Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dzisiaj to miłość kwitnie i dlatego na forum pusto:-) ale tak wogóle to szkoda, że się nie odzywacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Faktycznie bardzo tu cicho ostatnio :( . Ja nie zagladam, bo mam bardzo malo czasu. Mala strasznie lobuzuje, a jak juz zasnie to i ja spie razem z nia, bo w nocy nadal wariuje. Juz nie wiem co sie dzieje... Myslalam, ze to zeby, ale wszystkie czworki juz jej wyszly a ona nadal taka marudna. Na dodatek cos apetyt stracila, no nic w nia wcisnac nie moge :( . Tylko psoty jej w glowie. A poza tym to u nas bez zmian. Ja wyleczylam sie z tej infekcji, zaczelam brac ta azalie i poki co jest ok. Aaaa, no i od dzis postanowilam zabrac sie za siebie, bo troche przytylam przez ta zime. Przeszlam na dietke :) Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAULA JA RÓWNIEŻ JESTEM NA DIECIE A DO TEGO 3RAZY W TYGODNIU ĆWICZĘ I MUSZE POWIEDZIEC ZE DZIALAJA TE CWICZENIA:)POZA TYM NIC CIEKAWEGO SIE NIE DZIALO PRZEZ OSTATNI CZAS U MNIE ,MALY ROZRABIA MAZ PRACUJE A JA W DOMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwette przykro mi może następnym razem ja w biegu ,wczoraj byłam u lekarza bo robiłam badania Kubie i Julce-wyniki bardzo dobre.Cieszę się bo Kuba nigdy nie miał dobrych a tu taka niespodzianka.Jeszcze nie chodzi do szkoły ma do końca tygodnia zwolnienie.U nas przygotowania to urodzin Julki- ma w piątek ale imprezka w sobotę.Wczoraj byłam z nią u fryzjera-wygląda słodko. Dużo nie napiszę bo właśnie przyszła do mnie koleżanka.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej naprawde cos tu cicho :| co tam u Was słychac ,zima nie odpuszcza chociaz dzis jest słoneczny dzien:) Moja mała zasneła a ja mam chwile dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,no nareszcie ktoś się odezwał:) ja tez duzo nie napiszę,Nadia mnie ciągnie do zabawy. Luiza cieszę się,że dzieciaczki maja dobre wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez wszystkie jestesmy ostatnio zabiegane... luiza, fajnie, ze z dzieciaczkami wszystko w porzadku. Ja tez zastanawiam sie nad zrobieniem Majce podstawowych badan, bo przeraza mnie ten jej niespokojny nocny sen. Jak juz zacznie sie wiercic to potrafi nawet ze 30min bez przerwy przewracac sie z boku na bok. A to chyba nie jest normalnie, prawda? Z drugiej strony to miala robione wszystkie badania jak bylysmy w szpitalu i bylo ok. Sama juz nie wiem.... A tak poza tym to u nas bez zmian. Ale mimo calej swojej sympatii, ktora darze ta piekna pore roku jaka jest zima, to z utesknieniem czekam na wiosne. Wrecz nie moge sie doczekac! Mam juz dosc tych ciezkich butow, kurtek, szalikow itd. Poprostu dosc! 😠 kasbak, a jak ty sie czujesz? jak malenstwo? wszystko w porzadku? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie zime ale juz mam serdecznie dosyc tego zimna :|własciwie chciałabym juz zeby było goraco :) zeby muc nad wode pojechac:PTeraz nawe strach wyjsc z domu bo u nas gwałciciel grasuje chyba wiecie z info :/ Własnie kasbak jak tam Twoja niunia który to msc?i chłopczyk czy dziewczynka??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam problem otóz mój mąż dostaje tel od kolegi ze jego byla panna chce mu zniszczyc malzensto i ze jak nie bedzie z nia to z nikim innym,i ze przyjedzie do meza ,poza tym ta panna podszyla sie pod kogos i nawiazala znajomosc z moja tesciowa,ktora sie skapnela ze to byla dziewczyna mojego meza a nie jakis facet tak jak mowila na poczatku.ta pannna to jakas wariatka a ja nie wiem czy to co mowi to prawda;((((((((((((((((((((((((((((((co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak byla laska juz sprzed paru lat,tak powiedziala ze jak nie bedzie znia to z nikim innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie obudziła?jakas dziwna naprawde .a co na to Twoj mąż?moze zadzwon do niej i ja opierdziel za to co gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz nie chce z nia gadac wogole i znac jej to jakas wariatka tym bardziej ze ona ma 30lat i takie rzeczy odstawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nic innego jak tylko olac cos takiego ,niech se gada jak głupia :Pjeny jak mi sie spac zachciało ,musze kawe wypic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka dziwne to z ta dziewczyną,a raczej kobietą.Wiek dośc poważny na takie numery.No i po paru latach sobie o nim przypomniala??Mąż powinien z nią pogadać,żeby czasami nic głupiego jej do głowy nie przyszło.Z gł...ami nigdy nic nie wiadomo:/ paulaa dzięki,u nas wszystko ok.Dzidzia fika koziołki i kopie:) mamuśka to 27 tydz,i jeszcze dzidzia nie pokazała sie w całej swojej krasie,więc do konca nie wiemy jaka płeć:)W poniedziałek mam wizytę u lekarza,więc może wtedy cos wypatrzymy:) a jutro muszę jechać na badania krwi po glukozie,a mi się strasznie nie chce,ta pogoda mnie przybija.Nadia tez juz ma dość siedzenia w domu,a przez katar nawet ze spacerków nici:( no i jutro mam gości,i nie wiem co podac na małą kolacyjkę.Podsuńcie jakiś pomysł na coś mało pracochłonnego i ciekawego:)Bo słodkości to chyba kupię w cukierni,nie chce mi sie nic piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rany:(:(:( nasz topik chyba upadł:( nikt nie zajrzał,to co będzie latem,kiedy zawsze było pustawo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie zabiegane zarobione((((((((((((((((zagladam codziennie ale mało kto tu już zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zagladam prawie codziennie, myslałam, że chociaż w necie będe miała kolezanki bo wszystkie w realu zajęte pracą i hobby i nikt nie siedzi w domu tak jak ja, więc zero spotkań towarzyskich:-( ale widzę, że Wy też zajęte kobitki jesteście i nie piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zagladam, ale poki co jestem na etapie szukania info na temat marskosci watroby, wzw typu c oraz o leczeniu interferonem. Okazalo sie, ze moja babcia(67lat) jest nosicielka tego wirusa i ona strasznie zniszczyl jej watrobe. Pomoc moze jedynie interferon, ale to jest barzdo kosztowne leczenie.... Tak mi smutno, chyba bede plakac... 😭 Trzymajcie sie kochane, pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja tu zagladam ale coraz miej Was na topiku:( wiadomo idzie cieplej ale to jeszcze nie lato :P .jejku paulaa bardzo wspołczuje Ci!Moja mała zasneła byłysmy chwile na spacerze ale płakała i wrociłam do chaty.Musze ogranac w domu bo jutro od rana do wieczora w szkole bede :| a mam niezły burdel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza i spokój na kafe co się dzieje?? Ja już nie pamiętam kiedy tu byłam nie mam czasu na nic teraz. Włąśnie pokłuciłam się z mężem,tzn już wczoraj wieczorem więc teraz w nerwach mam chwilę na internet. Jestem tym wszystkim zmęczona,chciałabym sama na siebie zarobic,tak bardzo o tym marzę :( Jeszcze troszkę podchowam dzieci i muszę coś z tym zrobic,może pojadę zagranicę,fakt faktem że tak dłużej byc nie może A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justysia nie martw się,czasami kłótnia oczyszcza związek,fajnie się jest potem godzić:) a tak serio,to pewnie zaczniesz pracować i poczujesz sie z tym lepiej.Ale wyjazd za granicę??Przeciez to łączy sie z długa rozłąką z rodziną,dziecmi.Ech,ja nigdy bym sie na to nie pisala,dla mnie najważniejsze,żeby rodzina była razem.lepiej biedniej a w pełnej rodzinie:) dzisiaj zaswieciło słoneczko,piękna pogoda,nareszcie czuc wiosnę w powietrzu:):):)Nie chce mi sie dzis gotowac ,więc namówiłam M na obiad w lokalu jakimś,więc mam luzik w luzik:)Jutro mam wizytę u lekarza,odbieram wyniki z laboratorium,troszke sie denerwuję czy wszystko ok. No to zmykam,i liczę,że cos sie tu u nas rozkręci i jak zajrzę następnym razem to bedzie mnóstwo nowych postów:D:D:D Pyśkaa,julka,sylwia i inne babki halooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak mój mąż całe 9 miesięcy siedział w 2009 roku i teraz znowu wyjeżdza 6 marca a wraca gdzieś w grudniu. Dla mnie dzieci są najważniejsze,ale ja nie chcę ciągle słyszec w kłótni że samochód jest mój,czy meble są moje :( oczywiście jak jest dobrze to jest super ale jak nadchodzi kłótnia to mam wszystkiego dośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia przykra taka rozląka.Ale jeszcze bardziej przykre takie wypominanie,co moje, a co nie...:(Niestety w kłótni czasami ponoszą nas emocje i mówimy o wiele za duzo.Mam nadzieję,że Twój mąż wcale tak nie myśli i zdaje sobie sprawę,jaka Ci przykrość sprawia takimi słowami:(A Ty jak juz będziesz mogła pracować,nawet w Pl na pewno poczujesz sie lepiej,mniej uzalezniona,i wasze sprzeczki pójdą w niepamięć:) Trzymaj się,pappa a tu nadal ciszaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam ::D pracuje sobie. szukam innej pracy. ania szaleje. spadam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Z ciekawości weszłam na ten topik i widzę, ze jest tu całkiem sympatycznie. mam pytanko, czy można się dołączyć? jestem matkę jak na razie 2 dzieciaczków, ale na sierpień mam termin porodu wiec już niebawem będę mieć 3 pociech :D Siedzę w domu i zajmuję się dziećmi, jak i domkiem. Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMY NOWĄ MAMĘ,MÓJ SYN NIE CHCE ZNÓW SPAĆ OD 3DNI W DZIEŃ ZNÓW MU SIĘ POZMIENIAŁO:(WŁAŚNIE GANIA KOTA,U NAS DZIS SŁONECZKO I NAWET CIEPŁO BYLISMY NA SPACERZE,A TERAZ SIEDZE Z NIM SAMA BO MAZ MA 2ZMIANE,JUSTYSIA NIE MARTW SIE MYSLE ZE MAZ ZROZUMIE ZE ZLE ZROBIŁ WYTYKAJAC CI ZE WSZYSTKO JEST JEGO I SIE POGODZICIE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.. o jaka tu cisza nastała.... nie było mnie bo mój mały był w szpitalu.. :( złapał rotawirusa :( nawet nie przypuszczałam, że tak to może jego osłabic :( teraz juz jest ok.. trzymajcie się ciepełko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×