Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️ nie pisze ostatnio, bo nie mam nic ciekawego do opowiedzenia.. dzieciaki mam chore, i na wszelkie sposoby staram sie je wyleczyc w domu, bo jak pójde do naszej lekarki to odrazu wlepi antybiottyki! choc czeasem nie sa konieczne.kiedys Milus byl przeziebiony i oczywiscie dala mu antybiotyk, ktory on zwymiotowal za kazdym rrazem(trzy razy) poszlam z nim do niej i okazalo sie ze antybiotyk nie jest juz potrzebny i jak sie wyrazila byl dany \"troche na zapas\" . wiec teraz pójde tylko jak nie bedzie im przechodzic po syropkach i herbatkach. pije teraz kawe i pisze z Miloszkiem na kolanach.. mam nadzieje ze nikus nie odzwyczai sie za bardzo od przedszkola,przez ta chorobe..mial dzisiaj isc, ale w nocy kaszlal i nie opuszcza go katar:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia wraaaaacaj !!!!!! zuziu,zawsze po deszczu nadchodzi słońce🌼 pozostałe dziewczyny 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika zdrówka dla Twoich dzieciaczków życzę🌻 Zuziu🌻 jak samopoczucie? Bo ja mam do dupy, ale to przez tą chorobę:( pogoda piękna , a ja smarkam w domu:O już mnie nos boli i mam czerwony jak u pijaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mańka co ty babo się ode mnie zaraziłaś tym przeziębieniem? :P Zdrowiej szybko🌻, u nas na budowie robili w tępie, jeden gość odpoiedzialny za budowę dawał takie tępo że co niektórym słabosię robiło(reszta załogi-rodzinka) Fundamenty, piwnica i płyta powstały w ciągu 10 dni, ślimaczenie to mamy dopiero przy podłączach, złe umowy, dziś np. pojechaliśmy podpisać umowę z gazownią to mój małużonek widniał w jednej z rubryk że jest stanu wolnego, no i od nowa, babka się nam tłumaczy że na chorym była i ktoś za nią głupoty popisał, siedzieliśmy tam ponad godzine(z dzieciakami) , to znowu w innym że trzeba umowę zmienić bo już inna firma i tak w koło Macieja. Anet to zapewne przez najbliższe dni będziesz wyłącznie dla swego utęsknionego męża:D Monika pozdrowienia dla chłopców Wszystkie robią się na bustwo, a ja też się uczłowieczę , wczoraj zaliczyłam fryzjera, troszkę podciełam i rozjaśniłam lekkim balejażem. Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Rano byłam w laboratorium na pobraniu krwi, potem w banku i u fryzjera (znów ścięłam włosy, a pasemka będzie mi robić koleżanka), a później jeszcze spędziłam trzy godziny na pogaduszkach u koleżanki. Sampoczucie więc mam nienajgorsze, choć....mąż własnie mi oznajmił, że przez kilkanaście dni będzie pracował na nocną zmianę...buuuuuuuu 😭 Ale ma to też swoje plusy, bo może wreszcie dokończy ten remont ciągnący się już od sierpnia i może podreperuje mi trochę kompa. Monika, doskonale Cię rozumiem, nasza lekarka też cały czas daje małej antybiotyk, a ja choć sobie obiecuję, że to ostatni raz później znów jej podaję, bo się boję - Paulinka zwykle choruje tak, że ma katarek, a potem nagle ni z tego ni z owego dostaje gorączki powyżej 39 stopni, więc daję jej antybiotyk, aby jej ulżyć, gorączka przechodzi zwykle po jednej dawce, a dawać trzeba do końca. Tak więc kuruj chłopców domowymi sposobami i zdrówka im życzę. Manika, bidulko, Tobie też dużo zdrówka. Jestem alergiczką i wiem, jak katar może obrzydzić życie :( Margaret, oj trzeba się czasem nadenerwować w tych urzędach. Sama jestem urzędniczką i staram się zawsze wszystkich jakoś sprawnie i pozytywnie załatwiać, więc jeszcze bardziej denerwuje mnie czyjeś papierkowe niedbalstwo. Trzymajcie się ciepło 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowane z innego forum, troche straszne, ale bardzo prawdziwe ;) Z pamiętnika młodej matki dwójki dzieci, z których jedno jest malutkie, a drugie maleńkie. Macierzyństwo to stan, w którym: 1. Każdą czynność przeprowadzasz z dzieckiem uwieszonym najpierw na szyi, a potem u nogi, czasem obie opcje dostępne jednocześnie. 2. 5 godzin snu na dobę jest błogosławieństwem, a 3 godziny snu niczym nieprzerwanego są rozpustą ;). 3. Kiedy wchodzisz wieczorem (w nocy???) do łóżka, to pod własną kołdrą możesz znaleźć grzankę, ćwiarteczkę jabłka lub, w najmilszym razie, misia. 4. Twoje miejsce w łożu małżeńskim zostało już dawno zaanektowane przez potomstwo i teraz radź sobie, jak umiesz. 5. Jak chcesz zjeść obiad przy stole, to musisz się dobrze rozejrzeć, dokąd wyjechały wszystkie krzesła. 6. Twoje najlepsze frykasy to te, które zostały na talerzu po dziecku. 7. Ulubione słodycze możesz zajadać tylko ciemną nocą, bo inaczej na pewno ci je ktoś wyje. 8. Kiedy chcesz usmażyć naleśniki, to musisz się wpierw przejść po mieszkaniu i poszukać patelni, na przykład, pod regałem. 9. Twoje kuchenne śmiecie pachną (hmmmm.) toaletą. 10. Ilość chusteczek higienicznych oraz baterii do zabawek grających zużytych w ciągu roku przekracza ilość z całego twojego dotychczasowego życia. 11. Jeśli nawet uda ci się w środku nocy ominąć stopą jakieś ostre pudełeczko lub samochodzik, to na pewno staniesz na piszczącej kaczuszce. 12. Nawet nie wiesz, kiedy twoja apteczka z rozmiarów pudelka po czekoladkach rozrosła się i zajmuje teraz całą kuchenną szafkę. 13. Miejsce na półce z winami powoli zastępują słoiczki, kaszki i pudełka z mlekiem w proszku. 14. Na pralce możesz znaleźć drewnianą łyżkę kuchenną, a w szufladzie na garnki piłkę i plastikowe klocki. 15. Rzadko kiedy w szafkach masz więcej ubrań niż w koszu na pranie. 16. Nic cię tak bardzo nie przeraża (żaden rachunek telefoniczny, nabity guz na czole, ani nagłe zaproszenie na kinderbal) jak to, gdy pewnego dnia zaczyna ci cieknąć pralka. 17. Zanim nastawisz pranie, dokładnie sprawdzasz, czy nie znajdziesz w pralce kubeczka z piciem, swojego telefonu komórkowego lub, co gorsza, rolki papieru toaletowego(!). 18. Zanim wejdziesz do wanny, musisz usunąć stamtąd krokodyla, małpę i stado kaczek. 19. Codziennie czyścisz 6 uszu zamiast 2, a w niedzielę obcinasz 60 paznokci zamiast 20. 20. Wszystkie swoje paznokcie piłujesz indywidualnie, po jednym w każdej wolnej chwili. 21. Twój krem do rąk ma swoje miejsce pod poduszką, bo jeśli w ogóle masz szanse posmarować ręce, to już chyba tylko przez sen. 22. Twoje największe wyjścia, na które robisz fryzurę i makijaż, to te do dentysty, warzywniaka lub na zebranie wspólnoty mieszkaniowej. 23. Zanim wyjdziesz z domu musisz najpierw wyjąć z buta drewniany klocek lub zabawkę z kinder niespodzianki. 24. Możesz zostać nakryta podczas porannego ubierania, wytknięta palcem i wyśmiana ze słowami: \"Ty jesteś babka?\". 25. Możesz zaśpiewać sto, tysiąc, milion piosenek ale i tak usłyszysz brawa dopiero wtedy, gdy tata wkręci śrubkę w zabawkę. 26. Jest ci kompletnie wszystko jedno, czy gazeta, którą wzięłaś na sekundę do poczytania jest aktualna, z zeszłego tygodnia czy jeszcze sprzed poprzedniej Wielkanocy. 27. Przestajesz planować atrakcyjne dni, a zaczynasz planować te leniwe. 28. Jesteś panią swojego losu i możesz sama decydować, co zrobisz w czasie wolnym: umyjesz zęby czy zrobisz siusiu. 29. Już nawet do psa zdarza Ci się powiedzieć: \"synku\". Małżeństwa z dziećmi i małżeństwa bez zazdroszczą sobie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Więcej nie napiszę, bo od rana siedzę przy kompie i juz prawie widzę koniec mojej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moja melka dziś wyjatkowo grzeczna a ja moge sobie spokojnie sprzątać i gotować obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn pyta ojca: - Tato, co to jest POLITYKA? Ojciec odpowiada: - Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasz pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku??? Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go: - Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA?? - TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gównie!!! TO JEST POLITYKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :D:D:D do wirtualnego świata.Musze nadrobić zaległości w czytaniu,wtedy sie odezwę.Narazie komopa okupuje mąz bo instaluje wszystko na nowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil13.03.95,Maja26.03.06................../zachodniopom anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie Agusia77/Maja 17.03.2005.........................../łódzkie Zuzia do tego stanu macięrzyństwa mogłabym dopisać i pewnie karzda z nas dodatkowe punkty, ale płęta się zgadza, że \"małżeństwa z dziećmi i bez zazdroszczą sobie nawzajem\" Monika, figlarna i reszta babolców Gumijagoda ty powracasz po nieobecności a ja niedługo wyjeżdżam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane baby:) DZiewczyny przeczytałąm wszystko i ................mam niezły mętlik od nadmiaru informacji ,wieć jeśli się nie obrazicie ,to raczej nie nawiąze do Waszych wypowiedzi. TYlko widze że znowu nie ma Stokrotki w tabelce:(Zaraz wkleję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil13.03.95,Maja26.03.06................../zachodniopom anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie Agusia77/Maja 17.03.2005.........................../łódzkie stokrotkapolna/Jakub 25.01.2003 ,Weronika 29.12.2004/ Dolny Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia wróciła i od razu nowa strona :D Margaret, może w tym sanatroium, albo w pobliżu będzie jakaś kafejka internetowa, więc nie stracisz z nami kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu🌻 margaret🌻 figlarna🌻 gumisiu🌻 witaj spowrotem👄 ja tam byłam wczoraj w Szczecinie cały dzień. Jestem zadowolona z zakupów ( mąż nie bo za dużo kasy wydałam:P) Hematolog stwierdził, że Majki wyniki są bez zmian, więc dobrze, bo nie są gorsze, czekamy i kontrolujemy dalej. Odwiedziłam sobie siostrę:) Choróbsko pokonałam, ale nie obyło się bez antybiotyku:O Pogoda nam dopisuje od niedzieli. Słoneczko świeci:) Więc mam dobry nastrój, czego i wam życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała mnie odwiedzić koleżanka z pracy, ale kolejny raz \"coś\" jej wypadło. Zapraszam więc niezawodne forumowe koleżanki na kawkę i przepyszne ciasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu, chętnie sie poczęstuje, bo dopada mnie chandrra. Milus dalej chry i nie wiem czy nie isc po ten antybiotyk.nie gorączkuje na szczescie, ale kaszle i dalej ma katar co utrudnia mu sen.jestem rozdarta.wiem ze antybiotyk to straszne cholerstwo, no ale jesli ma pomóc............ nie mam na nic siły.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Dzień 🌻Dobry🌻 Prawie po 2tyg odwyku od kompa znowu nie moge zabardzo posiedzieć ,bo synuś zepsuł mi okulary i ledwo widze literki na monitorze:( Margarett udanego pobytu w sanatoruim,wracajcie uzdrowione stamtąd:) MOnika ja też sie ciesze ,że wróciłam:) Zuziu❤️ Manika 🖐️ Anet🖐️ Brylka:) Zielna pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.Kala babo kosiana WRACAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marterczka hej hej:) Agusia🖐️ Stokrotko:)byłąm w Twoim mieście 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rozpiera mnie jakaś taka energia z rana (a jeszcze nawet kawy nie piłam ;) ), gdyby nie mój stan zdrowia to pewnie posprzątałabym pół domu! Póki co popracuję trochę na komputerze, a potem wybiorę się na długi spacer, choć trochę pochmurno. Miłego dnia koleżanki i pisać co tam u Was. Szkoda mi trochę, że nasz topik znów jakoś tak słabnie. Wiem, że większość z Was podczytuje na bieżąco, ale \"nie ma co napisać\" - też tak mam czasami. Piszcie cokolwiek - co jadłyście na śniadanie, ile razy Wasze dzieci się dziś do Was uśmiechnęły, czym Was zaskoczył/zdenerwował mąż...itp...Myślę, że będzie miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancia77
cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×