Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Barbi;) to dobrae że nasz Braciszek ma dziewczyne tylko mi szkoda że to nie Ty , ehhh nie wie co traci;) Barbi ile Ty wazysz ? bo ja ostatnio myślałam ze moja wage za okno........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacia oki :) Bebe pijesz mój ulubiony trunek a ja dzisiaj tylko piffko warka stronk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaciaa >> ja dobrze wiem ,ze to prowokacja ...jestem wstawiona ,ale wiem...jestes prowokatorka :D A tak serio ja jestem za ,a nawet przeciw :D Bebe >> witaj :) I zostan z nami ,nie przejmuj sie Tym ,ze mi odbija ,dostalam glupawki :O Cheriess>> On mi zlamal serce 😭 A przeciez ...sama pamietasz co mowil 😭 :D :D Ty pierwsza powiedz ile wazysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaciaa>> ;) Cheriess>> gdzie sie znowu szwedasz ;)wage poszlas wyrzucic czy co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi;) moja waga 45 wzrost 164 , podła waga to urzadzonko wcześniej ważyłam 48m , może stresy bo apetyt mam jak rasowy koń;) a Tym Barbi ile ważysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacia nie................. zostaw to ja chce przytyć/jestem filigranowa/nieznosze tego określenia / kaaciaa pewnie Jesteś oki i szukasz problemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc mykam lulu do jutra :) spijcie dobrze niech dobre duszki opiekuja sie wami i zesla wam teczowe sny 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi ;) to Jesteąś Barbarelką ;) Kaciaa ;) śpij słodko i kolorowo;) Barbiś ale Jesteś laseczka :D ehh ten Powiatowy .........szwędaczyk jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartbiś miało być Jesteś , pije piffko i te mije paluszki :D:D:D sorki Niunia Siostrzyczko , wiesz Jestes bardzo fajną młodszą siostrzyczka na serio lubie Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbiś ;) śpij słodko/i erotycznie:D Sama chciałaś:D/ dobranoc siostrzyczko malusia ;)😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>> ja tez mam juz niezla faze ;) Ach nawet mi nie mow o Powiatowym ,tak mi zlamac serce 😭 jak to jutro przeczyta to bedzie afera :D :D Ja Cie Cheriess tez lubie :) ♪♪♪♪♪ la la la :D Wesolo mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzesz Ty malutka Barbarelko /laleczko jedna;)/ śpij smacznie siostrzyczko MOJA , tak juz jest siostra to SIOSTRA;) MOJA to ZAWSZE MOJA i NAJWAŻNIEJSZA na ŚWIECIE;)pa mały Kotku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko Cheriess ja zartowalam z tymi erotycznymi , a nie z tym ,ze Cie lubie :) Tak wlasnie sie mozna ze mna dogadac jak mam troszeczke :P wypite :D Dobranoc moja kochana siostrzyczko kolorowych i erotycznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Barbuś :) odpośćmy sobie moje erotyczne a w czubie i co z tego ? wielkie rzeczy Siostrzyczko raz nie zawsze , ja też Ciebie lubie i wiem że Jesteś moją Mała siostrzyczką ;) milutkich i kolorowych senków ;) Barbuś jak przyjedziesz do mnie to zobaczysz czego można mi tak naprawde życzyć ; śpij smacznie siostrzyczko:)😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia witaj zostań na tym topiku Jesteś bardzo miła dziewczyną i Bedziesz tu mile widziana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×