Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

zaraz 200 strona mam nadzieje że ja ja otworzę:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciaczki juz spią Kuba tradycyjnie mi tu ciamka nad uszami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nic mnie nie zeżarło to ja pożeram paluszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Teraz to sie czuje jakbym jakaś nawiedzona była-piszę sama ze soba :( Moje dzieciaczki obudziły się 10 minut temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia szczególnie to nie trzeba , i tak tylko my tu jesteśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zajrzy tutaj jakkolwiek inna dziewczyna poza nami to chciałam coś przekazać :( Otóz ustaliłyśmy wspólnie z Kalą i Zuzią (stałymi bywalczyniami topiku),że kończymy ten topik a zakładamy nowy. Temat będzie podobny ,więc zapraszamy . Smutno mi ,że ten topik umarł smiercią naturalną:(:(:( Liczymy na to ,że nowym topikiem zainteresują sie nowe mamuśki i temat zaistnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie mamy wstepny zarys ,szczegóły podamy:) Cieszę sie ,że Kasiu się odezwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka, bo wierz mi czy nie ale codziennie Was czytam, tylko czasu i dobrego samopoczucia brak (nudnosci i wymioty) aby odpisac. Ale bez poczytania tego topiku dnia sobie nie wyobrazam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×