Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

:D:D:D:D:D:D:D:D:D Zadzwoniłam i wiecie co??? Dostał pracę jak dobrze pójdzie za 2 miesiace byśmy się przeprowadzali.Kurczę jak się cieszę wreszcie coś pozytywnego się zaczyna dziać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret mój Kuba to rano ma zawsze seans bajkowy na jedynce a tak to on sam przeważnie się bawi teraz np rozkłada telefon na czesci pierwsze ja potem skladam i on tak moze pół dnia :D a jak juz barzo im sie nudzi i nie mam pomysłów to wyciagam bujaczke i jest radocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...wiosna...może i jej nie widać za oknem, ale jakoś tak radośniej, jak się spojrzy na te topikowe bukiety:) Paulinka śpi po przepłakaniu prawie całego poranka:( Byłam z nią na tym balu w żłobku, ale i tak płakała. Na szczęście dała się posadzić do zdjęcia (choć całkiem z boku i zapłakana) i może kiedyś podziękuje mi za piękną pamiątkę. Teściowa oczywiście znów na mnie psioczy 😠 ale mam to gdzieś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kala gratulacje dla męża.Nowa praca super. A u nas deszcz.Pół dnia z Kubą spędziłam na rysowaniu a drugą połowę dnia on bawi się kolejką.Więc teraz mam spokój.Cieszę się bo już w poniedziałek idzie do przedszkola.Trochę luzu.Jutro mąż jedzie z nim kupić albo wybrać kostium na zabawę karnawałową.Bal mają w walentynki.Wieczór spędzę samotnie,bo mąż na imprezie.Trochę jestem zła,ale ja to sobie odbiję.Będę kończyć bo będę Kubie robić kolację,niech oglądnie smerfy i spać.Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciaczki śpią i wreszcie cisza w tym domu :P Mąż juz przyjechał zdał całą relację i jeszcze bardziej się cieszę , mam nadzieje że nie okaże sie inaczej. Kobity a wy gdzie sie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ja już widzę za oknem wiosnę, no może przedwiośnie;) Nawet słoneczko wychyla się zza chmurek.Zjemy śniadanko i idziemy na spacerek, może dzieci trochę się uspokoją, jak wreszcie zażyją ruchu na powietrzu... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A ja dzień zaczełam od kłótni z mężem.Nie najlepiej,ale mnie teraz dużo nie potrzeba.Odzywamy się,ale......No właśnie to ale.Teraz jestem sama.Moi faceci poszli na spacer i do miasta,bo mamy ładną pogodę a potem wybierają się na basen.Mam czas dla siebie.właśnie skończyłam sprzątać,trochę odreagowałam,więc wyjdę z moją psinką na pole.Dotlenimy się obie.Zyczę miłego dnia i pięknej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyszłam rano po chlebek do sklepu i szybciutko wróciłam i nie mam zamiru dziś wychodzić nie dość że sporo śniegu to jeszcze -7 stopni brrrr Miłego dnia kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też paskudna pogoda i musiałam iśc do miasta po ziemniaki:P Teraz czas na popłudniową kawusie:) Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nie najgorzej. Byliśmy z Gosią na lodowisku. Gocha ma talent. Trzeci raz na łyżwach i nieźle sobie radzi.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci już umyte i Olinka juz zasypia, Kuba też padnie niedługo bo oczka ciągle trze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagus 123
:-o :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to za Jaguś?:D Urządzamy sobie dzisiaj z mężem maraton filmowy,ciekawe do której wytrwam?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, a ja tam na przekór naturze... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 bukiet na śniegu ;) Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, cieszę się, że wszystko w porządku:) Dziś specjalny zimowy bukiet specjalnie dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kala, Gumijagoda, Margaret, Luiza, Zielna 😘 Pozostałe mamuśki ... napiszcie choć kilka słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że właśnie "uciekłam" ze żłobka, aby nie słyszeć płaczu Paulinki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ własnie zdałam sobie sprawe ze jestem sama :( maz pojechał wróci w sobote, przeraza mnie to zwłaszcza wieczory :( Mam nadzieje ze wy mi towarzystwa dotrzymacie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że po całym nie obecnym dniu bede miała przynajmniej strone do czytania :( Zuzia najgorsze te ucieczki ja tez kiedys wiałam przed Kuba bo płakał niemiłosiernie a ja z nim :( trzymaj się kochaniutka 😘😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj poniedziałek a mnie czeka trochę wrażeń ,mam nadzieję ,że reszta tygodnia będzie spokojniejsza. Marteczka dobrze że Kamilek ma już to za sobą:) 👄 Zuzia i Kala❤️ POzostałe nie wymienione z niku też pozdraewiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co Olinka to straszna baletnica się zrobiła, nawet jak reklamy są to tańczy :D:D zaraz tubisie ale fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Kuba pierwszy dzień po chorobie w przedszkolu.Dzień zaczełam od wymiany zdań z panią dyrektor w sprawie angielskiego.Trochę na nią nakrzyczałam,ale nie żałuję należało się jej.Teraz piję herbatkę i jem ptasie mleczko od teściowej.Pogoda ładna,więc jak będę mogła włożyć buty to po przedszkolu pójdę z Kubą na spacer.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w szoku:D udało mi się pozytywnie załatwić spprawe u lekarza,JUlka zachowywała się bez zarzutu,troszkę się wstydziła ale obyło się bez płaczu.Normalnie nie mogę jeszcze w to uwirzyć:) Pan doktorokazał się w porządku i wypisał[bez mrugnięcia okiem] skierowania o które prosiłam :D Po południu czeka mnie inna wizyta,pewnie mniej przyjemna bo u pana dzielnicowego:( Luiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, super:) Ja też jestem w szoku :D może trochę mniej pozytywnie niż Ty;) Jak wiecie bardzo boję się jeździć samochodem w zimie (nawet jako pasażer:( ), a dziś musiałam prowadzić...wyjeżdżam, a tu nagle śnieżyca...potem marznący deszcz...a jeszcze tak mnie \"pogonili\", że musiałam się kilka razy przemieszczać przez całe miasto...gdyby nie to, że miałam Paulinkę odebrać ze żłobka to bym latała piechotą :O A odnośnie żłobka, to Paulinka już się powoli przyzwyczaja, zobaczymy jak będzie jutro - pierwszy raz zostawiam ją na spanie... A z moją pracą jeszcze trochę załatwień 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje ??? Tak pusto😭 A gdzie się podziewają dziewczyny??? Asmana Mama Zuzi Viki2 Monika hop hop hop hop !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby śpią, mąż wróci jutro, a mnie zaczyna gardło boleć😭 Nie ma z kim rozmawiać, to idę sobie walnąć kolejną gorącą herbatkę. Pozdrawiam. Acha, a ja wczoraj byłam z rodzinką na prywatnym lodowisku przed domem. Szliśmy z domu na łyżwach:-) Bajorko na łące przed domem rozlało się po łące i zamarzło. Super sprawa, szczególnie, że w sobotę byliśmy na sztucznym lodowisku przy szkole i trzeba było zabulić dychę. A tu mieliśmy lodowisko w pięknym plenerze, przy samym domu i za darmochę:-P Dziś Gosia z opiekunką też jeździła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×