Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Mi nie zaszkodzi :P Ja jestem taki piekny, ze troche nerwów nie wplynie negatywnie na moją urode :P a i do tego skromny jeszcze jestem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!! wpadlam sie przywitac ale duzo nie napisze bo wszystko mnie boli 2 i pol godz treningu z instruktorem bola mnie naswet wlosy i rzesy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa bardzo skromny :P Gdybys nie byl moim bratem to bym sie w Tobie normalnie zakochala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy tak moj trener to sadysta im bardziej go przeklinalam tym bardziej mnie meczyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa może sadysta, a może tak mu siępodobasz i daje Ci różne ćwiczenia bo lubi patrzeć jak prężysz swoje kobiece ciałko ;) barbi, rzęsy może bolą, ale język nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze cialo ma ladne fakt nie chwalac sie a on tyle sobie naoglada ze uwierz mi gdybym tam stanela nago nie zareagowal by :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałbym tak pracować, tylko.................................................................musiałbym pewnie z 10 latek poćwiczyć :P Barbi, mało Cie tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffff ja lulu zmykam mam nadzieje ze do wyrka sie dowloke :D dobranoc misiaki do jutra 👋 barbi 🌻 wiesz dlaczego slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mniejsza o większość ;) Chciałem się z Tobą podrażnić za jutro, bo mnie nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×