Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Kropka nieźle się wczoraj chyba wstawiłaś ;) spójrz na date kiedy ostatni raz pisałem ;) ;) miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy..no nie przesadzaj :) nie patrzylam na date. ja juz trzezwa jak bobasek! :) hm...czy ten topik nie umiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Kto to sobie o nas przypomnial ;) Witaj Kropka :) Kropka oj umiera ,umiera jakos nikt na nim juz nie pisze :( Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani🌻 AAAAAAAAAA topik umiera:( Barbuś :) Powiatowy;) Kropka77:) Madzia:) Setunia:) i najważniejsza osóbka MARTINII ;) wracać na topik , ja jestem na chwilke , ciężko dotrzymać słowa:P , wracam przed świętami w sobote;) 🌻😘😘🌻🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
witajcie... długo mnie nie było... :) ale.... właśnie sączę piwko... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeesc 🌻Cheriess 🌻 :) no i faktycznie cos slabiutko saczycie ta martini mnie nie bylo wczoraj tak to bym z wami posaczyla wieczorkiem ale dzisiaj moge lol czekam na Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
witaj setunia :)) to ja sączę z Tobą..... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiniiiiiiiiiiii >> gdzie jestes ? Setunia>> a Tobie humorek jak zwykle dopisuje :D Ja dzisiaj do Was nie pasuje .bo pije tylko herbatke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi szczerze mowiac to tez nic nie pije procentowego , tylko jurajska ale sobie kawy zrobie wirtualnie sie napije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia>> Mnie tak kusi ,zeby wypic piffko ,ale boje sie ,ze znowu dostane glupawki :P Chyba jednak zostane przy mojej herbatce . Ale wirtualnie to sie z Wami z przyjemnoscia napije :D Powiatowy >> co polewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
no... wreszcie... :)) jestem jestem... :))) piwko nr 2 się kończy... w chałupie bajzel... ale co tam... jakoś będzie... ;)) Wasze zdrówko... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi >>>>oszty! a ja mialam ochote dzis na piwo:D nie chcialo mi sie isc do sklepu:o a wczoraj to ja glupawki dostawalam nawet bez piwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiniiii >> praca nie zajac , nie ucieknie ;) Setunia >>Łapaj ,leci piffko do Ciebie :D No to Wasze zdrowie kobietki i naszego rodzynka (ktorego jak zwykle gdzies wywialo :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
oj setunia... bo zycie takie krótkie.... wczoraj po raz pierwszy w życiu widziałam ofiare wypadku... okropność... więc po co się bzdetami zajmować... skoro za moment może nas nie być... no... to w górę serc!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
barbi - podoba mi się Twoja stopka... czyje to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi[setunia niezdarnie zlapala piwcio]:D mariniiiii masz racje jestem tego samego zdnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
a teraz... "wypijmy za błędy.... za błędy na górze"... :)) a tak mi się skojarzyło... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
hi powiatowy... :)) Ty lepiej daj tysiąc dolarów za naukę ortografii... bosz... ale wredna baba ze mnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariniiiii on pewnie tak specjalnie napisal:) a jak nie to trzeba wybaczac takie bledy i juz ja sama robie pelno bykow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
wiem wiem... ja po prostu czasami wyczulona jestem... ale to tez z sympatii... do powiatowego oczywiście... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×