Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Ryba po japońsku 1kg płatów rybnych 1szklanka mąki 1 jajko } z tych składników zrobić ciasto naleśnikowe 1 szklanka wody 1 łyżeczka Vegety 2 cebule 1 słoik ogórków konserwowych } wszystko kroimy w kostkę 1 mały słoik papryki konserwowej Zalewa 2 szklanki wody 0,5 szklanki oleju przecier pomidorowy 4 łyżki keczupu 4 łyżki cukru 4 łyżki octu sól do smaku Wykonanie Rybę pokroić posypać wegetą otoczyć w cieście i usmażyć na gorącym oleju i układać warstwami ryby na to cebula ogórki i papryka aż do skończenia składników. Teraz zalewa wodę zagotować dodać wszystkie składniki i gotować 3 minuty.Zalać gorącą zalewą zimne ryby i odstawić na 24 godz Smacznego !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka fluidki dla ciebie żebyś szybciej wyzdrowiała :):):):):):) ja też nie najlepiej się dziś czuję dostałam @ a do tego jeszcze boli mnie głowa i oczy .Kuba dziś jeszcze nie spał bez cycka nie potrafi się wyciszyć M czyta mu bajki ale on go olał i siedzi mi na biurku:) ,może wieczorem pójdzie wcześniej spać . Zapraszam na kawkę poobiednią i pączka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schabowe w zalewie Kotlety:4-5 filetów z kurczaka Filety pokroić w średniej wielkości paski obtoczyć w jajku bułce doprawić do smaku i usmażyć. Zalewa 5 szklanek wody 1 szklanka octu 1 szklanka cukru 0,75 płaskiej łyżeczki soli kilka ziaren ziela angielskiego 2 małe liście laurowe Wszystko zagotować i wystudzić . Usmażone wystudzone mięso włożyć do słoika i zalać zalewą. Można dodać cebulę. Kotlety gotowe do jedzenia już na drugi dzień. Smacznego!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim ja tylko na momencik:( Zle sie czuje,bo dostalam@:(ciagle mi nie dobrze:O,ale bedzie mi dobrze jak zaczne dzialac po;):D:D A i ciagle meczy mnie ta jutrzejsza operacja mamy😭ja osiwieje chyba jutro na bank😭mam takiego stresa,ze hej😭 Na dodatek mecze sie😭 z usypianiem malego:(zalamka jak nic😭wzielam go wlasnie wykapalam,mleczko dalam,beknelo mu sie i go polozylam do lozeczka bez bujania,boszzz mam nadzieje,ze zasnie,bo ja nie dam rady nic robic😭a zreszta maz do mnie mowi tak:jak Ty masz zamiar funkcionowac jak bedziemy miec 3 dzidzie:Oco dalej bedziesz malego bujac??i mowi tak:wes go po karmieniu poluz normalnie do lozeczka i go zostaw:(poplacze troche i zasnie:(tak,tak dobrze mu mowic:Oa ja z nerwow zaraz wyjde z siebie i stane z boku😭ale musze byc silna i sie nie dac;)zobaczymy jak nam ,to usypianie wyjdzie??:)jutro Wam napisze jak sie zakonczylo usypianie malego:O Nie mam sil juz na nic dziewczyny jestem wyczerpana po calym dniu:(Ide sie polozyc,bo tak mnie boli brzuch,ze ja zaraz chyba zejde:( Zycze spokojnej nocki:)postaram sie jutro odezwac;) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie i te obecne:)i te przyszle;)👄🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia fluidki dla Ciebie,mam nadzieję,że usypianie poszło dobrze.......................🌼,no i fluidki dlaTwojej mamy,tak jak obiecałam juz trzymam kciuki...................🌼 Pyszna kawka z mleczkiem już czeka:D......\\_/Zapraszam,idę sie szykować do pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supermama gratuluję,jeszcze parę dni i mały całkiem zapomni o cycu. Pyśka fluidki zdrowotne A ja jestem Wczoraj mieliśmy mieć spotkanie z arcitektem i on nie zjawił się.Zrobiłam mu awanturę przez telefon i powiedziałam że jak jeszcze raz się nie stawi to nie zapłacę mu za nadzór. W szkole coś znowu nie tak.Niby wszystko dobrze,ale podobno nauczyciele mieli nie oficjalne zebranie z naszą panią i nie żle jej się oberwało.A z chorobowego musiała wrócić bo dyrektor jej kazał.Postawił jej jakiś warunek,więc ciekawie nie jest. U nas nawet ciepło,ale pranie nie chce mi schnąć.Dobra biorę się za obiad.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia mega fluidki dla Ciebie i Mamy..................................................................................🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
witam wszystkie supermamy.ja z doskoku co prawda siedzę w domu,pracuje na 3/4 etatu i robie prawko.mąż w rozjazdach ,ktos musi zarobić na dokończenie budowy.mam w do mu nastolatka i 1,2 roczniaka.mam pytanie odnośnie nastolatka,ten mój ma 13 lat i kompletnie nie chce si ucxzyc,tzn jest tak,że z przedmiotów które go kompletnie nie interesują wyciaga na mierne,natomiast ścisłe są na 3 i4.co do jego zachowania to da się przeżyć,cho=ociaż wkurza mnie to,ze nie ma żadnych zainteresowań poza komputerem ,tv.co do mojego pytania to nie wiem czy gonic go do nauki ,stac go na lepsze stopnie ,czy odpuścic i niech ma dobre stopnie z przedmio9tów które go intersują?szczerze się przyznam,że jestem zmęczona wiecznym kontrolowaniem go i sprawdzaniem lekcji.troche przypomina to zabawe w kotka i myszke.moze któras z was ma dziecko w podobnym wieku?bo kompletnie nie wiem co zrobić.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczynki:) Kasbak trzymaj i nie puszczaj:) Pyska tez ma dzisiaj i jutro trzymac;)ja nie wiem jak ona bedzie pracowac??:D Sylwinka i Kasbak dziekuje Wam bardzo👄🌼 Kasbak wczoraj odnioslam sukces HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:)moj synio zasnal sam i bez placzu normalnie jestem w szoku:Da i Dawidek grzecznie poszedl spac i nie wstawal w nocy do nas:)moze wkoncu moja przygoda z usypianiem sie skonczyla:)oby tak bylo,bo ilez mozna nie;)?? Teraz wlasnie maly spi,a ja lece cos zjesc i musze podloge w kuchni umyc,bo rano mezowi zupa sie wylala jak sobie sniadanie szykowal:Dja nie wiem jak on wyciagal cos tam,ze mu garnek spadl:O,ale z niego to zawsze byl aparat:D Supermama:)gratki cyckowe🌼teraz,to juz tylko lepiej bedzie;)🌼 Gumis👄🌼 Monisiu pomachaj do starych znajomych;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlut hej ja Ci nie pomoge:(niestety:O Luiza no co za ludzie 😠nic,a nic odpowiedzialnosci:Oa co do szkoly,to brak mi slow:Opowinni ta babe zwolnic i by bylo po ptokach;) Brylka co tam u ciebie slychac jak dzieciaczki:)???🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka wes no pomachaj do nas plissssssssss:)ja nie mam czasu ostatnio usiasc i popisac z kim kolwiek😭jedynie co teraz mam chwilke,ale,to i tak za malo:( Czekam na wiadomosc od mojego brata,bo dzis polecial do Pl zby byc przy mamie:)ja niestety nie moglam leciec,bo nie mam paszportu dla malego😭jest mi smutno,szaro iczuje sie zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka :)przepisy mniam ,mniam:Dkiedys sobie zrobie,a co:D:D Mogla by mi ktoras strescic co sie dzieje u mnie w serialu??:D:D:D:D:Dnie mam czasu ogladac😭gram tam glowna role i jestem zapracowana,ze nawet nie mam czasu siasc i na siebie popatzec:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Wy mie stad pogonicie:D:D,ale ja musze nadrabiac poki mam jak;):D:D Julka 3maj sie kochana bedzie dobrze:)🌼i co jeszcze Julka,to ze wcale nie poluje na stronke:Pzeby nie bylo:D:D:D Kasbak corcie masz BOSKA!!!ja tez taka chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak i jak bym mogla zapomniec:Ddziekuje za pycha kawusie:D:D:D Dobra ja koncze:Dide jesc i sprzatac:(potem po szkole ide do siostry pomoc jej roche przy malym:)jaki on jest juz duzyyyy,to szok:Da jaki grubasek z niego,to tez szok:D:Djak bede miala zdjecie,to Wam pokaze;) Zycze milego dnia🌼 Fluidki sle potrzebujacym......................🌼 3majcie sie cieplo👄🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde,a myslalam,ze mi sie udalo juz stronke zlapac:P:D:D:D:D:Dno trudno:djeszcze nie raz zlapie;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D :P:P:P to mnie wzielo nie??:D:D:D Dobra papa caluskow 102,a jak sie zmiesci,to 140:D:D:D:D👄 Paaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:O Byłąm u ekarza,dostałam antybiotyk i do łózeczka:P Sylwunia pewnie że trzymam kciuki!!W pracy sie obijałam bo nie miałam jak pracować,tak trzymałam te kciuki:P Własnie gotuja mi się gołąbki i robię sos grzybowy,jak macie chęć zaprasza..../dobra na razie tyle i ide sosik robic bo o 13 przychodza głodomory!!Wpadne pózniej Buziaki i dzię ki za fluidki:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i złapała mi się stronka:PSylwunia trzeba było jeszcze pisać:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia trzymam kciuki będzie dobrze jak tylko się czegoś dowiesz od brata to napisz nam jak mama się czuje....................................................❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na specjalne zyczenie sylwi macham 🖐️))) u mnie bez zmian, wiec sie mało co odzywam, bo niemam nawet checi do kompa siadać, chyba mnie jakas chandra bierze😭, do tego m mnie wk na kazdym kroku😡 dobra lece niezanudzam juz was moimi humorami, :( ide zaraz z małą na szczepienie, juz ostatnie. PAPA aaaa sylwuś mega fluidki dla mamusi, bedzie dobrze, ja to wiem 👄..............................................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak śliczna księżniczka :) Julka nie zanudzasz nas swoimi humorami pisz częściej do nas 👄 Suuupermama i jak Kubuś nie płacze za cycem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. fajne zdjecia-zwlaszcza w lazience widze,zelubi urzedowac;) u nas po staremu. pogodzilam sie z mama i nawet mi dzisiaj zupe grzybowa ugotowala. no ale wujek dalejzdziwaczal chyba bo tel.moich nie odniera i podobno sie obrazil. tylko nikt nie wie czemu:/ a on stara i wyksztalcona d...i tak dziecinnie, moim zdaniem sie zachowuje, ech. no ale trudno. dzisiaj oddalam matiego mocz do badania. zobacymy co wyjdzie. zdrowy jest ale jego waga pozostawia wiele do zyczenia:/ pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na momencik:( Pyska no bylo,bylo:D:Dale ja juz czasu nie mialam:D:DPyska trzymaj nie puszczaj;) Julka 👄🌼 Iza 3mam kciuki i sle fluidki zeby wszystko bylo dobrze.................🌼 Dziewczyny moja mama bedzie miala zabieg za 2 dni:(mowia,ze to nie jest grozne i ze wszystko bedzie dobrze,sam tata nas pocieszal,ze wszystko bedzie dobrze,bo z lekarka gadal uffff ulzylo mi troche:( Moje malenstwo znowu samo zasnelo same huraaaaaaaaa oby tak dalej,to ja bede miala silniejsza psychike;) Kasbak moja synowa cudasna:)🌼👄 Dzieki dziewczyny za 3manie kciukow🌼 Zycze spokojnej nocki🌼 Fluiki sle potrzebujacym...........................🌼 Jutro nie wiem czy zajrze,bo zaraz po szkole ide do siorki,bo ona musi jechac do lekarza wymaz wziasc czy jest wszystko ok po porodzie:) Zmykam 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wku***lam😡😡😭tyle sie napisalam i mi wszystko zjadlo😠nie mam jak juz odpisywac:(Powiem tylko tyle,ze moja mama bedzie miec operacje za 2 dni:(lekarze pocieszaja,ze to nie grozne i ze wszystko bedzie dobrze:)ufff ulzylo mi troche. Fluidki sle potrzebujacym...................🌼 Jestem taka zl przez tego posta,ze ja wychodze juz z kaffe😡Jutro nie wiem czy bede miala jak sie odezwac,bo zaraz po szkole czyli o 9 ide do siorki,bo ona musi jechac do gina. Pozdrawiam serdecznie Wszystkie babki:)🌼i dziekuje Wam bardzo za 3manie kciukow❤️ 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj cos dzisiaj tutaj cichutko:( Sylwunia napisz jak tam mama jak bedziesz cos wiedziała❤️ Dziewczyny wziełam dawkę leku od lekarza i moge powiedzieć że juz mi ciuutke puściło:P Upiekłam nawet placka,jak spróbuje to napisze jaki wyszedł,na jogurcie z jabłkami....buziaki dla wszystkich..lece do lózeczka:) kasbak śliczne Zdjęcia,to pierwsze jest prześliczne-czemu nie wkleiłaś sibie???:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyyśka fluidki dla Ciebie,na szybkie wyzdrowienie:D/////🌼 no i kawka tradycyjnie juz na Was czeka:D........\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×