Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka 23

MóJ PARTNER JEST DUŻO STARSZY...

Polecane posty

Gość ziomio
cleo nie masz argumentow to czepiasz sie pisowni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio a ty za to masz
argumenty :D Widocznie ktos na ciebie spojrzał i zwymiotował :D Biedna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio
a niech wymiotuja :-) nie zabronie im tego ...Jezli kobieta jest młoda i ma romans ze starszym mezczyzna to jescze OK.ale tak na srtałe ,do konca zycia to okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio
cloe nie przemądrzaj sie tak :-) forum to zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio ..... jesteś żałosna
i bardzo bardzo głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio
:-) a niech sobie bede załosna i bardzo bardzo głupia aloe za to bez starego fdaceta u boku :-) zobaczycie jak wasi panowie beda miec 60 lat a wy 40 :-) wtedy zobaczymy kto bedzie załosniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio ..... jesteś żałosna
ja mam właśnie 40 lat a mój partner 60 - no i co? Przypominam ci lalka, że Harrison Ford ma ponad 60, a np. grubu Kaminski z PIS- mniej niż 40 :D I KOGO WOLISZ W ŁÓŻKU? JA NIE MAM WĄTPLIWOŚCI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo70
Ziomo, tak forum to zabawa ale to nieoznacza, że możesz sobie ubliżać ludziom których wogóle nie znasz. I bardzo mi szkoda takich ludzi którzy wpadają na forum i wrzucają ziarna chamstwa. Nie podobają cie się opinie to wyjdź z tego a jak sobie nie radzisz ze złością to idź pobiegaj bo chamstwa mamy dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio
wolałabym młodszego lub w swoim wieku i fajnego wizualnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio
Oj :-) jak to kazdy sie denerwiuje.Widocznie na piete Achilesowa komus nadepnełam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo70
I żeby miał szeroki kark, złoty łańcuch na szyji i mówił do Ciebie "Kicia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie:) Ziomio przykro mi ze moj zwiazek az tak cie razi ze powoduje u ciebie dziwne odruchy i powoduje ze robi cie sie niedobrze.Mysle ze najlepszym wyjsciem bedzie jesli jednak zajmiesz sie swoim zyciem,swoim zwiazkiem itd.Ja jestem szczesliwa i to jest najwazniejsze.I nie sadze zeby sie to zmienilo czy teraz czy za 20 lat. Pozdrowionka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio ..... jesteś żałosna
ziomo...woleć to ty sobie możesz! :D Powodzenia w łóżku z młodymi grubymi dresiarzami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio
mnie moj zwiazek ei razi bo mam jescze czas na jakiekolwiek zwiazki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio ..... jesteś żałosna
zIOMIO - z drugiej strony rozumiem ciebie- pewnie w pegierze , tam gdzie mieszkasz, mężczyźni po 40 wyglądają źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio
u mnie faceci sami nałogowcy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio ..... jesteś żałosna
ale może kiedyś uda ci się stamtąd wyrwać-tylko ucz się dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio
Nie wiem czy uda mi sie skonczyc zawodowe ale jak nie skoncze to poderwe sobie jakiegos starego nałoga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomio ..... jesteś żałosna
no to powodzenia ziomio w realizacji planów:) Już nie odrywam Ciebie od roboty gospodarskiej:) ps. gdybyś nie zauważyła - dziewczyny piszą tutaj o tym, o czym wiedzą- a ty o tym, co wyobrażasz sobie, że wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkobylo
jego znajomi traktuja mnie jak mala lalke ... poprostu czuje sie okropnie :( smieja sie - nie w twarz .. ze P. znalazl sobie mloda dupe bez pracy.. ktora leci tylko i wylacznie na jego pieniadze... juz nie mam sily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie...czytam wasze rozmowy z duzym zastanowieniem,mam faceta starszego ode mnie o 15 lat.Nie widze w tym zadnych przezkod chociaz na poczatku naszej znajomosci nie było łatwo..strach przed opinia innych,rozne podteksty w naszym kierunku,ale czemu mam zrezygnowac z prawdziwej miłosci i szczescie tylko zewzgledu,ze krytyk czyli człowiek patrzacy na swiat w jednej barwie nie lubiacy urozmaicenia ma cos przeciwko temu...jedynie co jest nasza przeszkoda to 419 km ale dajemy rade i wiemy,ze iedys w koncu bedziemy na zawsze razem...planuje z nim swoja przyszłosc,on jest moja przyszłoscia.jest mi z nim cudownie nie tylo na 5 minut tylko na całe moje zycie. On jest moim marzeniem,ktore powoli sie spełnia..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiolek24
witam moje panie,coz zagladam lepiej pozno niz wcale...ja wlasnie czekam na moje kochanie ktore wraca z Anglii,od czasu kiedy mnie tutaj nie bylo troche sie zmienilo i mielismy nie jeden kryzys,ale jakos przez to przeszlismy,zawsze mowilam,ze nie moglabym byc z kims o tyle lat starszym a teraz o ironio zyc bez niego nie moge..pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 31 a on 41
co sadzicie? wczesniej nie bylismy w powaznych zwiazkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanos
zycie jest piękne z Takim mężczyzną u boku:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój ma 45
Witajcie Babecki. Mój Antyczek wcale nie jest taki kochany jak myślałam na początku. Jest okropnym despotą, próbuje na mnie pokrzykiwać i nie jest zbyt miły. Związek jest jakiś nieco toksyczny, więc czas go zakończyć, bo miłość nie polega przecież na męczeniu się wzajemnie, ale na radości z bycia razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkobylo A co ci znajomki uwazają że lepsza taka co ma pracę na dupę? bo spi z nim wtedy jak brak kasy a on jej ją załatwia?:O załonis są. spsz naziwska i dotnij im:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko 23 Mam do Ciebie ogromna prosbe; jesli tu zagladasz to daj znac na priv: shawca@gazeta.pl Mam male pytanie do Ciebie, bynajmniej nie na forum, Pozdrowka dla Was i dzieciatka :) A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Witam wszystkie!Ja równiez mam podobna sytuacje...Moj jest 19 lat starszy...Ale b.sie kochamy i nie rozumiem tu co niektórych kobiet ,ktore reaguja z jakims niesmakiem.Skoro was ten temat nie interesuje ,zapraszam na inne topiki. np.ZGORZKNIAŁE BABY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomiiiiiiiiiiiiiii
Puk ,puk jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×