Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Gość martiniiii
oj... zaraz tam rozkręcasz... ;) dobra... to ja też idę spać.. jutro rano do szkoły... wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
dobranoc barbi... i kuruj się, cobyś na jutrzejsze piżama party mogła poszaleć.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniiiiiii>> poszaleje jutro napewno ;) powiatowy>> ja sie nie smuce z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi 25>>> ale z jakiegoś jednak się smucisz !? dawaj mi tu wszystko o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy>> ja sie nie smuce jestem wesola osoba :) A moze Ty jestes jakis psycholog co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie powiem :D a mozesz mi powiedziec na jaka litere zaczyna sie nazwa firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu przychodze po filmiku zajrzeć a tu już wszyscy spać poszli... buuu... no to ja też chyba pójde:) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie spiochy :D Jejku jaka fatalna pogoda ,zimno , pochmurno paskudnie :( Ale za 4 dni kalendarzowa wiosna ,moze cos sie nareszcie zmieni ,trzeba byc dobrej mysli ;) Milego dzionka Wam zycze ,buziaki papa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi 25--> jejq przypomniałaś mi... dopiero teraz zorientowałam sie że to już za 4 dni... trzeba coś wykombinować... boto tak normalnie zwykły dzień nie może być :p trzeba będzie coś chlapnąc... pozdrowionka i nie spać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto... buu... mam nadzieję że wieczorem troche osob na naszą imprezkę zawita ja za chwilę idę zaopatrzyć się na wieczór tylko zastanawiam się co kupić czy piwko czy jakieś dobre winko... poleccie jakies winko fajne (niedrogie):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wpadne troche później :O bo jak wspominałem mam małe spotkanie :) mam nadzieje, że bede dał rady klikać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×