Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

chyba nie rozumiem o co Ci chodzi ,ze nie pasujesz do tego towarzystwa :O tu kazdy pasuje i wszyscy sa mile widziani , gdyby pojawila sie reszta bywalcow to napewno by to samo napisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ale chyba jest inaczej :( nie jestem tak wesołą osobą jak cała reszta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foczkka >> zrobisz jak bedziesz chciala :) a z ta wesoloscia ...chyba kazdy ma lepsze i gorsze dni , dobry humor lub dola ,a tu mozna zapomniec chociaz troszke ,ja tak mialam .Czasami bylo mi strasznie zle ,a jak weszlam na topic i zaczelam pisac to zapominalam chociaz na chwile i bylo lepiej :) ale sie rozpisalam :) ok ja zmykam ,milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniii
foczka, nie pitol, tylko pisz ;)) miłej niedzieli, ja się odezwę wieczorkiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranne z Was ptaszki:) ja przed godziną zweklam sie wyra,no ale cóż zdarza sie:O miłej niedzieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniii nie pitolę :D gdybym to robiła................. :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
uuuuuuuuuu,glowa boli po imprezce.dalam czadu jak juz dawno nie.umieram. jak na zlosc zepsul mi sie komputer,bo ostatnio czesto wywalalo u nas korki bez waznej przyczyny i biedaczek padl a moj skacowany maz nie ma czasu by mi naprawic. macie cos dobrego na kaca? nawet nie mam sily zrobic sobie jedzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora ;) zmp>> biedulka moja 🌼 ;) jak chcesz to przyjedz do mnie na pizze :D winka Ci do tego nie proponuje lepiej ;) u mnie bez zmian :( beznadzieja :( ale ciiiiii czekam na zdjecia :) nosorry >> zazdroszcze Ci ze moglas tak dlugo spac :) ja mialam pobudke o 7 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo >> nie martw sie ,nie tylko Ty :) foczkka >> dzieki ,pozdrow go tez :) wlasnie uderzylam sie glowa o kant szafy :O ale boli 😭 % juz dzialaja :O zaczynam pisac glupoty ,wiec ostrzegam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będe pić z Kiferem Suterlandem:);) zaraz sie zaczynają 24 godziny,wkręciło mnie strasznie:) jak Wam mija wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo.......... witam i ponowie całą resztę topiku z martini:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosorry >> mi wieczor mija na piciu wina i rozmowie z przyjacielem ;) a Ty co dzisiaj pijesz ? foczkka >> :D dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwko,tradycyjne i oczywiście mój ulubiony heineken i oczywiście ten w dużej butelce:) jednym okiem lukam na kompa drugim oglądam tv kiedyś chyba zeza dostane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)po ilu kieliszkach jesteś?:);) no chyba nie jest jeszce tak źle,młoda godzina jeszcze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
witajcie Łobuzy :)) ja dziisaj piję piwko :)) Wasze zdrówko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosorry >> no wiesz co ,o co Ty mnie posadzasz :P to nie moja wina ,ze cos zjadlo mi wpis :D wypiilam 3 kieliszki wina :O martiniiiii >> :) zdrowko !!!! :) jak Ci minal dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
zjadlam moj pierwszy posilek dzisiaj. zupke chinska -zloty kurczak ;) fujj,ale ten makaronbyl niedobry. barbie- winko jeszcze saczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×