Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

🖐️ POBUDKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPRZĄTANIE CZEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAJA MALOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahahahahaha :D :D :D ale jestem wredny, no nie :P ;) miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
dobry wieczór... a co tu taka cisza???!!! jajka malujecie??? Powiatowy - jak Ci idzie?? ;P a ja właśnie piję szklaneczkę piwka... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy pewnie dzbuki juz z tych jajek sie zrobily Japonczycy takie lubia podobno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty były ugotowane ;) troche tylko kolor wyblakł, to poprawiłem ;) ale tak są dobre, jak chcesz to moge ci jedno podesłać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY ŻYCZĘ WAM UŚMIECHÓW BEZ LIKU PRZY WIELKANOCNYM STOLIKU ,PRZYJACIÓŁ WIELU , DUŻO W PORTFELU ,DYNGUSA MOKREGO I CZASU RADOSNEGO A PRZEDE WSZYSTKIM PRAWDZIWYCH I UCZCIWYCH PRZYJACIÓŁ ,SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI I SPEŁNIENIA MARZEŃ ! 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiiiiii
witajcie :) Dziękuję Barbi - nawzajem :)) a ja po ciężkim dniu mam właśnie chwilę relaksu... z piwkiem w dłoni... :)) to za... jajeczka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Barbi nie napsze tak pięknych życzeń jak Twoje ale zycze Tobie tego wszystkiego i najbardziej spełnienia marzeń kochana siostrzyczko ;)Wesołych Świat wszystkim życze Wesołych Świąt i miłego obżarstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiiiiii
witajcie Cheriess i setunia :)) jak tam? wszystko gotowe na wielkie obżarstwo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz gotowe dopiete na ostatni guzik tylko palaszowac :D nic szczegolnego u mnioe nie bedzie w swieta ja skupie sie na kontemplacji a nie konsumpcji tzn skromnie u mnie bedzie praktycznie jak co weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiiiiii
setunia - u mnie tez skromnie, ale tylko dlatego, że ide do teściów.. niestety w tym roku nie będa z moją rodzinką i z tego powodu jest mi trochę smutno,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiiiiii
z moja rodzinką to znaczy z Tatą i moim rodzeństwem...\ a bo za daleko, mąz juro ma dyżur.. no i w tym roku te święta wypadają u teściów... ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiiiiii
no dobrze... uciekam już... :)) a więć smacznego jajka i mokrego poniedziałku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie bójcie się. Jezus z Nazaretu powstał\" Chrystus Zmartwychwstały przezwycięży wszelkie zwątpienie! Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!!! miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×