Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

grrrrrrrrrr nie jestem rybakiem i nie mam falusa grrrrrrrrrr ale jesteś śiostrzyczko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ten rybak ;) A mnie Powiatowy 😭 Jutro dostane za to oficjalny opieprz :O Madzia Ty pij martiniiii ,a ja bede dalej pic piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia wróć do naszs jutro zapraszam , tu są oki ludzie i moje rodzeństwo ;) Barbarelka i Powiatowy są kochani 😘 miłej nocki Madziu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbiś;) ja tez piffko ej moja mała Soistrzyczko wszystko oki ;) wyspij sie Niunius ;) dobranoc i juz mnie w domu ochrzaniaja ................................. błłłłłłłłłłłe jużżżżżżżżżzz ujż wyłącze za 5min; ehhhhhhhhhh ale zywot człowika , to chyba jakas lekturka do podusi była :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess 🖐️:) oj widze ze juz poleglyscie na polu walki:D gdzie ta siostrzyczka malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti 🖐️ :) Tu jestem :) Qrde pupa mi do fotela przyrosla i nie chce mi sie ruszyc do lozka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi🖐️ ja juz tu kiedys bylam i pamietam nooooo ktorej nie ma:D barbi a ty kiedys na singlach troche bylas chbya tzn na topicku \"apel do singli........\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbiś ja na Ciebie siostrzyczko nigdy i za co jesteś moją Maleńką siostrzyczką , wiesz kotku mały ja też jestem psota i nawet nie Wiesz jak dużą przy moim 164 hehhh , kocham rozrabiać i nic na to nie poradze jestem okrpna i dobrze mi z tym:D /ale nie wredna ipodła / pa kochani , bo mnie tu z mojej zacnej skóry łobedrą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti pamietam ,ze kiedys tu bylas :) Fajnie ,ze wrocilas ,mam nadzieje ze bedziesz do na s zagladac :) Na \"apelu do singli \" chyba nigdy nie bylam :( Ło matko chyba ,ze mialam wypite i nie pamietam :P Cheriess>> to jest nas dwie :D Spij dobrze dobranoc 👄 Ja tez powinnam juz isc ,ale tak mi sie ruszyc nie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia dobranoc;) wyśpij sie smacznie;)pa Barbiś co jest grane? milutkich siostrzyczko 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć imprezowiczki 🖐️ Ale zrobiłem gały jak zobaczyłem co tu się wczoraj działo :D Barbi widze że brakuje Ci Mnie :P Miłego skacowanego dnia 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ło matko ledwo sie zwloklam z lozka :O Powiatowy>> bardzo mi Ciebie brakowalo :P Cheriess>> siostrzyczko kochana wstalas? Jak sie czujesz ? Kaciaa>> wrozko 👄 wiesz za co ;) 🌼 dla wszystkich i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy>> nie mam kaca ;) Mam za to strasznego lenia i nic dzisiaj nie robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Barbiś siostrzyczko🌻 Madzia;) Setunia;) ZÓÓÓZIA;) braciszku Powiatowy wpadłam na chwilke , obiecałam że do świąt nie wejde na kafe:( życze wszystkim wesołego jajka;):D 🌻😘 Barbi dbaj o topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cheriess ;) a dlaczego nie będziesz wchodziła na forum do świąt, masz zakaz ??? :O Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess >> czemu nie zajrzysz na topik ,az do swiat :( Szlaban masz za wczoraj ? ;) Pozdrawiam Cie siostrzyczko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess :) powiatowy:) zozia:) barbi:) i inni:) powiatowy bez pradu a z cytrynka byla ja kaca nie mialam:( :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QQ :] ale mnie nie było..i czytania sie nazbierało..hoho...sporo tego! Powiatowy...nie zasnoles jeszcze? ja soe moge napić :) chociaz mi nie trza..jeszcze z wczoraj czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×