Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

moniqiun ja aktualnie mieszkam w uk ale z polski jestem z opola :) www.garnek.pl/ivetka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny Wstawac leniuchy! Juz ta godzina a tu pusto. Stawiam kawke na rozbudzenie i cos slodkiego, a dla dbajacych o linie jogurcik dietetyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry:) Witam nową mame 🖐️ :) zagladaj do nas tak często jak mozesz, u nas na topiku, to tak roznie czasem milczymy cały dzien, a czasem nawał jest :D Kasbak moja mała ostatnio tez chodzi spac nie wczesniej niz ok 21.30:O no cóz ale przynajmniej śpi potem do 8 a czasem 9 rano:D Ja mam kupe roboty wiec zmykam, byłysmy na spacerku bo pogoda przepiękna, teraz mała śpi u babci a ja musze posprzątać bo mam kupę gruzu i mułu, wczoraj zamontowalismy ten nowy kominek i bałagan straszny, do tego czeka nas mały remont na wiosne, i malowanie :O ale to dopiero na wiosne. Dobra zmykam bo nie sprzątne nigdy:O. Miłego dnia🌼 Acha Sylwuś jak po wizycie u lekarza? napisz co ci powiedział:) Sylwinka to super ze z dzidziusiem wsio ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam się oprzeć;) Iwette twoja mała jest prześliczna;) 🌼 taka pysia kochana:) i bardzo podobna do Ciebie:) pozdrawiam 🌼 i juz zmykam naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Margaret,Agaaa i cala reszta:)dziekuje Wam raz jeszcze👄❤️👄 Julka do lekarza ide we wtorek:)ale nic pewnie nie pwie;)tylko skierowanie mi wysle do szpitala i bede musiala czekac az przyjdzie mi wezwanie ze szpitala:)ale ,to potrwa z 7 tyg.:Otak mysle:( Agaaaaa ja o coreczce tylko marze i o nikim wiecej:)ja juz kiedys pisalam;),ze ja nie chce facetow:P:P:(mam dosc poprostu:Oa coreczke miec,to skarb dla mamy:)wiem co mowie:):):) Ja nie pisalam wczesniej,bo moj maly,to jest taki wkurzajacy od kilku dni,ze sam siebie przechodzi😡,ze ja wymiekam😭 Teraz tez sie wscieka:O:( Ja chodze i zasypiam,ale to akurat dobrze;):D:Dmam mdlosci i to megaaaaaaaaa:(a tak,to bym spala ciagle,nic nie jadla,bo nie moge sie patrzec nawet na jedzenie:O:(a i czesto latam pipi:D,ale to tez dobrze:) Lece skonczyc sprzatac i wychodze po Dawidka:) Zycze udanego weekendu................................🌼 Fluidki sle potrzebujacym....................🌼 Czy ja pisalam,ze jestem w ciazy???:D:D:DHuraaaaaaaaaaaaa❤️:D:D 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaaa wysłałam Ci dane na e-maila :) Sylwunia to dobrze że masz mdłości i latasz pipi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja też tak mam :D:D HHHHHHHHHHHHHHhUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAA nasza Sylwunia jest w ciąży ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) Dziewczyny nie mogłam się dosprzątać dzisiaj:O jeszcze na jutro została mi łazienka, ale nagonie chyba m do tej roboty :D i będe mieć luzik, ale jak sobie pomysle ze na wiosnę będziemy musielu wszystko malować, i jeszcze remont ściany musimy zrobić to nam się odechciewa:O Sylwuś kochana ćieszy mie twoje częste pipi :D:D to znak że wsio oki :D A co do mdłości to cóz moge ci doradzic:( ja ze swoimi wylądowałam na ponad miesiąc w szpitalu z dwoma małymi przerwami, a wczesniej wypróbowałam wszystkie możliwe sposoby polecane przez innych żeby się ich pozbyć,łącznie z lekami. Czyli najpierw przez tydzień jadłam masę bananów, do dzis mam do nich wstręt:O potem naczczo nie wstając z łozka jadłam sucharki, skórki chleba, oczywiście po 1 dniu jak tylko popatrzyłam na sucharka biegłam do łazienki:O wstręt miałam nawet do szklanki wody, i schudłam przez to ok 10kg, Tobie oczywiscie życze żeby ci te mdłości minęły jak najszybciej:) A pipi lataj robic tak często ile tylko możesz;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i żeby nie było potem że nie chcę podać swoich namiarów na NK to odrazu mówię że konta na nk nie posiadam ;) i nie mam zamiaru póki co posiadać;) To by było na tyle zmykam bo m chce jakiś film oglądać:) papaa całuski 102 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny j cały dzień nie miałam internetu:O :(,własnie wróciłam z parcy(nie mielismy dzisija roboty) i.....jest!!:D :D :D Napiszę jutro,miłej nocki:P:) Witam nową mamę:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja krótko.Wczoraj nie pisałam bo mojej psince się pogorszyło.Byłam z nią u weterynarza i lekarka kazała nam się przygotować na najgorsze.Dziś idziemy znowu bo wczoraj dostała 3 zastrzyki ale nie widzę poprawy,zobaczę co mi dziś powie.Trudno jest podjąć decyzje aby ją uśpić.Cały czas płaczę.chcę żeby była jeszcze z nami,ale nie chcę żeby cierpiała.Trudna decyzja,wszystko będzie zależeć od tego co powie lekarka.Kończę,nie wiem czy dziś się o de zwę. Dla was życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza bardzo mi przykro:(ja tez mam teraz maxa i nawet nie chcęmysleć co bedzie kiedyś:(❤️ Śpiochy meldować sie tutaj raz dwa,nawet kawki nikt nie postawił:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) Pyska na twoje specjalne życzenie stawiam kawke:) ....C.... o prosze;) Luiza przykro mi z powodu wszej psinki:( trudna decyzja, ale z drugiej strony szkoda zeby się męczyła:( Ja myślałam ze się podelektuje ciszą, bo mała wstała dzis wczesnie ok 6 i o 10 poszła do łuzeczka spać, ale jakies 10 minut temu juz wstała, narazie dzien upływa leniwie, obiadek sie gotuje na kuchni, a ja koncze pic kawe i pobawie się z małą:) miłego dnia zycze wszystkim 🌼 i fluidki dla chorowitek...........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej! Moze Wy mi doradzicie co zrobic ??? Moj synek od jakiegos czasu bije mnie po twarzy,nie oszczedza rowniez pol roku starszej siostrzenicy i czasami dostanie sie tez dziadkom :/ Za kazdym razem mowie stanowczo zenie wolno,ze to nie jest zabawa i ze tak zachowuja sie brzydkie dzieci,ale on sie smieje i ucieka po czym wraca i robi to samo.Zaczal to robic rano kiedy bralam go do siebie do lozka i kiedy widzial ze zamykam oczy uderzal w twarz,ciagnal za wlosy,wkladal palce do oczu,uczu,nosa,buzi :/ Myslalam o zastosowaniu jakiejs kary ale on chyba jest jeszcze za maly,chociaz na pewno rozumie co znaczy \'nie wolno\'.On ma rok i 3 miesiace. Mialyscie podobny problem?jak sobie radzilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva wiesz co nie wiem co ci doradzić, bo moja robi prawie to samo tzn czasem podchodzi, do mnie albo do m udarza rączka i mowi przy tym jeszcze ałłłłaaa :O nigdy ją nie uderzyłam nigdy tez nie dostała klapsa od nikogo :O niewiem skąd jej się to wzięło:( ja to ignoruje, poprostu, bo widze ze jak ją uspokajam to ona robi to częsciej i ma z tego radoche. Ale jakies efekty ignorowanie chyba są bo nie robi teraz tego tak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a gdzie wy się wszystkie podziewacie?? Ja rozumiem ze jest sobota i wogóle, ale mogły byscie machnąć łapką:( Kasbak to juz całe wieki nie widziałam:( co u Ciebie kochana?? Brylka, Margaret, mamakubusia, supermama i inne mamy gdzie się podziewacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Wróciłam z psinką do domu.Weterynarz powiedziała że będziemy walczyć o nią.Dostała 4 zastrzyki i była pod kroplówka.Jutro powtórka.Będziemy tak długo chodzić do póki nie nabierze sił.Cieszę się bo jest ze mną i to się dla mnie liczy Dziś dzieciaki pojechały do dziadków więc z mężem jesteśmy sami.Kuba przed wyjściem mówi -macie czas dla siebie,możecie robić buzi,buzi i przytulać się :).Nie źle powiedziane. Czy nasza Aga to Agnieszka R..... z Kielc jak dobrze pamiętam,jeżeli to Ty to byłam na Twoim profilu na NK Co do bicia to Julka tak biła Kubę ale jak zaczął jej robić to samo ,mocno-przestała.Choć zdarza się że nie raz machnie rączką to już grozimy i przestaje.Teraz jest na etapie gryzienia Dobra zameldowałam się i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka specjalnie dla Ciebie:)🖐️ Fluidki posylam potrzebujacym...........................🌼 Zycze udanych ostatek:) 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa- Sylwinka25-🌻 moniQin- witamy, sory że przez takie Q ale ostatnio pisałam tę literkę chyba 2002r. pierwszy i ostatni raz w życiu, jeszcze będąc w pracy(przy wpisywaniu nazwy firmy do faktury) i zapomniałam już jak się ją tworzy. julka- to wreszcie chodzisz na upragnione spacery z córeczką:) sylwunia- to życzę córuni. a robiliście ją wedle przepisu na płeć damską;) podam parę 1- przyszły tatuś musi chodzić w obcisłych majteczkach:P 2. musi często uprawiać sex;) 3. nosić ciepłe ubranka, żeby jądra były rozgrzane;) 4. lubić słodycze ivette- no i kto się ruszył? ty czy hrabia;) Pyśka- może została byś moją sąsiadką? ty zawsze masz buzię uśmiechniętą:D IVA - ignorować luiza- obyś mogła się cieszyć psinką jeszcze przez długi czas. Miłego buzi,buzi;) Tak jak przewidziałam Iza w piątek była by sama w przedszkolu, przedszkolanka do mnie dzwoniła, powiedziałam że w takim razie zostanie w domu. Ola twu twu lepiej się miewa, jutro pojedzie z nami do rodziców męża gdzie od piątku jest Iza. Chatka w miarę posprzątana no i już mam gości, więc kończę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Margaret normalnie oplułam monitor ze śmiechu jak się robi dziewczynke :D:D:D Ale coś w tym musi być bomoj m lubi słodki i jak mu jest ciepło :D:D Az mi sie humor poprawił;) jesteście the best :classic_cool: A ja sobie przypomniałam jak nasz wujek udzielał mojemu rady jak sie powinno chłopaka robic, a powinno sie to zrobić, z zaskoczenia i od tyłu :P :D:D to tak jak ktoś by planował i ne wiedział:D Dobra zmykam pod prysznic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D no to ja będę mieć chłopca bo od tyłu i zaskoczenia :P:D:D:D:D:D:D:D:D Wy to jesteście fajne :D:D Luiza przykro mi że piesek się rozchorował na pewno nie długo wróci do zdrowia 🌻 Julka 🌻 Sylwunia 🌻 i dla reszty po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja cię kręcę moja stronka Julka i Sylwunia to było nie chcący ale pragnący :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva, moja wlasnie tez mnie tlucze od niedawna. moj sposob jest taki, ze powiedziec raz czy drugi ze nie wolno, u nas skutkuje nie-e a jak to nie pomaga to dostaje po lapkach i juz nie bije ignorowanie niestety na nic sie nie przydaje, bo potem jest jeszcze gorzej. margaret - hrabia pomyl gary :D :D :D jeszcze czeka lazienka i odkurzanie haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ale dopiero bedzie jak rzeczywiście wyjdzie chłopak:D:D a co do stronki to tobie wybaczane jest wszystko, przecież jesteś w stanie błogosławionym :) o żesz kurde sylwia też jest w błogosławionym stanie zapomniałam;) , wiec uwaga do naszej Sylwuni możesz łapać stronek ile chcesz :D:D niech Ci to wyjdzie na zdrowie :)❤️ Iwet napisz kochana, jaki masz sposob na hrabiego zeby gary pomyl bo moj sie nie kapnie sam ze brudne szklanek by brakło to by ze słoika pił :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosilam go czy po obiedzie jak obejrzy sobie film to moze je pozmywac i pochwalilam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×