Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Posprzątałam dzisiaj calutkie mieszkanie na błysk. Jutro jadę z Przemkiem i dziadkiem do okulisty synek będzie nosił okularki a z dzisdkiem to bardziej skomplikowane bo nie widzi na jedno oko a na drugie słabo lekarz zaleca operacje ale on sie nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna i myszka
moje niemowle czteromiesieczne wstaje w gdzies o północy i nie chce spać, nie da się go ululać ani nic. Chce się bawić. Jeżeli tego nie robimy zaczyna potwornie płakać. Co mam robić? Też chcę pospać. o 5 rano jest już zmęczony i idzie spać. Później o 8 wstaje. czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. Zuzanno, ja Ci nie pomogę, bo nie miałam takiego problemu. Choć dzieci zmienne są i trzeba to przetrzymać. Moja Gośka chyba w tym właśnie wieku przez dwa miesiące budziła się o czwartej w super humorze i zasypiała o szóstej. Teraz obie moje dziewczyny budzą się zwykle o szóstej, nieraz o piątej. Pominąwszy wczorajszą noc, kiedy Ala nie spała od pierwszej do wpół do czwartej. Ale to przez czwórki, które nie chcą się przebić i nieźle ją męczą😭 Od wczoraj Ala jest strasznie marudna, ciągle płacze i nic nie je. Jak mówi mój teść, kto ma pszczoły, ten ma miód, kto ma dzieci, ten ma smród. Musimy to jakoś przeytrwać:-) Luiza, nie przemęczaj się:-) Zuziu, nie daj się;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna, moja córka też miała taki etap w swoim życiu, że potrafiła się przez kilka godzin bawić w nocy, oczywiście z nami:( W dzień też niewiele spała, więc byłam wymęczona potwornie. Pytałam nawet lekarza, powiedział po prostu, że \"ten typ tak ma\"... Na szczęście minęło jej to i teraz zazwyczaj śpi od 21 do 8 z jedną pobudką czasem :D Zielna, czy posłałaś Gosię na ten bal? I jak było? Ja dziś rozmawiałam z kierowniczką żłobka i Paulinka pójdzie chyba w piątek, ale tylko na dwie godzinki...być może będę tam z nią, żeby nie płakała na zdjęciu. Brylka, ja mam wizytę u okulisty z Paulinką za dwa tygodnie i też nie wykluczone, że będzie miała okularki:( Luiza, jak dla mnie to możesz pisać o porodzie ile tylko chcesz;) Gumijagoda, Kala 🌻 do \"zobaczenia\" na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Ja po zakupach teraqz siedze i sie relaksuje oczywiście tradycyjnie z reddsem w reku :P Zapomniałam wczoraj napisać....Olinka spała całą noc, ani razu sie nie obudziła, wstała na dobre po 6 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D \\Moje dzieciaczku jak zwykle o tej godzinie śpią ;) Luiza ja urodziłam w dzień kiedy teściowa ma imieniny i urodziny :P chciałam szybko urodzic i chodziłam dużo po schodach, podziałało bo nastepnego dnia po tym maratonie znalazłam się na porodówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:D Zuziu jak miło tAk z samego rana❤️ Dzisiaj czeka mnie wizyta u \"nowego\"pediatry z Julką i już mam stresssssa na samą myśl:( ona tak bardzo cięzko przyzwyczaja się do nowego:( Trzymjcie kciuki za powodzenie w sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda trzymamy Od 17.01 moje dziewczynki zostały przebombardowane chyba przez wszystkie wirusy, zapalenie oskrzeli, płuc, ucha. grypa i na dodatek Ola w ubiegłym tygodniu od środy do piątku miała 40 stopniowe gorączki , wczoraj przyjechała do nas pielęgniarka i postawiła bańki bezogniowe, powturka będzie w sobotę, będe musiała sobie takie kupić i sama im stawiać. Na ostatnim spacerze byłyśmy 16.01 i niewiem kiedy będę mogła z nimi wyjść , napewno będzie strach że im się nawruci:( Kla i zuzia ale ostatnio tu narozrabiałyście;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret, współczuję, życzę dużo zdrówka dla dziewczynek. A tak w ogóle, to chyba zapomniałam złożyć życzenia Oli...:O Przecież Twoja królewna skończyła już dwa latka!!!! 🌻🌻🌻 Życzę jej przede wszystkim duuuuuużoooo zdrówka, duuuuużooo uśmiechów na codzień i przesyłam ogromne 😘 😘 😘 P.S. A ostatnio to rozrabiała Kala z Zielną :P Gumijagoda, będzie dobrze...:) Kala 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag może człowieka trafić na miejscukiedy pytałam rejestratorki o godziny przyjęć pana doktora to ta nie raczyła mnie poinformować,ze go w tym tygodniu nie ma:( Czyli wasze kciuki potrzebne mi będą na poniedziałek:) Mimo wszystko dziękuję za wirtualne wsparcie. Margarett dziewczyno Tobie to mnóstwo siły życzę ,żebyś jakoś to przetrwała,Twoje córeczki to chyba za wszystkie topikowe dzieci się wychorują:( Oczywiście 👄👄👄dla DWULATKI:D Zuziu i Kala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny 😘 Niewspomniałam wam jeszcze wizyty u giny , między innymi zaczeła mnie wypytywać jake tabletki antykoncepcyjne stosuje -żadne, niewspółżyje z mężem -wyjechał za granice? -nie ma pracę na miejscu, po urodzeniu 2 dziecka nie mam ochoty na sex -TO ŻE PANI NIE MA OCHOTY TO NIE ZNACZY ŻE MĄŻ TEŻ NIE MA, ZOBACZY PANI ŻE ZRUJNUJE SOBIE PANI MAŁUŻEŃSTWO, ODEJDZIE OD PANI I ZATRZŚNIE DRZWI ZA SOBĄ -ale my jesteśmy zmęczeni dzieci nam chorują, i nawet głowy do tego niemamy, a wogule miałam straszne przejścią podczas ciąży, no i nie możemy sobie teraz pozwolić na kolejnego potomka, a tabletki anty... mają bardzo wiele skutków ubocznych, ja po zażyciu mocniejszej tab przeciwbólowej źle się czuje i odczówam kłucie w sercu a co dopiero będzie przy długotrwałym stosowaniu chormonów? -JEST PANI TAKA MŁODA NIEWIEŻE ŻE NIEMA PANI TAKICH POTRZEB, A KTÓRZ PANI NAOPOWIADAŁ TAKICH BZDUR NA TEMAT ANTYKON... NO I JESZCZE NIECH PANI WIE ŻE DLA MĘŻCZYZN ZMĘCZENIE NIEWPŁYWA NA UDANY SEKS, A JAK DZIECI CHORUJĄ TO CZEBA SIĘ CZĘSTO PRZYTULAĆ A PO PRZYTULNIU TO WIE PANI CO NASTĘPUJE NO I TRZEBA SIĘ DLATEGO ZABEZPIECZYĆ A NIE ŻYĆ W STRESIE BO WPADNIECIE OBOIE W WIELKĄ NERWICE OILE JUŻ DO TEGO NIEDOSZŁO, 70% KOBIET ZA GRANICĄ ZAŻYWA TAB. ANTY... I ONE NIEMAJĄ PROBLEMÓW A PANI JAK NIE ZMIENI ŻYCIA TO BĘDZIE MIAŁA PROBLEM ZE SWOIM WYBRANKIEM... ITD -postanowiłam jak najszybciej zakończyć rozmowę i opuścić gabinet. Chciałam zaznaczyć że poszłam do niej bo po zabiegu miałam krwotok i nadal mam plamienia a dostałam \"recepte na udane życie\'\':P no i dowiedziałam się że jestem niewydażoną żoną :o Ps. czy ja trafie wreszcie na normalnego lekarza, czy też ze mną jest coś niewpożądku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko Margarett i nawet ginka Cię dobiła?:(:(:( Mam nadzieję ,że znajdziesz jakiegoś porządnego lekarza. I że Twoje małżeństwo przetrwa ... Zyczę Ci jak najlepiej:) Przedewszystkim żeby córeczki przestały chorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Margaret zdrowia dla córek.I nie zły wykład dostałaś.Mało znam takich lekarzy.Aż tak szczerych. Gumijagoda nie dawno miałam ten sam problem co Ty z lekarzem.Przestałam już się denerwować,bo i tak nic się nie zmieni na lepsze.Na poprawienie humorku pamiętam,żę wypiłam sobie lampkę wina A ja dzisiaj byłam w mieście.Zrobiłam opłatę za przedszkole,kupiłam małej czapeczkę,poszłam odebrać zamówiony biustonosz do karmienia,i do swojego lekarza.Nie wiem czy wam pisałam,ale dostaliśmy skierowanie do sanatorium.Termin od 18 lutego.Zrezygnowaliśmy z pobytu ponieważ nie wiem kiedy urodzę a mąż nie chce zostawiać mnie samej.Zadzwoniliśmy do NFZ ,że nie przyjedziemy z powodu ciąży i żeby przełożyli nam wyjazd na 2 połowę roku.A oni że nie ma sprawy,ale muszą mieć zaświadczenie od lekarza rodzinnego ,że jestem w ciąży.Smiechu warte.Więc poszłam do mojego lekarza i on też zaczął się śmiać.Wypisał zaświadczenie i powiedział,że zna jeszcze inne przypadki takiej głupoty.A kupiłam sobie białą rzeżuchę.Teściowa ściera ją na tarce razem z marchewką.Pyszna surówka do drugiego dania.Polecam.Kończę,bo czuję się troszkę zmęczona i mam zamiar się położyć.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byka zrobiłam to nie rzeżucha tylko rzepa.Marchewka z rzepą.Dzisiaj pisanie coś mi nie wychodzi.Jak zaczełam robić surówkę zastanawiałam się co ja napisałam i dobrze że to poprawiam.Ale ubaw na pewno macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza, pomyłką się nie przejmuj:) Margaret, mój gin taki sam...Ja akurat nie miałam z nim takiej rozmowy, ale bardzo łatwo mi sobie takową wyobrazić :O Ona albo przekonuje do antykoncepcji, albo do ciąży... Zawsze jak chciałam uniknąć takich \"gadek\" to mówiłam, że staramy się o dzidzi ;) Albo, że mój mąż uwielbia prezerwatywy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza nie chciałąm sie czepiać tak odrazu,ale bardzo się ździwiłam jak przeczytałam o białej rzeżusze[chyba bez błędu?]:P Zuziu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam się już dopytywać, co to za wynalazek, ta biała rzeżucha:-D A przy okazji przypomniało mi się, że mam pojemnik na hodowlę kiełków i nasiona jeszcze z zeszłego roku. Muszę sobie posiać. Fajna sprawa, takie kiełki na kanapkę. Szczególnie kiełki właśnie rzeżuchy i rzodkiewki. Margarett, zdrówka dla dzieciaków, a dla Twojego męża dużo cierpliwości;-) :-D Kobitki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zaczełam się zastanawiać co to ta biała rzeżucha :P Margaret niezły ten twój gin nie sadziłam że nawet taki istnieje-ale trafiłaś 🌻😘 GJ Zuzia 😘😍🌻 Zielna 🌻😘 Olinka już śpi a Kuba jeszcze się przewala. Był dziś u mnie mój brat, przyszła bratowa i mój ukochany bratanek Danielek ;) Zrobiłam zupkę także on tez zjadł (ma 4 miesiące) nawet nie wiecie jaka byłam dumna bo strasznie mu smakowało i zjadł z 2 miseczek (tak to dostaje ze słoiczków i aż tak nie wcina chetnie)Kurna jaka dumna jestem :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna idzie, czy co?:-D Od kilku dni kwiatki kwitną u nas. Ja też 🌻W🌻I🌻T🌻A🌻M🌻 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wiosna:D:D:D na topiku Zuziu powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zielna miło Cię czytać z rana:) Fajnie jak sie tu zjawiasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻D🌻z🌻i🌻e🌻ń 🌻 🌻D🌻o🌻b🌻r🌻y🌻 Wiosna przynajmniej na topiku bo u mnie zero stopni i duzooo śniegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze i sie wkurzam juz od rana bo maz pojechal w sprawie pracy do stolicy i nawet nie raczy sms-ka napisac 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do roboty , sadzimu rzeżuche i trzemy rzepę:) Ja uważam że ta ginka za wypisanie pożądnej ilości tych super nowych i super tanich :P środków , dostanie niezłą nagrodę np. w postaci wycieczki lub innego prezętu od pośrednika handlowego. Już niewiem czym mam zająć moje dzieciaki w domu, moje pomysły już się wyczerpują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×