Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

ufff i jestem a co tu sie dzieje braciszek dokucza Barbi :P ale jesteś wiesz że młodszemu rodzeństwu nalezy pomagać , popraw się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy;) gdzie Ty zmykasz jeszcze nie ma 2;00:D Barbi siostrzyczko gdzie Jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze żyje ale te porządki pewnie mnie wykończą , ciągle coś a jutro j.a i musze sie pouczyć bo nie chce dać plamy , wybieramy się z grupą na piffko i pizze , bedzie wesoło :D a co u Ciebie słychać Barbi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytałam:( smutne żal mi tego uroczego miasta w Gdańsku było strasznie w 2001 ja w tym czasie zwiedzałam Pekin , w domu był zalany tylko garaż , dawne dzieje , Barbi jak sprzątanko , Masz już pachnący domek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess >> nie wiem czy czytalas wypowiedzi naszego braciszka ,ze jak mnie wisla nie zaleje to on mnie zaleje ,wiec Ty sie nie martw o Torun ,ale o mnie bo mozesz stracic mlodsza siostre :D Hmm jesli chodzi o moje sprzatanie to wiesz no ten teges ;) Cheriess jeju jak mi to powoli idzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam jeszcze dużo pracy :( a braciszek widze że Ciebie lubi i nie zaleje ;) Barbi siostrzyczko musze zmykać , już śpie przed kompem ;) dobranoc siostrzyczko milutkich snów😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy 🖐️ a co Ty tu robisz ,mialo Cie dzis nie byc :) Tzn. fajnie ,ze zajrzales na topik ,ale myslalam ,ze Cie tu dzisiaj nie bedzie ;) Ja niestety sie nie wyspalam ,cala noc nie spalam .Chyba przesilenie wiosenne mnie dopadlo :( Pozdrawiam papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi ;) miałem dosłownie chwileczke i zajrzałem ;) teraz też, ale to już ostatni raz dzisiaj :O mówisz przesilenie hmm..............................................:O a teraz uciekam i dzisiaj już napewno mnie tu nie będzie :( papapapapa 🖐️ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam :) Cheriess>> I jak sie wczoraj udala imprezka? ;) Powiatowy>> bo wszyscy wczoraj imprezowali ;) Kaciaa>> Zyjesz jeszcze slonko ? Czy trener Cie wykonczyl ;) 👄 dla wszystkich Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Barbi ;) no ładnie wszyscy wczoraj imprezowali, a tylko Ja ciężko pracowałem :P Kaciee pewnie sztanga przygniotła :P i leży jeszcze na ławeczce :P pozdrawiam 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie:P jeszcze teraz jestem zmęczony, bo mało spałem i zaczyna mnie dynka boleć. Chyba położe się z godzinke :P A Ty gdzie balowałś wczoraj ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak zwykle pusto :( Cheriess>> siostrzyczko a co Ty jeszcze kaca leczysz po wczorajszej imprezce ? ;) Powiatowy>> spisz jeszcze spiochu ,czy jak zwykle ciezko pracujesz ? :P A na Twoje pytanie gdzie wczoraj balowalam nie moge odpowiedziec ,bo to jest moja slodka tajemnica ;) 👄 dla Was slonka moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulanka
och, dzięki...słodkie dymanko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet na chwile nikt nie zajrzal 😭 Juz Was nie lubie :P Dobranoc spojcie dobrze wstreciuchy ;) 👄i tak Was koffam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Barbi 🖐️ ;) Powiatowy wczoraj padł :O i nie był w stanie pisać :O za to Ty jak zwykle dzielnie dyżurowałaś nad topikiem ;) pozdrawiam i miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy wypraszam sobie jeszcze zyje :D a sztanga mam ochote rzucvic w trenera ten s...... ma niespozyta pare :) ja ledwie zyje a on sie usmiecha potem oplywam przebiegam na biezni okolo 1oooo kilosow dziennie macham hantlami cwicze na atlasie a on szybciej jeszcze to nie wczasy dajcie mi kurna cyjanku albo co :D dosypie mu do isostara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam ;) Przypominam ,ze jestem na Was obrazona ,ze nie zajrzycie nawet powiedziec mi rano \"milego dnia najkochansza barbi \" :P a wieczorem \"dobranoc barbi kolorowych i erotycznych \" :P 😤 A tak serio co slychac ? Kaciaa >> nio nareszcie sie zjawilas ,bo juz myslelismy ,ze Cie sztanga przygniotla :D Cheriess >> Gdzie sie siostrzyczko podziewasz ? A powiatowy to chyba dzisiaj znowu CIEZKO pracuje :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm barbi powiatowy ten tego hmmmm no wiesz ;D sobota i ehkhm hmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×