Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

🖐️ Witajcie :) Ja wlasnie wrocilam z pracy i mam troche luzu ,az do 17 ;) Co u Was slychac ? Jaka pogoda ? U mnie zimno i jeszcze mnie nie zalalo :P Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitajBarbi ;) pogoda jest wstrętna brrrrrrr jak zimno i tylko +7 * ja niestety mam dużo pracy i jeszcze musze uczyć się z j.a pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi;) mam nadzieje że wisła sobie odpuści i poziom wody opadnie szkoda starówki ;) do wieczorka 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Cheriess ;) 🖐️ Barbi ;) Jak Wisła Cie nie zaleje, to Ja Cie zaleje :P Ale w lany poniedziałek :D :D :D Ale jestem głupi no nie ??? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie skonczylam sprzatac i teraz relax ;) Cheriess >> ja tez sie martwie ,bo co bedziemy zwiedzaly ... na czterech :P jak starowke zaleje ;) Powiatowy >> Ty mnie naprawde nie lubisz 😭 :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi ;) a znasz to ?? ;) Kto się czubi, ten sie lubi :D :D :D O co chodzi z tymi czterema ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy >> znam ;) A z tymi czterema to dluuuuuuuuuga historia :D Przypomnij sobie jak pisalismy o wakacyjnych planach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi ja dzisiaj jeżdze na odkurzaczu ;) i robie wystawe w oknie /myje to to błłłłłłłlleeeeeeee Powiatowy ;) wiem że lubisz Barbi ale kochany braciszku nie dokuczaj :P ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cheriess :) Ja nie dokuczam, Ja poprostu mam takie głupie poczucie humoru ;) Pozdrawiam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na dzisiaj koniec pracy :) Cheriess >>ja dzisiaj jezdzilam na odkurzaczu ,latalam na miotle itp;) A jesli chodzi o Powiatowego to On ma na mnie alergie ;) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi nie mam na Ciebie alergi, myluisz sie ;) Dlaczego Wy myślicie, że Ja Was nie lubie ??? nie rozumiem tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy;) braciszku to proste bo nam dokuczasz:P a ja i Barbi jesteśmy takie miłe dla Ciebie;) zmykam do łazienki fugi szorować :( Pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>> Siostrzyczko kochana jak Ci idzie sprzatanie ? :) Masz racje jestesmy dla braciszka mile ,za mile ;) Powiatowy>> Slucham chcesz cos ode mnie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy >> za mna sie steskniles ? A co Ci sie stalo ,alertec juz dziala :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡 i nie mow do mnie dziecko :P Cheriess >> gdzie jestes ? Wracaj 😭 Ratuj swoja mlodsza siostrzyczke przed tym niedobrym bratem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess pewnie ma dużą lazienke i zejdzie Jej sie do rana :P więcjesteś skazana sama na siebie :P i wcale nie jestem nie dobry :O wszystkie moje siostry mówia, że jstem kochanym braciszkiem 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja biedna Cheriess :( Zapracuje mi sie siostrzyczka ;) Ostatnio nazwales mnie leniem i musze sie starac ,zebys nie zmienil o mnie zdania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy nazwałem Cie leniem ??? nie pamiętam tego :O czyżbym teraz Ja miał zaaniki pamięci ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups chyba moj braciszek sie zdenerwowal :O [barbi podaje powiatowemu wiadro meliski :P ] 👄 juz sie uspokoj , bo zlosc pieknosci szkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×