Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Ja na momencik:) Mam gosci i zaraz bedziemy grillowac:)Dominika bede kapala o 19,a potem spac go poloze i bede miala luzik;) Zycze udanej soboty:)..............🌼Zdrowka zycze wszystkim🌼 Kasbak dzieki🌼bede musiala jakos sobie dac rade;) Dzis juz pewnie nie bede miala jak siasc:(wiec dobrej nocki zycze👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na momencik i zmykam. kasbak a sprubuj jej to wietrzyć tzn niech sobie polata w dzien z gołą pupą tylko jakieś majteczki cieniutkie jej ubierz. w końcu pisalaś że u Was upały to chyba jej nic nie będzie, a nawet jak sie zsika to umyjesz i niech lata dalej. Nieewiem czy dobrze Ci radze, ale powiem ci że moja niunia jak sie urodziła i wyszłyśmy ze szpitala to tak była odpażona od pampersów ze całymi dniami leżała bez pieluszki tylko ją nakrywalam.Nadrugi dzień już było lepiej. A potem do 5 mies urzywalismy tylko tetry nawet w nocy. Bo inaczej zaraz byla odpażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta kafeteria to płata figle na korzyść Sylwi :) bo coś się poprzestawiało i głowę bym sobie dała uciąć że to ja otworzyłam tą stronkę i poprzednią jakąś też a tu Sylwia wróciła to nawet kafeteria ją wita :) Kabask spróbuj tak jak mówi julka dużo wietrzyć małej pupę ja smarowałam dzieciakom odparzoną pupę liściem aloesu samym sokiem i moment wszystko znikało dzisiaj jedziemy do teścia na urodziny i zamierzamy zahaczyć o plażę bo jest blisko a upał mamy straszny dzieciaki właśnie wróciły do domu i mówią że na dwór nie idą bo jest za gorąco pewnie Was zanudze tym marudzeniem \\ale deszczu nadal nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowko pytam???🖐️ Brylka,a widzisz:Dnawet kaffe sie stesknilo za mna:D:D:Di tak mnie ladnie przywitalo;) Niunio moj spi,M pojechal na lotnisko,a ja siedze i sie bycze,a cooo mi sie tez troche luzu nalezy;) Pochmurno u mnie jest,ale cieplo:) Zycze milego dnia🖐️ Fluidki sle chorowitkom i nie tylko...................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babki:D dzięki za rady,tylko niestety Nadia nie ma odparzenia,tojest grzybica,po terapii antybiotykami,więc samo wietrzenie nie pomoże:-(ale już mam maśćz antybiotykiem i środek odkażający i widac poprawę,więc mam nadzieję,że za kilka dni jej to zejdzie,Dziś kuzynka mówiła mi,że jej mała miała to samo,więc od tego czasu,kiedy bierze antybiotyk to ona jej nawet siśkę smaruje nystatyną i jest spokój.a wiem,że Nadia przy tych antybiotykach za mało dostała nystatyny,bo nie chciaał mi jej jeśc😠 sylwia fajne foty...:D julka a co u Ciebie? luiza jak tam zą bki małej?juz lepiej? gumiś,brylka,zuzia buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a julka jeszcze jedno,ja jestem w szoku,że Twoja mała przy pampoersach była odparzona,przecież to lepsze niż tetra,Nadia nigdy nie była odparzona,dlatego teraz byłam w szoku tą wysypką,no i sie pomyliłam,bo to nie odparzenie,a ja nie mam pojęcia jak odparzenie wygląda.Współczuję tego prania pieluch,toś ale miała roboty....buuuu Ja to Bogu dziękuję,że są pampersy,dużo mniej roboty,nigdy Nadia nie miała tetry na pupie....ale to tez zależyod skóry bobasa,bo przeciez jedne maja bardziej wrażliwe a inne mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka dziewuszki:D widzę,że wczoraj kończyłąm dzionek na kafe,a dzis zaczynam:-)no nie ładnie😠gdzie Wy się podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne grono:)🖐️ Kasbak dzieki:)🌼 Nie spie od 6:Omaly moj tak ostatnio wstaje:(teraz wlasnie usypiam go w wozku,bo inaczej nie chce spac:OWczoraj jak zasnal o 19,tak przespal sie godz.i wstal z placzem:(to go wzielamdo wozka i tak go wozilam 40 min.az wkoncu sie 😡i polozylam go do lozeczka,poplakal troche i zasnal sam:(no nerwow juz nie mam do tego jego spania:Odzis wieczorem znowu go poloze do lozeczka i pewnie placz bedzie:Oale musi sie wkoncu sam nauczyc zasypiac:( Pogoda u mnie ladna:)wlasnie pranie nastawilam i czekam na siorke,bo chce jak niunio wstanie isc do sklepu po drobne zakupy:) Zycze Wszystkim milego dnia i pieknej pogody..................🌼 Fluidki sle potrzebujacym..................🌼i zmykam dodac zdjecia na fotosik i potem Wam pokaze jeszcze kilka:) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza jak tam Kubus sie czuje???i jak zabki coreczki???fluidki sle dla nich.....................🌼 Kasbak dla coreczki🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka🖐️super masz te dzieciaczki:)zdjecia swietne:)A policjancni najfajniejsi jakich kiedy kolwiek widzialam:)Pozdrawiam serdecznie i sle 👄👄👄dla Twoich pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka,a Ty zyjesz???Co u Ciebie slychac??:) Niunio moj nadal spi:)ja ide pranie rozwiesic i musze troche w chatce posprzatac:)cos sie zle poczulam,bo mi noga prawa dretwieje i reka prawa tez:( Kurcze tak mi smutno bez Dawidka,ze szkoda gadac😭rozmawialam z nim wczoraj i mowil tez,ze teskni za nami:(kurcze niech te wakacje szybko zleca,bo ja osiwieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepraszam bardzo,a Wy to gdzie sie Wszystkie podziewacie,aaaaaaaaaaa????Co to strajk jakis:D Co robicie dzis na obiad,bo ja pomyslow juz nie mam:(????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ jestem wczoraj nas nie było bo bylismy na wycieczce, a dzis od rana siedziałam u lekarza a ta zawsze taaaakie kolejki 😠 sylwia 🌼 fajne zdjecia a kiecke miałas super :) kasbak jak Nadia lepiej? gumijagoda a ty co już po remontach czy jeszcze nie? 🌼 brylka, luiza, zuzia monika 🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie odzywałam sie przez weekend,bo miałam urwanie głowy jak nie z dziecmi to z mężem.W piątek mąż pojechał do swoich rodziców i tam przenocował.Miał Kubę na oku i zbijał mu gorączkę.W sobotę mu przeszło,więc do lekarza nie poszli,ale ja dałam mu syrop i teściowa podawała.Julki nie zawieżliśmy do teściów i myśleliśmy że nie pójdziemy na grilla,ale mój tata powiedział,że się nią zajmie a jak mama wróci z wycieczki to mu pomoże.Grill się udał,ale mój małżonek za dużo wypił.Nie wiem co mu odbiło,bo on wódki nie pije tylko piwo,albo wino,więc noc miałam nie przespaną bo cały czas wymiotował.W niedzielę jak poszlismy do teściów to dostał wykład od swojej mamy.powiedziałam jej że nie potrzebnie bo i tak ma nauczkę a tak wo gule to on jest dorosły i powinien wiedzieć kiedy przestać.Teraz mąż jest bardzo miły.przeprasza,ale i tak wie,że będzie musiał długo się starać mi przymilać.A co.Dziś Kubę nie posłałam do przedszkola.Nie ma gorączki ,ale lepiej dmuchać na zimne.Jutro już na pewno pójdzie.Poprałam,byłam na krótkim spacerku,ale szybko wróciliśmy bo zaczęło grzmieć.chyba zbiera się na deszcz. co do Julki to zaczeła robić normalne kupy i na razie mamy spokój z zębami,tfu tfu nie zapeszać. sylwia dziękuję za komentarze na NK, Dziękuję wszystkim za zdrówka dla Kuby i Julki Dla wszystkich dziewczyn🌼❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️🖐️🖐️ Sylwuś pierogów rodzinie nalep jak ja;)Swietne fotki. Brylka ale masz super policjantów w rodzinie ,takich to ja mogę na drodze spotykać;) Luiza dobrze że u Ciebie dzieicaczki już zdrowe,a z męzem pijącym mam tak samo.on brdzo rzadko coś pije,a jak już mu się zdarzy to tez \"choruje\" okrutnie :) Julka co tam w szerokim siwcie słychac?:)Ja ciągle sie remontuje i mam dosyć. Kasbak wytropiłas mnie na NK pewnie po \"współnych znajomych\"z NK?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumiś wytropiłam:d,a co???szpieg niezły ze mnie:D julka z Nadia juz lepiej,ale ma jeszcze czerwone plamki:-( sylwia ale wozem jechałas,super,ładnie wygladałas:-) brylka ale wesolutkie te Twoje pociechy,fajne foty:D zuzia a Ty co tak milczysz? luiza dobrze,żeTwojej małej juz lepiej,ach te zabki... a jesli chodzi o obiady to teraz takie upały,ze jesc sie nie chce,wiec ja dzisiaj gotuje młode ziemniaczki i mizerie,bez miesa,bo kto by to jadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam Wam cos napisac wlasnie,a tu mi niunio marudzi:(zajrze wieczorkiem jak go spac poloze:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecie juz spi ufffff,a meczyl mnie 35 min.zanim zasnal:( Kasbakdzieki[kwiatek,a fura naprawde rewelacyjna:)super sie jechalo:) Luiza co do Nk nie ma sprawy;)cala prawda:)ojjj to Twoj M sie nameczyl:D:Di dobrze,a po co bylo tyle pic:D:D:Dwspolczuje Ci nocki🌼moj M tez nie raz oblegal lazienke,ale ja tam nad nim nie stalam;)ja nie wiem jak by nigdy wodki nie widzieli czy co??? Dzieki Bogu,ze synkowi juz lepiej,ale mimo to sle dla niego fluidki.................🌼i dla coreczki rowniez...............🌼 Gumis🖐️mordo Ty moja:D:D:Dto mnie rozbawolas tymi pierogami:D:D:D,ale szczerze mowiac,to dla 1 osoby mi sie nie oplaca;)I na obiad byl kurczaczek z warzywami i ziemniaczki do tego:) M moj pojechal na lotnisko odebrac kolegi siorke,a ja lece sie umyc i bede juz leniuchowac;) Monika🖐️dzieki za meldunek:D:DPozdrawiam serdecznie i sle duzoooo👄👄👄👄dla Calej Twojej rodzinki:) Manika kochana co u Ciebie slychac???Daj jakis znak co u Ciebie????Pozdrawiam serdecznie i mocno caluje ooooooooooo tak cmok,cmok,cmok!!!! Lece sie myc narazie papapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polozylam niunie spac. Tak sie dzis wyszalała w piaskownicy ze piasek nawet w pampersie miała :D Gumijagoda no ja ci naprawde wspulczuje tych remontów mysmy mieli taki mały w zeszłym roku przed urodzeniem niuni to sie dosprzatac przez 2 tyg potem nie mogłam. Ale pomysl ze jak skończycie to będziesz mieć miła satysfakcje ze swojej pracy. a co do wycieczki to niebylismy daleko pojechalismy kawalek za miasto i połazilismy po zabytkach i potem wzielismy Jagode do fikolandu myślałam ze sie w basenie z kulkami wyszaleje ale nie chciała nawet tam wejść. Dopiero jak m wszedł razem z nia :D:D:D to chwile posiedziała:) kasbak a co do obiadków to czy dajesz małej ogórki? bo ja już niewiem co wymyślać jej do jedzenia. monika 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polozylam niunie spac. Tak sie dzis wyszalała w piaskownicy ze piasek nawet w pampersie miała :D Gumijagoda no ja ci naprawde wspulczuje tych remontów mysmy mieli taki mały w zeszłym roku przed urodzeniem niuni to sie dosprzatac przez 2 tyg potem nie mogłam. Ale pomysl ze jak skończycie to będziesz mieć miła satysfakcje ze swojej pracy. a co do wycieczki to niebylismy daleko pojechalismy kawalek za miasto i połazilismy po zabytkach i potem wzielismy Jagode do fikolandu myślałam ze sie w basenie z kulkami wyszaleje ale nie chciała nawet tam wejść. Dopiero jak m wszedł razem z nia :D:D:D to chwile posiedziała:) kasbak a co do obiadków to czy dajesz małej ogórki? bo ja już niewiem co wymyślać jej do jedzenia. monika 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×