Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Mnie zaraz cos trafi bez kitu.Moj maz wymyslil przemeblowanie w salonie o godz.19 gdzie ja musze synka usypiac,ale to nic nie dosyc ze nie skonczyl to wzial Dawidka i pojechali do sklepu po jakies zlaczki.Dominik mi marudzi,ja sie zle czuje,a tu jeszcze sprzatanie mnie czeka ojjj nie sam bedzie sprzatal bo ja padam na twarz.Kochane ide usypiac malego zycze zdrowka i spokojnej nocy Wszystkim Dobranoc🌼🌼👄👄Do jutra kobitki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOja JUlka jak zwykle dostarcza mi wrażeń:( Sylwia 🖐️i jak??? Margarett przykro mi ....trzymam jednak kciuki za pomyślność w sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam babeczki, widze ze dzieciaczki dalej choruja. moj Nikus jeszcze siedzzi w domu, bo wciąz kaszle:-( zuziu, ja tak jak ty myslalam ze zmywarka to niepotrzebny wydatek, ale teraz nie wyobrazam sobie bez niej zycia.chyba bym sie wykonczyla, bo u nas ciagle stos garów.. jutro jedziemy do krakowa, do neurologa, ciekawe co znow wymysli.. ciezki dzien sie zapowiada,wiec dobbraaanoc!! ide spac🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Ja znów pisze z pracy. Już drugi wieczór marzyłam sobie o sesyjce z pifkiem i kafe, a tu nie ma netu :( U mnie bez zmian....to dobrze w sumie! Ściskam Was mocno i przesyłąm pozytywne fluidki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka121
Gość anianiania
witam panie 🌼m€j syncio coraz lepiej katar znika natomiast jak kaszlal tak kaszle dalej :( monika ....ja też się wybieram do neurologa do krakowa...na strzelecką ...pierwszy raz bo lekarz stwierdzil że kaszle na tle nerwowym ... ale tak tylko przypuszczają.... a ja latam od lekarza do lekarza ...co za życie!!!!!!. a ty monika co z twoim dzieciatkiem że też do neurologa sie wybierasz???? ....jeśli można spytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobitki u mnie wszystko ok,pogoda ladna az sie chce zyc.❤️Dawidzio w szkole❤️Dominis spi,jemu juz troche lepiej dzielnie chorobe znosi jest grzeczniutki i taki slodziutki,ze bym go zjadla:D:DCzas obiadek zrobic zebym miala potem wolne i czas dla pociech. Zycze udanego dnia sciskam mocno i pozdrawiam serdecznie.Duzo zdrowka mamciom i dzieciaczkom potem zajze czy ten topik cos sie ruszyl.A Zuzia sama bym piwko wypila i pogadala o wszystkim moze na weekend zobaczymy zreszta jak to wyjdzie👄👄🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na imprezce andrzejkowej w szkole u JUlki. Mam kiepski nastrój więc nie będe smęcić:( Dobrze,że wczoraj miłam pałera do mycia okien i sprzątania bo dzisiaj zapał spadł poniżej zera:( Trzymajcie sie kobitki. Monika powodzenia u doktora. Zuziu 👄 Sylwia Aniaania Manika Margarett Anet Luiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek juz zrobilam teraz zbieram sie i ide po Dawidka do szkoly,a zreszta tak Dominik marudzi,ze hej az glowa mnie boli potem sie odezwe pozdrawiam Wszystkie i 👄👄🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam 2miesięcznego synka. Karmię go butelką od początku miałam za mało pokarmu a teraz już zanika. Chciałabym dawać mu herbatkę koperkową. I teraz pytanko do Was. Kiedy mu dawać tzn jak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilę. Gumijagoda przeszłam 74 poziom.teraz jestem na 90 i gram dalej,ale już sie nic nie buduje.Jestem bardzo szczęśliwa . U nas mrożnie,ale piękne słonko wyszło.Julka dalej daje w kość,Kuba nawet grzeczny.Jutro ma zabawę andrzejkową na którą są zaproszeni rodzice,więc będziemy się bawić. Muszę kończyć,bo moja beksa domaga się jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Granini ja przepajalam dzieci po tym jak dostawali mleko za jakis czas jak sie domagali jesc dalej albo jak marudzili,a nie wiedzialam co im jest zreszta sama zobaczysz jak nie zechce pic to nie bedziesz dawac,a zapomnialam dawalam czasami przed mlekiem i tez dobrze bylo.Pozdrawiam serdecznie i daj znac jak tam Ci idzie???🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza jak tego dokonałaś????????????????????? Ja znowu utknęłam na 72.Narazie robie sobie przerwe.....Mój mąż też sie zastanawia kiedy dam sobie spokój z tą grą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza gratulacje przejscia poziomu tej gry!!! Gumijagoda nie poddawaj sie i Tobie to sie uda wiecej wiary.Ja was podziwiam,ze macie czas jeszcze na gry bo ja czasami nie mam czasu sie po d... podrapac:D:D Moj dominik tak mi daje w kosc,ze ja juz ledwo zyje marudzi na okraglo i nawet nie moge do wc wyjsc bo zaraz placz i wolanie mammma mamma.Wlasnie dalam mu laptopa dla dzieci siedzi i udaje,ze pisze:D:D:Dtroche luzu mam ale to tylko na pare minut.Zaraz wezme go wykapie,potem Dawidka i bede miala z glowy kapiele.🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Wam powiedziec jaka mnie przygoda dzis spotkala.A wiec tak: jak wracalam z Dawidkiem ze szkoly zachcialo mu sie fuuu [czyli kupe]tak Dawidzio mowi jak mu sie chce.Do sklepu mielismy nie daleko ale i tak nie wytrzymal i narobil w gacie wkurzylam sie troche ale co zrobic nie dal rady poprostu powstrzymac.Moral byl taki,ze w sklepie w wc zdjelam mu majtki i musialam wywalic do smieci bo nie dalo nic sie z nimi zrobic i❤️Dawidek musial wracac do domu bez majtek :D:D:D Wam tez sie kiedys cos takiego przytrafilo?????🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncze na dzis kobitki chce jeszcze obejrzec szkole uczuc leci wlasnie na TVN.Dobranoc wszystkim do jutra piszcie co tam u Was slychac???Zdrowka zycze Wszystkim i przespanej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, moja Paula kiedyś zrobiła kupkę w kościele :O Ale nie wyrzucaliśmy majtek, tylko wróciliśmy do domu ją \"oporządzić\" ;) Ściskam Was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ślę fluidki zdrowotne dla chorych szkrabów i mam :)!!! U mnie po staremu ,maluchy zdrowe ,tylko mnie i męża dopadło jakieś przeziebienie ,straszny ból gardła i głowy pół nocy nie przespalismy przez to .Ale za to porozmawialiśmy sobie ;) Trzymajcie się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Gumijagoda przejdziesz w końcu ten 72 poziom.Ja na nim straciłam 5 żyć drugie 5 na 74.Potem są łatwe,ale 80 i 81 jest trudne oraz 90,91.Ten poziom mnie wykończył.Musisz uzbierać dużo żyć.Mnie się udało 11. Ja dziś mam mało czasu.Muszę ogarnąć mieszkanie,bo jutro przyjeżdża moja przyjaciółka na zaległe urodziny a że jest chrzestną Kuby to jeszcze z paczką mikołajkową dla niego.Na jutro muszę zrobić strogonowa i sałatkę.A dziś gotuję zupę chili.Szybko i łatwa.Popołudniu z mężem i Julką idziemy na zabawę andrzejkową do Kuby przedszkola,więc nie wiem czy dziś się jeszcze odezwę. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️U mnie po staremu wlasnie wrocilam ze szkoly wygladam jak by mnie ktos z wiadra woda oblal ide sie przebiore bo sie zaziebie,potem sprzatanie itp.Pozdrawiam serdecznie i sle moc buziakow Wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak chcecie mnie i dzieci zobaczyc to maz wczoraj wrzucil 4 zdjecia ale tylko 2 sa.na www.fotosik.pl ja mam tam blad wlosy w trzymam Dominisia i jestem w niebieskiej bluzce,a 2 zdjecie jest Dawidek z bratem leza na lozku Dominis ma tam pomaranczowe body z napisem GAP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia coś nie mogę zobaczyć Twoich zdjęć.Ta stronka jest dla mnie zablokowana. A co do grania to gram wieczorami albo przez dzień godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ide posprzatam bo potem sie nie wyrobie ze wszystkim pozdrawiam serdecznie i zdrowka zycze 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiania
dziewczynki 🌼...mam pytanko czy korzystacie może z lekow homeopatycznych??/ z jakim skutkiem ?? bo szukam sposobow zeby moje dziecko nie chorowalo tak często i ciągle na antybiotyku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×