Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość Mamuśka977
hej melduje sie :P ja tu zaglądamale co mam pisac jak nikt inny nic nie napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,suupermama gratuluję stronki:) sylwia sie nie obrazi,bo już daaawno do nas nie zaglada:( mamuśka Ty nie zaglądaj tylko skrobnij nam parę słówek:P pogoda dziś do bani,ja byłam na zakupach,prezenty dzieciakom jakieś pokupić na zajaczka.Jestem zadowolona,bo załatwiłam wszystko w 2 sklepach,a przy okazji wdrepnęłam do obuwniczego i butki sobie sprawilam:) suuupermama trzymam kciuki za tą pracę,jeśli tak Ci zalezy to oby sie udało:).a wiąże się ona z pracą w weekendy?no bo wtedy to ze studiów klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,suupermama gratuluję stronki:) sylwia sie nie obrazi,bo już daaawno do nas nie zaglada:( mamuśka Ty nie zaglądaj tylko skrobnij nam parę słówek:P pogoda dziś do bani,ja byłam na zakupach,prezenty dzieciakom jakieś pokupić na zajaczka.Jestem zadowolona,bo załatwiłam wszystko w 2 sklepach,a przy okazji wdrepnęłam do obuwniczego i butki sobie sprawilam:) suuupermama trzymam kciuki za tą pracę,jeśli tak Ci zalezy to oby sie udało:).a wiąże się ona z pracą w weekendy?no bo wtedy to ze studiów klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi wczoraj dwa razy wskoczyło:P u mnie porządki trwają,zrobiłam pranie,przebrałam pościel,poprasowałam.jeszcze dwa okna mam do umycia i firankę wyprać muszę.I na dziś już koniec,więcej nie dam rady.Brzuszek coraz bardziej ciązy:)a wieczorem idziemy do kościoła,więc muszę troszkę odpocząć. a jutro dokończę porządki i zabiorę się za placki.macie może dobry przepis na sernik wiedeński??mam wielką ochote taki upiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyqw
Fajny topik:) supermama zastanów się z ta administracją wszyscy ją robią dookoła ja skończyłam parę lat temu i nie jest łatwo z pracą mam pracę w innym zawodzie może bardziej coś "tematycznego" zrób bo administracja jest bardzo ogólna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam i ja w ten słoneczny dzień. Przepraszam, ze nie popiszę, ale mam kontuzjowaną lewą rączkę i trudno mi pisać tylko jedną. Czytam co u Was słychać, ale z pisaniem już gorzej. U mnie w domu wszystko zrobione, placków nie planuję robić, tylko sałatki porobię i tyle, bo i tak w święta będziemy jeździć do rodzinki. Pozdrawiam Wszystkie mamusie i dzieciaczki serdecznie. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie wiem czy mnie jeszcze któraś z Was pamięta bo kiedyś rozmawiałam sobie trochę z Wami ale przez dłuższy czas nie miałam neta więc kontakt się urwał. Widzę, że jest tu trochę znajomych osób i dużo się nie zmieniło:-) Może Kasbak sobie mnie skojarzy ponieważ jesteśmy w tym samym czasie w ciązy i wymieniałyśmy się trochę wrażeniami. Mam nadzieję że znowu przyjmiecie mnie do swego grona :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anna ,pewnie,że Cię kojarzę:Dfajnie,ze zajrzałaś do nas,pisz bo tu pustki totalne ostatnio. jak tam brzusio?wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciesze się e jeszcze o mnie pamiętacie. A brzusio już duży i coraz bardziej przeszkadza, szczególnie w przedświątecznych porządkach :-) Na razie jest ok ale miałam trochę problemów z ciążą. Praktycznie od początku jestem na podtrzymaniu ale w 6 miesiącu z ledwością lekarze powstrzymali poród bo strach pomyślec jak by się to mogło skończyć.Leżałam 2 tyg. w szpitalu i jakoś się udało poowstrzymać moją dzidzię :-)) Teraz tylko albo aż pozostało przeciągać z dnia na dzień żeby zdążyło jak najwięcej urosnąć. A co u Was słychać? A Ty Kasbak jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej dziewczyny u mnie po staremu dzis bylam u bratowej i farbnelam sobie wlosy wreszcie :)zaraz wskakuje do wyrka bo mi zimno nie chcialo mi sie w piecu palic i teraz chlodno mam ale nie jest az tak zle anna ty kochana uwazaj na siebie teraz z tymi porządkami to lepiej daj sobie spokój ja tez cala ciaze z Kubusiem na podtrzymaniu bylam wieksza polowe ciazy przelezalam bo liczy sie kazdy dzien przesylam buziaki dla naszych brzuszkow :):):):):):):) a reszta to jak by sie pod ziemie zapadla dziewczyny nie wykruszajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki :) U mnie juz w sumie swiatecznie, pozostalo mi tylko odkurzyc i zetrzec kurze. :):):):):) Wczoraj mialam dzien wolny-dla siebie. Siedzialam pol dnia u fryzjera, pozniej u kosmetyczki. Dzis jeszcze wyskocze na ostatnie zakupy, wieczorem zrobie salatke i upieke karczek i boczek i w sumie to moge swietowac. Nic wiecej nie przyrzadzam, bo i tak na cale swieta spedzamy poza domem. bobasekm, co ci sie z reka stalo???? Nie wiem czy jeszcze zajrze, wiec juz teraz zycze Wam zdrowych, spokojnych i radosnych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nie wiem co się dzieje, ale moje dziecię znów śpi, zaczynam się niepokoić, bo przecież nie tak dawno wstała. No cóż, może wie, ze w święta nie będzie na to czasu, bo za dużo atrakcji i teraz śpi na zapas. Gorączki nie ma, więc nie wiem czemu tak robi, ale chyba nic Jej nie jest, bo nie płacze. Sama nie wiem co myśleć. Fiu fiu to się dziewczynki wyfryzowały, ukosmetyczkowały, w pełni przygotowane na świętowanie :) Ech też mi się marzy jakaś zmiana fryzury, ale póki co sobie odpuszczę. W rączkę nic takiego się nie stało. Na środkowym palcu zrobił mi się "zastrzał" czy coś takiego i podeszło to ropą, chirurg mi to nacinał i czyścił, ale cała ręka praktycznie boli (to chyba po znieczuleniu, bo aż mi napuchła), dziś znów do chirurga na sprawdzenie i coś mi sie zdaje, ze znów będzie czyszczenie, bo nadal paluszek zapuchnięty (wczoraj zmienialiśmy z mężem opatrunek i tak średnio to wygląda), palca mam w szynie, żeby się nie urażać, ręka zabandażowana i wyglądam jak jakiś połamaniec :P Mam nadzieję, ze dziś mi to zdejmą i będę mogła sałatkę na święta zrobić, a najwyżej zrobi mąż, ja nadal będę odpoczywać :P Ufff mam nadzieję, że pogoda na święta się nie zmieni (choć zapowiadają zmianę) i nadal będzie ciepło i słonecznie :) Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ hej kobitki u mnie tez porzadki porobione tylko podlogi do mycia i tak ogolnie ogarnac i po klopocie zaraz ide jakies zakupki zrobic i za salatke bede musiala sie wziac tez nie bede zby duzo jedzenia robila bo idziemy do tesciowej a potem do mojej mamy jeszcze chyba jutro wyskoczymy do miasta po ostatnie zakupy ale to po swieceniu jajek :)jakos nie mam wemy na te swieta to chyba przez to ze ciagle sama jestem i jakos tak nie czuje swiat jak by mnie juz nie bylo to zycze wszystkim udanych i mokrych swiat oby zajac cos fajnego wam podrzucił :):):) papaski 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cisza tutaj! Prawdziwie świętujecie. Ja wczoraj byłam u mojego męża rodziny. A dzisiaj kiszę sama w domu,męża nie ma to co to za święta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam Was gorąco poświątecznie. Mam nadzieję, ze z brzuszkami w porządku, a święta upłynęły miło, radośnie i rodzinnie :) Życzę udanego tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ dziewczyny ale tu pusto u nas swieta w milej atmosferze minely troche u tesciowej bylismy potem byla moja mama , najedlismy sie ze moj maz zastanawial sie czy czlowiekowi moze brzuch peknac z przejedzenia :):):):) dzis siedzialam sama i tak sie nudzilam ze z tych nudow nawet nic mi sie nie chcialo robic normalnie masakra siedzialam jak kolek i wpatrywalam sie w tv teraz szykuje dzieci do spania i sama tez do wyrka nie wiem czy mąż do domu dzis wroci mam nadzieje ze w tv cos ciekawego bedzie lecialo pozdrawiam wsie 🌻👄:):):):)🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)u mnie tez swieta tak szybko mineły ze hejtroche u rodziciów i troche u tesciow spedzilismy je.Dopiero dzis wrocilismy do domu jestem taka zmeczona ,zaraz ide spac tylko doogladam film''niedokonczona lekcja muzyki''papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Podczytywalam Was czasami ale tak na szybko i jak zwykle nie mialam czasu nic napisac,teraz mam chwilunie wiec skrobne kilka slow. Od 3 dni zabieram ze soba malego do przedszkola,jest dobrze aczkolwiek chcialby abym wciaz przy nim byla,a niestety nie tylko on tam jest i musze zajmowac sie pozostala 25 i to nie tylko w czasie zabawy.Oczy dookola glowy,mowie Wam,czasem to jest taki kolkoz ze masakra,tymbardziej,ze doszly nowe dzieci,w tym jeden ktory wciaz bije,szczypie i drze sie(nie krzyczy) o byle co i to w taki sposob jakby mu sie krzywde robilo. Jestem zadowolona,ze zabieram ze soba tam malego ale wkurza mnie fakt,ze gdy tylko wsiadziemy do powrotnego autobusu (a wracamy dwoma z przesiadkami ;/ rowna godzine) to on od razu zasypia ,wiec pozniej pozostaje mi tylko go niesc-15kg +torba itd Swieta dobrze,spokojnie i rodzinnie,no i ...pojednawczo................ Jak dobrze,ze zaczal sie wekeend,wkoncu sie wyspie i odpoczne. Chyba juz niedlugo sie wprowadzimy na swoje,bo pralke,dywan i lampke juz zakupilam-hura:) Co jest z ta pogoda??? u mnie znowu pada ;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,cisza tu kompletna....:( rzeczywiście jeśli chodzi o sobotnią tragedię,nic nie mozna napisać,smutne i przygnebiające to jest dla wszystkich.Tak do konca chyba jeszcze nie dociera do mnie co sie stało:( ale trzeba zyc dalej,pewnie z czasem emocje opadną i łatwiej będzie pogodzic się z tak straszną katastrofą:( a tymczasem,piszcie dziewczyny,bo topik upada totalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak zaglądam tu codziennie, ale jakoś tak nie mam nastroju do pisania. Nadal nie mogę się otrząsnąć, ale pewnie będzie tak jak piszesz - z czasem emocje opadną. U mnie na dworze wiosennie, już się tak fajniutko zielono robi :) Co prawda deszczyk też często pada, ale jest taki typowo wiosenny. Zmykam, bo dzieciaczki coś szaleją i się boję, ze mi chałupkę rozniosą. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) topik widze upadł nikttu nic nie pisze ja jestem na topiki (do mam,które siedza w domu z dziecmi)moze aktywne mamy sie tam przeniosą??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie bylo mnie 2tygodnie bylam u mamy na wsi.pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,może jeszcze nie całkiem upadł,szkoda by było mi bardzo:( ale ani pyska,luiza i inne mamy nie zaglądają od bardzo daaawna:( u nas dzis pochmurno,nic sie nie chce,a do tego strasznie boli mnie żebro od paru dni,chyba dzidzia mnie uciska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×