Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

wtam wszystkich🖐️ U nas tez zima na calego i do tego mrozi bardzo.Ja juz ogarnelam mieszkanko i zrobilam obiad, zapiekanka serowa z szynka i warzywami. Zaraz poloze Błażeja spac i bede mogla chwile odpoczac, a potem pojdziemy na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANSKA A MOŻESZ MI NAPISAĆ TEN PRZEPIS NA TĄ ZAPIEKANKĘ?Z GÓRY DZIEKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulaaa>wiem co przezywasz ,ja miałam rto samo z mała raz dostała antybiotyk potem znów zachorowała i szpital teraz znow dostala antybio..w srode skonczyła go i narazie robie jej inchalacje z berodual czy cos takiego...boje sie ze wyladujemy w szpitalu na swieta ,masakra tymbardziej ze rok temu na wigilie byłysmy w szpitalu.boje sie jak nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jullka GRATULUJĘ :) U mnie tak sobie dzieci naszczęście zdrowe,a na dworze tak strasznie zimno :( U mnie dziś na obiad była pomidorówka i ziemniaki z sosem. Jutro mam plan na naleśniki z serem no i co jeszcze to nie wiem. A on następnego tygodnia generalne przygotowania do chrzcin,tyle roboty przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPIEKANKA SEROWA Z SZYNKA 0,5 kg makaronu swidry lub rurki(paczka) 20 dkg szynki lub kielbasy podwawelskiej 0,5 kg pieczarek 2 duze cebule paczka warzyw na patelnie lub jakies inne mrozone 1 pomysl na zapiekanke serowa SPOSOB PRZYRZADZENIA: Makaron gotuje na poltwrado i wrzycam na blache,reszte podsmazam i wszystko mieszam i zalewam pomyslem... na koniec posypuje serem i piec 30minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, gdzie sie podziewacie??? Wpadlam na chwile zerknac co u Was a tu cisza jak makiem zasial... Pewnie sprzatacie itp, przeciez swieta juz za tydzien :):):) Ja tez dzis co nieco zrobilam. Jednak wiekszosc pracy zostawilam sobie na jutro... Leniuch ze mnie :D Maz kupil naprawde sliczna choineczke :D . Moge go pochwalic :) A najlepsze jest to, ze nam auto zamarzlo. Co prawda to stary grat, bo w garazu trzymamy nowe autko, ale tego tez szkoda. Mial byc na sprzedaz, ale nie wiem czy da sie go odratowac. Uciekam bo Maja sie zbudzila. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki coś pusto tu u nas.Ja dziś wysprzątałam całe mieszkanie zrobiłam obiad pranie,a teraz mój kochany mąż usypia syna a ja mam troche czasu dla siebie popijam herbatę i ajrzalam na cafe a tu pusto......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć no rzeczywiscie pustawo sie zrobiło...ale przed świętami każda ma pewnie tyle zajęć,że na relaks przy kompie brak czasu:( ja codziennie msiałam gdzies jechac,a to po ostatnie prezenty,zakupy jakieś tam,dentysta i tak wkółko...nawet znalazłam czas,zeby z Nadią na sanki iść,ale tylko raz sie udało...teraz zbyt mrozi.U nas z rana bylo -18stopni. mój M pojechał też dzis po choinkę,jak wróci będziemy ubierać,ja pieke makowce na dziś i jutro,nowy przepis ,oby sie udały.A tak w ogóle to mam zły humor:(,dół mnie złapał,ktos bliski robi mi straszna przykrość i nie jest mi wesoło:( a co dziewczyny gotujecie na święta?podzielcie sie przepisami,może cos skopiuję:D,w sumie to my tylko wigilię spędzamy sami w domu,bo świeta u rodziców,ale cos trzeba by przygotować na podjadanie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja tylko a chwilke, bo wzielam sie za porzadkii nawet nie a czasu zeby was poczytac:) Ja prezentow jescze nie mam,wybieram sie w poniedzialek na zakupy dopiero... U nas bardzo mrozno, ze nosa sie nie chce na dwor wystawiac nawet. Milego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak tam wam weekend mija?wczoraj biegałam z mamą po sklepach a dziś odpoczywam:)synek spi a ostatnio wstaje w nocy i nie chce spac:(katastrofa ,wczoraj cała noc się wiercił i budzil,nie wiem czemu sie tak dzieje ,ale to jest męczące:(dla niego i dla mnie.A do tego pije mleko raz albo dwarazy w nocy mimo ze przed snem też pije,czy wasze dzieci też tak robiły lub robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U nas kilka dni temu spadlo duzo sniegu :) i jest bardzo mrozno bo jest ponad -10,w nocy duuuzo wiecej brrr Oczywiscie przygotowania do swiat trwaja,prezenty juz kupione,maly bedzie zachwycony :) Kilka dni temu podpisalam umowe w sprawie pracy na 2 lata !!! w przedszkolu :) zaczynam 4 stycznia :):):) a jak maly podrosnie bede mogla zabierac go ze soba :):):) milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka mój mały wogle w nocy nie pił mleka tylko na wieczór. Ja siedzę chwilę przed kompem i odpoczywam mąż usypia Sebę i przy okazji sam drzemie. Mam problem z Kubą dziś rano wstał z temperaturą,założyłam mu czopka i za 4 godziny znowu miał 38,5 więc znowu założyłam mu czopka teraz śpi nie wiem co to może byc,nie ma żadnych oznak przeziębienia. Ostatnio gryzie mocno rączki,pierś mi strasznie ściska czy to możliwe żeby tak na zęby?? I dziś minelo dwa tygodnie odkąd starszy syn zachorował na ospę więc to może oznaki ospy. Nie wiem co myślec i robic,jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka mój mały wogle w nocy nie pił mleka tylko na wieczór. Ja siedzę chwilę przed kompem i odpoczywam mąż usypia Sebę i przy okazji sam drzemie. Mam problem z Kubą dziś rano wstał z temperaturą,założyłam mu czopka i za 4 godziny znowu miał 38,5 więc znowu założyłam mu czopka teraz śpi nie wiem co to może byc,nie ma żadnych oznak przeziębienia. Ostatnio gryzie mocno rączki,pierś mi strasznie ściska czy to możliwe żeby tak na zęby?? I dziś minelo dwa tygodnie odkąd starszy syn zachorował na ospę więc to może oznaki ospy. Nie wiem co myślec i robic,jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na wieczór tez pije ok280militrow cala butle a przed mlekiem tak z godzinke tez cos je a i tak dalej w nocy pije :(czy ktoraś z was moze mi napisac przepis na ciasto bananowiec?z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva gratuluję podpisania umowy !!!!! Iwonka przepis na bananowca 2 banany 2 jajka 2 szklanki mąki 1 szklanka cukru 1 łyżeczka sody 1\2 szklanki oleju 1 cukier waniliowy bakalie,suszone pomarańcze w cukrze,orzechy banany,jajka i cukier miksujemy.Następnie dodajemy pozostałe składniki.Pieczemy 30-45 minut w temperaturze 180 stopni U nas szał sprzątania.Został mi tylko nasz pokój ale to na jutro.Dziś jeszcze trochę popiorę i poprasuję.Prezenty spakowane,choinkę ubieramy jutro.Wczoraj kupiłam sobie bluzeczkę na święta.W końcu trafiła się okazja.Kuba powoli zdrowieje.Cały czas go trzyma katar. Dobra czas do roboty,ale jeszcze się ode zwę Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam troche inny przepis na bananowca:D Biszkopt Na biszkopt krem: 1 kostka margaryny 1 szkl cukru 1 galaretka 2 banany 4 jajka Utrzeć margarynę z cukrem i żółtkami,dodać galaretkę rozpuszczoną w 1 szkl wody,roztarte banany i na końcu piane z białek. na wierzch zalac galaretką. jest pyszny.Niestety wadą są surowe jajka:(Ale mozna sparzyć.polecam!!! Ja juz mam posprzatane,w sobotę nieźle sie napracowaliśmy,ale juz mamy świątecznie,choinka ubrana,teraz sie bawimy z Nadią.Zaraz M zabierze ją na sanki a ja idę ubrać drzewka światełkami na dworze:) Jutro mam wizytę u lekarza,potem po zakupy z mężem i w środę zaczynam piec placki:) Miłego Dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja tez juz mam w miare ogarniete. Pozostalo mi tylko ubrac ta sliczna choineczke :) Ze zdrowiem tez juz lepiej-mi powoli przechodzi, Majce na szczescie tez. Za to teraz dopadlo moja siostre i dziadka. Co za jakis wstretny bakcyl nam sie przyplatal 😠 A z mezem zrobilismy sobie prezent i kupilismy drugi tv. Dzis go podlaczyly :):):) kasbak, napisz jak tam po wizycie, co tam u Twojego malenstwa. Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mały śpi a ja gotuje obiad i robie gołabki na dworze zimno mróz ,potem musze isc na zakupy ale jakie kolejki beda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva, gratuluje podpisania umowy! iwonka, moja mala raczej ladnie spi, ale czasem tez nam takie cyrki w nocy odstawia, ze szok ;) Wtedy bierzemy ja do nas, gasimy lampke, a jak sie podnosi to bez slowa kladziemy ja z powrotem na lozku. Wie, ze nie ma co liczyc na zabawe i szybko zasypia. Ma 11 mies i tez je w nocy, ale tylko czasem. Ostatnio przesypia mi cala noc tak od 21 do 8 :):):) A kladziesz go o stalych porach? Moze zrezygnuj z drzemki w ciagu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeważnie ok 20zasypia,jeśli zrezygnuję z tej drzemki to będzie okropnie marudził i się zlościl kiedyś kilka razy się zdarzyło że nie spał w dzień to potem byłoniedowytrzymania:(dziś spał cała noc ale obudzil sie o 3.30wypił butle mleka i zasnął na łóżku ze mną ale jak sięprzyzwyczai do spania ze mną to co wtedy ?znów będzie nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbje cały czas może wkoNcu sie uda,jak go przeniose to pospi chwile i znów wstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWONKA- na moje to nie dobrze ze dajesz mu mleko w nocy,sprobuj zaprzestac tego po pierwsze ze to duzy chlopczyk po drugie zeby sobie psuje po trzecie przyzwyczajasz go do tego i po czwarte (bez urazy) ale mozesz nie daj Boze sprawic ze bedzie mial nadwage...podaj mu wode i nic wiecej,nie bedzie chcial,bedzie plakal,trudno,musisz przeczekac.Sprawdz czy ma sucho,badz przy nim,siedz obok ale bez kontaktu wzrokowego,az zasnie. Dziekuje dziewczynki za gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWONKA-tylko nie mysl o mnie 'ta to taka madra bo nie wie jak to jest'-wiem dokladnie.Moj maly tez sie budzil,nie chcial zasypiac w lozeczku,trwala walka niesamowita,nadluzej darl sie(nie plakal) przez 1,5h ,ale bylam stanowcza pomimo ze serce mi pekalo i ryczalam w kuchni kiedy go slyszalam,ale kilka dni i sie udalo. Nie rezygnuj z drzemki w ciagu dnia,jesli pomimo niej zasypia o 20 to jest wszystko jaknajbardziej dobrze.Dobrze wiem jak zachowuje sie dziecko kiedy jest niewyspane :) Zycze wytrwalosci i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×