Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dzien dobry wszystkim,,🖐️ Dzis wyjatkowo spalam dobrze,,nic mnie nie straszylo ;) ale to pewnie dlatego,ze podswiadomosc mi mowila,ze to juz ostatnia nocka mojego meza,,;) w tym tygodniu :( bo od poniedzialku znow :( Gumijagoda 🖐️ Zielna🖐️ Margarett🖐️ Zuzia30🖐️ Viki 🖐️ marteczka 🖐️ kala🖐️ Ok,,a teraz zmiatam,,za oknem piekne sloneczka,szkoda czasu na siedzenie przed kompem ;) Mezu niech sie wysypia po nocce,a ja zabieram malego na plac zabaw :) PA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia gdzie Ty mieszkasz ,że masz słońce? U mnie leje jak w listopadzie:(:(:( A ja musze wyjść z domu............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas pochmurno tylko raz na jakis czas słoneczko sie wychyla ale za to cieplutko bo 10 stopni Gumijagoda parasol w dłoń i marsz :P kaloszy nie zapomnij :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz, po świętach, to ciężko nawet kalosze dostać. GJ szuka już chyba w sąsiednich miastach:-D Coś jej to długo trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wy @@@@@@@@@@wredne;) Kaloszy nie kupiłam, tylko synusiowi spodnie ,ekstra wygląda taki maleńki facecik:D A teraz kawusie z mężusiem pijemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście kobiety? Dziś ja częstuję piwkiem z soczkiem i czipsikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu30 oj piwko by się przydało:P Moje chłopaczki dalej gorączkują ale jakoś sie wszyscy trzymamy..wszyscy bo męża mam do poniedziałku w domu:D Gumijagoda- Kala Pozdrawiam wszystkie mamusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie pisze, bo u mnie sieje spustoszenie grypa żołądkowa, i nawet nie mam siły opowiadac co sie ze mna działo:-( niestety mojego Nikusia nadal trzyma, a mężusia dopiero łapie, naszczescie maleństwu juz przeszło, i mam nadzieje ze nie wróci.. miłego wieczoru🌼 dobrej nocki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrteczka i Monika duzo zdrówka Miałam wczoraj urodziny 30 i mąż zrobił mi super prezent robimy sobie wakacje i lecimy w lutym na wycieczkę do Egiptu. Będzie to w czasie feri zimowych bo tylko w tym okresie mozna było załatwić opiekę dla dzieci (dwie dziewczyny, które czasami pilnują nam dzieci). Normalnie nie mogę się już doczekać. Uaktualniam tabelkę i prosze o brakujące wpisy Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-12 ms. pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000-6lat,Bartuś-15.09.2005.13m -cy Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata............../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002......./ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006......../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005....................lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. ...../Olsztyn Marteczka77.28...../Kamilek-16.09.2003amianek-10.04.2006 /Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000........................./Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l........................./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................./Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ............................./okolice Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 ......................................../ Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol KAWKA54..26./Oskarek01.06.2002,Maksiu09.08.2004.../WAŁBR ZYSKIE Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płoc] Izuniaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam tego milego wieczorak!! :D MIlego bo mam wreszcie mezusia w domu!! Heheh,, Maly sobie spi,,wiec mam chwilke na klikanie,, Monika,,kobito,,nie choruj,,,zdrowiej nam szybko ,,i to rad wda,,;) Duzo zdrowka dla malusich i dla Ciebie i mezusia tez 😘🌻 Brylka,,my tez dzis bilety zabukowalismy na luty,,,,,ale do Polski,,:( niestety,,nie do Egiptu,,ale Egipt sobie obiecalismy na przyszly rok,,teraz lecimy splacic reszte kredytu hipotecznego,,sprzedajemy mieszkanie,,zamykamy wszytskie sprawy w Polsce,,,i nastepne wakacje napewno do Egiptu,,;) Brylka,,a tak w ogole wszystkiego naj naj z okazji urodzin!! 🌻🌻 Zuzia30,,piwko z soczkiem i chipsiki to byly wczoraj,,:p ,a dzis pijemy guinessa,,:p dolaczasz sie?? :) :) gumijagoda,,gdzie ja mieszkam?? Hehhe,,w krainie deszczowcow,,gdzie wiecznie mokro i wietrznie,,heheh,,Dzis wyjatkowo wyszlo slonce,wiec musialam je wykorzystac,bo nie wiem kiedy bym je znow zobaczyla,,;) Maly se pojezdzil na karuzelkach,poslizgal sie na slizgawkach,,pogoda byla wyjatkowa,,jak na wiosne,,:p ;) Ok,,koncze,,musze sie wreszcie mezem zajac,,;) same rozumiecie,,;) :p od poniedialku zas go nie bede miec na noc ;) Buziaczki wszystkim,,i kolorowych!! Do jutra!! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesuuu,,ale ja bledy nawalilam,,ale wybaczcie,,to wszystko przez tego guinessa,,,to on jest winny!! :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin🌻🌻🌻 A pozatym dziewczyny to super z tym Egiptem:) POzazdrościć tylko.My w tym roku planujemy w maju jechac do Włoch i też już nie mogę się doczekac ,mam tylko nadzieje,że nikt i nic nie zepsuje nam tych planów. Własnie -orientujecie się ,czy dzieciom muszę wyrobić paszporty czy dowody tymczasowe? NIe mam tak dobrze jak Brylka i muszę ogonki zabrać ze sobą:) MOnika wsołczuje tych paskudnych chorobowych dolegliwości ,akysz choroby::( Izunia Margarett znowu żeś się rozpisała:P Miłej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja dziś rano musiałam zniknąć na godzinkę, gdy mąż i mała jeszcze spali...Wracałam z dusza na ramieniu, myśląc, że zstanę zasmarkane dziecko w piżamce wcinające paluszki.....wracam....patrzę, a tu mała ubrana (wprawdzie spodenki były tył na przód ;) ale kto by się tam czepiał drobiazgów), a tatuś już kończy jej kaszkę szykować....Normalnie szok! Monika, zdrowiejcie szybciutko!!! Brylka, STO LAT!!! 🌻 🌻 🌻 Fajny prezent Ci się dostał, nie ma co :) Gumijagódka, o paszportach opowiem na gg Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka sto lat 🌻 🌻 😘 😍 Monika Marteczka zdrówka 🌻 🌻 Moje chłopaki pojechali do tesciowej a ja z moją baba w domku ;) Zuzia miła niespodzianka ;) ja takiej to się chyba nigdy nie doczekam a mój mąż to przeważnie odwrotnie body Oliwci zakłada :P buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak patrzę na tą tabelkę i sie zastanawiam co te baby porabiają??? Luiza, Margaret, Patipaula, Mama Zuzi,Ewka, Cypryjskie słoneczko, Asmana,Kawka HOOOP HOOOP 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka,,jesli mozna prosic to wpisz mojego malego do tabelki,,, Alex 09.08.2005 ur. w Londynie,,,mieszkamy w Irlandii Polnocnej. Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×