Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hejka baboki kosiane🌻 Zuziu🌻 jak miło Cię czytać tak pozytywnie naenergetyzowaną:D masz rację , można pisać bzdetki, ale zawsze cos napisać;) no ze mnie para zeszła totalnie:( jeszcze nie pokonałam do końca choroby, biorę cały czas antybiotyk, ale może on jest za słaby albo źle dobrany. Fatalnie się czuję:( Wczoraj rano synuś wstał z bólem gardła i gorączką, a dzisiejszej nocy Maja miała 39.5 :O Dziwne to trochę, bo nie ma objawów choroby. Ale czeka mnie dziś wizyta u pediatry.:( Od rana pada i pogoda sie nam w końcu popsuła, oczywiście źle to wróży naszej budowie, mąż od jakiegoś czasu chodzi jak bomba zegarowa. Nie idzie się z nim dogadać. Na budowie opóźnienie ogromne, pogoda coraz gorsza, przeszkadza w tempie, które i tak jest ślimacze, juz wiadomo, że do xzimy nie wyrobimy planu, a w lutym zaczynamy spłacać kredyt i ędziemy ugotowani:O I weź tu człowieku sie nie denerwuj:( Mój braciszek jest już w Afganistanie. Mam nadzieję, że przez internet będziemy mireli jakiś kontakt. Gumisiu 🌻 fajnie, że już jesteś:D brakuje tylko Kali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za wklejenie niekompletnej tabelki:( (tyle dobrze, że ukazała się na końcu strony) Po południu zacznę pakować nas i Olę bo wszyscy opuszczamy jutro domek. Mańka dużo zdrówka dla ciebie i dzieci😘 Pozdrawiam was serdeczcznie i do zobaczenia Zielna-powodzenia w rozwoju firmy, dużo zdrowia dla dziewczynek Gumijagoda- 🌻 Luiza-co z tobą? Monika- 🌻 Brylka- 🌻 Zuzia - 🌻 Marteczka-🌻 Mama_zuzi-i małego dzidzusia-gdzie jesteś? Kala23 - 🌻 Izuniaz - wracaj do nas anet- 🌻 Agusia77-🌻 stokrotkapolna-dbaj o fasolkę Konstancja- ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret🌻 no to miłej podróży i udanego pobytu 👄 zapomniałaś do listy dodac figlarną🌻 bo też poczuje się odtrącona:D bo cos sporadycznie zagląda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret, udanego wyjazdu i czekamy na Ciebie 😘 Manika, u mojej Pauli zazwyczaj tak przebiega choroba - infekcja gardła - wysoka gorączka na noc i nic więcej. Dużo zdrówka Wam życzę i pięknej złotej jesieni na wykonanie planu 😘 Gumisia, powodzenia u optyka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lykend:D:D:D to i cisza na topiku. Bawcie sie dobrze kobitki. Margarett czekamuy na Wasz szczęsliwy powrót i relacje z pobytu:) Zuziu optyk zrobił mi binokle na poczekaniu,huraaaa i zapłaciłam tylko 10 polskich zeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoooo kobity co tu takie pustki nono nie opieprzać mi sie :p Basia na gg to nie łaska zajrzeć:p odezwe sie wieczorkiem takze oczekujcie mnie;) dzis odpoczywam poza domem od wszystkiego i mam zamiar swietnie sie bawic:D:D:D:D:D:D:D::D buziole dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOgo moje piękne oczy widzą????????????????????????? KALA babo kosiana❤️❤️❤️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mamy komplet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prawie:( Jeszcze czekamy na wieści od Kasi ,Mamy Zuzi i maleństwa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE BABULCE 👄!!! Widzę że ta nasza polska jesień daje nieźle popalić naszym smykom i mateczkom :( .Jakos moje smyki ( co do nich nie podobne ) mialy tylko małą infekcje we wrzesniu i na tym całe szczęście koniec .Myślę że to zasługa zmiany klimatu.Trzymam za Was maleństwa i mamusie kciuki i życze szybkiego powrotu do zdrowia !!!! Nie było mnie torszkę , ale za to jak odpoczełam :).Byliśmy prawie tydz. u nas na wsi :) (tam wykańczamy nasz domek ) . manika74 ,Słonko wiem coś o tych transzach które bank wypłaca jak jałmużnę(budujemy systemem gospodarczym a rozliczamy sie z każdej fakturki,póxniej jest problem z wypłata kolejnej transzy gdyż wegług banku wydaliśmy mniej a pobraliśmy wiecej ,MASAKRA!!i tak za każdym razem ,brrr) i o postepach na budowie .Nam całe szczście tylko spieprzyli wieźbę dachową ,reszta szła i idzie dalej całkiem dobrym tempem .Zobaczysz jak że nie będzie tak źle ,oby pogoda dopisała a domek może budować się cała zime .U nas tak było,całą zeszła zime robotnicy stawiali mury ,przerywali tylko na czas mrozów i śniegu .🌼 MARGARET777 ,powodzonka i dużo wypoczynku życzę!!!🌼 gumisiu a co TY kochana porabiałaś we Wrocku ??Szkoda że nie dałaś znaku to wypiły byśmy sobie dobra herbatkę 🌼. kala23 🌼 anet🌼 Agusia77🌼 zuzia30 🌼 manika74 🌼 Monika🌼 Brylka🌼 Zuzia 🌼 Izuniaz 🌼 anet🌼 Agusia77🌼 Marteczka🌼 Mama_zuzi🌼 Pozdrowionka ślę i fluidki zdrowienne !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wsystkim Więcej napisze później, bo teraz lecę trochę w kuchni \"poleniuchować\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooooobudkaaaaaaaaa;);););) Po raz 2 i ostatni bo znów znikam niestety na niewiadomo ile:( 😭 trzymajcie sie kochane cieplutko buziole dla was i dla dzieciaczków 😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam baby kochane!!! A ja naładowana dobrą energią. W piątek wróciłam z Tunezji;-) Słońce, 35 st.C, baseny, cieplutkie morze. Żyć, nie umierać. Nie myślę już o długach, naładowałam akumulatory i z nowymi siłami zaczynam od początku:-D Wprawdzie od jutra czeka na mnie bardzo dużo pracy, ale nic to. Dziś mam jeszcze urlop. Zuzia, widzę, że wychodzisz już z dołka. Co do teorii koleżanek z pracy, nie słuchaj ich. Jak już pisałam, trzy lata temu, w październiku przechodziłam zabieg usunięcia martwej ciąży, a na początku lutego zaszłam ponownie w ciążę. Widziałaś Alę. Jest zdrowa i nic jej nie brakuje. Oczywiście dmuchałam na ciążę z Alą niesamowicie, była dla mnie ciągłym stresem i wsłuchiwaniem się w siebie, czy wszystko w porządku, ale po takich przejściach to chyba normalne. Na razie odpoczywaj i zbieraj siły na, mam nadzieję, rychłą ciążę;-) Pozdrawiam Was wszystkie gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Kala, Ty babo jedna!!!!!!!!! Ledwie przyszłaś już uciekasz!!!!! Trzymaj się 😘 Gumisia ❤️ Widzę, że znów na Tobie będzie spoczywał obowiązek podtrzymywania naszego topiku. Mój komp ledwie zipie, pracuje w trybie awaryjnym, więc nie wiem ile wytrzyma. Poza tym w środę wyjeżdżam na kilka dni do mamy. Zielna, dziekuję bardzo za słowa pociechy, dużo to dla mnie znaczy :) Cieszę się, że i Ty masz już lepszy humor. Tak trzymaj!!! Stokrotka 😘 Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No i znów nam topik zamarł :( Koleżanki bądźcie miłe i piszcie co u Was... Ja ryzykuję utratą wszystkich danych i nadal pracuję w trybie awaryjnym, ale jutro chyba mąż już wymieni dysk. Byłam dziś w pracy, i trochę było mi szkoda, że mnie tam nie ma, ale stwierdziłam jednak, że zdrowie jest ważniejsze. A mnie cały ranek bolało podbrzusze, mam nadzieję, że to tylko ze stresu i nic złego się nie dzieje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta:-P!! ZIELNA och tylko Ci pozazdrościć wypoczynku !!! zuzik30 słonko ,może coś dzwignełaś lub faktycznie nerwy Cię dopadły i stąd bóle w podbrzuszu a może @ sie zbliża ??Co do pracy to siedź w domku jak najdłużej i odpoczywaj zdążysz jeszcze popracować ;) . Ja mam labę,maluszki są u dziadków na wsi,chodzą do lasu na grzyby a dziadkowie rozpieszczaja je ile mogą.Będę sama aż do piątku ,nie wiem jak wytrzymam bo już za nimi tęsknię i tak pusto i cicho w domu 😭 .Mąż całe dnie w pracy ....To był jednak zły pomysł . Z nudow przegladam allegro ,czytam inne topiki i tak dzień leci na totalnym lenistwie ,eh oby do piątku . Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki🌻 o rany!!! Kalusia🌻 wróciła:D a ja jej pobudki przegapiłam:( Zuziu🌻, ja juz tez podniosłam się:D kupiłam sobie parę fatałaszków i super kozaczki, planuję też fryzjera:) Bez zasmarkanego nosa czuje sie o wiele bardziej kobieco;) Zielna🌻 jestes niesamowita👄 ja się o Ciebie zamartwiałam, a Ty w Tunezji, baboku , sie bawiłaś:D :D :D Monika🌻 anet🌻 gumisiu🌻 no jednak jesteś guru;) margaret🌻 stokrotko🌻brylka🌻Agusia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika, a co mam sobie żałować:-D Wprawdzie wczasy wykupiliśmy jeszcze przed włamaniem (upierałam się, że wolę się zadłużyć, ale na wczasy pojadę) i później miałam wyrzuty sumienia, że naciągnęłam chłopa na wydatek, a teraz mnie okradli, ale w rezultacie dzięki wyjazdowi nabrałam jednak dystansu i myślę pozytywnie:-) Kobity!!! Gdzie Wy się wszystkie podziewacie?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POOOOOOOOOOOOOOOOOOOBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może to coś pomoże i usłyszycie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Muszę trochę popracować na kompie, bo niedługo przyjeżdża moja mama (jutro zabiera mnie i Paulę do siebie) i wtedy już głupio będzie mi klikać. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Zuzia:-) Ja właśnie, od kiedy okradli mi biuro, pracuję w domu na domowym komputerze. No i ciężej mi się zabrać za robotę w domu. Stąd zresztą moja obecność na Kafe;-) Tak sobie zerkam od czasu do czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka słów o sobie... mam 30 lat, synka niespełna 3-letniego, męża, no i siedzę w domu... póki co ;-) Chętnie pogadałabym z Wami czasem, jeśli przyjmiecie mnie do swego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki. Zielna 🖐️fajnie ,że znów sie pojawiasz:) Zazdroszczę Ci tych naładowanych akumulatorów chyba bardziejniż tej Tunezji:) Zuziu❤️ SZafirka bardzo serdecznie Cię witam na naszym topiku:) POczytasz trochę to sie zorintujesz jak u nas jest:) Teraz kawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Manika i Stokrotka👄👄 Wczoraj cały dzień spędziłąm na rozjazdach ,przedewszystkim byłam z JUlką u neurologa,przyjechałąm do domu póxnym wieczorem i padałam:( Niestety bół głowy mnie obudził ....mnóstwo myśli krązyło po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×