Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-12 ms. pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000-6lat,Bartuś-15.09.2005.13m -cy Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata............../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002......./ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006......../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005....................lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. ...../Olsztyn Marteczka77.28...../Kamilek-16.09.2003amianek-10.04.2006 /Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000........................./Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l........................./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................./Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ............................./okolice Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 ......................................../ Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol KAWKA54..26./Oskarek01.06.2002,Maksiu09.08.2004.../WAŁBR ZYSKIE Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płoc] Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn...................../Irlandia Polnocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie sama sie kaplam,ze moge sama skopiowac tabelke i dopisac to co chcialam :p :) Ech,,te blond wlosy..;) same za siebie mowia,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej tabelce to pasiłoby dopisać do naszych latek + 1 roczek , nasze dziecinki też nie cofają się do tyłu :) Brylka wszystkiego naj z okazji 30 urodzin🌻🌻🌻 Monika- szybkiego powrotu do zdrówka, nafaszerujcie sie teraz lacidofilami ,żeby przywrucić naturalną ochronę dla układu pokarmowego. izuniaz--- zostałao ci coś z wczorajszego Guingerssa, to wznieś kufel bo ja dziś otwieram swojego - bania bania i do spania:) Viki2 ta druga kobita na zdjęciu to pewnie twoja młodsza siostra , pięknie wyglądacie . gumijagoda ja się tak starała dwie strony wyotwierała kiedy mogłam tom czytała w świątwczne dni życzonka składała a tyś @-peczko język mi wistawiła zuzia 30 musisz ich częściej zostawiać , ja się już dawno przekonałam , że jak niema mnie na choryzącie to mój świetnie daje sobie rade (prucz małych szczegułów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret,,,a pewnie ze zostalo,,;) tyle zo to byl guineuss ,,nie gingerss,,;) ale mniejsza z tym ;) No wiec chlup w ten glupi dziob!! :D uppss,,, milo sie weekend zaczyna,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miałam ciężką nockę....może jak dzieciaczki zansą to uda mi się poczytac co naskrobałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza24.
czesc dziewczyny. jestem pierwszy raz na tym forum i musze powiedziec ze fajnie wie was czyta ,ja jestem mama 19 m.synka nazywa sie kevin ,mam teraz w domu maly sajgon bo oduczam go od piersi ,macie jakies wspaniale sposoby na to????? pomozcie mi kochane !!.bede was czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas weekend milutki. Dzis rozebralism choinke bo juz sie niezle sypala a i kot na nia dzikie skoki urzadzal, wiec powiedzialam, dosc :) M dalej robimy proby na malenstwo, w tym miesiacu druga, akurat teraz mam owu wiec dzialamy :P Moze cos z tego wyjdzie :) Juz nie narzekam na mojego mezczyzne, bo on i tak ma do mnie zlota cierpliwosc hihi :) A Zielna to jak poszla do tej pracy to jeszcze nie wrocila, czy co ;) :p JA od czwartku do szkoly to tez pewnie bede rzadziej, niestety, bo uwielbiam ten topik :) Monika, bidulko, oj wiem co przezywasz :( trzmaj sie dzielnie i chron swoich malych mezczyzn bo oni to chba najgorzej takie rzeczy przechodza. Brylka, zazdroscic, zazdroscic :)SUper!!! Zuzia, no widzisz? my tch naszych facetow za takie sieroty mamy a oni sobie z reguly swietnie rade daja. Trzeba ich czesciej samych zostawiac :D Kala, ja tez sie zastanawiam, co sie dzieje z Mamka, Cypryjskim Sloneczkiem Kawka i Luiza. Ale najbardziej to sie martwie Mamka, bo miala niezle jazdy ze swoim chlopakiem a szczerze zycze jej szczescia bo fajna dziewczyna jest!!! Hop, hop, jesli czytasz nas to odezwij sie kobito!!! Marteczka, zdrowka duzo!!!! 😍 Ja dzis tez drynia i filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 24 witaj,,,imienniczko ;) ja niestety malego bardzo krotko mialam na piersi,,tylko 4 miesiace,wiec nie znma sposobow z wlasnego doswiadczenia,,ale wiem,ze probuje sie smarowc piersi jakimis cytrynami,czy czyms o takim smaku aby dziecko sie zniechecilo,,, Pewnie bardziej doswiadczone mamusie na tym forum udziela Ci bardziej fachowych rad ;) :) Pozdrowionka dla wszystkich!! Zaraz malego ide kapac,pizamka,amciu,i nyny!! A potem piweczko i spokojny wieczorek z mezusiem,,,chyba ,ze znow maly terrorysta nam go zepsuje,,;) a on to doskonale potrafi!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki!!!!!!!!!! MARGARET777 ta druga kobietka to nie moja mlodsza siostra,ja nie mam siosrty tylko dwoch braci.To Kasia moja sąsiadka i zarazem najlepsza przyjciolka,no i oczywiscie o wiele ode mnie mlodsza bo az 5 lat. pozdrawiam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zuzi przepraszam wybaaaacz 😭 buuuuuu Moje dzieciaczki cuś spać nie chca, tatuś duźda Oliwcie a tamta się chichra ciągle a Kuba czyta książeczkę-po swojemu :P Dobranoc kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza24.
czesc to znowu ja. Izuniaz.dzieki za porade narazie prubuje malego oduczyc o picia w nocy cycucha bo mamy straszne problemy z zebami jego ,kevinek ma dopiero 19 miesiecy a juz przezyl 1 narkoze ,wyrywali mu 2 zabki i robili 2 koronki bardzo to przezywam.lekarz mi powiedzial ze to przez karmienie nocne piersia ze te 4 zabki mu sie zepsuly wlasnie przez cycucha ,jestem przerazona i zrozpaczona ,wiec wszystkie mamy jak mnie cztacie myjcie jka najwczesniej zeby nawet te ktore dopiero co wyszy mi tego nikt nie powiedzil ze 5 miesiecznemu dzicku powinnam zeby myc a teraz przechodze koszmar mie moge w to uwiezyc co sie stalo !!! nie spie po nocach!!!pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jestem w szoku,,ale ja tez kiedys slyszalam ,ze przez karmienie piersia,,a i rowniez przez smoczek dziecko moze miec problemy z zabkami. Moj skubany nie chce dac sobie umyc,,probowalam juz tyle razy,ze naprawde nie wiem jak mam jeszcze probowac,drze sie i nie chce buzi otworzyc. :( Mi daje szczoteczke na zeby,,ale sobie nie da umyc ,,wredota mala,,Przerazilas mnie troszke i chyba zaczne mu myc nawet jak sie bedzie darl w nieboglosy,,, Iza zycze jak nanwiecej zdrowka dla Kevinka,,mam nadzieje,ze bedzie wszystko dobrze,, Kobity!! Poradzcie Izie jak ma odzwyczaic od piersi!! Bo ja naprawde nie wiem,,moj maly sam przestal pic z piersi,,a chcialam go miec jak najdluzej,,ale niestety,,brakowalo mleka,,byl niedojedzony,niespokojny,,musialam mu padawac sztuczne,az w koncu calkiem sie u mnie skonczylo,,,za szybko troszke :( No ,ale nie widze,zeby byl jakis \"inny\" z tego powodu ;) Jest sliczny i zdrowy;) Ok,,ja spadam,,lookne pozniej,,buziaczki dla wszystkich!! Dzis kolejny dzien uczenia malego na nocnik,,jak narazie latam ze sciera za nim,,juz nie nadazam,.Jak narazie nauczyl sie przynosic nocnik na miejsce gdzie zrobil siusiu, :p Ale to juz cos!!;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Bardzo imponujący topik. Czy przyjmujecie jeszcze nowe gęby?:) Kwalifikuję się chyba, bo mam dwie córy, 13 stycznia młodsza Majka kończy pierwsz rok życia. Starsza Nina - 19 czerwca 4 latka. I siedzę w domu. Choć starsza poszła do przedszkola. Ale ja z konkretnym pytaniem dowas. Maja nie chce jeść miksowanych zupek i słoiczków a ja morduję się żeby ugotować obiad dla nas, ale taki żeby mała też mogła zjeść. Nie chce wam się podrzucić mi paru pomysłów? Odwdzięczę się swoim autorskim przepisem na kotleciki z piersi indyka. Jeśli któraś się zainteresuje tematem, niech pisze. Bo nie wiem czy mordować się jak nikt nie będzie chciał czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarett aleś Ty zdolna bestyjka :D zgrabnie Ci to wyszło. LUiza niedawno się odzywała,że problem z kompem ,więc o nią się nie martwmy,gorzej z innymi.A najbardziej zastanawiają mnie właśnie losy Mamki:( DZisiaj zrobiłam postrzyżyny mojemu małemu mężczyźnie ,tak się wiercił ,ze narobiłam mu niesamowitych schodów:(ąz nie mogłam patrzeć. Więc złapam za maszynke i jazda-nawet mu się podobało,w szoku byłam ,że się nie bał. Teraz to przystojniak z niego:D Mamo Zuzi powodzenia!!!! Iza od Kevinka:)ja też próbuje swojego synusia odstawić od cycusia ,ale mi nie wychodzi ,więc Ci nie pomogę:( Witaj na naszym najlepszym topiku. Izunia :D Kala TY babo moja kochana:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza24.
izuniaz dzieki wielkie ale mosze ci cos powiedziec od narkozy minelo 4 tygodnie i od tej pory jak tylko sie mu tyko zagoily dziasla powiedzialam sobie ze to koniec. razem z przmkiem moim mezem mylismy mu zeby na sile on go trzymal a ja mylam trwalo to 2 dni z wielkim wrzaskiem po 2 dniach zastosowalam metode smieszna :)bo na suficie wisial pajak i kevin co go widzial to wolal wow !!! a jak to mowil to otwieral buzie i sluchaj po 2 dniach podplakiwal ale wiedzial ze musi i koniec i teraz od ponad 3 tygodni idziemy 2 razy w ciagu dnia myc zeby i koniec z placzem ani sie nie odezwie a najlepsze bo pajaczka maz rozdeptal przez przypadek w nocy i musialam powiesic takiego malutkiego sztucznego :) ale pomaga .wiec Izuniaz myj malutkiemu poplacze ale nie bedziesz musial przechozic u dentysty dramatu!!!! dziekuje za wszytsko.powodzenia z nocniczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza24, znajoma miała problem z odstawieniem od piersi i problem sie skończył kiedy ginekolog przepisał pigułki po których przestała \"produkować\" mleko. Małej Zosi cycuszki na pusto nie pasowały. Może to metoda jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy :) I te nowe 🌻 , i te zaglądajace codziennie 🌻 i te co przychodzą tylko czasem 🌻 Iza, ja też Ci nie pomogę, moja mała sam się odstawiła od piersi :( mając niespełna 5 m-cy :( Izunia, ja też tak miałam z nauką siusiania i chwilowo dałam sobie spokój, tzn. już czas temu i teraz znów będę zaczynać od nowa pogoń ze szmatką ;) DOBRANOC 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza24.
dzieki wielkie dziewczyny za porade pogadamy sobie jeszcze ,ide juz spac dzieki wielkie o ktorej jestescie przewaznie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te baby to zawsze tu siedza ;) Siedza i jedza albo co gorsze siedza i pija hehehe ;) :p Gumijagoda , 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi, ładnie nas czytasz, skoro nie zauważyłaś, że prawie codziennie się odzywam😭 Omijasz mnie wzrokiem widać:-( Witajcie nowe mamy. Co do odstawiania, nie wiem, czy u tak dużego dziecka sprawdzi się moja metoda. Ja odstawiałam moją Alę, gdy skończyła 10 miesięcy. Najpierw przekonałam ją do butelki na noc. Nie było łatwo. Próbowałam codziennie, ale w końcu się złamała i zaczęłam ją na noc karmić dość gęstą kaszką. Na początku i tak wybudzała się w nocy o swoich stałych porach na cyckanie. Raz chyba dałam jej w nocy kaszkę. Następne noce tylko wodę. A po kilku nocach nic nie podałam, tylko przetrzymałam jej płacz. Nawet długo nie płakała. W końcu zasnęła. Od tego czasu daję jej na noc i rano kaszkę na Bebilonie Pepti. A co do obiadków, nie poradzę wiele. Mam niejadka alergika. Raz je, innym razem nie je przez cały dzień prawie nic. Dlatego codziennie muszę się gimnastykować, a dzień kończy się zastawionym w kuchni blatem różnego rodzaju niedojedzonymi eksperymentami mojej produkcji:-( Pozdrawiam mamuśki i życzę miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja;-) Przypomniało mi się. Wszystkiego najlepszego, Brylka🌻🌻🌻 Ale prezent:-) Pozazdrościć. No i dużo zdrówka dla wszystkich chorych, dużych i małych🌻🌻🌻 Teraz to naprawdę dobranoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety,,ale musicie mnie jeszcze dzis troszke poczytac :p Iza,,wlasnie maly przeszedl terapie wstrzasowa,,mylismy mu na sile zabki,,tak mnie wystraszylas,ze powiedzialam,,\" a niech ryczy,zabki wazniejsze\" Maz go trzymal,a ja mu mylam zabki,,Zastanawiam sie tylko,nad ta pasta,,bo nie umiem jej mu wyplukac z buzi,,normalnie ja przelyka,,ale to jest pasta dla malusich dzieciaczkow,,chyba mu nie zaszkodzi??KUrcze,,taka stara jestem,,a taka nie doswiadczona :( Ale dzieki Bogu ktos wymyslil forum,a na nim takie fajne laseczki,,i pewnie mi doradzicie jak mam mu wyplukiwac ta paste,,co?? ;) Zuzia30,,widze,ze te same rzeczy nam sie przytafiaja,,;) starania o dzidzie,,bieganie ze szmata,,heheh,,czy ty mnie czasem nie przesladujesz?? :p :D Mama_zuzi,,no ba!! pewnie,ze pija!! Dzis szampanika popijam z mezusiem,kosztowal cale 84 peny heheh,,tanszego juz nie bylo ;) ( najtanszy w tesco,ale bardzo bardzo smaczny,,jak nasze Michael Angelo ;) ) Zielna,,ja mam to samo,,Alex nie jest alergikiem,ale jest strasznie wybredny. Ostatnio mezus jakos polubil owocki ze sloiczka dla malego,,to teraz jak maly nie zjada ,to juz przynajmniej nie laduja w kuchni na blacie,albo w koszu na smieci,,a laduja u Marka w brzuchu!! Zawsze to jakis sposob,,a przynajmniej,nie wyrzucam pieniedzy w kosz.. ;) Obiadkow juz mu specjalnych nie gotuje,,zajada z nami,staram sie robic takie obiady zeby on tez pojadl. Uwielbia zupy wszelkiego rodzaju,wiec czesto je gotuje ( z czego moj maz nie jest zbytnio zadolowolony,bo on nie przepada,,wiec zawsze mu zostaje pizza na \"dopchanie sie \" po zupce;) ) Jeszcze sie chyba nie zegnam,,bo chyba jeszcze tu dzis zajrze ;) No chyba ,ze juz Wy pojdziecie spac i nie bede miala z kim pogadac,wiec zycze Wam milej i spokojnej nocki ;) 😘🌼 Gumijagoda 🖐️ Zawsze mi tak ladnie lapka pomachujesz wiec ja ci tez dzis ladnie pomacham :D ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upss,,nie wiedzialam,ze taka cenzura na tej kafeterii,,hmm,,ale w sumie to dobrze ;) Zeby nie bylo,,ku woli sprostowania,,nie mialam na mysli brzydkich wyrazow :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna, napisz kobito jak w robocie, bo o ospie i o kaloszach piszesz a o pracy nic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik spać mi się nie chce :P Co do karmienia miksowanym jedzonkiem to troszkę sie zdziwiłam że w sumie już rocznemu dziecku nadal miksujesz??? Ja swojej Oliwci rozduźdałam ostatnio widelcem i wtryniała aż jej się uszy trzęsły a ma przecież 8 miesięcy. Gumijagoda 😘 🌻 😍 Zuzia 🌻 😘 😍 Reszta kobitek 😘 🌻 Witam nowe mamusie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim papatki do jutra 😘 tylko nie budzić baby za wcześnie jutro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza24.
izunia sluchaj ty sie ta pasta nie przejmuj te pasty sa specjalnie tak zrobione zeby dziecko moglo ja polknac ,dobrze bys zrobila zeby maly cieebie i meza widzial jak wy myjecie zabki wtedy bedzie widzial ze tak ma byc ze nie tylko on ma KARE i tylko jemu sie to przytrafilo mowie ci 2 lub 3 dni na sile a potem stopniowo wiadomo bedzie podplakiwal ale sie uda dawaj mu zawsze nagrode .naprawde te 40 sec stresu wieczorem nie mona porownac z tym co sie potem w gabinecie stomat.dzieje no i te pieniadze stracone ,napawde nie warto dziecka stresowac ,a tym badziej jak sie boi obcych .lekaz mi powiedzial zeb yna lezaco mu myc na podlodze ale my go na rekach tryzmiemy ja u myje a moaz trzymie a jak juz jest po wszystkim to go gonie go po domu a on mi ucieka i sie cieszy az wrszcie idziemy sie napic wody po to zeby wypil resztki tej pasty i zapomina.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza24.
czesc kobiety u was tez taki sliczny dzien jak u mnie ?maly mi dal popalic w nocy ale za to slicznie dzis sloneczko swieci zaraz pojde sobie zrobic pyszna kawke wiec do przczytania pappa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×