypia wieczorami. Moze powinnam ja juz tylko raz klasc w ciagu dnia, bo teraz spi 2 razy po godzince lub poltorej. Moze to za duzo dla takiego szkraba? Kurde, akurat w roczek malej mamy wesele kumpla. To jeden z najlepszych kolegow meza, wiec nie wypada nam nie isc, wiec roczek zrobimy pewnie dzien wczesniej. Najgorsze jest to, ze nie mam jeszcze zadnej kiecki, ani nawet pomyslu jaka ona mialaby byc. 😠 Uciekam narazie, milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u Mnie świeta mineły baaardzo fajnie ale szybko niestety :( szkoda bo ja bardzo lubie bozenarodzenie :) a jakie macie plany na sylwestra ?? :)bo my w domu napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak sobie Was podczytuję i pomyslałam, że mogłabym się do Was przyłączyć.. :) co Wy na to? Jestem mamą 2 kochanych dzieciaczków :) synek ma 4 latka, córeczka zaś ma 2,5 miesiąca.. zatem z malutką siedzimy sobie w domeczku :) a synus chodzi do przedszkolina :) pozdr. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową mamusię :) mój Kubuś 1 stycznia skończy 4 miesiące więc nie wielka różnica między naszymi szkrabami :) Ja dziś z Sebkiem byłam troszkę na śniegu poszaleliśmy,w dzień było w miarę ciepło ale teraz okropnie wieje. paula>>wydaje mi się że lepiej było by gdybyś małą raz kładła spac w południe i wtedy wieczorem zasypiała by wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) próbowałam dzis kilkakrotnie wejść do Was na stronkę, a tu nici z moich planów.. co chwilke jakiś błąd mi wyskakiwał :( Witaj Justysia ;) no faktycznie między naszymi pociechami jest tylko 1.5 m-ca różnicy :) moja malutka teraz śpiocha , a synek właśnie kładzie się spać :) Justyna a Sebek to Twój M czy Twoja druga dzidzia? a u mnie sniegu niestety brak :( do usłyszoka pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) próbowałam dzis kilkakrotnie wejść do Was na stronkę, a tu nici z moich planów.. co chwilke jakiś błąd mi wyskakiwał :( Witaj Justysia ;) no faktycznie między naszymi pociechami jest tylko 1.5 m-ca różnicy :) moja malutka teraz śpiocha , a synek właśnie kładzie się spać :) Justyna a Sebek to Twój M czy Twoja druga dzidzia? a u mnie sniegu niestety brak :( do usłyszoka pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Sosenko:) Nie,noo wywiała wszystkich ta zima z tego forum ehh :P Jutro sylwester to pewnie dzisiaj nikt sie nie odezwie. A ja juz na nogach pije kawke a mała jeszcze spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Faktycznie po świętach na nic nie mam ochoty,ale spędziłam je miło.Nawet w drugi dzień świąt mąż zrobił mi niespodziankę i pojechalismy do kina na -AVATAR-polecam,2,5 godziny filmu ale warto oglądnąć.Ostatnio w naszym mieście od tygodnia są same poważne awarie 3 razy nie było prąd ,2 razy nie grzali i nie było ciepłej wody i od 3 dni jest awaria internetu-raz jest raz nie ma.Nie wiem co jest ale nie jest to miłe.U nas śniegu jest dużo.Dzieciaki nie mogą się doczekać kiedy wyjdziemy na sanki.Sylwestra spędzamy w domu ale dzieciaki idą do teściów,więc może gdzieś pójdziemy.Jeszcze nie wiem.Dobra pora na ogarnięcie mieszkania i trzeba ugotować obiadek.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,oj wywiało tu wszystkich,wywiało:( witaj sosenka:D u nas dzis troszkę śniegu spadło,drogi białe,a ja musze do dentysty niedługo jechać,ech nie lubię w takiej slizgawicy. a jakie macie plany na jutro?Wybieracie sie na bale?Ja siedzę z rodzinką w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Witaj sosenko :) My tez siedzimy w domu. Moze wpadnie ktos ze znajomych albo kuzyn z zona, ale to jeszcze nic pewnego bo prawie wszyscy wybieraja sie na sylwestra "pod chmurka" do lodzi. My nie mamy z kim zostawic malej. Zreszta dla mnie to w sumie dzien jak codzien. A pobawie sie za 2 tyg na weselu, chociaz mysl o weselnych przyspiewkach itp wcale nie napawa mnie radoscia. Od zawsze slucham troszke "ciezszych" brzmien, a pozniej trudno mi sie odnalezc w takich klimatach... A wy jakiej muzyke lubicie dziewczyny? Slucha ktoras z was muzyki elektronicznej, Prodigy itp? Pozdrawiam, i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nasz też Sylwek w domku i tak jak Paula napisałaś dzień jak co dzień.. ale co tam odbijemy sobie w przyszłym roku :P u mnie też net często zawodzi :( jak dzwonie do nich to wciąż to samo jakieś konserwacje są przeprowadzane.. echhhh śnieżek sobie pruszy :), ale bałwanka nawet malutkiego sie z niego nie ulepi :( co do muzyki to ja ostatnio się przerzuciłam na polskie utworki.. ;) dobra, idę bo Malutka się kitosi.. a obiadek ugotować jeszcze muszę.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebek to moja druga dzidzia sosenka :) w lutym kończy 3 latka. Co do Sylwestra to też spędzamy w domku ale nawet gdybym miała jak to nie mam ochoty na huczne imprezy. Co do muzyki to podobnie jak sosenka ostatnio przeżuciłam się na polskie kawałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) sylwestra zycze wam udanego i szmpanskiej zabawy, my siedzimy w domku nigdzie sie nie wybieramy:) po za tym mam juz dosc powoli tego swietowania prawie co dziennie popołudniu mamy gosci albo my sie goscimy:D a do poludnia zalatwimy sprawy z domkiem;) udanego sylwestra i moc fluidków.............................🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) pamiętacie mnie jeszcze:)Paulaaa ja wole ,,ostre'' brzmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć stawiam kawkę i herbatkę z rana:D... julka czyli ostro działacie z domkiem?Super!A jaki to domek,będzie wymagał remontu czy do wprowadzki? MIłego dnia wszystkim i udanego sylwestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zce dziewczyny ;) Kasbak pozwoliłam sobie wejśc na zdjęcie Twojej córeczki :) jak ona słodziutka :) ja do kawusi czy herbatusi ciacho stawiam.. :D smacznegoooooooooo :D :D :D 🌼 Dziewczyny aby Nowy Rok: był pełen zdrowia i miłości, obfitował w spełnione marzenia, przyniósł radość z tego co jest, dał nadzieję na to co będzie, podarował uśmiech i pogodę ducha, był lepszy od poprzedniego :))) 🌼 miłego dzionka... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ten NOWY ROK 2010 przyniosą wam wiele radości, Niech uśmiech zagości w domach, Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach, Niech samotność odejdzie w niepamięć, Niech zima otula nas białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, Niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod naszymi butami na wieczornym spacerze. Niech dobry Bóg namaluje szczęście na naszych twarzach, Niech miłość dotyka nas delikatnie, lecz bez ustanku, Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jakies postanowienia noworoczne ???? Zmykam bo mam dzis troche do zalatwienia. Nowy rok przywitam na domowce u kolezanki,mam nadzieje,ze bedzie fajnie. Szczesliwego Nowego 2010 Roku !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________33333333333333333333333 ________333________________333 __N_______333___2_0_1_0___333 ____O______333___________333 ______W_____333_________333 ________Y_____333______333 ________________333__333 _____R____________3333 _______O___________33 _________K_________33 ___________________33 __2_0_1_0__________33 ___________________33 ___________________33 _____________33333333333333 Fajerwerki, bal, muzyka, już szampana każdy łyka. Stary rok się w Nowy zmienia przy okazji śle życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, górę szmalu i miłości. Mnóstwa uniesień po zmroku życzę Wam w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__$_$$$$$§§§$$$$$$$$_$$ _$__§§___§§§__________$ $$§§§§___§§___________$$ $$§§____§§§___________$$ $$§__§__§§_____________$ $$____§§§_____________$$ $$____§§§§________§§§§$$ _$$§__§§§§§§§§§§§§§§§$$ __$$§§§__§§§§§§§§§§$$$ ___$$§§§§§§§§§§§§§$$$ _____$$$§§§§§§§§$$$ _______$$$$$$$$$$ __________ $$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ _________$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za mało, litr szampana by się zdało. Trzeba opić wszystkie troski by następny ROK był BOSKI!!! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!!my z mezusiem wybralismy sie do gdanska do kuzyna i jest milo i spokojnie.dzieci sobie spia a my siedzimy i drinkujemy.zycze sczesliwego nowego roku i aby wasze marzenia sie spelnily i abyscie wytrwaly w swoich postanowieniach.w domku bede w niedziele wiec sie odezwe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikanka
Witajcie wszystkie - mam pytanie - czy mężowie wam czasem wypomną w kłótni, że nie pracujecie zawodowo? Mój mi to powiedział już parę razy, a ja nie chcę zostawić mojej rocznej córeczki z nianią, albo posłać do pprzedszkola. Mąż z kolei ma duże zobowiązania finansowe i nie daje rady sam. Jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikanka- kiedy bylam w zwiazku tez slyszlam ze powinnam isc do pracy,pozniej okazalo sie dlaczego to mowil (ja bylam zla ze niereozumie jak mowilam ze chce do 3rz wychowac sama dziecko).Z tego samego powodu co Twoj-mial problemy finansowe.Uwaza,ze za dwie pensje byloby latwiej i problemy finansowe szybciej odejda w dal. Jedyne co przychodzi mi do glowy to zastnawoci sie czy moze ktos moglby Wam pomoc,moze jakas pozyczka na jakis czas,a w najgorszym wypadku moze faktycznie Twoje pojscie do pracy byloby dobrym rozwiazaniem,moze nie od razu na caly etat ale na pol?oczywiscie wchodza jeszcze inne kwestie np z kim zostawic dziecko i czy Ty poradzilabys sobie z faktem,ze Twoje plany aby wychowywac dziecko sama sa do przeskoczenia? powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki w Nowym Roku ;) jak Wam minęła noc Sylwestrowa? mi pół śpiąco pół oglądająco.. TVP2 W sumie to żadnych zmian... żadnych postanowień nie mam.. no może tylko jedno, że na męża będę mniej krzyczała.. hehe.. : D a jak u Was z postanowieniami? Dominikanko - ja nie byłam w takiej sytuacji, o której piszesz. Dużo tu zależy od syt. finansowej.. i tak jak pisze IVA_27 może to byłoby dobrym rozwiazaniem.. może warto spróbować isc do pracy chociaż na pół etatu i zobaczyć jak będzie.. powodzenia. dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva hej ;* jak tam? pozalatwialas wszytsko juz? my w domu siedzielismy, mial kolega wpasc, ale cos nic z tego nie wyszlo, bo sie nie odezwal nawet, ze nie przyjdzie :/ ogolnie bylo okej :) postanowien noworocznych nie mam, bo nigdy nic z nich nie wychodzi :/ dominikanka zapytaj sie jaki ma pomysl na wasza sytuacje - niech znajdzie nianie, opiekunke, zlobek itd, niech popatrzy na ceny, oszacuje Twoja wyplate, odejmujac dojazdy do pracy i koszty opieki na dziecko i na pewno wyjdzie taniej, zebys zostala w domu. ja chcialabym isc do pracy na pelen etat, ale to sie mija z celem, bo bym prawie cala pensje wydala na zlobek, wiec to jakos do mnie nie przemawia. no a drugi fakt, ze nie ma pracy, teraz pracuje 2 dni w tygodniu i zanim znlazlam ta prace to szukalam 8 miesiecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,jak dla mnie to był to najgorszy sylwester zostałam sama z chorymdzieckiemw domu a facet poszedł na impreze ze znajomymi ...ciagna mnie tam pare dni wczesniej ale nie chciałam potem do jego rodziców to tez nie chciałam ,,,olałam byc w domu i tak miało zostac potem sie posprzeczalismy i on stwierdził ze jedzie do mamy a wyladował na sali...ani zyczen ani nic:(( odeszłam wkoncu jest mi ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×