Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość pytanie do sylwuni 27
ile miałaś lat jak wychodziłaś za mąz? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza ale mi narobilas ochoty na paczka, nie pamietam kiedy jadlam ostatnio :) A najlepsze na swiecie sa paczki mojej babci.... mniam. Tylko potem sa problemy z poruszaniem haha. Syropek z cebulki jest super, pomaga, no i 100 % naturalny. Dwie godzinki w cieple i juz mozna podac maluchowi. Sylwunia no no, to wesolo bedzie jesli rzeczywiscie jestes w ciazy. Trojka maluszkow, to juz liczne gronko :) Margaret co do tej zimy, to owszem moze byc ale jezeli jest to prawdziwa zima. Taka z lekkim mrozkiem, sniegiem, zeby dzieci mogly sie nacieszyc. A to jak u nas ostatnio wyglada zima - to tragedia, plucha deszcz ze sniegiem, wieczna ciapa i bloto... Sywinka ale slodka jest twoja corcia, swietnie ze tak sie cieszy na pojawienie sie rodzenstwa. Bedziesz miala mala pomocnice :) Ja dopiero wrocilam do domu, odstawilam samochod do blacharza, wczesniej jeszcze zrobilam zakupy i musialam kupic kolezance jakis drobiazg na urodziny. Bo w sobote wychodze sie zabawic! Juz sie nie moge doczekac. Mala jedzie do dziadkow i mamy wolne. A poza tym jutro (pozno wieczorem) przyjezdza moj mezus na weekend. Juz sie nie moge doczekac aby sie przytulic... ale do jutra jakos wytrzymam :) Uciekam na razie - od wczoraj bawie sie w ogrodniczke, pokupowalam nowych slicznych doniczek i mam troche przesadzania, a poza tym jeszce ukradlam zaszcepki rodzicom. Uwielbiam kwiaty, zielen w mieszkaniu. To by bylo na tyle, bo troszeczke sie rozpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babencje🖐️ no ostatnio rzeczywiście się nie rozpisałam,ale ja to chyba nie umiem się zorganizowac,bo wiecznie mi brakuje czasu:O i sylwinka super,że Madzia tak sie cieszy na rodzeństwo,na pewno będziesz miała z niej pomoc:) sylwuś to ja zaczynam kciuki trzymac,oby był taki prezent:D julka ojjj,kiedy napiszesz,że dostałaś suuuper pracę???Modlę się o takie wieści od Ciebie:)może rzeczywiście gdzieś w markecie??a dla Jagódki duuużo zdrówka....🌼,niech ten wstrętny kaszel ucieka od biedactwa.......a sio!!!!! luiza to masz męża przykładnego,miło jak pamięta o świętach i rocznicach,choc ja też nie moge narzekać,gorzej z mojej strony,mnie pamięć częściej zawodzi:O nie rozpisuję sie więcej kochane bo jak zaraz sie nie położe to padnę,taka słaba jestem,a po południu jade do koleżanki w odwiedziny bo mi żyć nie daje,więc musze wypocząć... no to pappapaa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie mamcie i lece bo u nas dzisija jak by była wiosna i latam i sprzatam :P :P :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak nie dziekuje zeby nie zapeszyc;)🌼 Margaret ja zawsze chcialam miec 4:):):)tak jak moja mama:)i wiesz co??zawsze bedzie nieodpowiedni moment:O:Oto,ze oni maja trudna sytuacje,to nie znaczy,ze ja mam rezygnowac z marzen:)Margaret oni tez wiedza,ze ja chce miec jeszcze dzidzie:),a najbardziej ja i moj maz chcemy coreczke❤️Ja juz kiedys pisalam,ze ja trzecie dziecko chce urodzic przed 30-tka;) Agaaa no bedzie wtedy ''swieta trojca'';):) Ja zaraz malego klade spac,a potem bede sie zbierac na basen:)i dzis zrobie niespodzianke i zabiore Dawidka,a Dominisia w niedz.:)Dawcio bedzie szczesliwy,ze hej jak sie dowie wieczorem gdzie on jedzie:);)podlucze go zreszta plywac;) Dziewczynki ja zmykam:)do jutra🖐️)) Fluidki sle potrzebujacym.....................................🌼 Zycze spokojnej i przespanej nocki🌼 Julka nie lam sie praca;)szukaj az znajdziesz❤️👄 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie........................................👄🌼 Paaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia podziwiam Cie. Bo w dzisiejszych czasach czworo dzieci to naprawde wyzwanie. My nawet chcac na razie nie mozemy pozwolic sobie na drugie malenstwo. Teraz to musze isc do pracy zebysmy oboje pracowali zeby moc miec swoj wymarzony domek. Ale najpozniej za 3 lata chcialabym drugie malensywo. Zobaczymy jak sie wszystko ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam ze niepoodpisuje kazdej:( ale niemam dzisiaj jakos weny Napisze tyle, Jagoda dostała dzisiaj 2 antybiotyk a wczoraj wziela ostatnia dawke pierwszego😭 nic nie lepiej. Kaszle bardzo mokrym kaszlem, wkurzyłam sie poszłam do apteki i kupiłam banki bezogniowe zapłaciłam 70 zł :O miała je postawić taka ciocia, która tutaj mieszka po sąsiedzku ona jest specjalistką w tych sprawach, ale stwierdziła ze nigdy takich niestawiała, i postawi zwykłe tyle ze na ciepłej wodzie. Mała zniosła to dzielnie, w sumie nawet chyba nie skapowała się kiedy jej te bańki postawiła, siedziała i ogladała bajki cały czas. Banki wyszły bardzo sine, to podobno objaw choroby, postawiła 4 nad łopatkami i za dwa dni ma przyjsc postawic jeszcze 4 pod łopatkami. Do tego pokazała mi jak mam ją oklepywać i wymasować. Sama zresztą wymasowala ją porządnie, widziałam ze to troche pomaga małej bo się usmiechała.Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy, Jagoda po prostu niebyła pożądnie doleczona po styczniowej chorobie i z tąd taki efekt:( Poje ja też syropem z cebuli, czosnku, cytryny i cukru. ja zmykam na razie, odezwe sie jutro do was:) Bardzo dziękuje wszystkim za fluidki 🌼 sama przesyłam dla was ile mam :)..........................🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Jagodka oby te banki jej pomogly. Dzielna dziewczynka - moja by nie usiedziala 2 minuty bez ruchu wiec u niej nie byloby szans na banki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobrywieczor dziewczynki! Sympatycznie i milo tu macie-moge sie przylaczyc? Ja jestem samotna matka od 3 miesiecy wiec jest bardzo ciezko ale to byla narozsadniejsza decyzja.Obecnie szukam pracy i wychowuje mojego rocznego synka.Kocham go nad zycie,chociaz ostatnio uwielbia wlanczac i wylanczac non stop telewizor i zapalac i zgaszac lampke w akwarium :),poza tym koha wchodzic na parapet i ogladac autka,taki kochany maly urwis z niego . pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia tym,ktorzy go potrzebuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kocHa-mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, przygotowania do walentynek pelna para, jako ze nie mamu opieki do malej zeby gdzies wyjsc to zrobie pyszna kolacje i upieke ciasto i przy okazji na Arka urodziny bo mial wczoraj :> rano odkurzylam, wiec zostalo mi tylko mycie podlog i uprzatniecie gratow jako tako ;) Ania wazy 9900 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva cześć:D witaj:D pewnie że mozesz napisz z kad jesteś może któras z nas mieszka bliskoc ciebie?no ja nie mam szans żadna do nie ne wpadnie na kawkę:P :D Dziewczyny do jutra!!🖐️ Fluidki dla chorowitków!❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Widze że jeszcze nikogo niema. Pyśka choć postaw jakąś kawe😭 ja chyba jakiegos doła łapie:(. U nas za oknem sniegu po kolana, mróz złapał ok 5\'C no normalnie pogoda na sanki, a my w domu musimy siedzieć:( .Mała pół nocy kaszlała, teraz póki co śpi. Ja idę pranie nastawie i poprasuje trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jak nikt jeszcze nie wstał, to ja postawie kawę ..........C(___)....... o prosze :P śpiochy wstawać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Julka mam nadzieję że te bańki pomogą.Możesz powiedzieć cioci że bańki bez ogniowe stawia się tak samo jak te zwykłe.Przykładasz do ciałka bańkę i pompką zaczyna pompować .Może jedną wypróbować na sobie to będzie wiedziała.Dziwię się że rozłożyła to na raty bo moja mała ma postawione 10.Najgorsze jest to 10 minut trzymania ale jakoś da się przeżyć.Co do kaszlu to będzie to trwało trochę,szkoda tylko że dostała ten antybiotyk,ale mam nadzieję że w końcu jej pomoże i wyzdrowieje Margaret mój mąż zawsze pamięta o różnych okazjach.Lubi mnie wtedy rozpieszczać.A jak mi coś kupi np. ciuszek i ktoś powie że ładny to zawsze mówi-ja jej kupiłem i chodzi dumny jak paw.Raz zapomniał to nie mógł sobie tego wybaczyć to rozpieszczał mnie przez parę dni.Takiego mam męża.Prawdę mówiąc ja jestem taka sama,więc nie źle się dobraliśmy :) Witam nową mamę Ja dzień będę mieć w biegu.Teraz wezmę się za sprzątanie,potem po Kubę do szkoły i przygotowanie sałatek,potraw na jutro.Mąż powiedział że posprząta łazienkę więc jedno mniej do roboty.Mam wszystko zaplanowane więc nadzieja że zdążę ze wszystkim a jak nie to się nie przejmuję.Mam wyrozumiałych gości.Dobra lecę Sylwia jak Dominik po basenie,niespodzianka się udała? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być Dawidka- jak po basenie,sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek 13-teg:D🖐️ Julka bidula ta Twoja mala:(😭oby te banki jej pomogly:(🌼fluidkow moc posylam dla niej,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,🌼 Dziekuje za kawusie👄 Moj maly spi,a ja mam chwilke dla siebie;)potem jak wstanie,to zabieram sie za porzadki;)u nas na dworze wiosna:) Luiza:)niespodzianka bardzo sie udala:)a jak sie ucieszyl:)boszzzz mina dziecka bezcenna:Dbysz szczesliwy jednym slowem i caly czas mi dziekowal,ze go tam wzielam:)ach moje kochanie ja bym wszystko dla nego zrobila❤️jak podjechalismy na basen i ja wychodze z auta i mowie chodz,a on coooo ja tezzzz:D:Djak bys go zobaczyla,to bys nie uwierzyla:)ale w oczkach normalnie mial swietliki:D:Dtaka rzecz drobna,a patrz jak dziecko ucieszylo:)teraz w niedz.jedziemy,ale juz z Dominisiem:) Agaaa ja chce 3;)wtedy chcialam 4,ale,to juz za duzo jak na mnie;)zreszta ja sie starzeje:9i nie chce zeby potem do mnie dziecko mowilo babiu,a nie mamo;):D:D Dziewczynki zycze udanego weekendu.................🌼 Fluidki posylam chorowitkom...................................................🌼 Lece myc naczynka:)odezwe sie potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska ,a moze Ty do mnie wpadniesz na kawe co??:P:P:D:Dja,to tez sie pewnie z nikim nie zobacze:(no chyba,ze na lotnisku w Warszawie:P:D Iva 🖐️jasne,ze mozesz sie do nas przylaczyc:)u nas jest tu bardzooooooooo fajnie:D:DWspolczuje Ci Twojej sytuacji:(3maj sie napewno swietnie sobie poradzisz:)🌼ja w to wierze🌼 Sylwinka❤️👄🌼 Co do Walentynek,to ja spedzam je w domu;)kupilam mu misia bialogo z czerownym serduszkiem,a na ktorym jest napisane:jestes wyjatkowy:)a i kupilam mu sliczna kartke z przepieknymi zyczeniami:)jutro tez zrobie kolacje i tak sobie przy niej posiedzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D sylwuska no wiesz,Ty starzejesz się??nie przesadzaj,zdązysz jeszcze i 5 miec:) julka oby te bańki pomogly,brawa!!!! dla Jagódki,taka dzielna była🌼❤️ cześc iva,no łatwej sytuacji nie masz,skoro jesteś z dzidzią sama,ale czasami to najlepszy wybór:(Napisz skąd jesteś,może spotkasz sie ze mna i Pyśką na basenie ,bo jesteśmy umówione:D luiza udanej imprezki ,obys zdązyla z przygotowaniami,ale co tam ,zawsze można pizzę zamówic:classic_cool::D Tak piszecie o Walentynkach,to ja się tez pochwalę:)zamówiłam z kuzynką na jutro stolik w restauracji i zapraszamy naszych Mężusiów:Dciekawe czy oni będa cos dla nas mieli:Obaaardzo wątpie:O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamuski:D Julka to teraz ja stawiam kawkę popołudnniową:P:Dzapraszam...kto sie jeszcze pisze??:) Fluidki dla córci mam nadzieję że pomału minie..:)🌼tzn szybko minie miało być :P :P:) Sylwunia możemy się spodkac ale nie na lotnisku w Warszawie,dla mnie to za daleko :P :P :D :DMOżesz zawsze wpaśc do mnie na wakacje:D Kasbak tak ja dalej też czekam na to spodkanie:) Dziewczyny jak wiecie ja zawsze w weekendy pracuję a jutro sa walentynki-dzisija tez pracuję :O i z tej okazji wczoraj połozyłam dzieci zaraz po bajce spac,naszykowałam kolacyjkę z winkiemi swieczkami...mmmm cos pysznego a mój maz jak wszedł to aż stanoł w dzwiach i mówi: \"dzisija jest 14??:,no az mnie zaskoczył,ja mówię nie ale to walentynkowa kolacujka żebyśmy raem mogli zjeść:) Zjkedlismy kolacujkę,wypilismy winko....no i ......poszliśmy spać:P :P :P :P hah teraz czekam na jakiś prezencki :P :Pptrzecież walentynki sa dopiero jutro:D :D Chwileczke a gdzie nowa mausia??Iva gdzie ty się podziewasz??:) :P Luiza spokojnie ty tak szybko nie biegaj,zdązysz ze wszystkim:)a jak jeszcze maż obiecł że umyje łazienke to chodz spokojnie tutaj na kawkę :P :P :) Sylwinka co ty piszesz kobieto!jaka ty stara,spokojnie możesz miec jeszcze nie jedno ale i ...no mze nie napisze bo jak by pózniej tak było to by było że wykrakałam :P :P :Pnapisz jutro jak wyszedł test...trzymam kciuki:) :D ❤️ Kasbak super pomysł z ta restauracja:)ciekawe czym was zaskocza męzowie :P :D oby tylko miło:D :D :D Dobra lece sprzatac bo sie nie wyrobię to do poniedziałku🖐️ w ten weekend mamy duzo roboty w pracy :O papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie! Dopiero teraz mam chwile czasu aby napisac kilka slow,chociaz maly biega po calym domu caly uchachany :) Bylismy dzis na spacerze,na zakupach,na poczcie itp Brzydka pogoda u nas,pochmurno,wietrznie,czasami przelotnie popada deszcz,o sniegu mozemy pomarzyc. Czytajac Wasze posty na temat planow na jutrzejszy dzien zakochanych,to od razu przypomnialo mi sie jak bylo rok temu...kiedy bylismy jeszcze pelna rodzina,przygotowalam niespodzianke kolacje przy swiecach itp...fajnie bylo i kto by przypuszczal,ze kolejne walentynki spedze sama... :( jakos tak mi smutno....zazdroszcze Wam. ps jestem z Torunia-a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva to ja ci JUz dzisija wręczam walentynkę:P :Dprosze bardzo - ❤️❤️❤️🌼🌼:D :D ❤️❤️żeby ci nie było smutno i pamietaj że my Cie tu wszystkie ściskamy:D Ja jestem z hiszpanii-zawsze możesz wpaść zapraszam:P :),no lece do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva pamietaj jedno że zawsze jest przy tobie walentynka ta co własnie jak napisałaś lata po domu i chichocze :D :D :P buziaki dla tej małej walentynki :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Witaj Iva, milo ze dolaczylas :) Calkowicie zgadzam sie z Pyska, ze najcudowniejsza na swiecie walentaynka to twoj maly skarbik. Nikt Ci nie okaze tyle milosci co dzieciatko:) Wiec glowa do gory! :) A my dzisiaj bylysmy obydwie w domku, wiec spedzilysmy fajnie czas. Zabralam Agatke na dwor - a u nas pelno sniegu i caly czas pada. Jezdzilysmy na sankach i ulepilysmy balwana. Agacia bardzo pomagala :) Problem byl tylko zeby zabrac ja z powrotem do domu - nioslam wyprezona z placzem :) Ale jak jej sie spalo potem. Teraz czekam na mojego mezusia - jest w drodze. Wyjechal po 14-ej wiec niedlugo powinien byc. Nie widzielismy sie 2 tugodnie i jestem juz strasznie steskniona. Wiec pewnie caly weekend sie nie pojawie, bo nie bede miala czasu. ;):):) Tak wiec z gory zycze udanych i calusnych walentynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska,ale Ty smieszna jestes:D:D:D:D:D🌼dobrze,ze nie napisalas ile,bo bym Cie chyba ukatrupila:P:P:P:D:D:Dco do testu ,to napewno dam Wam znac;) Ja siedze i czekam na meza;)pojechal mi po testy na prawko;) Dominis spi,a ja z Dawciem bajki ogladamy:)znajac zycie ktos nas zaraz nawiedzi:D:D Fluidki sle potrzebujacym................................🌼 Zycze spokojnej i przespanej nocki👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra przyjechal. Zawsze sie martwie droga, tym bardziej ze posypalo sniegiem. No wiec mezus pod prysznicem a ja wrzucilam pizze do piekarnika. Troche wyrosla bo juz troszke czekala. Od razu mam lepszy humor! :) Milej nocy zycze. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wieczorową pora Mała dopiero co zasnęła, taka rozbrykana była, ze spać niechciała. Dziewczyny, ja tak sobie mysle, ze te nasze chłopy to chyba inny gatunek jest :D:D no z wyjatkiem Luizy męża bo ta to go sobie nieżle wytresowała ;):D Luiza, pytałam doktorki o te banki, bo ja ciemna jestem w tych sprawach, to powiedziała ze jak najbardziej 3-4 moge postawic, potem spytałam cioci tez stwierdziła ze na razie 4 wystarczą a za 2 dni poprawi znowu czterema, zeby porządnie doleczyć.Ja jej ufam bo to na prawde porządna kobieta jest stawiała juz banki 6 miesięcznej dziewczynce, zna sie na wielu sprawach, i polecała mi kupić bańki gumowe, takie co sama moge stawiać sobie, malej i w ogóle wszystkim. Kasbak, ciekawa jestem reakci twojego m na taką walentynke:) fajna niespodzianka:) A może on tez przygotował cos w podobnym stylu tylko trzyma to w tajemnicy;) Pyska ty też potrafisz zaskoczyć:D ja to jestem bardzo ciekawa co sie dalej wydarzyło :P .....poszliscie spać :d no nie wierze;) Aga tez zaraz pewnie weżmie przykład z koleżanki i skoro mąz przyjechał to ... pójdzie spać :D Aguś trzymaj sie 🌼 Iwett pewnie baluje na imienikach męzusia, i niema czasy machnąć do nas łapką. Witam bardzo nową koleżanke Iwe:) zaglądaj do nas tak często jak tylko możesz:) A co do walentynek, podpisuje się obiema rękami pod wypowiedziami koleżanek, najlepszą walentynke masz przy sobie i nikt ci jej nie odbierze, a jak zacznie mówić, to na pewno usłyszysz te piękne słowa, na które każda mama czeka...\" kocham Cie mamusiu \" ❤️ Margaret jak dziewczynki? Jak Ola się czuje, lepiej? Fluidki zdrowotne nadal posyłam.......🌼 Margaret ty to masz fajne pomysły z tekstami do dzici:) wczesniej z pieluchą na noc dla Oli a teraz z tymi bańkami, fajne;) z kąd ty bierzesz takie pomysły? Brylka, mamakubusia, gumisia:) i cała reszta gdzie sie podziewacie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×