Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dzień dobry :) Marteczka 🖐️ Luiza, oj Ty bidulko...dobrze, że sobie ponarzekałaś (żeby Ci nie psuć nastroju jeszcze bardziej ja nie będę dziś narzekać,choć mężuś już zdążył mi nerwa napsuć z rana :( ). A skoro już zaczął się 36 tydzień, to już jest bezpiecznie dla dzidzi nawet jak urodzi się lada chwila :) Trzymaj się jakoś 🌻 Moja Paulinka kończy dziś 22 miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki🌻 Dla Paulinki 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ u nas tez zimno ale sniegu nima Luiza trzymaj sie cieplutko i lepiej poczekaj jeszcze z tydzień 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kala! Dzięki :) U nas dość zimno, ale na szczęście wiatr już się uspokoił, więc wreszcie byłyśmy na spacerku. A teraz usiłuję położyć Paulinkę spać ...wrrrrrr....już ledwie chodzi, ale nie da się położyć, tylko ciągle coś wymyśla, a to pić, a to jeść...a wcale tego nie chce 😡 Mam nadzieję, że dziś już wróci moja terapeutka ;) i rozweselacz w jednej osobie, czyli Gumijagoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza My jeszcze niemożemy pozwolić sobie na spacerek, jutro idę z dziewczynkami do kątroli. Za oknem zrobiło się dziś biało ***************** Zuzia30- jak widać Paulinka zamienia sie w typowego dwulatka, z kąd ja to znam... pozdrawiam , acha ponażekać też tżeba \'\' wypisz to\'\' to może ci ulży... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Nie ma ostatnio czasu na klikanie,,maly terrorysta strasznie broi,,poza tym przez te meza nocki spanie mu sie strasznie rozlegulowalo,,ehhh,,:( Zmykam ,bo juz mi siedzi na plecach,,:) Pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich,,!!😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zapraszam wszystkie mamusie do drogerii internetowej http://www.drogeria4u.com Znajdziecie tam wiele fajnych kosmetyków pielęgnacyjnych np marki WELEDA oraz środki pielęgnacji domu, proszki do prania i wiele wiele innych. Jest tam tez masa kosmetyków dla dzieci i niemowlat. Marka Weleda jest mercedesem wsród kosmetyków \\\"od pierwszego dnia\\\" Także inne super marki dla domu, dzieci i mamuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie w domu:D:D:D Margarett wypoczęłam tylko pod tym względem ,że obiadków nie musiałam gotowac:P Ale już chciałąm i tak wracać do siebie. Dzieciaki szczęśliwe ,że mieli babcie tyle dni,nawet Bartuś spał z babcią i w nocy kiedy się obudził do karmienia to szukał czegoś do jedzenia i się źdźiwił;) Brakowało mi Was,jednak taki kilkudnoiwy \"odwyk\"od kompa dobrze robi:) Miałam tyle do napisania m,ale jakoś wenę straciłam:( Acha-jutro JUlka ma w zerówce bal karnawałowy i będzie tygryskiem:) Jestem ciekawa jej reakcji na innych przebierańców... Zobaczymy jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda 🖐️ u nas też zimaaaaaaaaaa :( :( :( A ja na dodatek niewyspana i obolała, a wszystko za sprawą mojej kochanej córeczki :( Oczywiście dziś znów chciała spać z nami, nie miałam jej już siły przenosić po raz kolejny...ale ona oczywiście nie będzie spała na środku łóżka, czy blizej tatusia, ale oczywiście NA mamusi :P Dziś rano teściowie znaleźli pod schodami zmarzniętego i zabiedzonego szczeniaczka (mieszkamy blisko lasu, więc pewnie ktoś chciał się go pozbyć :( ). Pokazaliśmy go Paulince i teraz stoi cały czas pod drzwiami do piwnicy i woła \"piesku chodź!\" Kala, a Ciebie to zasypało razem z komputerem? ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.A ja jestem szczęśliwa,bo od wczoraj mamy dużo śniegu.Nie jestem już tak opuchnięta.Wczoraj wyprasowałam ciuszki dla małej,ale sprawiło mi to frajdę.Kuba poszalał trochę na śniegu i mówi o walentynkach.Chce żeby jak najszybciej były,bo wie,że po nich mam urodzić.Jeśli nie będzie to szybciej.Teraz mam luzy.Sprzątaniem i gotowaniem zajmują się moi rodzice i mąż.Mam więcej czasu dla Kuby.Mała cały czas daje popalić.Brzuch już czuję na nogach,toczę się jak kluseczka,mam z tego nie zły ubaw.Ale dość gadania o ciąży.Mam zamiar dzisiaj z Kubą poszaleć trochę na śniegu,popołudniu poproszę tatę,aby wyszedł z nim na sanki.Jutro tata idzie do szpitala na koronografię,trochę się boję,ale wiem ,że zabieg będzie udany.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest przymrozek a sniegu na sanki za mało . Złapało mnie jakieś przeziębienie wczoraj było tyragicznie ale dziesiaj juz dużo lepiej, żeby tylko nie przeszło na dzieciaki. Ola bal przebierańców ma w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie mieliśmy wczoraj operacji....spędziliśmy pół dnia w szpitalu...zawieżli Kamilka na dół(wiadomo jak płakał)i anestezjolog go nie chciał znieczulić bo stwierdził że jest za wcześnie po przebyciu ospy...teraz termin mamy na za 2 tyg....Kamilek dalej siedzi w domu bo nie może złapać infekcji...szkoda gadac...tyle dobrze,że badanie słuchu się poprawiło...przepraszam,że się mało udzielam...ale już taka moja natura,ze znoszę kłopoty w samotności...pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, trzymaj się jakoś kobieto, jesteśmy z Tobą 😘 A u mnie....zima...dziś chyba zabiorę Paulinkę pierwszy raz w życiu na sanki :) ..chociaż nie zasłużyła na tyle szczęścia ;) Bardzo mi ostatnio dopieka, nie wiem, czy to przez to siedzenie w domu z powodu choroby, czy to ten nieszczęsny bunt dwulatka :( Ale mam już pewne widoki na poprawę tego stanu :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i nasze topikowe dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia to napewno bunt dwulatka i niedługo jej przejdzie,a moze tylko nuda,przez ta beznadziejna pogode biedne dzieciaczki musza siedziec w domu i przez to sie nudzą,ja tez moze wyskocze z dziewczynkami na sanki jak nie zrobi sie ciapka. Mateczka jestem z toba, trzymaj sie!!!!!!napewno wszystko bedzie dobrze!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Marteczka wszystko będzie dobrze. A ja wczoraj poszalałam z Kubą na polu.Ulepiliśmy małego bałwanka i zamek.W domu kolorowaliśmy i bawiliśmy się pociągami.Wieczorem znowu mała dała popalić.Przez 3 godziny miałam skurcze.Nie wiem,ale wydaje mi się,że mogę wcześnie urodzić.Kiedy dzwonię do męża to tylko się mnie pyta czy to już.Zresztą jak jestem sama w domu cały czas ktoś mnie sprawdza.Np.teraz mama dzwoniła do mnie już 3 razy.Smieję się,że jak mnie wezmie to nikt nie odbierze telefonu.O 12 idę po Kubę do przedszkola a że pogoda ładna to znowu poszalejemy.Ale najpierw wyjdę z moją psiną bo stoi na de mną i prosi.Miłego dnia. A co do dwulatków.Kuba też się buntował,zaczął jak miał półtora roku a skończył jak miał prawie trzy.Teraz przechodzę to znowu,bunt pięciolatka.Pani w przedszkolu sama powiedziała,że grupa zrobiła się nie znośna.Cóż taki wiek.Mam nadzieję,że długo to nie potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie biało i mroźnie :p Wreszcie znalazłam chwilkę żeby coś napisać. U nas śniegu od groma byliśmy z Kubą na sankach-śmiał się jak szalony ;) A Olinka .....wrrrr spała dzis w nocy godzinę ja tisz oczywiście więc humor mamy rewelacyjny.W nocy miała gorączkę i nie chciała cycusia więc mam dosłownie duuuuży problem wiadomo z czym. Moje przewidywania się sprawdziły-wychodzi dolna dwójka Kuba bez problemu przechodził ząbkowanie a Olinka ....😠 Miłego wieczorka kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) A moja Paulinka wczoraj się normalnie poryczała na widok śniegu i wcale nie chciała wyjść na dwór...jakoś ją \"przekonałam\" i cały czas siedziała na sankach, nie chciała zejść... :O Może dziś będzie lepiej... Ale za to w domu szaleje z pieskiem :) Fajnie to wygląda, takie dwa szczeniaczki uganiające się za sobą ;) 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kontroli dostałam propozycję zastrzyki albo szpital bo Iza ma zapalenie płuc😭 od 15. 01. była obstawiona lekarstwami bo miała niewielkie zmiany w oskrzelach , siedziała w domu i się kurowała (żekomo) bo w tę środę znów dostała wysokiej gorączki i jej stan się pogorszył, wybrałam zastrzyki i sterydy, jak tylko ktoś wchodzi czy wychodzi to płacze bo myśli że to pielęgniarka:( Marteczka trzymaj się Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mialam awarie kompa i nie moglam pisac. Ale juz ok. Wlasnie narobilam z tym co u was. A u mnie? 34 dzien cyklu i ani slychu @, wiec mam mala nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, bardzo się cieszymy z Twojego powrotu, nie rób więcej takich \"numerów\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×