Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hej dziewczyny ;) IVA na szczescie obeszło się bez leków... myslę że na ząbki to jednak troszke za wcześnie... Malutka ma dopiero 3.5 m-ca.. mam nadzieję, że wszystko zaraz wróci do nomy.. Jak będziesz miała jakieś fajne zabawy w przedszkolu.. to napisz nam.. ja chętnie bym cosik podczytała :) i przekaż nam troszke tych pomysłów... plizzzz.. ;) a o oczka to naprawdę trzeba dbac... ja powinnam nosić okularki, ale odzwyczaiłam się i jakoś tak mi cieżko się teraz przełamać żęby znów je zacząć nosić.. u nas cisza.. małaspiocha.. a ja zaraz ide majstrowac pierogi z serem.. troszkę mam babrania.. hehe do potem.. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Ja niestety dzisija coś jestem nie tak-:(zle się cos czuje sama nie wiem co mi jest-tylko spokojnie w ciązy nie jestem:P :P :P :;) Akinom cio tu mi tutaj piszesz że jak kiedys bedziesz miała synka.....dziewczyno to jak twój synek juz skończył 2 lata to ty sie bierz za robotę heheh:D:D:D:D:P:P:P iwonka niestety nie mam pojecia co do tych wkładek ortopedycznych,ale powiem ci jedno penie beda troche kosztowac-no może4 się myle ale takie rzeczy z regułuy kosztują wiecej:) Dziewczyny jak wy piszecie o takich maleństwach to ja tutaj czuje się normalnie stara:P:)moje chłopaki takie juz duże:) Iva cieszę sie bardzo że jesteś zxadowolona z pracy i ci się układa,buziaki:) anika,anielunia nie martwcie sie dziewczyny juz niedługo i bedziecie mogły pospac w nocy tak jak my:);)dzieci szybko urosna,powiem wam ze ja juz zapomniałam o płaczach w nocy,wstawaniu...ten czas tak szybko leci:) Justysia wrzuc linki tych dywaników,to z chęcia poogladam i jeszcze pomozey ci wybrac:D:D:D Luiza super że dogadaliście się z ęzem:)słuchaj ale ten kredyt to na dom,czy na reont dou-wiesz pytam bo am takie zaległości...:) sylwunia napisz jak się czujesz,poprawiło ci się ze zdrowiemm??:)Mega fluidki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśkaa ja bardzo chętnie, ale ostatnio troche kłopotów finansowych i zdrowotnych mamy więc jeszcze troche musimy poczekać aż się sprawy poukładają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D widzę że na topiku mamy babcie :P Akinom pamiętaj że tu na topiku to same 18-nastki są my to jeszcze młode kobitki :D:D:D:D:D:D:D:D:D powiem Ci że moja kuzynka w tamtym roku urodziła pierwsze dziecko w wieku 38 lat a Ty już masz dziecko więc nie jest źle :D:D:D Pyśkaa i jak tam córeczka będzie :D mój mąż też jest z tego samego rocznika co Twój a mój właśnie cały czas mówi że już nie ma siły bo jest za stary pewnie mu kupię bambosze i bujany fotel :P:D:D:D Luiza super że mąż się w końcu zdecydował na kredyt :D anika moja też wkłada piąstki do buzi i się strasznie ślini jestem ciekawa jak będą przechodzić ząbkowanie nasze dzieci:)a na ząbkowanie kup żel bobo dent lub calgel :) Iva najważniejsze że jesteś zadowolona z pracy :) Pyska polecę po test i Ci wyśle pocztą lepiej sprawdź czy nie jesteś w ciąży :P:P:P:P:P:P:P:P u nas wszystko jest dobrze w poniedziałek byliśmy u ortopedy podjechaliśmy pod przychodnię jeszcze lekarza nie było jak zwykle się spóźnił i czekaliśmy w samochodzie mała zaczęła płakać a ja wzięłam ją do tyłu i karmiłam dobrze że to była godzina 20 i już ciemno bo jak by było jasno to fajnie bym wyglądała z cycem na wierzchu :P:P:P a i mała leżąc na brzuchu podkurcza nogi że tyłek ma uniesiony pewnie chciałaby już raczkować :D:D:D śle fluidki potrzebującym ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki:) Justysia osobiście i najbardziej spodobał sie ten dywanik z piratai-bo am dwóch chłopców i jeszcze rozrabiają hehe,wiec jak dla mnie ten był najładniejszy:)napisz który kupujesz bo jestem ciekawa:) Dobra dzoewczyny nie rozpisuje sie bo biore sie za sprzatanie i jedziemy kupic owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, Anika, to my chyba mamy maleństwa w identycznym wieku, moja mała urodziła się 30 września 2009 a Twoja? Moja dzidzia też jest bardzo niespokojna, piąstki w buzi, cała zaśliniona ale nie sądze że to ząbki, gdyż też uważam że to trochę za wcześnie IVA - zadroszczę Ci tego pogodnego nastawienia do wszystkiego, bo mi ostatnio tego właśnie brak i zaczynam poważnie zastanawiać się nad tym by odejść z pracy Wczoraj byłam znowu z małą w pracy, zostawiłam ją na chwilkę śpiącą pod okiem koleżnaki i poszłam na spotkanie które miało trwać max 1/2h - trwało 1i1/2h - masakra. Mała obudziła się głodna, w obcym miejscu bez mamy:( Boże jak ona strasznie płakała :((( Nie umiałam jej uspokoić i nakarmić w 40 minut taka histeria.. . Pierwszy raz poczułam taką mega bezsilność że szok... i między innymi to wydarzenie zbliża mnie do podjęcia decyzji o odejściu z pracy, ważniejsza jest dla mnie dzidzia niż głupie przeciągające się spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) :) :) Anielko tak się właśnie domyślałam że w nicku masz date urodzin swojej córeczki :) my jesteśmy z 9.października :) Natunia nadal jest niespokojna.. już 2 razy Malutka dostała viburcol.. teraz własnie spiocha mi na rękach.. i tak mocno ssie smokunia, a kiedyś to nawet nie chciała na niego spojrzeć.. Anielko jeśli można spytać to jaką prcę wykonujesz..przypuszczam, że gdzieś w biurze bo możesz córeczkę zabrac ze soba.. :) Justysia to super, że nsze dzieciaczki są mniej więćej w tym samym wieku :) uciekam moje miłe.. obidaek muszę naszykować... bo ok.17 mam gośći :) wieczorkiem zaglądne co nasrobałyście ;) ;) ;) paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBIETKI JAKOŚ NIE MIAŁAM NATCHNIENIA OD RANA ŻEBY NAPISAC MÓJ SŁODKI SYNEK ZASNĄŁ DZIŚ O 16.30NIESTETY W DZIEŃ NIE SPAŁ I DLATEGO PADŁ NIEDAWNO,JUSTYSIA FAJNIE ŻE KOMPLETUJESZ MEBLE DO DOMU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia => :) ja 3 września leżałam w szpitalu i zazdrościłam tym mamom które właśne urodziły, pewnie i Tobie:) Powiedz mi Kochana, czy Twojemu synkowi rosną już ząbki? Jak to znosi? Karmisz jeszcze piersią? Kiedy zamierzasz wprowadzić nowe jedzonko? Anika=> to z Twoją perełką jestem jeszcze bliżej z tą datą urodzin, tylko 9 dni różnicy:) Jakbym urodziła w 40tc to była by ta sama data, fajnie tak rozmawiać z mamami dzieci w prawie identycznym wieku. Moje maleństwo chyba odsypia wczorajszy stres, śpi dzisiaj grzeczniunia i spokojna. Jestem "menedżerem" w firmie zajmującej się kolportażem prasy, mam swoje biuro wtargałam tam kołyskę i jak jestem z malutką to mała tam właśnie śpi i bawi się jak mama pracuje To żeby zabierać moją córcię do pracy to pomysł mojegop szefa, żebym wcześniej wróciła do pracy... tak na prawdę już 2 dni po porodzie prosił mnie abym przyjechała do pracy- normalnie masakra:( Oj niełatwo mi, na prawdę:( A Wy Kobietki, pracujecie, macie plan wrócić do pracy, czy wolicie zająć się rodzinką? Teraz siedzę sobie z starszą córcią, oglądamy filmiki i tak jakoś czas pędzi. Szkoda że takk zimno jest, bo nawet na spacerek wyjść nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielunia mój mały już prawie dwa miesiące marudzi na zęby,gryzie wszystko aż się telepie,ząbka jeszcze nie ma tylko takie białe dziąsełka,męczy mnie i sam siebie. Karmię go piersią i nawet już próbowałam podac mu kaszkę bananową ale jest ciężko bo wypluwa,nie chce. Na noc chciałam mu podac mleko bo często się budzi w nocy ale nie chce pic z butelki :/ Nie wiem co to z nim będzie i jak ja go nakarmię. Za kilka dni skończy 5 miesięcy więc przydałoby się, żeby miał urozmaicenie w jadłospisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko ja znów urodziłam prawie tydz. po terminie i też już nie mogłam się doczekac mojego maleństwa... to leżenie w szpitalu i czekanie... nie za fajnie to wspominam, tym bardziej,żę synek był w domku i do tego wtedy był chory :( na szczęscie nasza technika pozwala już na bezpośrednie komunikowanie się.. zatem kiedy chciałam to dzwoniłam :) :) :) do pracy zamierzam wrócić... moje plany dot. września.. ale jak to wyjdzie to jeszcze zobaczymy.. prawdopodobnie nie wrócę już do niej ze względu na godz. pracy.. Zgadzam się z Tobą ;) bardzo fajnie tak pogadać sobie z mamami :) :) :) chociaż tak wirtualnie... ale zawsze :) co do Twojej pracy... to 2 dni po porodzie planowali Twój powrót?? a urlop macierzyński?? podziwiam Cię.. umnie chłopaki kładą się właśnie spać... Mały dzis taki niegrzeczny, ze mówię Wam... zaszalał ;) a Malutka troszkę makotna.. mam nadzieję, ze na noc juz mocno zaśnie i nic jej tam nie będzie dokuczac.. Justysia fajnie masz,ze możesz już coś nowego wprowadzać do diety synka... a do butli to się z czasem przyzwyczai.. musisz próbować :) spokojnej nocki kobitki :) dla kazdej po buziazcku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, z tymi ząbkami może być niedobrze. Ja mam taką nadzieję że nas to ominie, kolek mała nie miła to może bolesnego ząbkowania też mieć nie będzie - choć kto wie, tyle szczęścia na raz... Anika=.> a Ty skąd jesteś i jaką pracę wykonujesz (ałaś) jeśli można wiedzieć oczywiście?:) Ty rodziłaś po terminie a ja przed 2 tygodnie, ale współczuję Ci bo nie ma nic gorszego jak takie czekanie na dzidzię. Ja strasznie znosiłam ostatnie tygodnie i dziękowałam Najwyższemu że urodziłam wcześniej. Co do pracy, to widzę że Ty też masz dylemat.. oj to życie nie jest łatwe. Co do mojego macierzyńskiego, to tak jak wspomniałam wcześniej, mam kontrakt menedżerski a w kontrakcie tym nie ma słowa o urlopach, macierzyński czy wychowawczym. wszystko to kwestia umowy i niestety mój przełożóny wyraził tylko dobrą wolę że pozowlił mi urodzić w szpitalu i posiedzieć z małą kilka dni w domu:( Oj dziewczyny, mówię Wam, nigdy nie dajcie sobie takiej umowy wcisnąć:((( Justysia=> może jak nie chce dzidzia pić ze smoka może spróbuj z kubeczka, mój mężuś kupiła bardzo fajny kubeczek od 4 miesiąca tommy tippe z gumowym ustniczkiem i już próbuje malej podawać go tak na "sucho" żeby się przyzwyczajała, bo przyznam szczerze że boję się trochę butelki, że jak podam ją małej to przestanie chcieć ssać pierś, a jednak chciałabym ją tak karmić jak njdłużej, także może spróbuj tym kubeczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MACIE RACJE NIE MA NIC FAJNIEJSZEGO NIŻ SIEDZENIE Z DZIECKIEM PRZEZ TEN CZAS W KTÓRYM CO RUSZ UCZY SIE CZEGOS NOWEGO ,CHOC CZASEM CHCIALABYM SIE ODERWAC OD TEJ RUTYNY I ZROBIC COS INNEGO NIZ PRANIE GOTOWANIE ITD ALE NAPEWNO NIE NA DLUZSZA METE.MOJ MALY ZABKOWANIE PRZESZEDL OK NIE PLAKAL NIE MARUDZIL RAZ TYLKO MIAL GORACZKE.OK UCIEKAM UDANEJ NIEDZIELI ZYCZE WSZYSTKIM MAMUSIOM I DZIECIACZKOM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam mamusie goraco choc u nas -20'C brrrr i prosze o fluidki dla mojego taty bo jest w szpitalu ma zapalenie płuc a mój maz tez bardzo chory, jutro ma isc na kontrol a czuje sie coraz gorzej:( jutro napisze wam wiecej co u mnie i poodpisuje wam w koncu, teraz musze uciekac ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dawno mnie tu nie było ale wdze ze rozmowki jakies o małych dzieciacznkach :)moja mała 13 msc własnie zasneła sobie a ja odpoczywam bo troche bawiłysmy sie wczesniej..jeny musze sie uczyc bo od lutego zaczynam studia tzn wracam:)a takmi sie nie chce ;/wogole ide jutro do lekarza z wynikami bo cos jestem jakas senna i apatyczna od jakiegos czasu .Piszcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki kawka z rana:)maly spi a ja nie mogłam spac i wstałam ,u nas -25brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka 5:44 to trzoszke wcześnie... ja to najchętniej jeszcze bym pośpiochała.. a tu obowiązki wzywają.. zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Wszystkich.. :) mrozik trzyma otro, u mnie -18, a tu na miasto trzeba wyskoczyć....brrrrrrrrrrr........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesnie ja wiem ale jak spac nie moglam maz wstawal do pracy i ja wstalam ,czasem tak mam ze nie moge spac:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłaczam się do was kobietki-kawka...takie miałam marzenia...o zostaniu rano w domu...wypiciu spokojnie kawki,zjedzeniu ciasteczka przy telewizorze,posprzataniu sobie,plus jakis pyszny obiadek....-kolezanka miała iśc za mnie rano do pracy bo ja byłam wczoraj...i zadzwoniła że nie może!!!!no nic ubieram sie i idę do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie -30 brrrrrrrrr :( tragedia :((( mąż pojechał z moją mamą kupic firanki i rozejżec się za brakującymi meblami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieżle u was mrozi u mnie -22:(fajnie że masz coraz bliżej do przeprowadzki,ja planuje remont mieszkania na wiosnę ale jak to wyjdzie to zobaczymy,mały biega jak szalony i gada po swojemu,niedlugo go położe bo wstał o 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też zimno -20,ale jakoś dajemy radę.W piątek Kuba zaczął mi kaszleć.Wkurzyłam się bo przecież nie cały miesiąc temu chorował.Kurowałam go przez weekend i dziś na zimowisko już poszedł.My z mężem pojechalismy w sobotę do jego babci.Zebrało się nas dużo bo babcia miała urodziny-już 80 no i dzień babci.Było super.Jutro mąż ma urlop ale nie zaczął sie dobrze bo auto się zepsuło i znowu wydatek:(.Dobra kończę bo czas za obiadek się brać-pomidorowa i ryż z jabłkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×