Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hehehe:D:D:D Sylwia jak tek lubisz być całowana to może męża umyj to Cie też wycaluje;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka:D:D:D:D:D:D ja calusna kobitka jestem to fakt:D,a M mylam ostatnio:Dno nie calego;)tylko plecy:D:D:Dzebyscie sobie cos zaraz nie pomyslaly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale żeście ładnie napisały Megii 👄👄👄 W piątek jest oficjalne zakończenie roku szkolnego,w związku z tym jutro imprezka na świeżym powietrzu,czyli kiełabacha z ogniska a nie z niezdrowego grilka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik,bo mam gosci:) Mojej siostrze odszedl czop przed poludniem:Ono i teraz do mnie dzwoni,ze jej ciagle cos leci i jest to brudne,a i ja brzuch co raz boli dolem:OCzy to juz nie wiem:Obo kazdy inaczej zaczyna rodzic:Oale co jak bedzie dam Wam znac 🖐️ale jestem podekscytowana tym wszystkim:djak bym ja to rodzila:DAle ja bede najlepsza ciocia na SWIECIE!!!!Kocham dzieciaczki bardzo i po raz pierwszy bede UWAGA:)CIOCIA!!!!:) Narazie 🖐️Zycze spokojnej nocki i do jutra🖐️mje kochane🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś trzymam kciuki za szybki poród siostry :) Daj znać co i jak najlepsza CIOCIU NA ŚWIECIE :D zapomnialam Cię zapytać skąd miałaś dziś takiego pałera do sprzątania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis dzieki kochana❤️ Siostra zostala w szpitalu i ma miec wywolywany porod:O:(bo delikatnie mowiac dziecko zrobilo kupe i zagraza,to zyciu jemu:(😭tak w szpitalu mojemu szwagrowi powiedzieli:( Boszzz jak ja przezywam:(,a moze ona juz urodzila????Nie wiem nic:(,ale jak cos bede wiedziala dam znac:) Narazie lece jak bede wiedziala cos jeszcze,to sie odezwe narazie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis,a tego pawera mialam z tego,ze mnie sasiadka delikatnie mowiac wku***la,bo o 3 rano caraoke sobie urzadzila w domu,a mialam wrazenie,ze to u mnie w domu takie balety:OI rano jak wstalam,to zrobilam jej na zlosc i wlaczylam muze na caly regulator:D,a zreszta Gumis poczytaj zrezsta wczesniej moj post,to sama zobaczysz;) dobra lece narazie,bo maly jeszcze nie spi i trzeba go wkoncu polozyc spac:( 🖐️ Gumis dzieki za troske👄🌼❤️jestes KOCHANA!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś nie martw sie napewno wszystko bedzie dobrze. Ja też miałam wywoływany porod tylko u mnie była taka sytuacja że wody mi odeszły ok 5 rano a byłam już wtedy po terminie i leżałam na patologi chyba z 3 dni no i zaczeli wywoływać ale niuni sie chyba nie śpieszyło bo dopiero o 21 zrobili cesarke, ale wszystko było ok dostała 10 pkt. a darła sie tak jak ją wyciągali z brzucha że sie wszyscy śmiali że będzie z niej ładna komediantka :D tak sie wydaje że niedawno a tu roczek już mija:) Dawaj znać na bierząco jak sie siostra ma. Tymczsem ja zrobilam dzisiaj znowu troche kompotow bo sie wieczorkiem pogoda zrobiła i wysłałam M żeby nazrywał troche. Kto ma ochote na czereśnie to podeśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życze miłych snów🖐️ gumijagoda🌼 kasbak🌼 sylwia🌼 brylka🌼 luiza🌼 monika🌼 zuzia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka :)Gumis dzieki wielkie🌼❤️👄Ja bidna nadal nic o iej nie wiem:( Malego terroryste szwagierka usypia:D,a co niech sie i ona troche pomeczy;) Boszzz dlaczego,to tak dlugo trwa???:(przeciez ja zaraz paznokcie wszystkie poobgryzam z nerwow:O Nawet o polnocy dam Wam znac jesli bede cos wiedziala:) KOCHAN JESTESCIE:)I DZIEKI,ZE WAS MAM!!!!❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak szybko,ze od 2-do 8 rano mojego czasu powinnam zostac NAJLEPSZA CIOCIA NA SWIECIE❤️Dam Wam znac napewno;)jak narazie wiem tylko tyle,ze ja oczyscili i ma rozw. na 5-6 palc:) Dobra koncze,bo M mnie goni:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc jak ja sie ciesze,a nie ciecie:D:D:D:D:D Boszzzz ja juz sama nie wiem co ja pisze:O Sorrki dziewczynki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka :) Sylwia wielkie gratulacje i buziaki dla twojej siostry no i Ciebie oczywiście CIOCIU 👄❤️🌼 Daj znać jak sie czują:) Moje dziecko zrobiło nam w nocy pobudke o 11.30 i nie spała do 2 w nocy 😠. A teraz odsypia :) Stawiam kawe ..c.. dla wszystkich i zycze udanego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus gratulacje!!!!!:D Bardzo cieszę się,że wszystko poszło dobrze,no i w sumie dość szybko:-)No to ciotką juz jesteś:-)teraz leć po prezent dla maluszka,hehehehe:-) u mnie ciągle cos sie dzieje,że nie mam czasu przy kompie siedzieć,byłam wczoraj u bratowej pół dnia,spacerowałyśmy sobie,wcześniej miałam gości,a dzisiaj planuję jechać do fotografa.Chcemy Nadii ładne zdjęcie zrobić,to juz mieciąc jak jej roczek pyknął,więc trzeba jej pstryknąć super fotę:D gumiś jak remont? zuziu,ale mogłabyś coś skrobnąć koleżanakom:D julka smacznej kawki:-) dobra narazie muszę zmykać miłego dnia babeczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki:) Moja siostra miala cesarke:(malenstwo wazy 3120:)siorka czuje sie slabo:Oi nie dziwne,bo po narkozie jest:(Chlopczyk ma sie dobrze jak narazie spi:)Jade do niej po poludniu jak M wroci:|)musze jej kocyk kupic no i jakis prezencik od cioci i wujka:DNic jej takiego wielkiego nie bede kupowala,bo wszystko ma odemnie po dominisiu i wszystko nowe,a niektore rzeczy jeszcze z metka:)Boszzz jak ja sie ciesze:),a dzis,to sie uwale,ze hej;) Dziewczynki dzieki za gratulacje👄🌼❤️KOCHANE JESTESCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄 Dominik spi,a ja sobie ide glowe zaraz umyc i ogarnac chatke,po wczorajszych wybrykach mojego skarba:) Po poludniu napisze jak tam minela wizyta u siorki:) Zycze milego dnia🖐️ Fluidki sle chorowitkom...................🌼Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy nieobecne i te obecne:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia gratuluję będziesz wspaniałą ciocią !!!! Kasbak maja Julka zaczęła używać szczoteczki jak miała 6 miesięcy,ale ona ma ją raczej do zabawy,jak ja jej myję zęby to płacze nie lubi.Wiem że w końcu się przekona,ale ona woli to robić po swojemu i już.Teraz jest na etapie zosi samosi .Co do nocnika to owszem siedzi na nim jak na tronie,ale nic nie robi.Jak założę jej pieluchę to zrobi tam,ale cieszę się kiedy sama przynosi nocnik i mówi sisi,choć i tak nic nie zrobi to i tak już jakiś postęp.Ja Kubę nauczyłam w ciągu 7 dni sikać na nocnik,miał wtedy 2 latka.Z Julką może będzie wcześnie ale nie chcę robić nic na silę.Przyjdzie czas i na to.Więc się nie przejmuj. Moja Julka dziś kończy 16 miesięcy -jak ten czas leci.Popołudniu idziemy na zakończenie roku przedszkolnego do Kuby,więc mąż ma dzisiaj wolne.Byliśmy już w mieście kupić kwiaty a teraz uśpiłam małą i idę coś zjeść.Ze mną nie za dobrze,katar mnie wykończy.Nic nie robię tylko kicham i smarkam,koszmar.Wczoraj przez pół dnia leżałam bo nie byłam wstanie nic zrobić.Dobra kończę bo pogoda piękna i pranie trzeba by było nastawić. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko jeszcze spi, pewnie odsypia wczorajszą nocke i zbiera siły na dzisiejszą :D;) Jade dziś pozrywać troche truskawek z mamy ogródka bo jej niema wyjechali na wczasy i prsiła mnie żebym sie nimi zaopiekowała :D to sie poopiekuje nimi przez jakąś godzinke :D:D A wieczorkiem jak położe niunie spać to zrobie kompociku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza mnie tez od wczoraj męczy katar i chyba łapie zatoki :(, ale to przez tą pogode. Zimno i leje, dopiero dziś wyszło troche słonka przez południe a teraz sie znowu zachmurzyło😠 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼👄 to dla ciebie :) zdrowiej szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś NAJLEPSZA CIOCIU NA SWIECIE :D:D:D:D:D:D gratki :D:D:D:D:D jak na imię będzie miał Twój siostrzeniec? Pozdrówki dla młodej mamusi przekaż :) Dzisiaj byliśmy na ognisku zakończeniowym i było bardzo fajnie,jutro tylko po świadectwo i wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Narzaie mam przerwę w remoncie,ale najwazniejsze że nie mam bałaganu,ten dopiero mnie jeszcze czeka w niedalekiej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki za życzenia a ja ostatnio jestem mocno zaganiana i nawet poczytać dokładnie nie mogłam a czas będę miał dopiero w niedzielę bo w sobotę wyprawiamy córci urodziny to goście się zjadą Sylwia gratulacje będziesz na pewno najwspanialszą ciocią na świecie dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was ma może konflikt serologiczny ze swoim M Kabask wszystkiego najlepszego dla Nadii z okazji jutrzejszego roczku 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:)🖐️ Gumis:D:D:D:D:Dniunio jest boski:)zdjec kilka zrobilam:)i pokarze Wam jak M zrzuci na laptopa:) Gumis malenstwo nazywa sie Conor wazy nie wiem czy pisalam 3120:)jest drobny i taki kochany:)same zobaczycie juz niedlugo NAJWSPANIALSZA CIOCIE NA SWIECIE :D:D:D:D:D:D:D:Di malenstwo moje kochane:) Dziewczynki koncze na dzis,bo nie dam rady juz dzis pisac:Omaly moj dopiero zasnal:(Do jutra🖐️ Zycze spokojnej i przespanej nocki...🌼 Dziekuje jeszcze raz kochane moje za gratulacje:)🌼👄 Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia256
Witam. A ja przyłączam sie do dyskusji z moją 5 miesięczną córcią Julką, także narazie siedzę z nią w domu i w dodtaku nie dawno przeprowadziłyśmy sie do nowego miasta, bardzo daleko od domu rodzinnego i jest mi czasami bardzo ciężko.Trudno mi czasem tak samej z dzieckiem, chciałabym już zacząć pracować,ale nie oddałabym małej do żłobka i żeby omineło mnie to jak sie wspaniale teraz rozwija.A podobno 3 pierwsze lata są najważniejsze w życiu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w szczególnym dniu-dla niektórych to ważne wydarzenie,zwłaszcza dla tych co dopiero we wrześniu zaczęli edukacje .Wszystkim odbierającym świadectwa i dyplomy gratuluję i życzę udanych szczęsliwych wakacji. A teraz szczególne życzonka z okazji 1urodzin dla JAGÓDKI W dniu, takim jak dziś, życzę Ci: Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki. I dla OLI siedmiolatki gorące buziaczki ,bądź zawsze dla rodziców powodem do radosći Oleńko.👄👄👄 Urodziny dzień radosny, Pełen kwiatów zapach wiosny. Dziś chcę złożyć Ci życzenia, Szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, I w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki troski, By nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, Płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie OLEńKO przeznaczone Sylwuś ucałuj maluszka,bardzo ładne imię:)czy jego tato jest irlandczykiem czy POlakiem? Tak tylko pytam ,w kwestii imienia. Witam MOnikę 🖐️widzę ,że \"julkowo\" nam się robi na topiku ;) Pozdrawiam wszystkie mamuśki i zmykam sie robić na bóstwo,bo też dostanę dyplom uznania za udzielanie się na rzecz klasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babki Jagódko wszystkiego naj naj ,dużo usmiechu i radości na buźce,duzo zdrówka życzy Ci Nadisia:D Olu Tobie również moc życzeń w dniu urodzin od przyszywanej koleżanki:D Nadii:D hehehe,brylko coś Ci się pomieszało,Nadia skończyła roczek miesiąc temu>>>;-)A ja Tobie jeszcze też przesyłam życzonka z okazji rocznicy,dużo miłości życzę....przez moje roztargnienie zapomniałam Ci napisac wcześniej.... sylwuś takie zagraniczne:d imie będie miał Twój siostrzeniec,ale bardzo ładne;-)całuski dla niego,niech rośnie zdrowo:D julciu a Ty imprezkę jakąś na roczek planujesz? gumiś udanego dnia w szkole,dumna mamusiu:D pozdrawiam nową mamę🌼a gdzie meggi77? Monika napisz co z pracą?zdążyłaś?całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje ciocie❤️ w imieniu Jagódki dziękuję bardzo za życzonka👄 i buziaka śle słodkiego dla was wszystkich i waszych pociech 👄 Pozdrawiam rownież dzieciaczki które dzisiaj kończą rok szkolny 🌼🌼🌼 Kasbak oczywiście imprezka będzie ale dopiero początkiem lipca, bo moi rodzice wyjechali na wczasy i czekamy z urodzinami jak wrocą:) A ja z rana z okazji urodzin mojej córci stawiam dużą kawe i wielkie ciacho:D Sylwuś buziaki dla ciebie ciociu kochana i oczywiście maleństwa🌼 Narazie zmykam bo mi sie trukawki na sok gotują:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczenia spcjane dla Oleńki z okazji urodzin niech słońce jej zawsze mocno świeci i uśmiech z buzi nieschodzi👄 🌼👄 życzy ciotka julka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×