Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

to nic nowego. Nie znam faceta, który nie zdradza. Pytanie czy Cię to martwi, czy tez nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chyba juz nie :( to tylko facet tylko znow mam pecha :( i to mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :D 🖐️ Barbi ;) topik nie umrze, nie bój się ;) a jak padnie to będziemy robić mu sztuczne oddychanie ;) Miłego dnia 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czesc ;) Milego dnia wszystkim zycze 👄 Kaciaa>> :D wyspalas sie ;) Powiatowy >> jak bedziecie sie udzielac na topiku tak jak wczoraj to napewno nie umrze :P Cheriess>> siostrzyczko gdzie sie podziewasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Barbi, nie każdy moze cały czas siedzieć przy kompie :P Ja teraz bede miał bardzo dużo pracy i to wieczorami i nocami. Nie będe miał możliwości pisać z Wami :( No chyba, że kupie sobie laptoka :) wtedy tak ;) Poważnie myśle nad tym :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wpadłam na chwileczke;) Barbi😘siostrzyczko , co słychać w pięknym Toruniu słyszałam ze nasza Wisełka rozrabia , mam nadzieje że u Ciebie wszystko jest oki🌻 trzymaj się cieplutko;) Powiatowy mam bardzo ambitnego braciszka , miłej pracy;) powodzenia na j.a 😘 papaty Kaciaa będzie dobrze ;) ew znajdziesz sobie innego, miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>> witaj siostrzyczko 👄 stesknilam sie za Toba ;) No troche rozrabia ,ale mi nic nie grozi :) Zlego diabli nie biora ;) 🌼 milego dnia sloneczko :) Powiatowy >> Ty pracoholiku :P Bedziemy tesknily za Toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi, miło Mi, że będziecie tęskniły za Mną :D :D :D Wole być pracoholikiem, niż LENIEM :P ;) Ja też już za Wami tęsknie ;) buziaki dla Moich sostrzyczek 👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc slodkich snow Wam zycze 👄 Powiatowy >> Jestem pod wrazeniem ile buziaczkow nam przeslales ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertmer
kurwa, to topik kierowcy i głupqwatych panienek....ale jazda !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertmer
prawie jak na parkingu Tirowców.....siostro, miła , zrób jeszcze i pogadaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isla
ŻENADA rzeczywiscie, jacy płytcy są dzisiaj niektórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety ;) widze, że jakieś brudasy Nam tu wczoraj naśmieciły :P Miłego dnia 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj braciszku ;) nie ma czym się przejmować , brudasy to brudasy:P Powiatowy ;) miłej pracy i dzionka;) Barbi 🌻 siostrzyczko ;) gdzie jesteś , mam nadzieje że nie zaleje mojego ukchanego Torunia, trzymaj sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×